Penktadienį Vilniaus apygardos teismas toliau nagrinės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės apeliacinį skundą

Gruodžio 11 d., penktadienį, 9 val. Vilniaus apygardos teisme (Gedimino pr. 40/1) bus tęsiamas profesorės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės apeliacinio skundo nagrinėjimas.

Profesorė apskundė Vilniaus apylinkės teismo teisėjos Danutės Mickevičienės nutartį, kuria ji buvo pripažinta neva kalta už mirusiųjų ir gyvųjų šmeižimą: už tai, kad televizijos laidoje paliudijo, ką buvo mačiusi savo kabinete, jai buvo skirta bauda, neturtinės žalos atlyginimas ir advokato išlaidų atlyginimas už daugiau negu 31 000 eurų.

Šią bylą nagrinėja teisėjų kolegija: Stasys Lemežis (pirmininkas), Virginija Pakalnytė -Tamošiūnaitė ir Virginija Švedienė.

Tiesos.lt primena, kad apeliacinį L. Bloznelytės-Plėšnienės skundą turėjo nagrinėti kitos sudėties teisėjų kolegija – byla neva „atsitiktinės atrankos būdu“ buvo atitekusi teisėjui Audriui Cininui, vadovavusiam a.a. Andriaus Ūso baudžiamąją bylą nagrinėjusiai teisėjų kolegijai.

Nenorėdamas būti apkaltintas šališkumu nuo L.Bloznelytės-Plėšnienės apeliacinės bylos nagrinėjimo nusišalino ir teisėjas A.Kisielius, kuris taip pat yra nagrinėjęs bylas, susijusias su Kauno pedofilijos istorija.

* * *

Daugiau apie Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

A. Patacko garbės žodis: liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą –neleiskime tiesos pakeisti teise

Leonas Merkevičius. Keli pastebėjimai iš profesorės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismo

Dalius Stancikas. Anomalija

Pirmos instancijos teismas nusprendė, jog prof. Laima Bloznelytė-Plėšnienė esanti kalta

L. Bloznelytė-Plėšnienė apskundė Vilniaus apylinkės teismo teisėjos Danutės Mickevičienės nutartį

Teisėjai A. Cininas ir A. Kisielius nusišalino nuo L. Bloznelytės-Plėšnienės apeliacinės bylos

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

* * *

Daugiau apie teisėją A. Cininą ir jo nuosprendį A. Ūso pedofilijos byloje skaitykite šiose Tiesos.lt publikacijose:

Dalius Stancikas. Du teisingumai

Piliečiai klausia: ar po A.Cinino suformuotos teismų praktikos pedofilija vis dar įrodoma?

Andrius Švarplys. Replika besipiktinantiems teisėjo A.Cinino sprendimu

Iš propagandos frontų. Šarūnas Černiauskas: Audrius Cininas yra mano herojus

Prezidentės valia teisėjas A. Cininas nuo rugsėjo dirbs aukštesniame teisme

Prezidentė D. Grybauskaitė pasirūpino teisėjo A. Cinino karjera

Laida „Aktualusis interviu“ su teisėju Audriumi Cininu

Teisėjas A. Cininas prasitarė: „Vaiko atmintis ištrinta“

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
JUODVARNIŲ KARKSĖJIMO METAS

. “Tampydami po teismus teisiuosius, atimdami iš vargdienių pensininkų prakaitu uždirbtas senatvės išmokas, o sau pasididinę algas, jūs esate pasišlykštėtini žmonių ir Dievo akyse. Kol negaunate kyšių, jūs nepriteisiate teisiesiems išlaidų dėl jūsų darbo broko. Kaltieji daugumoje išteisinami arba jų nusikaltimams pritrūksta įrodymų! Palyginkime A.Veberio bylą su Garliavos byla. Garliavos byloje visa gvardija nekaltų žmonių tampomi po teismus ir tariamiems nukentėjusiems L.Stankūnaitei, Aldonai ir Aleksandrui Ūsams, Godai Ūsienei, M.Milinienei, L.Kraujutaitienei, S.Vaicekauskienei, Valstybei… reikalaujamos ir priteisiamos milijoninės sumos iš nenusikaltusių LR piliečių. Ieškinį – du milijonus litų (579 240 Eur) – siekia priteisti mergaitės Deimantės Kedytei atstovas Gintaras Černiauskas. Teisieji LR piliečiai atliko nesavanaudišką pareigą ir gynė nuo barbarų save, mergaitę arba išsakė tiesą. Tarp tokių kankinių atsidūrė dori ir sąžiningi… Skaityti daugiau »

kazkoks kosmaras Lietuvoje

Visi sazinigi ir padorus valstybes pareigunai,puolami,smeiziami teisiami!O tikrieji nusikalteliai melagingi liudinikai tapo prokuroru ir teiseju povoritais????Nesamone kazkokia!!!!

Judvarniai kvepuoja zmoniu prakeiksmu...

