Pasaulis gedi rusų teroristų aukų. Laikraščių vedamieji ir žurnalų viršeliai kaltina Putiną (fotoreportažas)

Pagrindinė pasaulinės spaudos tema – rusų teroristų numuštas civilinės aviacijos lėktuvas. Žurnalų viršeliai ir laikraščių vedamieji byloja aiškiau negu politikų žodžiai.

Šaltinis: censor.net.ua

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kritikas Pikčiurna

Visa tai liudija, kaip vykdoma Putino Rusijos doktrina ginti rusus visame Pasaulyje.
Kur nusiris Pasaulis, jei kiekviena valstybė taip gins savo piliečių ir vaikų gyvybes bei interesus?
O ar tai, kad iki šiol dar negina, tik imasi „sankcijų”, nepražudė ir šių 295, o kasdien ir dar šimtais kitų žmonių gyvybių?
Pasaulis iš Miuncheno suokalbio taip nieko ir nepasimokė.
Tiesa, Lietuvoje pasimokė – 240 ginkluotų policijos bei „Aro” plėšikų vieno vaiko interesus ir teismo sprendimą net prieš 26 mėnesius „apgynė”. Apgynė taip, kad nieko nežinome apie to vaiko likimą… Bet ką čia tas vienas vaikas, kai žūsta šimtais…
Čia vis to paties medžio vaisiai. Miegokime ramiai ir toliau, tikrieji demokratai, teisės apologetai ir Piliečiai. Kol dar nešaudo į jus…

Isvada

Va is to matosi kokia rusijai nauda del numusto lektuvo. Nuteisti be teismo. Apkaltinti ir nuteisti. Ir visiems dabar nusispjaut jeigu atsiras tikrieji kaltininkai. Kas valdo informacija – tas valdo pasauli. O kas valdo informacija?

Apuokiukas

O kaip tik šiomis dienomis visokie ,,Lietuvos rytai” ir kiti brudai pareiškė dalyvausiantys Rusijos krepšinio čempionate ( vadinamojoje ,,Vieningoje lygoje” ).

Liutas

O dar kaltina Rusijos ziniasklaida propagandos skleidimu! Ekspertai kelinta diena sedi Kijeve, net nebuvo ivykio vietoje, o tikroji propagandos masina jau ivardija kaltus.

Nuomonė

Mūsų politikai, istorikai ir žurnalistai turėtų pradėti plačią kampaniją, nušviečiančią agresyvius Rusijos veiksmus prieš Lietuvą, jos niekšybes okupacijos metu, tremtis, melą, griežtai paneigiant visus Rusijos mitus apie lietuvišką „fašizmą”, „savanorišką įstojimą į Tautų kalėjimą – SSRS”, visokius snaiperių ruošimus ir t.t. Tai gal pilnai nepaneigs galingų Rusijos propagandos pramanų, tačiau nors suabejoti privers. Tai būtina daryti nuolatos. Gal taip padėsime pasauliui suprasti rusiškąjį fašizmą, kurio atspindžių yra kai kuriuose komentaruose ir čia.

nematomas

Vojeeeee, kokia klaiki propaganda varoma!!!!! Nu jo, 100 kart pavadinkit mane kiaule ir aš ja pavirsiu.
Įsivaizduoju ką jaučia Putinas, jei jis niekuo dėtas… O jei iš tiesų, tai ukrainiečių darbas??? Bet gi juos matot kokia galinga mašina dengia???
Didžiausias Pasaulio uzurpatorius yra JAV.
Jei ant manęs šitaip varytų – iš tiesų sužvėrėčiau…
Nuo dabar jau viskas – niekad nebetikėsiu jokia provakarietiška žiniasklaida.
Aferistai jie visi, melagiai ir sukčiai.

ežys

Tai čia jau ir ežiukui aišku, kad daugiau tikro numušėjo ir nebeieškos. Jiems būtinai būtinai reikėjo kažkaip už ką nors apkaltinti Putiną (rusus) ir jį imti naikinti.
Įdomu, kam to reikėjo? Kas iš viso to išloš?

Taigi

Gal Ukrainos teroro aukų, kai ne tik Ukrainos gyventojus žudo, bet dar ir užsienio lėktuvą numušė?

Nuomonė

Tikrasis kaltininkas dar nenustatytas, o tokios rašliavos yra nulio vertos, nė skaityti nereiktų. Kam visa tai? Akis uždūminti? Vienas dūmino prieš referendumą…

nonsens

Gorienės Karštam komentare bene vien tik neokomunistinio Fronto propaganda. Radavičiūtė, pvz., džiaugiasi, kad Putinas su BRIKS kuria alternatyvą TVF. viskas ką daro Rusija su savo globojamom prokomunnistinėm šalim tėra tik nevykusi Vakarų kopija. Tereikia pažiūrėt į tuos rusų serialus, kuriais užkimšo mūsų tv erdvę. Vemt verčia. O moteriškė, rašius straipsnį, tur būt nežino tikriosios tokio TVF antrininko kūrimo priežasties? Juk kai Obama griežtai pasakė neokonams „GANA VALDYTI KRIZĖMIS” ir pakeitė Fed.rezerv, TVF bei Pasaulio banko vadovybę, kas supanikavo? a? O kodėl būtent Putinas supanikavo, jei tuos bankus iki šiol valdė tik iš Rusijos kilę žydochazarai, giminingi Rotschildams? Kodėl ir Izraelis staiga persimetė į Rusijos pusę? a? Iki šiol vaidino kad su JAV draugauja. Už ką S.PeresaS PAVADINO RAUDONAJĮ PUTINĖLĮ POLITINU… Skaityti daugiau »

kodėl antras  Malaizijos?

