Per meno akciją „Neužmiršim, nesitrauksim“ D. Grybauskaitė paraginta pasirūpinti, kad Garliavos mergaitė galėtų bendrauti su seneliais

Laisvieji menininkai ir piliečiai, birželio 17-ąją susirinkę į Simono Daukanto aikštę, tradicine meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim“ 25-ąjį kartą paminėjo Garliavos šturmo metines. Užrašydami žodį „Tie-SOS!“ ir sugiedoję himną, jie pasmerkė besaikį valdžios smurtavimą Garliavoje ir 2012-ųjų gegužės 17-ąją pamintą Lietuvos Konstituciją, pasisakė prieš dabartinę valdžios savivalę ir melą, prieš politinius teismų procesus, prieš vaikų pavertimą „valstybės paslaptimi“.

Kaip ir prieš mėnesį, laisvieji menininkai ir piliečiai prezidentūrai įteikė dar vieną eksponatą D.Grybauskaitės steigiamam Valstybės edukacijos centrui ir paragino šalies vadovę pasirūpinti, kad būtų vykdoma LAT nutartis ir Garliavos mergaitė galėtų bendrauti su seneliais.

Supažindiname su šiuo laišku ir Tiesos.lt skaitytojus.

* * *

Lietuvos Respublikos Prezidentei Vilnius, 2014 m. birželio 17 d.
Poniai Daliai Grybauskaitei

Dėl Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutarties Deimantės Kedytės globos byloje įvykdymo

Ponia Prezidente,

Primename Jums, kad Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, 2013 metų vasario 4 dieną išnagrinėjęs Deimantės Kedytės globos bylą (Civilinė byla Nr. 3K-7-114/2013), savo nutartyje be kitų nuostatų konstatavo: „vaiką ir jos globėją bei senelius sieja artimas, tvirtas emocinis ryšys“, „vaiko gyvenamosios vietos nustatymas su jo motina (ieškove) nepaneigia giminaičių, su kuriais vaiką sieja glaudūs šeiminiai ryšiai, teisės su juo bendrauti“.

Deja, ši Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus išplėstinės kolegijos nutarties nuostata, pripažinusi seneliams Kedžiams teisę bendrauti su jų auginta anūkėle, nors priimta veik prieš pusantrų metų, iki šiol nėra vykdoma.

Mes raginame Jus, aukščiausią Lietuvos valstybės pareigūnę, imtis visų priemonių, kad ši Aukščiausiojo Teismo nutartis pagaliau būtų įgyvendinta ir seneliams Kedžiams būtų užtikrinta teisė susitikti ir bendrauti su Deimante Kedyte.

Birželio 17-ąją į S.Daukanto aikštėje vykstančią meno akciją susirinkę piliečiai

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
komunistė polikarpovna...

mūsų dorogaja polikarpovna buvo, yra ir bus tikra komunistė 🙂

nuomone

Valstybe ,kuri negina vaiku ,tai valstybe be ateities….

Babūnė 4 anūkų

Ar žmogus neturintys šeimos, nebendraujantys su broliais, seserimis ir giminėmis gali suprasti tvirtą emocinį ryšį tarp šeimos narių, artimų giminaičių, senelių ir anūkų ???

ech

kada sulauksim tos dienos, kai galėsim skaityt „D.Grybauskaitė ragina pasirūpinti…”??? Per dvejus metus taip ir neišėjo į prezidentūros kiemą susitikt su žmonėmis…

ką jau čia

susitikt su žmonėmis,kai į darbą ateina aplinkiniais keliais,kad tik nereiktų su niekuo susitikt ir aiškintis.Begėdė.Jei jau lesbė-tebūnie,bet prie ko maža mergaitė turi būti skriaudžiama,kai suaugę iškrypėliai suka savo subines nuo atsakomybės!!!

