Pfizer generalinis direktorius atsisako liudyti kovido ekspertų grupei

Antrą kartą per trumpą laiką Albertas Burla (Albert Bourla) atsisako atvykti į ES Komisijos kovido ekspertų grupės susitikimą, kad atsakytų į klausimus, kaip buvo sudarytos slaptosios vakcinų sutartys.

Burla jau anksčiau buvo pasitraukęs iš susitikimo, kuriame turėjo atsakyti į komiteto klausimus. Šis sprendimas sekė po pranešimo apie peržiūrimą ES vakcinų įsigijimo strategiją. Tai savo ruožtu iškėlė naujų klausimų dėl Burlos ir ES Komisijos pirmininkės Ursulos von der Lein (Ursula von der Leyen) kontaktų, vykusių prieš kelių milijardų eurų vertės vakcinų įsigijimo kontrakto sudarymą.

„Po apklausos kovido klausimais spalio mėnesį mes neturime daugiau jokios informacijos pasidalinimui su komitetu, taigi kvietimas vėl kelti šiuos klausimus pagarbiai atmetamas,“ – rašoma Burlos gruodžio 2 dienos laiške, kurio dalį cituoja Politico.

Spalio 14 dieną Europos prokuratūra patvirtino, kad ji atlieka tebesitęsiantį tyrimą, susijusį su kovido vakcinų pirkimu ES, bet dar nebuvo patikslinta, kas tiriama ar kurie iš ES vakcinų kontraktų yra peržiūrimi.

Vakcinų poveikis plitimui nebuvo tirtas

Spalio 10 dienos apklausos metu įmonės atstovės spaudai tarptautinės rinkos plėtros klausimais Džaninės Smol (Janine Small) komitetas daug kartų teiravosi apie Burlos nedalyvavimą.

Būtent tada Nyderlandų parlamentaras Robertas Rosas (Robert Ross) uždavė klausimą, kiek nuodugniai buvo ištirtas tvirtinamas vakcinų pajėgumas užbėgti už akių infekcijos perdavimui prieš jas paleidžiant į rinką – ko padaryta nebuvo. O kad tai kaip priežastį įvesti vakcinų pasus tvirtino kelių skirtingų šalių institucijos ir lyderiai, paverčia šį faktą skandalingu.

Spalio 28 dieną komitetas išsiuntė Burlai kitą kvietimą, bet jis dar kartą atsisakė prisistatyti.

Šaltinis: samnytt.se

3.6 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kaput

kovidas

Al.

Burla Eurokomisiją pagarbiai pasiuntė ,,paskui rusų laivą”.

Britka

Prisipirko niekšeliai Mikimauząs iš SAM ir Vištgaidis iš Vyriausybės kad pralobti, net Mengelė karo metu tokių eksperimentų nedarė, o šitie daro bet ką, labai daug žmonių. mirė , susirgo, šeimos gydytojai bijo skelbti statistikos,be kitko covidas siautė 2018 pradžioje,atsalymas- paversti arbatytes ir praeis!, Vokiečiai 2019 išsiaiškino kad tai covid.

Durneli,

o kodėl ne Theodor Gilbert Morell, durneli? Na tas, kurį amerikonai apdovanojo už gerą gydymą. Gal ir patį Lietuvos neosovietikai, bolševikinės kilmės, apdovanos už runkelių mulkinimą?

Žodžio laisvė

Tyrėjai bedančiai.Jie nieko neišsiaiškins,žinau iš anksto.Sukčiai dažnai iš vandens išlipa sausi.

Žinot,

Dievo tautos atstovai visada gali atsisakyti.

Caden Pearson (The Epoch Times)

Bari Weissas, „The Free Press“ įkūrėjas ir redaktorius, ketvirtadienį išleido antrąjį vadinamųjų „Twitter failų“ tomą, atskleisdamas socialinės žiniasklaidos platformos „slaptus juoduosius sąrašus“. Weissas bendradarbiauja su naujuoju Twitter savininku Elonu Musku ir nepriklausomu žurnalistu Mattu Taibbi, kad atskleistų vidinę Twitter informaciją apie cenzūrą. Weisso teigimu, „Twitter“ cenzūros metodai apėmė konkrečių vartotojų įtraukimą į „Trends Blacklist“ arba „Search Blacklist“. Populiarioji „TikTok“ paskyra, taip pat daktaras Jay’us Bhattacharya, Stanfordo universiteto medicinos mokyklos medicinos profesorius, yra tarp vartotojų, kuriuos bendrovė slapta įtraukė į „Trends Blacklist“. Bhattacharya buvo įtrauktas į sąrašą, nes pareiškė, kad COVID-19 užrakinimas nukentės vaikams. Šis veiksmas sustabdė jo tviterių populiarumą, sakė Weissas. Konservatorių pokalbių laidų vedėjas Danas Bongino taip pat buvo įtrauktas į vadinamąjį „paieškos juodąjį sąrašą“, atskleidė Weissas. Weissas taip… Skaityti daugiau »

habilitas

Šaunuoliai kroatai!

