Paulas McCartney ir Yoko Ono kartu stojo prieš skalūnų dujų gavybą

BNS

Seras Paulas McCartney vienija jėgas su Johno Lennono našle Yoko Ono kovoje su skalūnų dujų gavyba.

Buvęs grupės „Beatles“ narys ir jo bičiulio žmona parašė atvirą laišką Didžiosios Britanijos vyriausybei, kuriame reikalauja nedelsiant nutraukti skalūnų dujų gavybos projektus Didžiojoje Britanijoje.

Šį laišką pasirašė ir kitos žvaigždės, tarp jų aktorė ir modelis Lily Cole, komikas Russellas Brandas ir didžiojo ekrano garsenybės Helena Bonham Carter bei Jude’as Law.

„Vyriausybės planai pradėti (skalūnų) gavybą visiems laikams pakeis JK (Jungtinę Karalystę)… Vyriausybė tvirtinta, kad tokia gavyba yra saugi, nors yra draudžiama keliose Europos šalyse ir JAV valstijose… Ši technologija nesumažins kuro kainos, nesukels milžiniško darbo vietų augimo, tačiau gali palikti kenksmingą aplinką ateities kartoms“, – nurodoma laiške, kurį spausdina britų laikraštis „The Times“.

„Mes raginame vyriausybę nedelsiant sustabdyti (skalūnų dujų) gavybą, kol nebus surengti visiškai nepriklausomi, subalansuoti ir nuodugnūs viešieji debatai dėl galimų grėsmių, kurias ši pramonė kelia JK“, – nurodoma laiške.

Šaltinis: lzinios.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Thrive

Pagarba šiems neabejingiems, matantiems ir mąstantiems Žemės – vienintelės mums suteiktos kurti ir klestėti vietos Visatoje – atstovams. Bet iš tikrųjų juk tai – taip ELEMENTARU… Viską, kas formavosi milijardus metų, per „istorijos mirksnį“ išsiurbti, iškasti, išsprogdinti, ir sudeginti – pakeliui negrįžtamai užsiteršiant – ar toks mūsų buvimo ČIA tikslas?? Tik aklas gali nematyti, jog ši riba – visai netoli. Vis viena (ir atrodo, kad labai greitai) mums, kaip rūšiai, reikės išmokti gyventi panaudojant tai, kas atsinaujina, ką mes galime gauti ne tokia kaina – ne užgrobdami, ne pavergdami, ne kariaudami, ne luošindami vieni kitų… Mintis, kad MES – kiekvienas Žemėje – galime gyventi KLESTĖDAMI , man (jau) yra kaip siekiamybė. Todėl su visais panašiai mąstančiais, link TOKIO tikslo –… Skaityti daugiau »

pikis

O musu zvaigzdes , juk soka dainuoja vos ne kas vakara , kaip i Palanga ir Nida atvaziuos teks atsivezti savo virtuve savo vandenuka , o kaip maudysis gali ir nageliai nusiraityti , ir dujokaukiu reiks nepamirsti , o ziurovai gali buti jau ir priduse , tad biznis gali buti blogas. Pagarba Britams mastantiems

Al.

Tikiu, kad ir tarp mūsų menininkų yra padorių žmonių. Tik, kad tos kinkos taip nedrebėtų…

Turtingiems kapitalistams tas pats,kiek kainuos du

/kad ir 100 kart./,tad žarstytis nuomonėmis lengva.
Lietuviškiems varguoliams kitaip.
Žigaičiuose po poros kartų/gyventojų/ir taip nebus.Esami ir būsimieji
skurde ir numirs,be gyventojų nebus kam protestuoti.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top