Peticija už programą, kuri neskatina mokinių lytinių santykių

Paauglystė yra sudėtingas raidos amžius, kai keičiasi ne tik vaiko organizmas, bet ir savivoka. Šiuolaikinis vaikų raidos mokslas rodo, jog geriausios sąlygos vaikui pasiekti emocinę, intelektualinę ir dvasinę brandą bei išsiugdyti kritinį mąstymą yra nepradėti lytinių santykių paauglystėje. Paaugliai negali prisiimti atsakomybės už savo veiksmus, nes jų smegenų skiltis, atsakinga už kognityvinius gebėjimus, dar nėra subrendusi. Todėl norint suformuoti stiprią vaiko savivertę, išsaugoti jo žmogišką orumą nepažeistą, svarbu neskatinti pradėti lytinių santykių paauglystėje. Vaikai turi būti mokomi to, kas jiems yra geriausia.

Tačiau agresyviai propaguojamas lytinis švietimas turi aiškiai išreikštą komercinį suinteresuotumą išsiugdyti “vartotoją”. Jis siekia sudominti vaikus seksualiniais santykiais, o ne padėti jiems tapti kūrybinga asmenybe bei gyventi turiningą, asmens ir visuomenės sveikatai palankų gyvenimą.

Lytinis švietimas, skirtingai nei rengimas šeimai ir lytiškumo ugdymas, yra nukreiptas į pasekmių šalinimą, bet nepadeda išvengti rizikingo seksualinio elgesio. Lytinio švietimo propaguotojai klaidina visuomenę, jog padidinus prezervatyvų naudojimą, turėtų sumažėti lytiškai plintančių ligų, ŽIV/AIDS. Įrodyta, jog yra priešingai – suvartojamų prezervatyvų kiekis yra tiesiogiai proporcingas lytiškai plintančių ligų skaičiui. Hormoninės kontracepcijos vartojimas taip pat skatina paauglių lytinį aktyvumą ir nėra efektyvus mažinant tiek nėštumų, tiek abortų, tiek lytiškai plintančių ligų skaičių. Be to, egzistuoja sąsaja tarp ankstyvos seksualinės patirties ir paaugliui nepalankių psichoemocinių būsenų, aukštesnio depresijos dažnumo ir mėginimų nusižudyti.*

Suprantame, kad dalis mokinių yra lytiškai aktyvūs ir jiems turi būti teikiama jų amžiui tinkama informacija apie lytiškumą, kontracepciją ir lytiškai plintančias ligas. Tačiau ši informacija negali būti tokio pobūdžio, kuri skatina ar pateisina vaikų ir paauglių ankstyvus lytinius santykius. Paaugliams reikalinga formuoti požiūrį, jog negalima lytinių santykių atsieti nuo įsipareigojimo ir atsakomybės bei suniveliuoti iki lytinio malonumo siekimo.

Todėl mes, žemiau pasirašę Lietuvos gyventojai, pasisakome už lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programą, siekiančią padėti jaunam žmogui pasiekti emocinę brandą, kuri padeda lytinius santykius suvokti ne kaip trumpalaikio malonumo, tačiau kaip meilės, apimančios įsipareigojimą ir atsakomybę, dalį.

*Platesnę informaciją ir mokslinius duomenis su nuorodomis į šaltinius galite rasti čia.

Pasirašyti paticiją galima ČIA

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
apiepr

Kuo daugiau nuperkama kontraceptikų tuo daugiau mokesčių gauna valstybė, o kontraceptikų gamintojai ir pardavėjai pelno. Nejau peticininkams nepatinka kapitalizmas?

Pikc

nauda iš tikro dar didesnė – kadangi kontraceptikai pilnai neapsaugo nei nuo lytiškai plintančių ligų, nei nuo nėštumo, o pasakos apie „saugų seksą” didina tie tokių, tiek tokių atvejų skaičių, pelno gauna ir farmacinės kompanijos bei aborto klinikos. 🙂

Letas Palmaitis

Peticijų Antikristui nepasirašau iš principo, juo labiau tokių, kurios neva gina „krikščioniškas vertybes“, bet bijo paminėti sunkią nuodėmę, D-vą ir Jo įsakymą: gėdijasi!
Kurie gėdisi, tie ir yra verti globalinio konclagerinio „rojaus“, nes Viešpats yra sakęs: „Jei kas gėdisi Manęs ir Mano žodžių šios neištikimos ir nuodėmingos kartos akivaizdoje, to gėdysis ir Žmogaus Sūnus, atėjęs savo Tėvo šlovėje su šventaisiais angelais“ Mk 8:38.
Visų koneveikiamiems „tamsiems barbarams“ musulmonams nė į galvą neateitų gėdytis D-vo žodžių. Štai kokia graži „krikščioniška“ pažangėlė po 17 amžių konstantininės krikščionybės!
Eikit peklon pas sinicas!

