Pirmos instancijos teismas nusprendė, jog prof. Laima Bloznelytė-Plėšnienė esanti kalta

A.Sartanavičiaus nuotr., alkas.lt

Bylą išnagrinėjusi Vilniaus apylinkės teismo teisėja Danutė Mickevičienė nutarė, kad profesorė Laima Bloznelytė-Plėšnienė, paliudijusi tai, ką matė, yra kalta dėl mirusiųjų ir gyvųjų šmeižimą ir skyrė 3700 eurų baudą.

Teismas iš dalies patenkino nukentėjusiųjų civilinius ieškinius – Laimutei Stankūnaitei L.Bloznelytė-Plėšnienė turės sumokėti 10 tūkstančių eurų neturtinei žalai atlyginti, o Aldonai Ūsienei, Aleksandrui Ūsui, Guodai Sakalinskaitei-Ūsienei, Stasiui Stankūnui ir Tatjanai Stankūnienei – po 3000 eurų.

Dar 2339 eurus L.Bloznelytė-Plėšnienė turės atlyginti A.Ūsienei už jos turėtas išlaidas samdantis advokatą.

Nuosprendį dar galima apskųsti aukštesnės instancijos teismui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
71 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bus

diena,kai atsiras nuotraukos,kuriose Usas darbuojasi su savo plemuotu .

tai liūdna žinia

konservatoriams.Jiems valdžios nematyti.Na ir pridirbo .Stiprybės daktarei.Tiesa visada ateina,tik aplinkiniais keliais.

Tarabilda

Tai ką darysim?..

vilniete

laukiu dvikovos tarp Lietuvos mafijines teisesaugos ir N.Venskienes is JAV.Laimes Neringa,nes jos puseje tiesa ir Dievo palaikymas.

Domas>

Tarybiniai teismai irgi nuspresdavo absurdiškiausių dalykų.Laikas visus ir viską sustato į savo vietas.Stiprybes Gydytojai ir jos šeimai;>

siūlymas

Reikia atidaryti fondą ir surinkti „baudai“ reikalingą sumą, nes tokia teisėsauga Profesorės lengvai nepaleis. Bus kaip Venckienei, kuriai teko susimokėti ir už jos namų šturmą, ir už jai padarytą žalą.
Stiprybės gerbiamai Profesorei kovoje su lietuviška mafija.

>Tarabilda

Geras klausimas. Ar ne laikas skūsti tokis teisėjus Europos žmogaus teisių tarybai ar kaip ji ten vadinasi. Konsrvinėliberastinėpedofilinė gauja nori susidoroti su tais kas prieš juos.. Jeigu bent vienas konservliberastinis bus išrinktas į simą tada pasakysiu jums runkeliai taip ir reikia ir būkite prakeikti visi tie svoločiai.

Vitalija

Teiseja Danute Mickeviciene, viskas tuo ir pasakyta, cia ta pati kur Uso triusiku byla nagrinejo, ko is esmes irodyti neimanoma. tik nesuprantu kuo cia Stankunai nukentejo ? kas ta prokurore, gal ji fantazijos akademija yra baigusi, o ne teises mokslus.

Jota

Nors esu „slapta agentė”, bet net ir man tokia suma yra šlykščiai per didelė. Jau tikrai per brangiai įkainojo pimpalą. Šykštu, šlykštu viskas.

paskaitykite

Akistata” tv 3.

Jotai

Oj nesakyk, tu net negali įsivaizduoti, koks tas Ūso „p…” buvo neįkainojamas. Oi, nesakyk.

pensininkas

Byla turi būti nutraukta, nes sysalas jau supuvęs, o iki tol niekas iš nepriklausomų ekspertų nėra jo apžiūrėjęs del dėmės buvimo ar nebuvimo. O dabar siūlau pasiklausyti naujos Arvydo Bruniaus dainos https://www.youtube.com/watch?v=BcDt3acE5uE