Pagarba akcijos dalyviams

Lenkiu galva ir pritariu.

pagarba

visiems, turintiems širdį, atmintį ir protą. Ačiū, kad esame kartu. Dėkojame už Jūsų puikias idėjas, aktyvumą, energiją, kuri neleidžia net abejingiausiam likti nuošalyje.

nu baisu

Gerb.Kediene sitoj alia teisinej valstybej isnese „atpazinimui”…va tai toks teisingumas …is savo namu garbaus amziaus mociute isnese atpazinimui…ar jus dar toki ciuda per pasauli matete kur nors?

pritariu akcijai,  aciu dalyviams

Paskaityyyyykite, broliai ir seses,

Žinios gyvai / Tribūna
Publikuota: 2014 birželio 17d. 12:37
Povilas Gylys
15min.lt

Povilas Gylys: Politika ir teisė prieš teisingumą – N.Venckienės apkalta

Canada

Geras rastas Grybauskaitei. Daugiau nei metai nevykdoma Auksciausio teismo nutartis del vaiko ir seneliu bendravimo. Kur pas jumi vaiko apsaugos tarnybos? Ko tyli? Kur teisingumo ministeris? Kur prezidente, parlamentas ir 240 mentu? Kur zveriskai drasios jusu antstoles?

po II rinkimu turo

i savo vietas sugrizo Grina, dar po kiek laiko bevalys, D.Zalimas skiriams KT pirmininku, nors teisme teiseju nedirbes. Zodziu visa prezidentes kariauna ir toliau klusniai vykdys senstelejusios paneles paliepimus. Manau, kad rinkimai buvo klastojami ir i II tura turejo iseiti N.Puteikis. Bet valdziazmogiai ,susitvarke”. Isvis, kam reikia tiek partiju, jei nebuvo normalaus kandidato is tu partiju, galincio susirungti su sena pana. Balsuokime Tautos referendume ir sakykime TAIP tautos valiai.

klausimelis

kodėl nenusiramina šie pedikai?

klausimeliui

Pedikas tai tu, todėl tokios akcijos tave neramina. Tikriausiai dega tamstelės subinė? Nieko, kada nors ateis atpildo valanda.

Anikė

Muliažinėj demokratinėj Lietuvoj šeimos vertybių belyčiams nereikia,nes mažumas „domina” kitos,atitrūkusios nuo
moralės,doros ir žmogiško padorumo-tai beždžionėjimo procesas,nes „nyksta siela”,tik kišenės,skrandis,godulys ir iškreiptas geismas tik auga,nuo kurio kenčia ne tik vaikai,bet ir visi Lietuvos žmonės.
Už nusikaltimus turi atsakyti ir valdžia,ir teisėjai,ir smogikai,ir pseudopsichologai,ir didžiosios galvos.Senaties
nusikaltimams prieš savo žmones,ypač vaikus nebus.

klausimėliui

Šitie pedikai nenusiramina nes:
1. Mano, kad jie nebus atpažinti,
2. psichinę negalią turintys žmogeliai,
3. kitai valstybei dirbantys,
4. nebenutuokiantys ką daro,
5. nabagai ir kiti Tarybų pasiilgę žmogeliukai.

PONIAI

tokios „smulkmenos” kaip Mergaitės ir senelių kančia, dingę tūkstančiai vaikų nerūpi.Tai ne jos jausmų ir proto dimensijos.Jai geriau pasėdėti ir papozuoti tanke arba šokdinti žemiau už ją esančius „ant kilimėlio”…

Būti jautriu,geru,pasiaukojančiu,atsakingu yra daug sunkiau negu valdingu .

Pensininke

galetu tas musu komentatoriu burys su kitais save laikanciais Lietuvos patriotais susiburti ir aiksteje visa tai garsiai pareikalauti is valstybe valdanciu ponu. Deja, to nebus, nes esame ne oligarchai ir mazuma rinkeju, kurie norejom saziningo ir tauraus prfezidento.

terese

Klausimeli kodel slapstaisi! Kitus vadini pedikais ar tik pats toks esi ka cia veiki ar kas samdo mazas niekingas zmogeli!

klausimelis

Ko gero ir Kuilys yra *уйло. lа-lа-lа-lа-lа-lа-lа-lа.

