Per 24 metus Lietuva neteko 800 tūkst. gyventojų

mapijoziai.lt | alfa.lt

Nuo 1992 m., kai gyventojų skaičius Lietuvoje pasiekė maksimumą – 3 706 299, – iki 2016 m. gyventojų Lietuvoje sumažėjo jau 22 procentais. 2016 m. sausio 1 d. (išankstiniais duomenimis) jų skaičius siekė 2 888 582. Per 24 metus Lietuva neteko jau 817 717 gyventojų arba beveik tiek pat, kiek šiuo metu gyvena Vilniuje ir Kaune kartu sudėjus.

2011–2014 m. laikotarpiu gyventojų skaičius mažėjo vis lėtesniu tempu, deja, 2015 m. vėl sumažėjo gerokai smarkiau nei 2014 m, siekė 1,12 proc. (vidutinis metinis gyventojų skaičiaus pokytis 1992–2015 m. laikotarpiu buvo –1,03 proc.).

Tad galima sakyti, kad 2015 m. gyventojų mažėjimo tempas grįžo prie vidutinio. Daugiausiai tam įtakos turėjo vėl išaugusi emigracija. Kita vertus, džiugina 2015 m. išaugęs gimstamumas.

Straipsnio tęsinyje portale alfa.lt siūlome susipažintu su dviem interaktyviais grafikais, kurie atskleidžia, kaip Lietuvos gyventojų skaičius mažėjo 1992–2016 m. laikotarpiu (ČIA).


sumazejo-sparciausiai#ixzz3xFXrQmFc

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kubyyylius

Negerai, negerai. Atsiliekame nuo grafiko. Galvoju reikėtų gal į Siriją kokią komandiruotę išsiraßyti, padisemti patirties. Asadas, reikia pripažinti, gerai tvarkosi. Pas jį piliečiai į dieną šimtais tūkstasnčių pabėga iš šalies. Vot çia tai maštabas, vat čia tai Proveržio Strategija!
Nu, nieko, va, mažumėlę šarvuočių apsiprekinsim, vandens patrankų papildomai įsigysim, dar biškelį kulkosvaidukų, minosvaidžių ir…
Iki 2030-jų dar laiko yra, dar padarysim ir mrs Proveržį.
Lietuva be lietuvių- ši Strategija bus įgyvendinta. Tokia mano partijos valia ir Lietuvos Dalia.
Kas yra Lietuva ir kas yra globali Lieyuva.
Aiškinu: lietuvio lopšys yra mažutė Lietuvėlė, o vat kapas – viyyyysas pasaulis!

Pagaliau

sau tai prisipažinom.Nors netekom dar daugiau.Gelbėti provinciją,nes keli Lietuvos miestai be savo šaknų Lietuvos pralaimėjimas.O gelbėti galima tik lipant laiptaliu aukštyn.Dirbti mes mokam,užsidirbti irgi pamažu,svarbiausia tvarkyti SOCIALINĮ SAUGUMĄ.Geros mokyklos ir provincijoje,geros ligoninės ir provincijoje.Geros bendruomenės ir socialinis jautrumas.

taigi, taigi

Baranauskas Alke pateikė tikslius skaičius. Daugiausiai netekom rusų tautybės piliečių…

Letas Palmaitis

Pagal partijos ir vyriausybės planą: tūkstančiai išvyksta, tūkstančiai ir atvyksta, pasidaro dar bolševikų svajota „sovietinė tauta”.

Algis

Nestebėtina, kai valdžia, linkusi lėbauti, brakonieriauti, pliuškentis „Aguose” švaistyti mokesčių mokėtojų pinigus kur tik besugalvotų, o norintiems dirbti, verslauti stato neįveikiamas užtyaras, pastariesiems belieka tik bėgti kur nors svetur. Įdomu, kas išlaikys valstybę ateityje? Kiek dar ilgai gyvensime pagal rusišką kurpalių?

Letai Palmaiti,

kur Jūs matote tuos tūkstančius atvykstančių? Savo svajonėse ar sapnuose?

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top