Papunkčiui su Vytautu Sinica. Cenzūra moksle

Šią žiemą lietuviškai išleista 2020-ųjų „The Economist“ metų knyga „Ciniškosios teorijos“ apie politinio korektiškumo ir ideologinės cenzūros žalą mokslo pasauliui. Knyga išsamiai aptaria, kaip šie reiškiniai paveikė įvairias ne tik socialinių mokslų sritis. Papildomame „Papunkčiui“ epizode aptariame konkrečius pavyzdžius, kaip nuo ideologinės cenzūros nukentėjo, o kartais ir prieš ją laimėjo savo „neteisingas“ pažiūras atskleidę žinomi Vakarų šalių mokslininkai. Lietuvoje dar beveik nežinomas, JAV tai jau masinis reiškinys. Kviečiame susipažinti. Knygą „Ciniškosios teorijos” galite įsigyti: https://www.patogupirkti.lt/knyga/cin…

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Valstybės (net eiliniai) tarnautojai gauna pinigų (kanceliarinėms išlaidoms) pieštukams bemaž tiek, kiek ir algos.
Vilniaus tarybos Vytautai Sinica, paviešink kiek gauni pinigų pieštukams.
________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų (nelegitimaus) antikonstitucinio seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 gegužės 26

>LJP

iš skruostų augančios ausys valdo

Nedoleris

JAV, LGBT ” vienuolės”, grupė iškrypėlių besirengiančių apranga panašia į venuolių.

https://youtube.com/shorts/fxFV4djjl7w?feature=share

Taip

Tuoj žigiuos ir Vilniuje.Durys jau plačiai atvertos,laukiame svečių

https://youtu.be/kojBj3a0Iw4

Jean Mondoro (Life Site News)

 Buvęs netrukus uždaromos Teksaso lyčių klinikos darbuotojas neseniai atskleidė vieno iš pagrindinių gydytojų veiksmus ir jo dalyvavimą vaikų žalojime. „Aš tikrai jaučiu, kad mano darbo vietoje yra demoniškas buvimas. Ir aš esu 100 procentų prieš visą šią ideologiją ir šį vaikų judėjimą, kuris tiesiog jaučiasi taip, lyg jie gimė netinkamame kūne, o paskui juos „patvirtina“ suaugusieji, norintys jais pasinaudoti ir užsidirbti pinigų. „Nėra absoliučiai jokių įrodymų, kad translyčių asmenų operacija „išgydys“ pacientų depresiją ar bet kokią psichikos sveikatos problemą, kurią jie išgyvena, o tai, manau, yra tikra“, – padarė išvadą pranešėjas. „Mes turime vaikų, turinčių psichikos sveikatos problemų, kartą… ir mes turime teisingai gydyti šias problemas, o ne rekomenduoti jiems pakeisti lytį, kad išspręstų psichikos sveikatos problemą. „Mes juos sugadiname. Jie pabus po… Skaityti daugiau »

baisu

„NATO kelia mirtiną grėsmę Lietuvai ir pasauliui”
https://laisvas.info/nato-kelia-mirtina-gresme-lietuvai-ir-pasauliui/\
nato lauk iš Lietuvos

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top