„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Kokia partija žaidžiama politinėje Lietuvos šachmatų lentoje? (video)

alkas.lt

Politinė Lietuvos situacija mįslinga. Artėjant rinkimams prasidėjo politiniai judesiai, kurių logikos iš pirmo žvilgsnio nesimato. Interpeliacijos, atsistatydinimai, apklausos, nepasitikėjimas.

Panašu, kad ruošiama geriausia vieta rinkimų starto aikštelėje.

O kiek tai naudinga Lietuvos valstybei? Ypač dabartinėje geopolitinėje situacijoje…

Audrys Antanaitis kalbasi su Seimo nariu prof. Povilu Gyliu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Daugiau tokiu tiesiu ir

drasiu Seimo nariu. Pagarba.

Labai įdomu.

Ypač tas lyg nepabaigtas sakinys URM ir Grybauskaitės istorijoje. Užuominą supratom.

ha ha

Gylys kritikuoja liberalus, kaip pavojingus valstybei, bet pats rado prieglobstį pas liberalų partijos įkūrėją Paksą! Ha ha ha:)

ha ha

Nereiktų pamiršti ir komunisto P.Gylio pastangų kuriant komunistinę partiją tik kitu pavadinimu – DEMOKRATINĖ DARBO PARTIJA (LDDP).
Kai Brazauskas Gylį paskyrė URM, šis priėmė Grybauskaitę, tikėdamasis, kad šioji irgi išliko ištikima komunistinėms idėkoms. Bet kai šioji pasirodė šį praeitės šeifą nusimetus galutinai ir nestojo į jokią nauju pavadinimu komunistinę partiją, Gylys ją išsiuntė „po dalšė’ – Į jėzuitinį Georgtowno universitetą.
Ha ha:)

koks cia Debilas

Nuolatos smeizia Prezidente?Kiek tau KGB moka uz Prezidentes smeizima????

Ir...

per visus portalus smeizia!Tikriausiai moka nes turedamas kita darba Prezidentes smeizimu neuzsiimtu:)

kitas

Būtų gerai, jei kitąkart Antanaitis paklautų P.Gylio papasakoti apie diplomatą Antaną Nesavą, kurį jis atšaukė iš Anglijos ambasados ir nusiuntė „taikos misijai” į Gruziją, iš kurios anas grįžo cinkuotam karste. Kiek žinom, V.Pociūnui taip pat buvo siūloma rinktis – Gruziją ar Baltarusiją. Tas pasirinko kur arčiau namų, bet „likimo” neišvengė:) O kuo pavojingas buvo Nesavas? Kd kalbėjo su Techer, kad kėlė Karaliaučiaus klausimą? Kad sakė, kad Pocdamo susitarimai baigėsi? Kad Lietuva kaip ant parako statinės, kol Karaliaučius bus šitaip militarizuotas? Juk apie tai rašė užsienio lietuvių laikrasčiai. Galimai žinojo ir Rusijos šnipai apie tokią A>N> veiklą. Gylys prie Nesavo kapo sak4 kalb1 apie netikus5 Nesavo charakterį. Mol, suprask, būtų buvęs nuolankesnis, butų gyvenęs. Kitas A.N. kolega per paskutinę vakarienę prieš… Skaityti daugiau »

belieka tik sąmokslai...

Akivaizdu, kad pasikeitė Graužinienės pozicija dėl premjero. Paprastam Lietuvos piliečiui aišku, kad konservatoriai populiarumu neblizga – greičiau tapo dar atgrasesni. Liberalai, kaip pastebėjo prelegentai, savo populiarumo viršūnėje. Man atrodo, kad Profesorius sudėjo visus taškus. Daukanto aikštės rūmai šiame orkestre groja ne paskutiniu smuiku. Manau, kad yra ir dirigentas šiame visame „orkestre”. Kas? Atspėkite. Aš numanau. Tik jokiu būdu ne iš Kremliaus. Čia – vietinis, nuolatinis – specialusis kiršintojas

to > labai įdomu

ale tikraį įdomu, Dočy, kaip čia atsitiko, kad idėjinis komunistas, pralindęs į Seimą po Venskienės sijonu, ją pačią iškomandiruoja „po dalšė” ir visą Garliavos partiją nusiveda pas liberąlą Paksą?! Pas tą patį, kur Paksą, kuris Garliavos šturmo vadovą, policininką Skvernelį paaukština iki Vidaus reikaRų ministro posto! Ha ha:)

gal užteks tų pletkų?

ar nevertėtų mūsų politikams vietoj pletkavojimo prieš rinkimus pristatyt savo pačių nuveiktus darbus?
Reikalaukim to iš visų seimo narių.

Dočys

Puiku, reikalaukim iki užkimimo – reikalaukiiiim. Aš reikalaujūūū, kur jūsų nuveikti darbai?
Ir kas iš to reikalavimo išeina?
Pišš.

Baikit juokus

Kažkas matriošką kėsinasi nunuodyti. Lietryda praneša: „Penktadienį buvo pranešta, kad į Prezidentūrą atsiųstas vokas su neaiškiomis medžiagomis, tai ant kojų sukėlė specialiąsias tarnybas.
„Prezidento kanceliarijos Dokumentų valdymo skyrius gavo voką su neaiškios kilmės medžiagomis. Vadovybės apsaugos departamentas perėmė šį voką tolimesniems tyrimams ir perdavė atsakingoms institucijoms. Prezidento kanceliarijos darbas vyksta įprastu režimu“, – pranešė Prezidentės spaudos tarnyba.”

Sensacija subliuško

Specialistams patikrinus vokų turinį, paaošlėjo jog jokių miltelių viduje nėra.
Išminuotojai vokuose rado keletą padvėsusių tarakonų, porą negyvų musių ir vieną pritrėkštą blakę.
Patikrinus siuntėją, po tardymų šis prisipažino tikrai siuntęs minėtus vabzdžius, nes norėjęs praktiškai įsitikinti koks grybas sėdi prezidentüroje.
Mat žmonės visaip šneka- vieni vadina voveruška, kiti rudmėse, treti…
Vienu žodžiu dabar tapo aišku- vabzdžiai nugaišo, reiškia gybas nuodingas.
Vadinasi- Musmėrė.
Na, tai kokia čia sensacija? Jūs ką, musmėrių nematę?
Paprasčiausia raudona musmėrė, o tiek triukšmo.
Tfu!

Sensacijai

Nesakyk, nesakyk – paprasčiausia musmirė. O tu pamėgink jos atsikąst arba į kelnes įsidėk. Oi, pajusi saldybę. Tiesiog Devintam danguj.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top