D.M.

Kad reikalinga tokia peticija, kurios pagrindas būtų būtent paauglių normalus (ne iškreiptas) švietimas apie lytinius santykius ir jų pasekmes-neabejoju, tik norėčiau žinoti, kas autoriai tokios peticijos (jų nematau ir pasirašymo puslapyje), nes kartais tie, kurie nuolat „gina” „lyčių įvairovę”, „staiga” patampa „super” krikščioniais (ką dažnai įrodo lietuviškos valdžios įvairūs „atsivertimai/praregėjimai”)

Letas Palmaitis "minusiukams"

Kuo galite paaiškinti savo minusiukus, išskyrus tikėjimo nebuvimą (kaip pas sinicas arba „ES konstitucijoje”)?
Jei kas stebi mano komentarus, turbūt jau turėjo suprasti mano susižavėjimą musulmonais: jų nesilaikymas judėjiško apreikštinio proceso su kaupu kompensuojamas gyvu tikėjimu: tai pavyzdys visiems abraomitams, koks ištikimas turi būti tikėjimas „pažangos” amžiuje.
Kam reikia šitokiai visuomenei „krikščioniškų vertybių” be D-vo? Manding, būtent pagal visuomenę ir situacija:
Kur nėra D-o, ten nėra ir Patrijos!
Peklon!

Psichologas

Seksualinė energija yra pati stipriausia energija ypač paauglystėje. Netinkamai ją valdant vėliau žmogus negali normaliai vystytis ir kurti adekvačių santykių su kita lytimi. Pas sveiką asmenybę tuo metu veikia drovumas ir netikrumas dėl to suvaldoma ši energija. Globalistai gi siekia depopuliacijos ir iš žmogaus padaryti psichinį ligonį todėl viską daro kad santykiai prasidėtų kuo ankščiau. Bolševikai 1926 m. paeksperementavę su ta energija buvo pasibaisėję rezultatais. Dabar daroma palengva ir rezultatas ne taip šokiruoja.
Kad farmacija yra biznis dažnas dar pajėgus suvokti. Bet žiūrint plačiau, farmacija priklauso tiems patiems kas gali spausdinti pinigus iš oro. Farmacija yra biologinis ginklas. ir globalios kontrolės įrankis, kaip ir religijos, Letai ar ne? :))

Letas Psichologui

Kalbame skirtingus dalykus. Pirmiau eina egzistencijos prasmės klausimas. Jo neišsprendus, atsiranda ateistų, kurie gina „krikščioniškas vertybes” be D-vo, o psichologai dar priededa savo argumentų. Dažnai lyginu kovojančius musulmonus su kapituliuojančiais krikščionimis. Deja, išeina „krikščionių” nenaudai. Ir dar teisinamasi mokslo pažanga, tarsi musulmonų pasaulis to mokslo nepažįsta ir yra „tamsus” (beje, savo laiku islamas lenkė Europą mokslo srityje: iki „krikščionių” praturtėjimo suklestėjus palūkaniškam kapitalizmui, su kuriuo islamas negalėjo lenktyniauti, nes draudžia palūkanas). Kokias „religijas” turite galvoje, tai irgi reikalauja apibrėžimo. Masoniškas „išlaisvinimas” nuo D-vo ir atvedė prie marių kraujo ir totalinės kontrolės. Krikščionybė buvo išduota jau XI a. pradžioje, kai Europa suskilo, pagoniškai draskydamasi dėl turto, atimamo iš „brolių” ir iš „atverstųjų” tautų. Tokia krikščionybė tapo bejėgė, todėl traukėsi, kol liko… Skaityti daugiau »

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top