Pavasarinės properšos partinio įšalo niekaip neišvejantiems Raseiniams

Žiemą mažesni šalies miestai gyvena kur kas ramiau nei šurmuliuojantys didmiesčiai. Žmonės vieni kitus pažįsta. Lig šiol neišdūmę į užsienius kantriai mina biurokratų, politikų slenksčius, o politikai bei biurokratai ir toliau nenuilsdami kovoja dėl savo gerovės ir įtakų periferijos feoduose. Nebent nutinka, kas nesuplanuota…

Taip nutiko ir Raseiniuose, kai sausio mėnesį imta platinti naują leidinį „Mūsų Raseiniams“ – kas drįso? Kodėl nežinota? Kas dabar bus?.. Nusistovėjęs vanduo susidrumstė ir ėmė raibuliuoti, atsivėrė properšos…

Laikraščio redaktorė Irena Vasinauskaitė – patyrusi publicistė. Paskelbta šimtai straipsnių politikos ir kultūros aktualijomis, parengta knygų. Ir ne tik. Ji ir aktyvi kultūros, meno renginių dalyvė, rėmėja, Sąjūdžio pirmeivė. Tiesiog jautrus kito skausmui, neabejingas Tėvynės likimui žmogus. Leidinyje bendradarbiauja ir korespondentai Sigita Vaičiuvienė bei Jonas Petryla.

Naujajame nepriklausomame „Mūsų Raseiniams“ laikraštyje pateikiama informacija ir apie šalies bei pasaulio įvykius, ir apie vietos politiką – įvairias savivaldos peripetijas: rengiami reportažai iš įvykių vietos, tarybos posėdžių, susitikimų su piliečiais. Leidinyje rasite ir pažintinių straipsnių, nuomonių apklausų, informacijos apie kultūros ir sporto renginius, skelbimų. Įsitikinkite patys: laikraščio svetainė internete ČIA, savo pastebėjimais galite pasidalyti ir Veidaknygėje – ČIA.

Jau išėjo keturi laikraščio numeriai. Raseiniškiai domisi naujuoju leidiniu, jo kritiniu žvilgsniu į Raseinių gyvenimą, jo aiškiu pasirinkimu už viešąjį interesą.

Manau, ši redaktorės iniciatyva – geras pavyzdys, kaip kurti tiriamosios žurnalistikos leidinius ir mažesniuose Lietuvos miestuose. Ateityje šie saitai leistų išausti ir naują vietos žiniasklaidos tinklą.

Viltingai –

Elona Antakauskė

P. S. To linkime ir mes.

Tiesos.lt redakcija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top