Mix

Gerb. Profesorė pasakė tiesą, kurią teisėjai uoliai ėmėsi paversti šmeižtu,tuo tarpu į gerb. Pociūno akivaizdų šmeižimo faktą net nesureagavo. Tad toks egzistuoja Lietuvoje teisingumas – pagal užsakymą.
Ne tik būtina surinkti „baudai” reikalingą sumą, bet ir protestuoti prieš neteisybę. Kitu atveju mes, kaip sakė Lietuvos šviesuolis – avinų tauta. Nuteistieji pilietiškesni ir sugeba susivienyti ir pareikalauti teisių, kurias valdžiasėdžiai tik popieriuose deklaruoja.

tai va - KGB

bet ką gali sudoroti VSIO ZAKONNO principu.
Na nebeilgai – jų vadas putinas baigia nustekenti rusiją, nebeturės valdžios ir stogo teisėjūkščiai-kgbistukai

 Nuomonė.

Valstybėje teisingumą vykdo teismai. Taip ir turėtų būti. Bet peršasi nuomonė, kad šiuo atveju įvykdytas ne teisingumas, o pritaikytos represijos, siekiant patenkinti kažkokios grupuotės interesus. Žmogaus liudijimai teismui visiškai nereikalingi…Tad, koks čia teisingumas?

Garbė būti nuteistam už "piktžodžiavimą"

Jėzų už tai apkaltino žydų Sinodas,o romėnų prokuroras buvo priverstas nuteisti myriop.
Netoli tenulapatavome per 2000 metų…

Julius

Turiu garbės pažinoti profesorės tėvelį, Mindaugą Bloznelį, tremtinį, antisovietinio ir antinacinio pasipriešinimo Lietuvoje dalyvį. Pažįstu ir profesorę. Reto padorumo žmonės. Galit nors karšta geležim degint, niekada nepatikėsiu jog profesorė sakė netiesą.

Chi chi chi

Pažiūrėsime kokie vaikščios „musę kandę” ,kai pas pedofilus videoarchyve kitoje šalyje aptiks DĖMĖTĄJĮ visu gražumu.

Reiktų rašyti ne apie

bylas medikams,o apie medicinos klasterius,kurie gali garsinti mūsų šalį.Tai mūsų turtas.O dabar gi valdantieji visai pakvaišo.

Keista ir idomu

KEISTA: Neteko niekur skaityti, kad p. Bloznelyte sake, kad tai buvo butent pedofilijos bylos dalyviai. Neteko skaityti, kad p. Bloznelyte ivardino, kad tai buvo tas ar anas. Ji tik sakiusi ( kaip rase spaudoje0, kad tai panasus zmones i pedofilojos bylos dalyvius. Ji tik esa sakiusi, kad viena is moteru prasitare, kad esa is Garliavos. Jei gydytoja pamane, kad tai galejo buti pedofilijos bylos dalyviai – tai jos teise, kuria garantoja Lietuvos Konstitucija ( teise i nuomone/paziuras). Dabar uz tai, kad turejo savo nuomone ji yra kalta???
IDOMU: KAS PASIDARE SU LIETUVA????

Ponai krikscionys,

Landsbergi,Degutiene,K.Masiuli,jus puikiai zinote,kokia garbinga ir sazininga daktare.Jus tylit,nes esate ne krikscionys,o tik apsimeteliai.

Keista

Nei Delfis, nei Lrytas info nei apie teismą, nei apie nutartį neskelbia. Kur Kuzia? Aūūū, kūziuk, kelkis, padaryk pachmielą ir kad būtų straipsnis iki 12.00 apie teisingumo triumfą.

vasia

DUGNAS!

Pastebėjimas

Pagaliau maža teisingumo pergalė. Aišku dar ne galas, dar kitų instancijų teismai tampysis su ta šmeižike.

virginija

jei seimunams tada uzteko tu 12 sekundziu ir seimo nare nebebuvo seimo nare . Gal butu galima seimunams paziureti dar karta ta filmeli 12 sekundziu , manau matytu kitaip ir seimo narei reiketu vel grazinti ka ateme

Neiškreipinėkit Tie-SOS!

Ne kad „esanti kalta” teismas paskelb4, o kad yra kalta!

