Pasiekusi trilijono kapitalą Apple bendrovė pateikia „nėščio vyro“ jaustuką

Jaustukas „nėščias vyras“ atkeliauja į Apple bendrovės iPhone‘ą kartu su vėliausiu jo atnaujinimu, iOS 15.4.

Kaip pranešė Renovatio 21, idėja buvo pradėta įgyvendinti jau 2021 m. Prieš metus Apple taip pat įdiegė barzdotos moters jaustuką.

Kalifornijos tarptautinė įmonė, be „nėščio vyro“, taip pat ketina mūsų telefonuose patalpinti jaustuką „nėščias asmuo“.

Tai vienas iš naujųjų politkorektiškumo mūšio žirgų: nebeįmanoma nustatyti lyties pagal individo kūną ir genetiką, nes kiekvienas gali pasiskelbti vyru arba moterimi, priklausomai nuo dienos, kaip neseniai padarė Šveicarijos pensininkas, kad galėtų metais anksčiau atsiimti pensiją. Įvairūs autoritetai verčia gyventojus atsisakyti posakio „nėščios moterys“ ir pakeisti jį neutralesniu „nėšti asmenys“.

Tiesą sakant, pagal gender teoriją vyras, kuris toks yra, nes nusprendžia būti, gali pastoti. Jau daugelis moterimis gimusių transseksualių pasauliui rodė „asmenų“ su ūsais ir plokščia krūtine, bet su besilaukiančios motinos pilvu vaizdus.

Jei manote, kad jie čia sustos, klystate: gimdos persodinimas, jau sėkmingai atliekamas po kelerių metų nesėkmių, gali leisti „pastoti“ net vyrais gimusiems transseksualams.

Visa tai aptarnauja didžiausio kapitalo planetos įmonė, kuri neseniai pasiekė rekordinę 3 trilijonų dolerių (t.y. trijų tūkstančių milijardų) rinkos vertę.

Apple įtaka mūsų gyvenimui vis dar mažai diskutuojama.

Prieš kurį laiką sukėlė nemenką įspūdį, kai, ilgus metus skelbę gerbiantys vartotojų privatumą, nepaisydami kitų technologijų gigantų (pavyzdžiui, Facebook, Google) paskelbė, jog pradės skenuoti vartotojų nuotraukas, kad ieškotų, ar nėra vaikų pornografijos, ir praneštų apie tai kompetentingoms institucijoms.

„Jie pardavė privatumą pasauliui ir privertė žmones pasitikėti savo įrenginiais,“ New York Times sakė Džono Hopkinso universiteto šifravimo profesorius Metju D. Grynas (Matthew D. Green). „Tačiau dabar jie iš esmės kapituliuoja prieš pačius blogiausius kiekvienos vyriausybės reikalavimus. Aš nesuprantu, kaip jie nuo šiol pasakys „ne.“

Kaip pranešė Renovatio 21, nuo pat pirmųjų pandemijos dienų Apple nedelsdama vyriausybėms atvėrė savo įrenginių duris COVID sekimo technologijai.

Apple taip pat neseniai leido suprasti apie savo poziciją dėl vakcinų, uždrausdama neskiepijusių asmenų susitikimų programėlę, vadinamą Tinder no vax.

Politinis korektiškumas nesibaigia transseksualiais jaustukais. Tiesą sakant, yra žinoma, kad Apple paaukojo rasinių protestų grupei Black Lives Matter.

Šaltinis: renovatio21.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top