Papunkčiui su Vytautu Sinica. Rittenhouse teismas

JAV visuomenės dėmesį priklaustė Lietuvoje beveik nutylėtas 18-mečio Kyle`o Rittenhouse`o teismas. Jaunuolis kaltinamas dviejų žmonių nužudymu ir vieno sužeidimu pernai vykusių riaušių metu. Galiausiai visi kaltinimai buvo atmesti, nes jo veiksmai buvo pripažinti savigyna, teisiamąjį aukos vijosi ir puolė, o jis šovė tik paskutinę akimirką. Tą akivaizdžiai rodė įvykio įrašai. Tačiau po nutarties įtampa nenuslūgo, kilo nauji protestai, teismo sprendimą smerkė net prezidentas. Dešiniesiems Kyle`as didvyris, kairiesiems – linčiuotojas, kurio išteisinimas paskatins tokiais tapti ir kitus. Kas lėmė, jog pavyko pasiekti teisingumo? Kokios šio sprendimo pasekmės ir kodėl jis apskritai svarbus? Apie tai papunkčiui aiškinamės su politologu Vytautu Sinica.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Galvoju,kad pasigavo Covid.Porą savaičių bus ramu

Užsienio reikalų ministerija lapkričio 25 d. informavo, kad atsižvelgiant į Vadovybės apsaugos tarnybos rekomendaciją, visi Lietuvos diplomatijos vadovo Garbrieliaus Landsbergio susitikimai su gyventojais yra laikinai stabdomi.
Visiems, kuriems jau buvo paskirti susitikimai su ministru, yra atšaukiami.
Atšaukiami susitikimai net ir nuotoliniu būdu, nes jie irgi, pasak Vadovybės apsaugos tarnybos, kelia didelį pavojų G. Landsbergiui.
Gyventojų naujiems susitikimams prašoma registruotis vėliau.
Pagoglinkit būtinai straipsnį – “ Pavojus Lietuvos diplomatijos vadovo G. Landsbergio saugumui – stabdomi visi susitikimai su gyventojais”.

Prašalietis >Galvoju, kad pasigavo Covid…

Profesionalaus kolaboranto gyvenimas yra visais laikais labai pelnigas, įdomus ir malonus, bet anksčiau ar vėliau, tą patvirtina ne tik istorija, bet ir visai neseni įvykiai Afganistane, gali pasidaryti pavojingas uolaus kolaboranto sveikatai ar net ir gyvybei… Toks jau yra visiems aktyviems kolaborantams galiojantis „istorijos dėsnis”…

Mano  nuomonė

Prieš išvykdamas į amerike lansbergis pozavo televizijoje kaip marmalą į petį leidosi tai jau kaip ir laikas reanimacijoje deguonies kaukę užsidėti , o su kauke niekaip neišeina bendrauti. Taip , kad šalutinių poveikų marmalas tikriausiai turi.

Leonardas

Dirbu ir gyvenu Kaire. Čia virš 20 milijonų gyventojų, jokių kaukių, jokių rybojimu, apie skiepus retas girdėjo, oficialiai 2% paskiepyti apie covid retas girdėjo. Šalimais Izraelis 90% gavo 3 dozę, sergamumas didžiausias, dabar badosi 4 dozę, ir tikisi stebuklo. Tai, kaip tai suprasti? O suprasti paprasta. Be masines vakcinacijos virusas taip gerai neplinta.

ah1

Profesoriai galėtų pasamprotauti apie Švabo Ketvirtą pramoninę revoliuciją.

 babilonija

Padalino ? jau „padalintą”, suskilusią ir abi puses nesutaikomas dalis.

123.

laukiu L.Jakimavičiaus ironiškų rašinėlių,kur jis pradingo?

Ačiū, teisingas komentaras.

Labai teisingai aptarta medžiaga. Nors nepakankamai giliai. Nuo pernai stebiu šią bylą per jAV žiniaskalidą, per soc.tinklus ir daugelybę video mačiau. Reik būti arba įžūliu melagiu arba tūpagalviu debilu nesuprantant situacijos aplinkybių ir nesantaikos kurstymo dirbtinų tikslų ypač leidimo marodieriauti ir niokoti ir gyventojų palikimo marodierių piktai valiai. USA masonierijos nupirkta žiniasklaida tūpai nekritinei tipinei 85 % gyventojų masei stengėsi pateikti klastingą informaciją. Jie ketino supriešinti JAV visuomenę rašliavoms klaidindama. Ir kaip melo mešlą (per savo socialinę inžinieriją) kurpė Kailui klastą per visą JAV purvasklaidą, ‘pašlovadindami’ melo tėvą kuris po žeme. O šiame komentare nėra (tobulumo dėlėi) paminėta svarbiausių dalykų : Kailas veikė kaip patyręs šaulys, policijos pagalbininkas, kaip gaisrininkų pagalbininkas, kaip sąmoningas pilietis su tvirtumo dorybe ir tik būtinosios… Skaityti daugiau »

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top