Policininkai K.Lančinskas ir R.Požėla Katalikų Bažnyčią priskiria sektai?

Vakar, kovo 5-ąją, Policijos departamente sukviestoje spaudos konferencijoje Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas tvirtino: teisėsauga nesikėsina į jokius meno kūrinius, jos tyrimo objektu tapo gimdymo būdai.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla pasidalijo paskutiniųjų dienų policijos atradimais, kad gimdymo būdai ne namie turi sektos požymių: „Mes pastebime ir tam tikrų sektos požymių. Moterys verbuojamos į kursus, įtiki tuo, kas joms sakoma jų metu, dar daugiau – laiko tuos žmones šventais, atlieka tam tikrus ritualus.“ Joms išduodami neegzistuojančių organizacijų sertifikatai.

Tiesos.lt nori padėti tyrimui ir praneša policijai, jog gimdymus namuose remiančiai sektai priklauso ir Katalikų Bažnyčia su kardinolu Audriu Juozu Bačkiu priekyje. O štai čia – priklausomybės pavojingai sektai įrodymas: kardinolo kvietimas stabdyti patyčias iš šeimų, „rūpestingai pagal savo supratimą ir įsitikinimus ieškančių geriausių sąlygų gimdymui“, mat toks tyrimas „tampa vis labiau panašus į kitamanių persekiojimo recidyvą“. Akivaizdu – tai jo paties nuoširdus prisipažinimas.

Įdomu, ar kardinolas taip pat sulauks ankstyvų svečių?

Nuotraukos – Tomo Vinicko, Andriaus Ufarto.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top