tam žmogai ir kartuvių per maža

Dažnai rašantis Facebook jautriomis temomis publicistas Herkus Baranauskas-Deltuvis šį kartą parašė savo atsiliepimą apie Stivo Džobso (vieno iš Apple įkūrėjų) žmonos pasiūlymą, kuriuo ji esą teigė mananti, jog visiems tiems, kurie beatodairiškai prievartavo nenorinčius žmones skiepytis reikėtų atleisti. Neseniai Styvo Džobso (to, kuris savo firmos logotipu pasirinko prakąstą Rojaus obuolį) žmona savo leidinyje parašė straipsnį, kviečiantį skelbti amnestiją tiems, kurie ragino „nesiskiepijusių gyvenimus paversti pragaru“. Gal jiems prabudo sąžinė? Bet ar jūs girdėjote nors vieno „eksperto“ ar „gelbėtojo“ atsiprašymą? Ar jūs girdėjote, kad nors vienas tų švabiukų būtų pripažinęs, jog klydo? Ar gal Dulkys atsiprašė? Ar gal ta viceministrė raganiškai nusikvatojusi LRT studijoje? Ar gal Savukynas, Užkalnis, Kvietkevičius nors pro dantis iškošė „klydau“? Ne. Jie geriausiu atveju „pamiršo“, ką sakė… Skaityti daugiau »

GOJUS

Radžvilą ir Sinicą ant kilimėlio, tegu pasiaiškina, kodėl buvo už marmalas.

Dievo

tautos atstovai manosi galintys teisti ir reguliuoti zmonija.Tik, del savo susireiksminimo jie nusipelne to, kad Dievas nusigreze nuo ju.

S.m.

Keistai jūs čia. Jų dievas – Baalas… Kuriam aukoja vaikus. Jis nuo jų nenusigręžė.

Janci Lindsay

Toksikologijos ekspertė dr. Janci Lindsay perspėja, kad COVID-19 skiepai gali „potencialiai sterilizuoti visą kartą“ arba „persiduoti kitoms kartoms kaip netyčinis genų perdavimas“. Ji tvirtino, kad „visiškai neatsakinga tęsti bet kurį iš šių skiepijimų“ vaikams ir vaisingo amžiaus žmonėms „to neištyrus“.
https://www.lifesitenews.com/news/molecular-biology-expert-warns-mrna-covid-jabs-could-sterilize-an-entire-generation/?utm_source=featured-news&utm_campaign=usa

Jeffrey A. Tucker (The Epoch Times)

APIE SAMO BANKMANO-FRIEDO AFERĄ: Distopiniame romane ir filme „Bado žaidynės“ elitas suskirstė visuomenę į daugybę rajonų, atsižvelgdamas į savo funkcijas ir ekonominę padėtį. Tik District One tikrai gyvena gerai, ir čia rasite didžiausius sistemos čempionus, kurie palaikomi tironija iš viršaus į apačią. Patys žaidimai yra sukurti tam, kad sustiprintų režimo stabilumą, nes reikia atsitiktinai paaukoti vaikų, priverstų žaisti nulinės sumos žmogžudystes, gyvybes. Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo neįtikėtina. Kaip turtingiausi iš turtingųjų galėjo sėdėti ir žiūrėti, džiaugdamiesi šia kraujo ištroškusia tragedija? Gerai pagalvojus, viskas yra visiškai tikėtina. Elitas socializuojasi, kad tikėtų tuo, kas apsaugo jų turtus ir statusą. Būtent todėl tokia didelė minia žmonių susirinko į „New York Times“ stebėti Sam patvirtinimo ir išteisinimo, o pabaigoje jie džiaugsmingai džiūgavo dėl… Skaityti daugiau »

Damian Campbell (Reports and Reviews)

Šis depopuliacijos planas šiurpina. Nuo pandemijos mirė virš 3,36 milijono žmonių, o dabar po skiepų miršta tūkstančiai miršta po skiepų.

Bet baisiausia, kad tai vyksta tyčia. Daugelis mano, kad ši pandemija yra tik „masinio gyventojų kontrolės plano“, kurį organizuoja paslėpta pasaulinio elito grupė, pradžia.

Netgi respublikonų politikai dalyvauja šiuo klausimu (už kuriuos daugelis galbūt balsavote)… Jie dešimtmečius laukė, kad įgyvendintų šį planą.

Dabar tai pagaliau vyksta. Tiesą apie šią grupę atskleidžia Damiano Campbello knyga „Išgyventi Didįjį perkrovimą“.
https://www.reportsandreviews.com/ppp-shopify-bidenflation-sticker1650058385224

gate.io

I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

gate io twitter

Thank you very much for sharing. Your article was very helpful for me to build a paper on gate.io. After reading your article, I think the idea is very good and the creative techniques are also very innovative. However, I have some different opinions, and I will continue to follow your reply.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top