Po 44 milijardų dolerių vertės sandorio Elonas Muskas atleido aukščiausius „Twitter“ vadovus

Ketvirtadienio vakarą oficialiai perėmęs įmonės kontrolę „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas atleido kelis aukščiausius „Twitter“ vadovus.

Kompetentingas šaltinis „FOX Business“ sakė, kad „Twitter“ generalinis direktorius Parag Agrawal, finansų direktorius Nedas Segalas ir Vijaya Gadde, teisinės politikos, pasitikėjimo ir saugos vadovas, buvo atleisti. Muskas apkaltino visus tris suklaidinus jį ir investuotojus dėl platformoje esančių netikrų paskyrų skaičiaus.

„Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas kariauja žodžių karą su Bideno administracija

Po to, kai buvo atleisti, Agrawal, Segal ir Gadde buvo pašalinti iš pastato,- sakė šiuo klausimu turintis informaciją „The Washington Post“ žmonės.

Muskas anksčiau sakė, kad planuoja sumažinti „Twitter“ darbuotojų skaičių nuo maždaug 7500 iki maždaug 2000 , tai yra beveik 75%.

Į „FOX Business“ prašymą pakomentuoti „Twitter“ neatsakė.

Toks žingsnis buvo priimtas Muskui baigus 44 mlrd sandorį. Šio sandorio Muskas atsisakė liepą, apkaltinęs bendrovę dėl nepateiktos pakankamos informacijos apie robotų paskyras.

Prasidėjo teisinė kova, kurios kulminacija buvo Delavero teisėjo sprendimas, kuriame abiem pusėms buvo duotas terminas baigti sandorį iki spalio 28 d. Muskas reikalavo priimti jo pradinį pasiūlymą nusipirkti „Twitter“ už 44 mlrd. Tuo tarpu „Twitter“ informavo, jog ketina užbaigti sandorį gavusi galutinį Musko pasiūlymą.

Muskas trečiadienį įžengė į bendrovės būstinę San Franciske nešinas porcelianine kriaukle, pakeisdamas savo profilį „Twitteryje“ į „Chief Twit“ ir paskelbė prieigoje į „Twiterį“ šūkį – būk pakantus!

Ketvirtadienį Muskas teigė, kad perka platformą, siekdamas padėti žmonijai, ir nenori, kad ši platforma taptų visiems „nemokamu pragaro kraštovaizdžiu“.

„Priežastis, kodėl įsigijau„ Twitter “ yra ta, kad civilizacijos ateičiai yra svarbu turėti bendrą skaitmeninę miesto aikštę, kurioje būtų galima sveikai diskutuoti ir reikšti įvairius įsitikinimus nenaudojant smurto“, – rašė Muskas.

„Šiuo metu yra didelis pavojus, kad socialinė žiniasklaida suskils į kraštutinių dešiniųjų ir kraštutinių kairiųjų garso kameras, kuriose bus kuriama daugiau neapykantos, skaldančios mūsų visuomenę“,- tęsė jis.

Pranešimas parengtas pagal „Associated Press“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kaput

žvaigždiadryžių demonokratams.

stasys

pagyvensime ir pamatysime . Po vakarienės šaukštais nebarškinama .

kAI zmogus

turi per daug pinigu,su juo kazkas pasidaro keistoko.

nemo

44 milijardai dolerių už tokį šūdą ant pagaliuko, kuris išnyks kai tik ištrauksi kištuką iš rozetės. Piramidės išstovėjo tūkstančius metų ir dar stovės, o kas prisimins šitą skaitmeninį šlamštą, kad ir po 50-ies. Ši civilizacija yra nieko civilizacija ir vardas jos niekas.

stasys

nemo ..neatimsi iš žmoniu noro svajoti .. o ta rozetė tuo ir naudojasi .

Šiaip

Civilizuoti vadovai firmos savininkui pasikeitus paprastai atsistatydina patys,- kad naujasis turėtų „Carte Blanche” (laisvas rankas savo veiksmams). Kaip vyriausybės daro po pralaimėtų rinkimų. Angažuotai žiniasklaidai gali atrodyti ir kitaip…

Natural News

Karščiausios naujienos: BASF paskelbė, kad iš dalies nutraukia veiklą Vokietijoje ir perkelia pajėgumus į Kiniją.

Šiandien yra pagrindinis taškas. Europa miršta nuo čia ir neatsigauna ištisas kartas. Padaryta. To dar beveik niekas nesuvokia, bet domino kauliukai jau krenta.

Europa sparčiai grimzta į žemyną, kurio trajektorija yra visiška žlugimas: nėra pramonės, tiekimo grandinių, energijos, metalų, trąšų ir maisto. Europos „pirmojo pasaulio“ statusas bus tolimas prisiminimas po vos 2–3 žiemų be maisto ir energijos, o kai Europos pramonės infrastruktūra bus uždaryta, nėra lengvo būdo ją grąžinti į internetą.

Tai baigsis masiniais pilietiniais neramumais, badu, pandemijomis ir karu. Taip pat bus revoliucijos ir vyriausybių, valiutų ir ištisų ekonomikų žlugimas. Kortų namelis griūva.

https://www.naturalnews.com/2022-10-28-europe-died-basf-permanent-output-reductions-supply-chain-collapse.html

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top