Putinas besigindamas pateikė savo pirmą versiją – buvo taikytrasi į jo liektuvą, bet per klaidą numuštas keleivinis. Tokia versija jis pats išsidavė. Nejau pasauliui būtų paskelbęs, kad skrenda per savo „saugią”, separatistų saugomą teritoriją? A? Pirmas Malaizijos liektuvas pradingo be žinios, antras netikėtai nukrypo nuo kurso ir susprogo numuštas. „acording to Malaysia Airlines, air traffic controllers lost contact with flight MH-17 at approximately 2:15 p.m. GMT, as it flew over the Russian-Ukrainian border with 280 passengers and 15 crew. The plane was at 33,000 feet when it was shot down, according to controllers.” Parts of the plane began falling over the border town of Grabovo, locals said. ” Malaizijos Vyriausybės struktūra nukopijuota nuo Westministerio. Turi renkamą karalių. Religijos laisvė, bet… Skaityti daugiau »

eglė

liūtas”, nematomas, ežys ir kiti komentatoriai tik atskleidė, kad šiame portale vieši daugiausiai penktoji kolona iš Latvių gatvės arba rusai… aukšta kokybė:)

to eglė

Kuo JAV penktoji kolona jums geresnė?

To Nuomonė       2014-07-21 10:27

Mūsų politikai, istorikai ir žurnalistai turėtų pradėti plačią kampaniją kaip po 20 metų, išsilaisvinus iš okupacijos, gyvena Lietuvos piliečiai (95% piliečių skurdas arba 5-7% piliečių prabanga, pašalpos, o ne užtarnautos, uždirbtos pensijos, mažiausias valandinis atlygis, didžiulė korupcija,masinis žmonių bėgimas iš šalies vadinamas laisvu judėjimu, „savanoriškas” įsiliejimas į ES su skalbimo milteliais ar alumi, priverstinas euro įvedimas kai kam panorėjus, laisvas žemių pardavimas kitataučiams(prisiminus Palestiną šiandieniniam kontekste)referendumų blokada ir pan.)
Gal taip pradėsim suprasti kur einam ir vardan ko aukojomės 🙂

je je

viską paaiškina komentaras „kodėl Malaizijos” ir nosens”. KGB majoras Putinas įkūrė teroristinę mafijinę valstybę su satelitu Mažojoje Azijoje ir tik ji atsakinga už pasaulinį terorą. Nieko gudresnio, užgrobę valdžią bolševikai ir nemokėjo sugalvoti kaip tik toliau grobti… Į JAV „dvynius” taip pat buvo nuvairuota. KAip nuvairuotas ir pirmasis Malaizijos lėktuvas. Pasauliui pagaliau atsiskleidžia ir dvynių paslaptys. Izraelis ne šiaip sau pirkosi naujausias technologijas bei šnipinėjo. Ukrainos tikrai neapkaltinsi pirmojo Malaizijos lėktuvo numušimu ar JAV pastatų sprokdinimu nutaikant į juos keleivinius lėktuvus. Tada JAV Nacionaliniam saugumui buvo paskirtas vadovaut rabino sūnus Chiortofff – gera p`avardė, ar ne? Simboliška. Tada buvo paskelbta kad viso pasaulio slaptosios tarnybos turi būti suvienytos neva kovai prieš terorizmą. Dabar aiškėja visas sąmokslas prieš žmoniją… Tos slaptosios… Skaityti daugiau »

lietuvis

linkas kur galite pasiziureti Rusijos apsaugos ministerijos brifinga apie lektuvo tragedijos detales______youtube.com/watch?v=SPop2oSw6Xo

Vadakste

Siuo lektuvu skrido mokslininkai , kurie isrado vaistus nuo Aids , Ziv. Skauciau , kad salia to lektuvo skrido UK pajegu lektuvas ir vienas Dievas tezino , kas ten atsitiko. Manau jei bus saziningi , teisingi tyrejai , tai pasaulis suzinos , kas sios tragedijos kaltininkai.Teilsis zuvusieji ramybeje , o artimiesiems gili uzuojauta.

fvsdafgsd

gdgdsgucci outlet, michael kors outlet, louboutin, coach outlet store, burberry outlet online, nike free, longchamp outlet, michael kors outlet, oakley sunglasses, ray ban, michael kors, coach outlet, hermes, tiffany and co, coach factory outlet, ralph lauren, true religion jeans, burberry outlet online, coach factory, jordan shoes, polo ralph lauren outlet, michael kors, prada handbags, toms shoes, air max, michael kors, oakley sunglasses, louis vuitton outlet online, air max, nike shoes, polo ralph lauren, ray ban sunglasses, nike air max, louboutin, oakley pas cher, prada outlet, true religion outlet, air jordan, ray ban sunglasses, louboutin, true religion, nike free, nike air max, chanel handbags, tory burch outlet, kate spade outlet, oakley sunglasses, burberry, ray ban pas cher, longchamp, louis vuitton, michael… Skaityti daugiau »

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top