….prisotintu oru.Jie gali sazingus zmones,nuteisti,apsmeizti,materialiai apiplesti,bet….jie negali sunaikinti zmogaus dvasios.Gerb.profesore jusu stipri dvasia ikvepia kitus zmones nepaluzti ir atsilaikyti nuo juodvarniu uzpuolimo!

Kazkaip jauciu,

kad dideli prakeiksma Lietuva gavo,kai isrinko i prezidentus Burokeviciaus bendrazyge.

O kaip juks atrodo?

Kas sukure tokia teisesauga po nepriklausomybes,kad Lietuva sugriautu is vidaus????Ir….kur dingo tukstanciai sovietu KGB dirbe Lietuvoje????Mano nuomone jie….seime,prokuraturoje,teismuose,infiltruoti i partija,kurias KGB ussakymu sugriauna is vidaus.Ir….siandiene Lietuviu Tauta turi tik vienibtele galimybe PRAKEIKTI juos ir ju palikuonis.Ka manau dauguma jau ir yra padare.Kaip gyvena,kaip jauciasi,kaip miega ir ka sapnuoja juodvarniai klastotojai niekas to neviesina.Bet….galime nujausti ju dvadine busena,nes….Dievas ir jiems i sirdis idiege sazines.tiedos,amzinybes jausmus.Ir….darydami juodus darbus jie prigimtinius jausmus yra priversti sutrypti su zememis.Isivaizduokite patys kaip jaustumetes su savimi tai padare???

Gal ...

Komunistinis seimas priims istatyma zmones bausti ir teisti uz prakeiksmus?Tiems kurie valstybes vardu bando sunaikinti zmones finansiskai ir kuniskai! Gerb.Profesore jusu dvasios stiprybe visai Lietuviu Tautai!!!Aciu jums uz tai!!!!

rusiški putino metodai

reikia susidoroti su visais, kas nori tiesos ir teisybės – čia rusiška putinistinė metodika.
tokia ta mūsų komunistinė valdžia ir stribinė teisėsauga.

gerb profesore

esate palaikomа daugybės žmonių. Svarbu ne žemiškas apgailėtinas teismas, o teisinga dangiškas, prieš kurį visi stos. Ir tie, kurie melavo, klastojo ir per kuriuos nukentėjo daug teisingų žmonių

pasipiktinęs

jau po du tūkstančus vaikų kasmet iš Lietuvos išvežama vergijon. Per dešimt metų, susidaro 20 000 armija išauklėtų vogt mafijozų?
Tad kam tai naudinga?
Kam reikalinga valstybė, jei ji nuo nieko neapgina? Nei nuo vidaus plėšikų, nei nuo išorės?
Gal Skvernelis moka tik klūpančius žmones su antiteroristine brigada pulti? Liudininkus „šmeižikais” versti? O dingę vaikai jam nerūpi? Kaip nerūpi ir Žiopienei?

Laimai stiprybės

Paprašykite,kad Teisingumą įvykdytų DIEVAS,nes daugiau nėra kam.O be to,mes net nežinome kaip tai padaryti preciziškai kiekvienam pagal „nuopelnus”.

VaidasVDS

Tai, kas yra blogiausio šioje istorijoje – tai prakeiksmai. Prakeiksmas – tai nuolatinis, nesibaigiantis pyktis, o kartu tai yra ir nesibaigiantis blogis. Negalima niekam nuolat būti nesibaigiančio blogio būsenoje, visi susigadinsite savo sveikatą. Ir, kas blogiausia, prakeiksmu nesukelsite jokių nepatogumų blogio darytojams. Dievas negali išpildyti žmonių prakeiksmų, nes Dievas negali daryti jokio blogio, net blogio darytojams. Blogio darytojai yra tik pirmoje eilėje prarasti savo sielas, bet prakeiksmų dalintojai gali eiti po jų. Prisiminkite Jėzaus (ne kunigų sugalvotą) maldos dalį – „ir atleisk mums mūsų kaltes, kaip ir mes atleidžiame savo kaltininkams”. Jėzus tikrai nemokė nieko prakeikinėti, o tuo labiau prakeikinėti vaikus ar ištisas žmonių kartas. Kuo daugiau prakeiksmų, tuo stipresnis blogis. Tačiau atleisti galima tik tada, kada atleidimo prašoma arba… Skaityti daugiau »

ligoniai,,

o kodel daktare jusu negisgydo?

Loreta

Visiems yra aišku kas buvo ir kaip yra teisiami nekalti žmonės, tik kai kuriems teisėjams neteisingumo vykdytojams ir apsimetėliams neaišku.Greičiau tas laikas kad ateitų kai tokiems teisėjams reiks atsakyti už visus neteisėtus sprendimus.O daktarei stiprybės ir Dievo palaimos.Tiesa vis tiek nugalės.

