Planuotos tėvystės organizacija nužudytų kūdikių kūnus išmeta į sąvartyną

propatria.lt

JAV Ohajo valstijos generalinis prokuroras paskelbė sprendimą, jog Planuotos tėvystės organizacija pažeidinėjo valstijos įstatymus išmesdama abortų metu nužudytų kūdikių kūnus į sąvartynus ir elgdamasi su jais kaip su „paprastomis šiukšlėmis“.

Po to, kai šiais metais žurnalistų organizacija Medicinos progreso centras paviešino seriją vaizdų įrašų, kuriuose matyti kraupi Planuotos tėvystės kasdienybė, Ohajo generalinis prokuroras Mike DeWine pradėjo tyrimą, kurio metu siekta išsiaiškinti, ar Planuota tėvystė nelegaliai pardavinėjo abortų metu nužudytų kūdikių kūnų dalis.

Galiausiai DeWine paskelbė, kad aborto klinikas valdanti organizacija pažeidžia valstijos įstatymus kitu būdu. „Tyrimo metu išsiaiškinome, jog aborto metu nužudyti kūdikiai išmetami į sąvartynus – kartu su kitomis įprastomis šiukšlėmis“, – prokuroras teigė laiške Ohajo Sveikatos departamentui.

Tyrimo metu nustatyta, kad visos Ohajo Planuotos tėvystės įstaigos abortų metu nužudytų kūdikių kūnus siunčia į sąvartynus. Tai pažeidžia valstijos įstatymą, kuriame nurodoma, jog „vaisius po mirties turi būti laikomas žmogiškomis sąlygomis“.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaip

baisu.

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top