Romas

Mieli žmonės, būkim atsakingi piliečiai, pasinaudokim savo konstitucine teise ir neleiskime, kad, neatsakinga, prisidirbusi valdžia, verstų mūsų valstybę karikatūra, ateikime į referendumą ir padarykime tvarką šioje valstybėje. Koncervatoriai, nediskutuodami, su visuomene, patys visiškai užsikoncervavo ir kenkia mūsų valstybei.

Panele Grybauskaite,-

tie 5 metai netruks prabėgti.O tada jūsų nusikalstamas tylėjimas ir moralinis neveiklumas gali neabejotinai atsisukti prieš jus.

Atmestas akmuo

tampa kertiniu.Dabar ,atrodo,nedaug žmonių savo širdyse trokšta Tiesos.Ateis laikas,kai jų bus dauguma.Taip parašyta.Reiškia,taip bus.Todėl,ta simboliška akcija,yra labai svarbi.Ir ačiū Dievui,kad niekdariai to kol kas nesupranta.

zero

„Šmėkla klaidžioja po Europą. Komunizmo šmėkla” (Marksas, Engelsas).
Tarpiniai šmėklos poilsio punktai yra Daukanto aikštėje ir Gedimino prospekte.

KIEK

laiko jūs į ją kreipiatės ir girdite…..TYLĄ.

Reiškia kreipiatės ne tuo adresu. Ji TOKIŲ reikalų NESPRENDŽIA…..
Kreipkitės kitur – [patys supraskit kur]…..

komunistine askaride

komuniste savo moraliniu lygiu ne auksciau stankunaites. Netrukdykit jai toliau ramiai bezdet dar 5 metus. O Deimante jau musu istorijoje. Jos neistrins jokios spec tarnybos ir ju kales dienrasciuose. Kaip per 50 metu nepamirsom partizanu, okupacijos, tremimu- taip bus ir su musu Kankine Deimante.

Ona

Buvusių KGB nebūna:jie mirę arba gyvi.Niekur jų niekas nepeleidžia,reikia dirbt toliau.

rym

Va va pasirode sugintiene…fui….taip ir trolina per dienas …

Dalia

Na jus ponia is dalies teisi , nežinomybė gali sužadinti negeras mintis , leistų su mergaite susitikti seniams , viskas nurimtų. Juk galima šimtai būdu tai padaryti ir su apsauga, ir su psichologu su mama, ir psichologu ,ir dar balą žino kaip… Visuomenei rūpi kaip valstybe rūpinasi mergaitemis !

garliavos zmogzudziam

palikit mergaite ramybej vaikgrobiai jus, i kalejima riekejo grusti visus padedancius grobikei venckienei ir narkomanui zmogzudziui

to garliavos zmogzudziam

Ka pats taip prizudei ,kad tokius komentarus rasai?

as ne kedys ar venckiene

as zmoniu nezudziau ir vaiku is motinu negrobiau pagal narkomano uzgaidas, kuris pats turejo polinki i pedofilija

valerija

Aciu tiems kurie nenuilstamai reikalauja TIESOS. Baisiausias kampas PRAGARE skirtas abiejingiems (Dante ,, Dieviskoji Komedija ,,). Baisu kas vyksta Lietuvoje…taciau tos mazos mergaites tragedija pakeite Lietuva. Ji, ta maza mergaite atvere mums akis, per jos skausma, Kedziu seimos tragedija daugelis Lietuvos zmoniu, pamate kad Lietuvos valdzia yra bejege, korumpuota, kad Lietuvos ziniasklaida, samoningai skleidzia dezinformacija, klaidina lietuvos zmones tabloidu lygio publikacijom. Manau kad mergaites ir motinos nera gyvuju tarpe, pedofilijos byla yra ir zudyniu byla, tie kas dangsto pedofilija, dangsto zudikus.

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top