Piliečius pro VU Filosofijos fakulteto langą sekė Aidis Meželis?

Žurnalistinis slapto piliečių sekimo tyrimas atvedė prie VSD durų.

Kaip Tiesos.lt jau rašė, sekti visuomenę, besirenkančią į akcijas S. Daukanto aikštėje, Vilniaus universiteto rektorius susitarė su Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotoju Andžeju Roginskiu. Būtent šiam pareigūnui asmeniškai prašant rektorius Benediktas Juodka ir, matyt, pats dekanas svetingai atvėrė VU Filosofijos fakulteto duris.

Tarp kriminalistų pareigūnas A. Roginskis jau seniai minimas kaip „VSD kurmis“, palaikantis glaudžius ryšius su visuomenei žinomu VSD koordinacinės valdybos viršininku Aidžiu Meželiu*.

Todėl darytina nuosekli išvada, kad p. A. Roginskis buvo tik tarpininkas tarp VSD ir VU, greičiausiai bendravęs su VU rektoriumi ne tiek Kriminalinės policijos biuro, kiek VSD vardu. Neatsitiktinai „Aikštės TV“ kalbėdamas buvęs rektorius B. Juodka neneigė, kad piliečių sekimo klausimu jam tekę bendradarbiauti su VSD.

* * *

* Aidis Meželis – aukšto rango Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnas Aidis Meželis, apie kurį paskleistas gandas, esą jis galėtų būti įpainiotas į vadinamąjį pedofilijos skandalą. „Lietuvos žinių“ publikacijoje „Valstybės užvaldymas“, kurioje Mindaugo Veličkos pseudonimu prisidengęs žurnalistas kalba apie A. Roginskio ir A. Meželio ryšius, Aidis Meželis klaidingai vadinamas Mieželiu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Piliečius pro VU Filosofijos fakulteto langą sekė Aidis Meželis?

Žurnalistinis slapto piliečių sekimo tyrimas atvedė prie VSD durų. Išaiškėjo, kad Vilniaus universiteto rektorius sutarė dėl visuomenės sekimo S. Daukanto aikštėje su Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotoju Andžeju Roginskiu. Būtent šiam pareigūnui asmeniškai prašant rektorius Benediktas Juodka ir, matyt, pats dekanas svetingai atvėrė VU Filosofijos fakulteto duris. Tarp kriminalistų pareigūnas A. Roginskis yra seniai minimas kaip „VSD kurmis”, palaikantis glaudžius ryšius su visuomenei žinomu VSD koordinacinės valdybos viršininku Aidžiu Meželiu. [N.B.: Meželis]. Todėl darytina nuosekli išvada, kad p. A. Roginskis buvo tik tarpininkas tarp VSD ir VU, greičiausiai bendravęs su VU rektoriumi ne tiek Kriminalinės policijos biuro, kiek VSD vardu. Neatsitiktinai „Aikštės TV” kalbėdamas buvęs rektorius B. Juodka neneigė, kad piliečių sekimo klausimu jam tekę bendradarbiauti su VSD.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top