Paryžiaus vaizdai: sunkvežimiai ir ašarinės dujos, eisena ir žiaurios represijos

Didysis Paryžiaus šeštadienio protestas, prie kurio prisijungė sunkvežimių „laisvės vilkstinė“, virto represijomis, kuriose apsauginiais kostiumais apsirengę Makrono policijos pareigūnai naudojo ašarines dujos, beatodairiškus lazdų smūgius.

Sekdami Kanados pavyzdžiu, apie 3000 prancūzų sunkvežimių vairuotojų išvyko į sostinę, kad prisidėtų prie demonstracijos.

Įspūdingas patikros punktų tinklas neleido patekti į sostinę. Tačiau į centro gatves pavyko atvažiuoti grupėms furgonų ir kitų sunkiasvorių transporto priemonių.

Tada vairuotojai užblokavo Triumfo arkos zoną (prieš kelias savaites ją subjaurojo Makronas, iškėlęs ten milžinišką Europos vėliavą).

Eliziejaus laukuose įtampa dar išaugo, įtraukdama šio rajono parduotuves ir barus.

Nuotraukose matyti, kaip Macrono teisėsaugos pareigūnai gausiai naudojo ašarines dujas.

Per susirėmimus turėtų būti suimta mažiausiai 40 žmonių. Ir daug policijos sumuštų.

Kaip ir kiekvieną savaitę, Paryžiaus demonstracija buvo įspūdinga.

Įspūdingi vaizdai, tiesiog australiški: policija išdaužė vilkstinės nario automobilio langus, kad iškeltų pilietį iš transporto priemonės.

Jėgos demonstravimas represijoms buvo įspūdingas. Šimtai riaušių policijos pareigūnų aprūpintų ašarinėmis dujomis, furgonais, šarvuočiais.

Ar Makronas bijo antivakserių aikščių labiau nei savo varžovų artimiausiuose prezidento rinkimuose?

O gal Prancūzijos valstybė galvoja, kad jai gresia egzistencinė grėsmė?

Šaltinis: renovatio21.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Stiklo valytuvas

Sąjūdžio dalyviai Radžvilai, Genzeli ir kiti Atgimimo amžininkai
.
1. Kaip perestroikinis sąjūdis tapo Atgimimo Sąjūdžiu?
2. Kodėl Sąjūdžio trispalvis ženklas nekliuvo tarybinėms struktūroms?
.
Negi šie du klausimai yra nelogiški, ar net pavojingi kad vengiama apie tai kalbėti. Tai taip ir pasakykit!
.
Šio portalo lankytojai yra žydkomuniai ir/arba jų simpatikai, tad matomai dėl to šiuos du klausimus kraštutinai ignoruoja. Be to jiems nereikia nei tiesos, nei aiškumo. Jeigu reikėtų TieSOS, jau seniai būtų kilęs ir išplitęs viešas aiškinimasis…
.
Ir dar, negi tiesos.lt užblokuos TIESĄ dėl TieSOS.
.
2O22-02-14……….

Al.

prof. Ignas Vėgėlė: ,,jokioje demokratine save laikančioje valstybėje jėgos struktūros nepersekioja savo piliečių, jei šie nenaudoja fizinės jėgos prieš kitus asmenis, neniokoja turto.”

arodo,kad

Stanyslovas reinkarnavosi i….stiklo valytuva ,vot.

To  16:13

Na ir kas.
Negi tai ką nors reiškia?

babute

o as galvojau kad cia Baltarusija……

Maverick Multimedia
ah.ą

didysis nunulinimas demokratijos?

dalinkitės

dalinkitės
https://youtu.be/gTROgCsgFPY
Švabo mokyklos studentai Merkel, Putinas, Triudo, Makronas …
Štai ir aiškėja kodėl valstybių veikėjai veikia tarsi pagal švilpuką – tas „švilpukas” ir yra švabo mokykla.
Žydas Macronas – žydo Švabo mokinys

Ethan Huff The Epoch Times)

Remiantis nauju pranešimu, mūsų šalies sostinės gyventojams ir lankytojams greitai nebereikės dėvėti veido kaukių įmonėse, baruose ir sveikatingumo klubuose. Kolumbijos apygarda paskelbė naują „Patalpų kaukių reikalavimų“ infografiką, kuriame paaiškinami pokyčiai, kurie netrukus įvyks nuo kovo 1 d. Štai kur kaukių nebereikės kito mėnesio pradžioje: Restoranai ir barai Sporto ir pramogų vietos Sporto salės, poilsio centrai ir uždaros sporto patalpos Maldos namai Įmonės Maisto prekių parduotuvės ir vaistinės Mažmeninės prekybos įmonės D.C. vyriausybės įstaigos ir sritys, kuriose nėra viešo bendravimo Šiose aplinkose kovo 1 d. ir vėliau vis tiek reikės kaukių: Bet koks privatus verslas, norintis savo noru reikalauti, kad darbuotojai ar klientai naudotų kaukes Mokyklos, vaikų priežiūros įstaigos ir bibliotekos Suburti patalpas, tokias kaip slaugos namai, pagalbinės gyvenamosios patalpos, prieglaudos,… Skaityti daugiau »

Limin Zhou ir Omid Ghoreishi (The Epoch Times)

OTAVA – Laisvės sargybos vadai sako, kad ir toliau protestuos ant Parlamento kalvos, nepaisant federalinės vyriausybės paskelbtos nepaprastosios padėties. „Mes nebijom. Iš tikro, kaskart, kai vyriausybė sustabdo mūsų pilietines laisves, mūsų ryžtas sustiprėja ir mūsų misijos svarba tampa aiškesnė“, – vasario 14 d. sakė organizatorė Tamara Lich, laukdama, kol ministras pirmininkas Justinas Trudeau pasinaudos nepaprastųjų situacijų įstatymu dėl protestų. reikalaudami nutraukti COVID-19 skiepų reikalavimą. „Mes išliksime taikūs ant Parlamento kalvos tol, kol galutinai pasibaigs skiepų prievolė. Pripažįstame, kad vyksta demokratinis procesas, kurio metu vyksta pokyčiai. Mes niekada nepasitraukėme iš šio proceso ir neketiname to daryti. Trudeau yra pirmasis ministras pirmininkas, pasinaudojęs nepaprastųjų situacijų įstatymu. Šis aktas pakeičia Karo priemonių įstatymą, kurį paskutinį kartą naudojo Trudeau tėvas, tuometinis ministras pirmininkas Pierre’as… Skaityti daugiau »

Panasu,

kad pasaulio blogio agonija prasideda.Ju paniskos konvulsijos gal buti ziaurios.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top