Pilietinė akcija „Tie-SOS!“ tęsiasi

Kasdienis piliečių budėjimas, vykęs S. Daukanto aikštėje net penkis mėnesius, buvo baigtas spalio 17 dieną. Tačiau pilietinė akcija „Tie-SOS!“ tebesitęsia.

Kiekvieną savaitės ketvirtadienį – Garliavos antpuolio dieną – 18 valandą valdžios savivalei ir konstitucinės santvarkos žlugdymui neabejingi žmonės renkasi aikštėn su žvakutėmis, o kiekvieno mėnesio 17-ąją susirenka paminėti valdžios smurtavimo dienos aikštės meno kūriniu.

Kaip ir vasarą, susirinkusieji primena valdžiai ir plačiajai visuomenei: „Mes neužmiršime. Mes nesitrauksime. Reikalaujame tiesos ir teisingesnės Lietuvos“.

Nebūk abejingas. Ateik pats ir pakviesk draugus.

Siūlome vaizdo įrašą iš šio ketvirtadienio susibūrimo S. Daukanto aikštėje.
Filmavo Aušra Gabalytė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kas pakovos už laisvą žodį?

na kiek gi galit sau prieštarauti? Juk ką tik pati įkėlėt Stanciko straipsnį. Negi sumokėjot jam už autorines teises? Kai ką paaiškinsiu. Dar nesenai čia bandžiau įkelti citatas su nuoroda į aidai.us iš Vinco Krėvės pasakojimo apie jo susitikimą su Molotovu ir jo atvirai išdėstytą planą apie Naują Pasaulio Tvarką, apie ketinimą okupuoti Europą, nes psitvarkyti su JAV, kuri mėgsta vien pinigus, neva jokių problemų nebus, Ir ką manot? Alkas.lt automatinė cenzūra nepraleido nei citatų, nei nuorodų. Tuomet pamėčiau citatų su nuorodom į kitus portalus, o čia tik patalpinau pasiūlymą paskaityti kituose portaluose. Ir ką manot? Neužilgo pradingo aidai.us. Išsiaiškinau ir tai kurio serverio vadovai tai padarė. Gailiuosi, kad neišsisaugojau šio straipsnio iš Amerikiečių emigrantų Lietuvai perleisto archyvo „Aidai”. Dar… Skaityti daugiau »

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top