Klausimai kovotojams

Įdomu kokie Jūsų pasiaukojančios kovos rezultatai? Kiek vaikų i6gelbėjote iš pedofilų nagų? Kiek pedofilų demaskavote ir išviešinote? Su kuriais Lietuvos valdžios pareigūnais susitikote ir aptarėte Jums rūpimus klausimus? Su kokiomis užsienio vaikų ir žmonių teisių organizacijomis bei pavieniais veikėjais palaikote ryšį, sulaukiate jų palaikymo?

kovų rezultatai

išklausė maldų Aukščiausias – liepė savo draugui Belzabubui naujų katilų partiją užsakyti Uralmaš gamykloje ir pas Lukoil nupirkti rinktinės smalos – oberpedofilui ir jo remėjams 🙂

Julius Puras i Klausimai kovotojams       2015-09-

Mes tik užduodame klausimus į kuriuos negauname atsakimu ir tiek. Mes nesame kovotojai. Juo labiau kad Lietuvoje yra draudžiama ką nors aiškintis jau nekalbant apie kovojima. Taip kad Lietuvoje uždrausta kovoti. Žmonės turi būti nuolankus ir bijoti valdzios, teisėsaugos ir pedofilų klano. Ar ne taip?

Gama to "teisuoliui" "Neiškreipinėkite..."

Teismo sprendimas dar neįsigaliojo.
Net formaliai Tiesos.lt redakcijos formuluotė yra teisinga.
Jau nekalbant realiai.

Julius Puras i zemiau

Bloznelyte nežais tų žaidimų su tom instancijom kaip tai norėtų pedofilų klanas. Ar neatkreipėte dėmesio kad pedofilų klanas nesidžiaugia laimėjas. Ką galvoju idant pedofilų klanas išsigando savo pergalės. Pedofilų klanui kinkos drebėti pradėjo?

Juliui Pūrui

Kas tasx klanas, kas tie pedofilai? Ar ne laikas atskleisti? Gal ta sena teisėja kuri nuteisė tą šmeižikę yra pedofilė?

griūk iš juoko

Buvęs slaptasis liudytojas M.Žalimas susimušė su policininku (125)

Andrius Vaitkevičius, Asta Kuznecovaitė
2015-09-03 13:07, atnaujinta 2015-09-03 16:53 /l.rytas, kriminalai/

Buvęs slaptasis liudytojas Mindaugas Žalimas, kurio parodymais remiantis jau kelerius metus keli buvę aukšti policijos pareigūnai mina teismų slenksčius, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį praleido Vilniaus policijos areštinėje. Po konflikto prekybos centre su policijos pareigūnu M.Žalimas įtariamas viešosios tvarkos pažeidimu…….

Julius Puras

Drąsiui buvo dviem mašinomis pedofilų klanas buvo užblokaves kele. Drąsiui grasino. Tarp grasinamu buvo tokie žodžiai „tu ką su pedofilais kariauji”. Kas jie aš nežinau tai policijos ir prokuraturos darbas išsiaiškinti pedofilų klaną. Paprastiem piliečiams draudžiama atlikinėti bet kokius tyrimus aš sąžiningas pilietis ir istatimu pažeisti negaliu. Aš galiu tik uždavinėti klausimus. Tikiuosi patenkinau jūsų žingeiduma?

Sta.

Tiesiog apmaudu. Graudu ir liūdna …. Apgailėtini dalykai darosi laisvoje (?) Lietuvoje.

motina

Atėjo laikai, kai PADORŪS ir SĄŽININGI žmonės Lietuvos valdžiukei yra didžiausias kliuvinys. Tai ir skubama visus kuo greičiau sunaikinti. Ar dar įmanoma sustabdyti šią beprotybę?..

Stasys

” Šėtonas viską gali, šėtonas čia karalius ” …..

