Paskutiniai tebesipriešinantys Briuselio išpuoliui prieš suverenitetą yra Lenkijos ir Vengrijos konservatoriai

Konservatyvioji Įstatymo ir teisingumo (PiS) partija yra ne tik politinė partija, bet ir pagrindinis Lenkijos suvereniteto garantas ir gynėjas, teigia savaitraščio Sieci redaktorius Jacekas Karnovskis.

Savaitgalį Krokuvoje pasakyta Jaroslavo Kačynskio (Jaroslaw Kaczyński) kalba tapo svarbiu etapu patriotinės stovyklos istorijoje, nes joje buvo įvardytas pagrindinis prioritetas – apginti Lenkiją nuo Briuselyje rengiamų sutarties pakeitimų.

Priėmus sutarties pakeitimus, jokia Lenkijos vyriausybė negalėtų veiksmingai kontroliuoti šalies, todėl ji taptų dar mažiau suvereni nei SSRS pavaldžių komunistinių vyriausybių laikais.

PiS lyderis nubrėžė pirmuosius pasipriešinimo žingsnius, kurie apima visų pavojų pripažįstančių patriotų suvažiavimą ir kampaniją, kurios tikslas – paaiškinti, kokius pavojus Lenkijai kelia šie ES pasiūlymai.

Suverenitetas svarbus pats savaime, tačiau Jaroslavas Kačynskis savo kalboje paaiškino, kodėl šis Vokietijos vadovaujamas puolimas turi ekonominį aspektą, nes leidžia Berlynui, pasitelkus įgaliotinį Briuselyje, primesti tokią reguliavimo aplinką, kuri neleis Lenkijai pasiekti ekonominio pariteto su Vakarų Europa.

PiS Lenkijoje ir Fideš (Fidesz) Vengrijoje yra vieninteliai politiniai judėjimai Europoje, galintys blokuoti siūlomus sutarties pakeitimus. Kitos šalys yra pernelyg ekonomiškai priklausomos nuo Berlyno ir Briuselio arba pernelyg nuolaidžios, kad galėtų kovoti su šiais pakeitimais.

Todėl PiS šiandien yra kur kas daugiau nei politinė partija. Ji yra Lenkijos suvereniteto garantas. Svarbu, kad visi konservatoriai ir patriotai tai suprastų ir kad bet kokie bandymai jai pakenkti ves į Lenkijos išnykimą.

Šaltinis: Remix News

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
step by step

Būtina uždraust „europarlamentarams ” mokėti kyšio dydžio algas kasmėnesį . Algos turi būt kaip eilinio šalies parlamentaro ,tada ir sprendimai bus adekvatesni. Nes net lenkiškas tuskas visiškai ištižo ,kai pradėjo imt tas europakišas.

Giujus Verhofštadtas (Gajus Verhofstadtas)

„Fideš (Fidesz) Vengrijoje“

Žiūrėkit, vaikai, kas jums trukdo atsiversti Google vertėją, nustatyti vengrų kalbą, įrašyti tą žodį ir paprašyti jį ištarti? Vengrų kalbos nerandat? Sarmata juk.

stasys

o kam tau to reikia ? neturi dėl ko daugiau sarmatytis ?

stasys

Kai tokia pozicija galima nupirkti nuolaidomis , pinigais ir išimtimis .. tas priešinamasis labiau primena prostitutės raukimąsi nenorint už pinigus duoti . Po 20 metu tas orbanas rašys savo memuaruose jog kitaip elgtis negalėjo į susiklosčiusia situacija , reikėjo ginti valstybės ekonominius interesus .Lietuva išdulkino savo verslą norinti bendrauti su xuilososija ir pasaulis žiūrėk neapsivertė , kaip ir subinės nešala ..

Jules

Lietuviai vel nori but Zecpospolitoje – tame buvusiame Lietuviu pragare. Pamirso vergyste – baudziava. Mergoms prireike Pirmos nakties teises – su ubagais vyrais nebeidomu.

Tom Ozimek (The Epoch Times)
Jules

Tai ne Galiavos kiek ten sekundžių filmukas? Mūsų nedesovietizuotiesiems prokurorams ir teisėjams šito pakako.

Jules

Turėjo būti Garliavos, dovanokit.

Prašalietis

„Paskutiniai tebesipriešinantys Briuselio išpuoliui prieš suverenitetą yra Lenkijos ir Vengrijos konservatoriai”… Savo laiku Amerikos žemyne buvo tuometinei vakarų civilizacijai besipriešinę ir indėnų „paskutiniai mohikanai”, bet tai indėnų rezervatinio „suvereniteto” nuo vakarų civilizacijos neišgelbėjo… Šiandieniniai vidurio ir rytų Europos „indėnai” turėtų džiaugtis perspektyva būti išlaisvintiems iš savo teritorijų „suverenitetų”, kurie yra daugiau panašūs į buvusių indėnų rezervatų „suverenitetą” su atitinkamu rezervatų gyventojų gyvenimo lygiais, palyginus su taip vadinamomis Metropolijomis… Po Amerikoje buvusių indėnų teritorijų rezervatinių „suverinitetų” pabaigos, net ir išlikusi indėnų „suvereni” teritorija Nevados dykumose galėjo tapti Las Vegasu, ko nebūtų buvę prie savo turėto rezervatinio (sojūzinio…)”suvereniteto”…Taip kad, kaip čia pasakius….

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top