Perrinkimo naujienos. Dalia Grybauskaitė dirbo ekskursijų gide

Antradienį po Vilniaus senamiestį išėjęs pasivaikščioti „Aerosmith“ lyderis Stevenas Tyleris lyg niekur nieko užsuko į Prezidentūrą. Čia jis susitiko su šalies vadove Dalia Grybauskaite.

Prezidentė garsenybei skyrė keliasdešimt minučių savo laiko ir aprodė Prezidentūrą. Atsidėkodamas už dėmesį ir saldainius S. Tyleris į savo marškinėlius įsisegė ženkliuką su D. Grybauskaitės atvaizdu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jau atrodo

nekaip.Labai pigūs triukai.

Julius

Kažna, man, Lietuvos piliečiui, užėjus į prezidentūrą (kažin, ar pavyktų), ar ponia skirtų „keliasdešimt minučių”? Įtariu, kad ne… Užimta, mat, valstybinės reikšmės „darbais”.
Ar gali dar žemiau nusiristi žmogus?

Basa

Fui, kaip nemalonu…

TIKIUOSI,

Tai dabar gal ponia aprodys prezidentūrą ir Garliavos antpuolį ir šturmą paminintiems tie-SOS akcijų dalyviams?Papasakos kur ir kaip dabar gyvena Mergaitė.

KAIP NE GĖDA?

„svečias” tiesiog užgriuvęs ant ponios, o ji…keistai šypsosi…

????

Kur prezidentinė etika ir estetika?

Anikė

Kažkodėl nei su visuomenininkais,nei su piketuotojais,nei su mergaite nepageidauja susitikti,o su juodai dažytais nagais pon… -laiko turi pabendrauti?Keista,kas juos vienija?
P.S.Gidai dažnai kai kam labai uoliai tarnaudavo.

Dzūkiija

Gaila,kad pavėlavo pasivaikščioti „Aerosmith“ lyderis Stevenas Tyleris…Įdomu,ką jam būtų papasakojusi prezidentė gegužės 17- ąją,kai Daukanto aikštėje švietė ir rėkte rėkė žodis TIESOS…

Pensininkė

Akivaizdus „garsenybės” požiūris į mūsų prezidentę…Tiesiog siaubinga, tarsi ji būtų gatvės panelė? Toks familiarumas neduoda garbės ir prezidentei.
Aš pav. net nežinau kas jis per tipas, bet man atgrasus. Vaizdelis nekoks…

Grybauskaitei

geriau tiktų gidės pareigos negu prezidentės.

Negaliu patikėti

šitiek laiko ir dėmesio kažkokiam cirkininkui. O priimti Lietuvos žmonių, skirti jiems laiko neturi. Va toks elgesys dar vienas argumentas, kad užtenka tų cirkų ir per rinkimus pasakyyti – NE!

Dabar

būtina tas vietas išdezinfekuoti:)

Hmm

bet jie kažkuo panašūs:)

Steveno Tylerio 20 mln $ narkotikams, propaganda h

Org. „Tėvai prieš gotus” perspėja dėl „Aerosmith” ir jų lyderio S. Tylerio: priklausomi nuo narkotikų ir alkoholio, tapatina seksą ir religiją (daina „Angel”), propaguoja homoseksualizmą ir transvestizmą (daina „Dude looks like a lady”): Baby let me follow you down Do me, do me, do me, do me… She like it, like it, like it, like that, Ooh he was a lady (http://godhatesgoths.com/gothmusic2.html) Pats S. Tyler prisipažįsta, kad narkotikai jam jau kainavo 20 milijonų dolerių: In an interview with People Magazine, Steven Tyler said: „I blew $20 million. I snorted my Porsche, I snorted my plane, I snorted my house in that din of drugs and booze and being lost.” Tyler also revealed that his substance addition was so severe, he… Skaityti daugiau »

Gaila

Grybauskaites, kaip zmogaus. Ji nera laiminga, todel kiek tik imanoma dangsto savo gela nuo pacios saves isoriniais blizguciais. Tik vis tiek ateis laikas, kuomet teks stot pries savo sazine. Ir tai bus nepalyginamai sunkiau, nei pries zmoniu, valstybes teisma. Kiek gi tokiu aerosmitu griebsis kaip skestantis siaudo?- Amzelis ne begalinis.

zero > ????

Beviltiška ieškoti to, ko Prezidentūroje nė Saulei šviečiant su šimtais žvakių niekad nesurasi. „Pranašė” Liolišvili savo laiku palaimino šį pastatą su tualetinio popieriaus rulonėliu,- tad ieškomi dalykai nukeliavo į išmatų duobes visose valdžios įstaigose (jei kur dar užsiliko – paskelbkit, bus lankytina vieta).

123

O kodel nebuvo priimti Zygaitiskiai?Ar ne geda?

Steveno Tylerio sekso magijos (A.Crowley) praktika

„Aerosmith” lyderis Stevenas Tyleris prisimena sekso magijos praktiką (pagal bene žymiausio XX a. mago ir satanisto, masono Aleisterio Crowley mokymą, kur Aukščiausias Įstatymas – „Daryk, ką nori”, „Elkis, kaip nori” – „DO AS THOU WILT”): As revealed in his new memoir, Steven Tyler of Aerosmith practiced sex magick according to the teachings of Aleister Crowley: (Top 10 Revelations in Steven Tyler’s Memoir, Does the Noise in My Head Bother You?): „If early Aerosmith songs like “Mama Kin” make you all tingly (as they should), it may be thanks to the Great Beast himself, Mr. Aleister Crowley. “I’ve practiced Crowley Magick so I know it works,” Tyler writes of channeling the power of the mutual orgasm to achieve wider goals.” (http://www.vanityfair.com/online/daily/2011/05/top-ten-revelations-in-steven-tylers-memoir-does-the-noise-in-my-head-bother-you)… Skaityti daugiau »

O cia tai

tikroji Koncita su Grybauskaite ar dublere?

o varge

be komentarų

Nevykęs pokštas

Eilinių žmonių neįsileidžia į prezidentūrą ir už gidą ,, nepadirbėje”. Ko prieš rinkimus nepadarysi? Kelnes per galvą nusimausi, taip sakydavo senoliai mano tėviškėje. Tegul S. Tyleris ir balsuoja už ją. Galvojau balsuoti už p. Dalią, bet po šito cirko mano balso ir 10 mano bendradarbių balsų neteko. Pasidomėsiu dar ir kaimynų nuomone. Kaip šį ,, ekskursiją” patiko jiems ir kaip bslsuos jie ? Gal specialiai kas jai taip kvailai pataria norėdami sumažinti ,,už” balsus

Artis

Dovanoju idėją. Reitingus gerai pakeltų „Krantinės arkos – vamzdžio” nuvertimas savomis rankomis, ar Žaliojo – Dzeržinskio tilto skulptūrų perdažymas bronzine spalva.

PRas

Akivaizdi visiška desperacija, tokie „fintai”, kaip ir rožančiaus kabinimas Kryžių kalne, turėtų suveikti priešingai.

Dalai Lama

geriau butu sitaip pagerbusi. Prasovei, Lietuvos nedalele.

ptirtis

taigi ji buvo tarybiniais metais ekskursijų į užsienį „vadovė”. Ką reiškia patirtis…

hmmm

o brolio į savo rūmus neįsileido, mat ne su lakuotais nagais? 🙁

generic_cialis
best_cialis
cialis
cialis_cost
viagra_professional
35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top