Ula

Yra žemiausios instancijos teismas, yra apygardos teismas, yra aukščiausiasis teismas, yra Europos teismas, yra Dievo teismas…. Aš galvoju, kad profesorė tikrai nesustos ties žemiausio teismo nuosprendžiu. Ji yra garbingas Žmogus ir nuomonę apie pas ją atėjusią į kabinetą kompaniją gins iki galo. Joks teisėjas neturi teisės bausti Profesorės už tai, ką ji matė arba už tai, kad ji matė.Jei visi teismai,gerb.Profesore,kuriuos Jus praeisite, Jūsų neišteisins, žmonės, kuriems Jus padėjote ligoje, tikrai Jums padės išmokėti tiems dvasios ubagams tūkstančius… O, Likimas yra. Beje,kas žinote, ar leidęs iš Mergaitės atimti Laisvę, Vaikystę, Mokslą, Senelius, Globėją , o vėliau žmogų užmušęs teisėjas dar teisėjauja?O, gal jis mūsų „teisingumo”jau nekaltas?Ar ta avarija nėra nustumta į amžinybę, kaip kad ir pati pedofilijos byla????

Daina

Tikrai, kai tik „nukentėjusieji” gaus tuos tūkstančius, tai jų giminačio „doras ir garbingas vardas” bus atstatytas… Kažin. Geriau jau nebūtų tąsę po teismus jo vardo ir jo „įrankio” ypatybės. Galėtų geriau pasimelsti prie jo kapo ir prašyti Dievo jam atleidimo. Nepelnytai gautais pinigais indulgencijos nenupirks. O tuos, kurie žino TIESĄ, jokie „teismai” neprivers tikėti nuosprendžio teisingumu.

Pažadai.

Prezidentė jautriai sureagavo į nusikalstamai gabenamos kontrabandos dalyvio žūtį, tačiau nėra jokios reakcijos, kai valstybės institucijos tyčiojasi iš padorių, garbingų ir sąžiningų žmonių. O gi žadėjo būti LYGIAI VSŲ PREZIDENTĖ…

JEIGU

aš mačiau, kaip automobilis partrenkė ir užmušė žmogų, tai mane teis už žmogžudystę?Ar taip reikia suprasti gerb. Profesorės „teismo” išvadas?

Letas Palmaitis

Na kaip? Supratome, kas yra demokratija?

Liepa

Skaniai pasijuokiau iš savo pačios naivumo,-tikėjau,jog teismas priims kitokį sprendimą.//Deja,deja..Teks pasitaisyti ir pakeisti požiūrį apie valdiškų įstaigų požiūrį į teisingumą,sąžiningus ir dorus piliečius.//

Bloznelytė sodina Sodą

Ji išdalino save gydydama žmonių ligas,o išgelbėti žmonės ,jeigu kitos išeities nebeliks,sumokės dvasios vergetoms Judo grašius.

...

Lietuva – tai durnių kraštas… ir ypač valdžiukėj sėdinčių ir iš juos išlaikančių besityčiojančių…

audra

didziuojuosi Lietuva deka prof. BLOZNELYTES! Didziausia pagarba ir mano sirdis siai garbingai moteriai!

Girdėjot,kaip šiandien

K.Masiulis per LRT su kokia neapykanta minėjo Garliavą,bet tokie ir bijo pabėgėlių,nes dabar reikės imtis rimtos politinės veiklos,o ne vien gąsdinti rusais ir vaidinti Sibiro aukas.Dabar reikės rūpintis kitais,o ir savo tauta ne butaforiškai.Ideologinis gąsdinimo pagrindas iš po kojų.Kad tik kuo daugiau tų pabėgėlių pas mus,gal pamokys dvasiškai kurčius kons.gailestingumo.

>>>Girdėjot,kaip šiandien

O Šv.naivume pabėgėliai pamokys dvasiškai kurčius kons.galestingumo ?
Nesityčiok iš žmonių.
Tie, aukštai sėdintys nieko nepajus-pajusi pats.Skaityk, domėkis kas dedasi tose šalyse, kurios priglaudė, maitina, pašalpas moka.Tu net Kalėdinės eglutės pastatyti negalėsi, nes tai juos žeis, o apie kitką pasiskaityk.

Pensininke

Baisiau buti negali, kad auksto luomo dvasininkai stovi salia Grybauskaites ja reklamuodami ir visi sie garbus ponai NEGIRDI mazos mergaites Deimantes ziauraus likimo, negirdi ka isadrineja teismai su garsia ASMENYBE,zinoma profesore Bloznelyte. Tokiu zmoniu Lietuvoje vienetai ir juos uz nieka t e i s i a.

71
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top