Papunkčiui su Vytautu Sinica. Centrinių bankų skaitmeninės valiutos

ProPatria

Pasaulyje ir Europoje vis plačiau svarstomas vadinamųjų centrinių bankų skaitmeninių valiutų (CBDC) pritaikymas. Iš tiesų Europos centrinis bankas sprendimą steigti šią valiutą priėmęs ir klausimas tėra tik dėl jos taikymo masto. CBDC nėra tas pats, kas banko sąskaitoje laikomi „tradiciniai“ pinigai. Jų įvedimas turėtų didžiulių pasekmių piliečių privatumui ir kontrolei. Kokių ir kaip? Kas leidžia įtarti tokias grėsmes? Apie tai kalbamės papunkčiui su dr. Vytautu Sinica.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
biblio plan

toks biblijinis planas – kitų tautų pavergimas per palūknų sistemą ( biblija, ST ) ir pinigų panaikinimas įvedant skaitmenizaciją ir žmonijos išnaikinimas ( biblija, Jono apokalipsis )…
Žinote kur išvežamas auksas, brangakmeniai ? Nežinot? Skaitykit bibliją, Jono apokalipsį kur dyp steitas viską deda.

Vvv

Ką čia kliedi

biblio plan

skaityk bibliją

Jablonskis

Ruskiai jau turi skaitmeninę valiutą, tik dar nepaleido. Bet apie 10 proc. pinigų išsigryninimo mokestį jau kalbama. 10 proc. padės pereiti prie skaitmenos pačiu lengviausiu būdu. Mokykimės iš pažangesnių valstybių:) Europa rudeniop irgi kažką panašaus turės. Viskas vyks palaipsniui.

Jablonskis

Jei nepaaukosi Tapinui už radarą, tai matysis tavo sąskaitoje ir tu tapsi netinkamu. Sinica labai bijo hakerių, bet nebijo Gabrieliaus. Ši tema yra neišsemiama. Sėkmės medituojant apie mūsų visų šviesią skaidrią ateitį. Juk mus valdo skaidrintojai.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top