Žinių radijas tęsia šauniausios Lietuvos bendruomenės rinkimus. Kuri iš projekto dalyvių nusipelnys šio vardo 2015-aisiais, nuspręs klausytojai ir interneto svetainės lankytojai, tai pat bus atsižvelgta ir į eksperto vertinimus.
Pilietinis portalas Tiesos.lt kviečia šiame konkurse palaikyti Šiaulių miesto Rėkyvos gyvenvietės bendruomenę (pirmininkė – Nijolė Malakauskienė), susibūrusią prieš 12 metų. Jos nariams rūpi išsaugoti ir Rėkyvos gamtą, ir pagražinti aplinką, ir stabdyti valdininkų bei teisėsaugos savivalę. Ypatingą dėmesį ši bendruomenė skiria vaikų ir paauglių užimtumui – organizuoja jų laisvalaikio užsiėmimus, socialinei atskirčiai mažinti – talkina „Maisto banko“ akcijoje, bendradarbiaudama su Šiaulių apygardos probacijos tarnyba organizuoja gyvenimo kelyje paslydusiems viešuosius darbus, meninę veiklą, talkina prižiūrint benamius gyvūnus.
Žinių radijo reportažą (žurnalistas Marijus Gailius) apie šią bendruomenę galite pasižiūrėti (ČIA). Laidą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Norėdami savo balsą atiduoti darbštiesiems rėkyviškiams, Žinių radijo puslapyje po laidos apie šią bendruomenę anonsu (ČIA) paspauskite Facebooko nuorodą PATINKA. Deja, taip savo paramą išreikšti gali tik tie, kurie turi paskyrą šiame socialiniame tinkle. Kitus kviečiame pasisakyti komentarų skiltyje.
Daugiau apie Šiaulių miesto Rėkyvos gyvenvietės bendruomenę ir jos pirmininkę Nijolę Malakauskienę, jų kasdineybę ir šventes skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:
Nijolė Malakauskienė – tarp Šiaulių ir Rėkyvos
Irena Vasinauskaitė. Visuomenininkams – valdžios patyčios, arba Kodėl nesišypso Nijolė Malakauskienė
Irena Vasinauskaitė. Prasidėjo tradiciniai Šiaulių visuomenininkų renginiai
Mykolas Deikus. „Bobučių pasakos“ iš Aplinkos ministerijos
Kas moka algas visuomenininkams?
Šaunuoliai rėkyviečiai!!! Ačiū Tiesos.lt už informaciją.
sveikiname Rėkyvą – būtinai palaikysime, nors jūs ir taip jau laimėjote 🙂
Pagal beveik nesančių komentarų skaičių matosi, kad šis portalas krenda į bedugnę. Pradėkite vėl gausiai rašyti apie Venckienę ir violetinius kedopedikus, tada tikrai suklestėsite. (o dabar galite mano komentarą persiųsti savo protiniams nykštukams 🙂
Negalima jūsų komentaro nė parodyt nykštukams. Apalptų vargšiukai nuo tokios neapykantos darbštiems žmonėms. Gyvuokit, mielasis, jei jums malonu, patyčių kultūros pelkėse.
Gaila, labai gaila, kad Lietuvoje dar daug tokių sauliukų. Jei negali įkąsti, tai nors paloja…Tegul sau loja.