Drenis

Įvadas. Lemežis pradžioje paaiškina, kad apeliacinė instancija nenagrinės faktinių aplinkybių, esą buvo nutarta neatlikti įrodymų tyrimo. Esą detalės teismui nerūpi. Labai linksma, bet beveik visas posėdžio laikas buvo skirtas klausinėjimams apie to apsilankymo gydytojos kabinete detales. Lemežis: „skaitant bylą, iškilo klausimų, dėl kurių reikia pasiaiškinti”. Taigi, detalės rūpi. Lemežis profesorei: 1) Aš tai pavyzdžiui nenorėčiau, kad jūs paviešintumėt, ar aš turiu vyndėmę. 2) Jei aš pavyzdžiui ateičiau apžiūrai su savo sūnum, tai tikrai liepčiau visiems išeiti. Ar jie išėjo savo noru, ar jūs liepėte išeiti? Lemežiui sunkiai sekasi formuluoti klausimą, jis nutyla, mąsto, ir kai jau profesorė pradeda atsakinėti, ją pertraukia nauja to paties klausimo formuluote. Beveik visi profesorės atsakymai prasidėdavo taip: tai ar jau leisite man atsakyti? Jau galiu… Skaityti daugiau »

Jota

Prakeiksmas nėra nei nesibaigiantis pyktis, nei nesibaigiantis blogis. Katalikų bažnyčioje jį gali nuimti kunigas (per išpažintį), jei asmuo atgailauja. Konkrečiau: jei ką nors nekaltą prakeikia blogas žmogus, tuomet Dievas prakeikimą gali paversti palaiminimu; jei kas nors prakeikiamas pelnytai, kaip skriaudikas ir piktadarys, tuomet, kaip minėjau, prakeikimas panaikinamas per atgailą, nes Kristus savo mirtimi sunaikino visus mūsų prakeikimus. Bet jei žmogus neatgailauja, tuomet prakeikimas jam gali atnešti daug blogio. Dievas prakeiksmus pildo per piktąją dvasią (leidžia jai veikti, panašiai kaip piktą šunį paleidžia nuo grandinės) Tačiau prakeikti ko nors nerekomenduojama, verčiau atleisti. Rašiusiam 9.50 apie Lietuvos prakeiksmą – išeitų, kalti patys lietuviai, kurie tą nelaimę rinko. Tegul dabar atgailauja (didelė nuodėmė, jei suprato, ką daro. Bet manau, vargu ar tokių daug… Skaityti daugiau »

Stasys

Kur jūs matot tuos nukentėjusius? Gal juos kitaip galima būtų pavadinti ? Aš nukentėjusiąją matau gerbiamą profesorę. …

Drenis Stasiui

„Nukentėjusieji” visgi yra iš tikro nukentėję, tik ne procesine prasme. Jie taip pat neteko artimųjų. Bet ieškodami atpirkimo ožio dėl savo nelaimių(greičiausiai tinkamai užsiundyti) puola kaip šakalai profesorę. Vargšai žmonės.

Drenis

Visiškai negalima suprasti, laikantis oficialios versijos, dėl ko nusišalino Audrius Cininas. Jei dėl to, kad, kaip buvo skelbiama, priiminėjo sprendimą vienoje „Garliavos” bylų, tai lygiai taip pat priiminėjo ir dabar kolegijoje esantys Lemežis su Švediene. Jie (su Pažarskiu) priėmė lemtingą 2012 m. gegužės 18 d. sprendimą, kuriuo panaikino N. Venckienei vaiko įstatyminio atstovo statusą (tuo pagrindu, kad prieš dieną įvykdžius „perdavimą”, ji tapo nebe globėja – kaip viskas suderinta!) ir tokiu būdu įteisino situaciją, kai vaikas buvo tik formaliai atstovaujamas teisme Vilniaus vaiko teisių apsaugos skyriaus, o realiai neatstovaujamas. Pašalinus iš proceso N. Venckienę ir, tuo pačiu – advokatą A. Venckų, bylos likimas buvo apspręstas. Cininui, Valinskienei ir Ramanauskui su prokuroro, tapusio advokatu, pagalba, liko tik šiek tiek pavaidinti procesą… Skaityti daugiau »

Ačiū DRENIUI

už tikrus faktus iš teismo. Pagarba Profesorei Bloznelytei, tai išskirtinio sąžiningumo Žmogus, Lietuvos pasididžiavimas.

niekas kitas

tik Dievas gali mums padėti šioje tragiškoje istorijoje. Teisingumas seniai užmigdytas.
Didžiausia pagarba gydytojai.

Stasys

Man kažkodėl atrodo, kad visi sprendimai susiję su tuo amžiaus skandalu yra priimami ne teismuose. O jeigu, gal būt, taip, tai tada kodėl ir kas tas „lėlininkas(-ai)”,taip galingai valdantis viską? ….. Ar sužinosime tikrą tiesą šiame amžiuje ?

Stasy,

tikiu,kad suzinosim,butinai suzinosim.

iš interneto

kažkieno rašytas komentaras 2011 metais. Pamąstymui. Jokių pasikeitimų šiandien.

Įspūdis Ant, 2011-10-11 09:19

Susidaro įspūdis,kad Milinienei mažiau rūpi sūnaus žudikai ,nei šmeižikai.Ar aš klystu?Kažkas nedasakoma?

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top