Per 2 metus pabėgėliai Vokietijoje atliko daugiau nei 200 tūkst. nusikaltimų

propatria.lt

Kaip praneša Deutsche Welle, neseniai nutekintas ir į Vokietijos dienraštį Bild patekęs Vokietijos Federalinės kriminalinės policijos agentūros pranešimas atskleidžia, kad 2014-aisiais ir 2015-aisiais metais atvykėliai iš Trečiųjų šalių Vokietijoje atliko daugiau nei 200 tūkst. nusikaltimų.

32 proc. šių nusikaltimų buvo susiję su turtinėmis ar kitokiomis aferomis, 33 proc. – su apiplėšimais. Tik 1 proc. visų nusikaltimų buvo susijęs su seksualiniais išpuoliais.

Skaičiuojant santykinai, daugiausia nusikaltimų darė asmenys iš Eritrėjos, Nigerijos bei Balkanų šalių. Pavyzdžiui, serbai sudarė tik 2 proc. visos atvykėlių populiacijos, tačiau buvo atsakingi net už 13 proc. visų nusikaltimų.

Dienraštis Bild pastebi, kad pranešime dar neįskaičiuoti seksualiniai nusikaltimai, atlikti Naujųjų metų naktį Kelne ir kituose šalies miestuose, o tai gerokai koreguotų pateikiamus duomenis.

Dėl itin aukštų nusikaltimų rodiklių Vokietijoje didėja įtampa, o vis didesnis skaičius žmonių yra nepatenkinti daugiau nei milijono migrantų įsileidimu į šalį. Atrodo, kad plačiai pagarsėję seksualiniai nusikaltimai Naujųjų metų naktį Kelne, vykdyti daugiausia atvykėlių iš Arabijos ir Šiaurės Afrikos kraštų, perpildė vokiečių kantrybės taurę. Neseniai vykdyta apklausa rodo, kad net 40 proc. vokiečių norėtų, kad kanclerė Angela Merkel atsistatydintų dėl prasto tvarkymosi su krize.

Parengta pagal Bild.de, Dw.com, Dailycaller.com informaciją

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ruta

Kai Europa dasiryto iki tuo, kad prioritetu tampa sutrikusios lytines orentacijos subjektu nevaldomas malonumu tenkinimas ir daeita net iki ‘seimu’ kurimo , kai ‘kultura’ tampa TIK noru sokiruoti , kai norima vaikams ipirsti tokiu valdomu savo instinktais puskvailiu role – kaip Estrelos rezoliucijos stumimas ,kur vaikai turetu buti skatinami tenkinti save jau nuo gimimo , visom lytinio malonumo formom ..Vienzo – nemastykite , nekreipkite i nieka demesi , kol politikai nepaskys , eskite, pirkite begalia nereikalingu daiktu , istvirkaukite , neturekite jokios tautines tapatybes , salies , praeties – virskite gyvuliais , bet tolerantiskais savo politikams ir ju degeneratinem idejom .

ruta

p.s. ..ar pabegeliai ne politiku aukos ?

Albas

Rūta, jie ne aukos, jie įrankiai, savanaudiški įrankiai.

Letas Palmaitis

Prasideda tipiški „konflikto reguliavimai” nukreipiant protus prognozuojama linkme.
Beje, Vokietijos policija kalba apie senus pabėgėlius (ne šios bangos), bet dėl šių Naujų metų buvo atskiras policijos pranešimas, jog nusikaltimų mastas medijų išpūstas ir kad juos darė ne naujieji atvykėliai, o savi piliečiai (įskaitant rytietiškos kilmės, bet seniai gavę pilietybę).
Savaime aišku, „informacijos” tikslas – nuteikti žmones prieš kovojantį prieš globalizmą islamą (kuris vėlgi dabar asocijuojamas su ISIS), o čia juk reikia kalbėti apie pabėgėlius ne iš Nigerijos ir Senegalo, bet iš Artimųjų Rytų. Nekalbama!
O gale vėl apie tuos „Naujus metus” jau be ryšio su policijos pranešimu. Tipiška „reguliuojama” „informacija”. Štai Deutsche Welle.

stasys

Lietuviai Europoje skamba savo nusikalstamu aktyvumu ,.. o tai ka jau kalbėti apie kitu šaliu emigrantus. Kol žmogus adaptuojasi Jis ne tik to gero paragauja bet ir blogo padovanoja. Šeip Europa smarkiai sensta ir demografinė joje padėtis tik keliuose Jos regionuose yra teigiama ..išvada pati peršasi . Antra na nėra kito kelio senosioms Europos šalims kaip atpiginti savo vidaus ūkio augimo kaštus ..tai čia kaip bežiurėsi ta emigracija turi ne tik minusių, bet ir tam tikru lūkesčiu iš valdžios pusės. ..o ar tai yra verta viso to patoso ..ateitis parodys .

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top