Paryžiuje vaikai eina į mokyklą su policijos palyda dėl išaugusio priklausomų nuo narkotikų asmenų ir prostitučių skaičiaus

Daugėjant nusikaltėlių vienos mokyklos kaimynystėje policijos palyda vaikams tapo būtinybe.

Paryžiaus vaikai viename Prancūzijos sostinės rajone privalo vaikščioti į mokyklą su policijos palyda dėl to, kad ten padaugėjo narkomanų ir prostitučių.

Po to, kai netoli mokyklos teritorijos išaugo sutinkamų teisės pažeidėjų skaičius, tėvams, vedantiems savo vaikus į mokyklą Charles-Hermite darželyje, 18-ame Paryžiaus rajone buvo pasiūlyta policijos palyda.

Padaugėjus narkotikų platintojų, prostitučių ir narkomanų, rajone sustiprėjo nesaugumo jausmas. Bijodami dėl savo mažų vaikų saugumo, tėvai juos patiki savivaldybės policijai, kad ši saugiai vaikus palydėtų į mokyklą ir iš jos.

Policijos palyda mokyklos atidarymo ir uždarymo valandomis tėvams ir vaikams sudarė galimybę ir rytais, ir vakarais važiuoti į mokyklą ir iš jos.

Kalbėdama su prancūzų transliuotoju BFMTV, Charles-Hermite mokykla pripažino, kad dabartinė padėtis šeimoms yra „sunki“, tačiau tvirtino, kad „per pastarąsias dvi savaites ji pagerėjo“, nes pasirūpinta policijos buvimu vietoje.

Tačiau tėvai, kalbėdami su Prancūzijos laikraščiu Le Parisien, pasakojo apie „gąsdinančias“ sąlygas, atskleisdami, kad jų vaikai kalbėjo apie tai, kaip jie matė narkotikų vartojimo ir prostitucijos atvejus. „Jie žino žodį krekas“, – sakė Priscila, vieno iš moksleivių motina.

Rajono meras Erikas Ležuandras (Éric Lejoindre), kalbėdamas su BFMTV pripažino, kad iniciatyva yra „neįtikėtina“ ir „nenormali.“

Tikimasi, kad policijos palyda tęsis iki Kalėdų atostogų, o naujaisiais metais ji bus iš naujo įvertinta. Tačiau mokykla patikino tėvus, kad ši iniciatyva išliks tol, kol tėvai manys, kad to reikia.

Ši iniciatyva taip pat galėtų būti išplėsta taip, kad apimtų ir kitas mokyklas, jei pagrindinės narkotikų sandorių vietos pasikeistų ir problemos persikeltų į gretimas mokyklas.

Prancūzijos sostinė susiduria su akyse augančia kreko vartotojų, gyvenančių jos gatvėse, epidemija. Pasak Prancūzijos narkotikų stebėjimo agentūros (OFDT), apytikris nuo 40000 iki 44000 žmonių skaičius Prancūzijoje yra priklausomybę sukeliančių medžiagų vartotojai, o daugiau ne ketvirtis jų (13000) gyvena Paryžiaus srityje.

Krizė, prasidėjusi devintajame dešimtmetyje, pastarąjį dešimtmetį buvo šiek tiek sušvelninta, o gal kaip tik todėl vėl išryškėjo, nes Prancūzijos sostinės šiauriniai priemiesčiai buvo „gerinami“, pritraukiant juose gyventi aukštesnei klasei priklausančius asmenis, o tai privertė narkomanus vėl grįžti į atviras erdves, praneša OFDT.

Daugybė Prancūzijos žiniasklaidos pranešimų rodo, kaip šimtai benamių, nuo kreko priklausomų žmonių, dažnai didelių vyrų grupių, kartu susirenka parkuose ir kitose viešosiose erdvėse sostinės šiaurės rytuose. O vidaus reikalų ministras Žeraras Darmanenas (Gerard Darmanin) tvirtina, kad ėmėsi griežtos linijos metodų, įsakydamas policijai kas kelias savaites narkomanus išsklaidyti. Bet daugelis kritikų mano, kad susiburiančių narkomanų problema sukasi ydingame rate, ir šia problema niekad nebuvo rimtai užsiimta.

„Tai scenarijus, kuris po kiek laiko pasikartos kitose apylinkėse,“ – tvirtino Stefani Benua (Stéphanie Benoist), Villette miestelio kolektyvinės Paryžiaus gyventojų teisių ir interesų gynimo grupės spaudos atstovė. Ji klausė BFMTV „Mes permetinėsime karštą bulvę 18-am ir 19-am rajonams. Kiek ilgai tai darysime?“

Šaltinis: Remix News

2.6 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

TieSOSai, pamiršot nurodyti savo kontaktus !
Paviešinkite prašau redakcijos sudėtį, telefoną ir el. pašto adresą.
Ačiū!

Konserva, eik nakui

Parko 23. Ten ir i snuki gausi.

bet gi

bet gi laisvieciai sako, kad reikia narkptokus dekriminalizuoti ir nebeliks jokiu problemu. kaip cia Paryziaus meras nepaskambina Morganai ar Armonaitei, jos is karto ji paprotintu

Varlinas

Varlinas tiesiogiai – 2022 11 12 – Nematomas priešas 17 dalis – vergovės istorija 3 – kl. / ats.
https://www.youtube.com/watch?v=dpybSY8IHT0&ab_channel=Varlinask%C5%ABdroje

T0mas J.

Kuo pavojingos vaikams prostitutės?

Konserva, eik nakui

Nuo sifilio jau issigydei?

JOHN CODY

https://rmx.news/france/moroccos-world-cup-victory-sparks-fresh-riots-in-france-as-fears-grow-over-upcoming-france-vs-morocco-match/ Prancūzija turi didžiausią musulmonų populiaciją Europoje, ir daugeliui jų futbolo rungtynės įgavo ne tik kultūrinę ir nacionalinę, bet ir religinę reikšmę. Pavyzdžiui, Le Parisien praneša, kad musulmonų pasaulis vis labiau priima Maroko komandą kaip savo, aprašydamas, kaip „Kataras įsimylėjo Maroką“, kuris dabar yra „musulmonų komanda visame pasaulyje“. Khaledas Beydounas, Arkanzaso-Fajetvilio universiteto teisės mokyklos teisės profesorius, save vadinantis islamofobijos ir pilietinių teisių ekspertu, taip pat rašė, kad Marokas „per 10 dienų nugalėjo 3 kolonijines Europos tautas“ ir nugalėjo Prancūziją. jie laimės „buvusių kolonizuotų žmonių širdis visur“. Prancūzijos Reconquest partijos politikas Damienas Rieu atsakydamas rašė: „Ten, kur matome paprastą mačą, visi mato istorinį revanšą. Keista, kad Marokas, Alžyras ir Tunisas vaidina kolonizacijos aukas. Jų protėviai šimtmečius kolonizavo Ispaniją (ir dalį Prancūzijos).… Skaityti daugiau »

M mt tài khon binance

Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://www.binance.com/vi/register?ref=V3MG69RO

crypto coin price

Your blog is a wealth of knowledge. I appreciate the depth of research and the variety of sources you reference. Thank you for going above and beyond to deliver valuable content.

nimabi

Thank you very much for sharing, I learned a lot from your article. Very cool. Thanks. nimabi

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top