Papunkčiui su Vytautu Sinica. Lietuva Landsbergiui – žaidimų aikštelė

Pro Patria

Čekiukų skandalas, valdomas tinkamai, neturėjo jokių prielaidų išsirutulioti į visos politinės sistemos krizę. Tik susidūręs su konservatorių susireikšminimu ir savęs aukščiau valstybės kėlimu, jis virto tuo, kuo virto. Kalbos apie priešlaikinius rinkimus neturi pagrindo iš valstybės perspektyvos, tačiau yra apskaičiuotas ėjimas va bank iš TS-LKD partinių interesų taško. Jiems tai kelias išvengti pripažinimo, kad liko kalčiausi šioje Tapino pradėtoje istorijoje. Šį išsisukimo žaidimą save valstybininkais pristatanti partija žaidžia valstybės stabilumo sąskaita. Turime tai pastebėti, užfiksuoti ir įvertinti. Tą ir kviečiame padaryti kartu su dr. Vytautu Sinica naujame „Papunkčiui“ epizode.

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
norėsi mušti,pagalį rasi

Konservatoriai parodė kad nesilaiko už valdžios pamėlusiais pirštais…kas čia blogo? O jei būtų pademonstravę kad laikosi? Tada kaltinimai būtų kiaulėms prie lovio.

ar viskas

gerai?

Žemyna

~gio ar ~gių žaidimo aikštelė?

žemynai

Jules

O pati, atsisėdusi į ekonominės-politinės valdžios sostą, skeltum karą Amerikai ar kokiai kitai supergalybei, kurios nykštukams diktuoja ką tokį? Diktuoja politika ir visuomeninį-socialinį elgesį ir nuolatinį kvailių apgaudinėjimą. O gal dar labiau vasalizuotumeis nei landsbergiai arba neosovietikai čijauskiukai su savo gražuolėmis?

Kukis

Sitas sumautas kremlinis kiaulius. Jam matomai geriau komunistai . Vargsas proletaras.,.,.

nuomonė

turėtų būti paskelbti grėsme lietuviams

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

30 metų siautėjusios,
visos partinės gaujos turi būti išjungtos už labai sunkius padarinius Tautai bei Lietuvai. Plėšikiškos (krikščioniškos) NS partijos aklasis Vytautas Sinica ir kiti panašūs to nesuvokia.
__________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų (nelegitimaus) antikonstitucinio neteisėto (krikščioniško) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 gegužės 30

Tomas Jakutis

Stebime atsakomybės baimės iššauktą landsbergių partijos krizę bei bandymus šią problemą užmaskuoti neesminiais dalykais.

blue yellow zov marinie

..jo,su cypsais ir alum….juokdariu pasirodymai labai linksmina/tik bilietai brangiai atseina ziurovams/.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top