Piliečiai klausia: ar po A.Cinino suformuotos teismų praktikos pedofilija vis dar įrodoma?

„Kauno apygardos teisme ketvirtadienį buvo atversta seksualinės prievartos byla, kurioje dviem kauniečiams pateikti kaltinimai dėl labai rimtų seksualinių nusikaltimų. Prieš teismą stoję A. L. (30 m.) ir A. Ch. (34 m.) kaltinami net trejus metus seksualiai išnaudoję vaiką.

Bylos, kurią išnagrinėti patikėta teisėjai Daivai Jankauskienei, duomenimis, A. Ch. ir A. L. 2011–2014 m. savo namuose mažamečio vaiko akivaizdoje tenkino savo lytinę aistrą, taip pat prievartavo patį vaiką“, – ketvirtadienį paskelbė alfa.lt portalas.

Perskaitęs tokią informaciją imi trūkčioti pečiais: negi ir vėl atsirado keistuolių, kurie nori įrodyti, kad ir Lietuvoje esama pedofilijos, kad ir Lietuvoje vaikai išnaudojami seksualiai? Nejaugi po to, kai teisėsaugos žvaigždės Darius Valys ir Audrius Cininas aiškiai pademonstravo, jog autonomiškiems Lietuvos Respublikos prokurorams pedofilija yra neištiriama, o nepriklausomiems ir teisingiems Lietuvos Respublikos teismams ji ir neįrodoma, kažkokie keistuoliai vis dar bando parodyti, kad gali būti ir kitaip?

Kaip piliečiams jau žinoma iš Lietuvos Respublikos autonomiškosios prokuratūros ir nepriklausomų bei teisingų teismų ankstesnės praktikos, tokiose bylose prokurorai savo nuožiūra į kaltinimą įrašo tik porą atrinktų epizodų, o skeptiškieji teisėjai vaiko pasakojimų, videoįrašų ir liudytojų parodymų įrodymais nelaiko, atvirkščiai – vieniems diagnozuoja „ištrintą atmintį“, kitus pačius patraukia baudžiamojon atsakomybėn.

Bet kaip vyks šįkart, sužinosime nedaug – mat kauniečiams iškeltą bylą teismas nagrinės neviešuose teismo posėdžiuose.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
sufo

Suformuota praktika nevertinti įrodymų visumos, nes prieštaravimai turi būti pašalinti, tai ir pašalina.

nuomone

Tiriant ped byla mergaite nebuvoteisme apklausta ,tai mano nuomone tai nebuvo teismas.

kolaborantų, korupcijos ir pedofilijos nėra

nėra didžiausių nusikaltimų:
– kolaboracijos
– korupcijos
– pedofilijos.
Nėra nei komunistų, nei kgbistų.
Nėra ir okupantų.
Visi veiksmai teisėti (VSIO ZAKONNO) ir visi garbingi piliečiai.
——-
kas mano kitaip – tas putino agentas, kurį reikia nubausti visu griežtumu su turto konfiskacija.

Lietuvoje teisismi tik paprasti pedofilai

O aukstu pedofilu tinklas yra nelieciamas.Kas bandys ji paliesti bus pervaziuotas kriminalyzuotu teisesaugos tanku kaip Kedziu seima.Su garantija nepaliekant faktus zinancius liudinkus!!!

GAL IŠSPRĘSIM DEMOGRAFINĘ PROBLEMĄ

visi pedofilai, pajutę nebaudžiamumą ,sugužės į Lietuvą….

jei  seimunams -

,,auksciausiems Lietuvos protams (?!) pakako tik 12 sek. nustatant N.Venckienes ,,kalte”, tai ka tada kalbeti apie teisejus, prokurorus, kurie metus, menesius formuoja pilieciu samone- nera pedofilijos ir trina atmintis?! Pedofilijos teismai turi buti viesi, kaip demokratiniame pasaulyje. Viesumas – tai baime buti pazintam.

Vienas kelias,kad

einančius į armiją ir tarnauti policijoje mamos paruoštų neatiminėti svetimų vaikų ir nevykdyti tokių įsakymų.Tai tas vaikas auka bus padarytas nusikaltėliu?

Lietuvoje

Lietuvoje pedofilija įrodoma tuo atveju, jei pedofilai – ne VIP pedofilų klano atstovai, o šiaip visokie asocialūs ar klanui nepriklausantys asmenys.

aciu

trumpai, bet taikliai

Pritariu

Taiklus pastebejimas.

Kodel niekam neidomu

kur dingsta daiktiniai irodymai-video medziaga,uzrasu knygele is Gotlibo bylos ? Ar manoma,kad visuomene turi keliu sekundziu ,,auksines zuveles” atminti ?Kas uz tai atsake ir kaip ?

koks

Dar galejo buti Deimantes emimas is gimtu namu??Kai stankunaite net neatbuvo pagal teismo sprendima jai paskirtu valandu ,kad prisipratinti mergaite.Jei butu atbuvusi ,tai gal mergaite ir butu isejusi kartu su savo motina,nors jos jinai bijojo po pirmojo emimo ,kai ja draske pati motina,bet vis tik ,jei ji butu atbuvusi tas valandas bendravusi su mergaite galbut buve viskas ir kitaip?Taikoks cia teismo sprendimo vykdymas ivykdytas?Kad Deimante isnesti prievarta toks tikslas matyt ir buvo?Kam pratintis ar dar ka nors dayti ,nesti ir viskas ,kaip daikta koki.I NIEKUR.

pilietis

neitiketini bukagalviai susirinko rateliu pasokti po paciu bukagalviskiausiu straipsnioku. Toks toki visada atras. Ar Lietuvai dar ilgai teks kesti tokios didziules kvailiu minios siautejima?

pagaliau

Užtenka to cinizmo-ciniko

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top