Pilietinė akcija „Renkuosi gyvybę“ kviečia visus uždegti žvakutę dėl abortų negimusiems kūdikiams

Šiemet Lietuvoje dėl aborto negimė 5231 vaikas.

Vėjyje plazdant žvakelėms prisiminkime visus dienos šviesos neišvydusius kūdikius.

KAIP PRISIJUNGTI?

Iki renginio:

1. Praneškite, kad Jūs, jūsų bendruomenė, organizacija, šeima ar kiti ketina dalyvauti akcijoje (jūsų laiškų lauks LVI projektų koordinatorė Edita Gailiūtė, edita.gailiute@gmail.com.)

2. Skleiskite informaciją apie renginį savo aplinkoje visomis turimomis priemonėmis – socialiniuose tinkluose, elektroniniais laiškais; dalinkitės mūsų plakatu. Būkime kūrybingi! Pasiekime, kad kuo daugiau žmonių išgirstų žinią apie renginį, idėją, kad turėtų progą nelikti abejingais, prisijungtų prie akcijos.

3. Prisijunkite prie grupės „Renkuosi gyvybę“ Facebook socialiniame tinkle, rašykite komentarus, dalinkitės įrašais su savo draugais.

4. Šį rudenį Seime atnaujinta iniciatyva iš svarstomo Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo išbraukti reikalavimą užtikrinti palankią aplinką vaiko sveikatai bei raidai iki jam gimstant. Kviečiame pasirašyti LVI parengtą peticiją politikams, kad vaiko apsauga iki gimimo nebūtų panaikinta ir pasidalinti šia peticija su savo draugais.

5. Užsisakykite nemokamą internetinį „Laisvos visuomenės instituto Komentarą“, kuris Jus reguliariai informuos apie įvykius kovoje dėl negimusios žmogaus gyvybės apsaugos ir galimybes patiems įsitraukti.

Renginio dieną:

1. Spalio 29 dieną, ketvirtadienį, 19 val. susiburkite kartu ir, atsinešę savo žvakeles, uždekite jas negimusiems kūdikiams paminėti, parodydami solidarumą gyvybės vertei. Žvakės – jau trečius metus vykstančios akcijos skiriamasis ženklas; dėl to labai prašome einant į renginį nepamirši nedidelės žvakutės sau ir galbūt kam nors, kas pamiršo.

2. Padarykite fotografijas ir/ar video ir nusiųskite adresu edita.gailiute@gmail.com. Yra labai svarbu, kad vaizdinė medžiaga Editą pasiektų jau akcijos dieną – ačiū už Jūsų supratingumą.

3. Renginio metu aktyviai veikite internetinėje erdvėje: fotografuokitės akcijos vietoje, kelkite akcijos metu padarytas nuotraukas į socialinius tinklus ir žymėkite įrašus #renkuosigyvybe; pasidalinkite įspūdžiais iš akcijos su savo šeimos nariais, draugais ir pažįstamais.

Daugiau informacijos apie šią Laisvos visuomenės instituto iniciatyvą galite rasti akcijos puslapyje: gyvybe.lt.

Tikimės Jus pamatyti ketvirtadienį: už gyvybę iki ir po gimimo!

laisvavisuomene.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vytautas

Visgi reiktų reiškinius vadinti tikrais vardais: ne „Šiemet Lietuvoje dėl aborto negimė 5231 vaikas”, o „Šiemet Lietuvoje nužudytas 5231 prenatalinės stadijos kūdikis”. NUŽUDYTAS.

eilinis

nupezejimas deltu zvakuciu. Jei degame zvakutes mirusiam nesame i kapinesar zuvimo vietoje. Klasimas kur siuo atvevu tas zvakutes statyti- ant vyro pasididziavimo ar moterims tarp koju.

vytautui

kontracepcinės tabletės irgi sukelia mini abortą. Tad skaičius turėtų būt didesnis.
Žydai mano, kad negimę kūdikai keršija ir kontracepciją naudojantys, vėliau nebegali prisikviest vaikų. Tada tokioms poroms lieka arba dirbtinis apvaisinimas, arba įsivaikinimas. Visa tai kainuoja pinigus. Tad ir abortų draudikai gali būti nebūtinai iš meilės negimusiam kūdikiui, bet susiję su komercija. Ypač jei būtų draudžiamas abortas neturtingoms neištekėjusioms moterims. Jų vaikai gali būti paprasčiausiai atimti ir parduoti be jokios kompensacijos gimdyvėms.

vytautui

iš kitos pusės, tokie kaip Kissingeris yra pasisakę už žmonių skaičiaus sumažinimą iki milijardo. Todėl nebegalima pasitikėti net pasaulinėmis organizacijomis, tokiomis kaip Pasaulio sveikatos ir Planuotos tėvystė, kurios siūlydamos skiepyti vaikus, kartu paskiepija ir harmonu nuo pastojimo.

taigi

o pas mus už populiacijos mažinimo įstatymus pasisako partijos, kurios priklauso internacionalui. Tad ar reikia mums tokių partijų? Štai klausimas koksai.
Laikas iš pagrindų keisti seimo struktūrą. Ten neturi būti partijų, kurioms vadovauja kominterno palikuonys internacionale.

ginkime negimusisu

ginkime negimusius ne tik uždegdami žvakutes

Akušerinius skyrius

sunaikino,o likusios ginekologės abortus tai gali daryti.Čia jau ne žvakutes degti reikia,o spręsti gimdymo skyrių tinklo plėtrą.Kad moterys jaustųsi saugios,kad gautų gerą pagalbą visada,o ne melus ir ilgas eiles mieste.Reikia kelti reikalavimus.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top