Pfizer bendrovės generalinis direktorius pripažintas kaltu dėl „klaidinančių“ teiginių apie vakciną

Tai pripažino kontroliuojanti institucija.

Pernai Atlanto taryboje kviesdamas cenzūruoti klaidingą informaciją internete Pfizer generalinis direktorius Albertas Burla (Albert Bourla) pavadino žmonės, kurie skleidžia klaidingą informaciją apie COVID-19 vakciną, „nusikaltėliais“.

Tačiau šiemet Jungtinės Karalystės farmacinės veiklos kontrolės institucija pripažino, kad pats Dr. Burla išsakė klaidingus teiginius apie vaikų skiepijimą.

Praėjusį gruodį duodamas interviu BBC Dr. Burla sakė, kad „galvoje nekyla jokių abejonių, jog privalumai visiškai nusveria už vaikų nuo 5 iki 11 metų amžiaus skiepijimą.“

Jis tęsė, sakydamas, kad „kovidas klesti mokyklose.“

„Tai reikšmingai sutrikdo švietimo sistemą, ir yra vaikų, kuriems simptomai bus sunkūs.“

Šis interviu Jungtinėje Karalystėje buvo atliekamas prieš vaikų nuo 5 iki 11 metų skiepijimo patvirtinimą.

Po to, kai šis interviu buvo išspausdintas, tėvų kampanijos grupė UsForThem (angl. – Mes jiems)( parašė skundą Receptinių vaistų kodekso priežiūros tarnybai (PMCPSA). Jame Dr. Burla buvo kaltinamas „negarbingai klaidinančiais“ komentarais apie vaikų skiepijimą, ir kad komentarai buvo „itin reklaminio pobūdžio“, bei kad jis pažeidė keletą Britų farmacinės pramonės asociacijos (ABPI) praktikos kodekso straipsnių.

„Paprasčiausiai nėra jokių įrodymų, kad sveikiems mokyklinio amžiaus vaikams Jungtinėje Karalystėje SARS COV-2 viruso rizika yra ženkli, ir negarbinga duoti tai klaidingai suprasti,“ – rašoma skunde.

PMCPA sukvietė praktikos kodekso specialistų grupę, kuri nustatė, kad Dr. Burla iš tiesų pažeidė praktikos kodeksą kelias būdais, įskaitant nesugebėjimą pateikti visuomenei faktinę ir subalansuotą informaciją, visuomenės suklaidinimą bei tvirtinimus, kurie negali būti pagrįsti.

The Telegraph pranešė, kad Pfizer apskundė specialistų grupės radinius ir griežtai nesutiko su UsForThem tvirtinimu, kad generalinis direktorius pažeidė praktikos kodeksą. Įmonė aiškino, kad Dr. Burlos pastabos rėmėsi „naujausiais moksliniais įrodymais“ ir kad jos galėtų būti patvirtintos „viešai prieinamų, nepriklausomų naudos ir rizikos įvertinimų būdu.“

Apeliacinė komisija palaikė kaltinimus, kad Dr. Burla suklaidino visuomenę, išsakė nesubalansuotus ir nepagrįstus tvirtinimus.

Tačiau ji nepalaikė kaltinimų, kad Pfizer diskreditavo pramonę, skatino neapgalvotai naudoti gydymą ir nesilaikė aukštų standartų.

Šaltinis: reclaimthenet.org

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Rašinio pavadinimas klaidinantis. Turėjo būti – nepaisant kai kurių priekaištų, Faizerio vadovui kaltinimai nepateikti.

straipsnio pavadinimas

„Pfizer CEO, who said online “misinformation” is criminal, is found guilty of “misleading” vaccine statements”

Jules

O Skvernelis su Šmikyte dar ne, ane? O visokio rango direktoriai, sužaloję lietuviams sveikatą dar ne?

Jis nekaltas

– kalta aplinka, kaip Paksiaus atveju.

T0mas J.

Portalo leidėjai, kodėl slepiate savo kontaktus, veikiate šešėlyje?
Esate neatviri visuomenei ir jums labai netinka tituliniame puslapyje patalpinti žodžiai „Lietuvos piliečių ir bendruomenių diskusijoms ATVIRA svetainė“ – skamba veidmainiškai.
Tarkim, nori pilietis ar bendruomenė paprieštarauti A.Stankūno, V.Sinicos ar V.Radžvilo straipsnio koncepcijai, pateikti diskusijai savo KITOKĮ požiūrį – jie net negalės savo požiūrio portalui tiesos.lt pristatyti! – nepaviešinti kontaktai. Nėra svetainės el.pašto adreso, jokio redakcijos telefono.. Net neaišku kas ta redakcija – viskas slepiama.
Tai nėra normalu.

ar bent žinote,ką jis visai neseniai kalbėjo?
Britka

Kada bus mokami pinigai už komplikacijas ir susargdininima, kada Mikimauzai ir Vištgaidi.? Kada?

Britka

Mes už Privalomą sveikatos draudimą mokame PSD, tai činovnikai mokekite už susargdinima! Kada bus pataisyti teisės aktai?, Kada?

Dr. Peter A. McCullough, John Leake

Amerikos galia buvo pasirengusi smogti „Kinijos virusui“, bet buvo nugalėta per kelias savaites. Gynybos pažangių tyrimų projektų agentūra (DARPA) prieš daugelį metų sukūrė projektą, pavadintą ADEPT pandemijos prevencijos platforma (P3), kurio tikslas buvo „per 60 dienų užbaigti pandemijas naudojant mRNR technologiją“. Mūsų vyriausybė užmezgė meilės romaną su mRNR daugiau nei dešimtmetį būtent tokį laiką, kaip SARS-CoV-2 protrūkis. Vargu ar tai virusas iš Kinijos, mes sužinojome, kad daktaras Ralphas Baricas iš Šiaurės Karolinos universiteto Chapel Hill mieste skelbia apie koronavirusus nuo 1990-ųjų. Baricas ir jo konsorciumas, įskaitant Harvardą ir dvi Šveicarijos laboratorijas, sumanė projektus, parašė federalines dotacijas, o po jų skyrimo atliko vystymo darbus Uhano virusologijos instituto biologinio saugumo priedo 4 lygyje. Laboratorija, kurią pastatė Stephane’as Bancelas, buvęs BioMérieux, o dabar… Skaityti daugiau »

ooooo

kiek faizeriai sumokėjo lervai kad mus trucytų?

ekspertai.eu

Lansbergiui 90
htt ps://www.youtube.com/watch?v=83abHMxpkFQ&ab_channel=ekspertai.eu

The Telegraph laikrastis

yra britu konservatoriu partijos ruporas(kaip ,,The Guardian”-leiboristu)tad nesitikekim,kad ta Burla jie pasmerks galutinai mnes priemones naudojo prie konservatoriu.Gal prie leiboristu but buve dar ,,geriau”.Daznai tenka girdet apie sena britu demokratija,tradicijas,bet yra gan panasiai kaip pas mus-kaire kaire ,kaire,kas ten zygiuoja desine(Majakovskis)

Tomai J.

Jus nusibodot.

Britka

Mes mokame PSD, privaloma(privaloma) mokestį, kada Jūs mokesite už susargdinima nepripažintas ES skiepais, kada Mikimauzai ir Vištgaidi, kada?, Kada?

Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://www.binance.com/lv/register?ref=DB40ITMB

gate io登录

Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top