Politinė partija „Drąsos kelias“ pristatė 2020 metų kandidatus į Seimo narius

Politinės partijos „Drąsos kelias“ pranešimas spaudai

Pirmadienio vakarą politinė partija „Drąsos kelias“ pristatė 2020 metų kandidatus į Seimo narius. Pirmoji sąraše – buvusi Kauno apygardos teisėja ir Seimo narė Neringa Venckienė, antras sąraše – buvęs Seimo narys, dvasininkas Jonas Varkala, trečia – verslininkė Laimutė Visockienė, ketvirtas – buvęs Seimo narys, žurnalistas Vytautas Antanas Matulevičius, penktas – vertėjas, apžvalgininkas Aurimas Guoga, šeštas – buvęs Vilniaus apygardos prokuroras, teisininkas Nerijus Bieliauskas, septintas – pedagogas Arvydas Rakauskas, aštuntas – teisininkas Arvydas Balčius, devintas – atsargos pulkininkas leitenantas Vytautas Pečiūra, dešimtas – medicinos profesorius, habilituotas daktaras Eduardas Vaitkus, vienuoliktas – Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Algirdas Endriukaitis. Taip pat sąraše – „Drąsos kelias“ Marijampolės skyriaus pirmininkas Edmundas Limantas, advokatas Vytautas Zenevskis, buvęs Generalinės prokuratūros prokuroras Vytautas Jankauskas, ūkininkas Romas Cibas, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkės pavaduotoja Jovita Pretzsch.

Iš viso daugiamandatėje rinkimų apygardoje kandidatuos 49 „Drąsos kelias“ politinės partijos kandidatai.

Platinama nemokamai

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Įdomu bus pasiklausyti kaip tie garbus teisininkai ir kiti vis. pareigas užimantis piliečiai argumentuos ta faktą jog jų partija kurta išgalvotos istorijos ir manipuliacijomis gristu visuomenės emocijomis pagrindu . Nesu aš ‚didelis‘ tos partijos gerbėjas bet tas faktas jog partija su nuliniu palaikymu visuomenėje kelia kandidatus į Seimą rodo jog tam tikras planas yra vienmandatėse . Žiūrint iš šiandienos perspektyvų ..per busimus Seimo rinkimus dalyvaus ne tiek ir daug radikalaus-kraštutinumo partijų . Labai nenustebsiu jei tas sąrašas papildys A.Juozaičio , N.Puteikio ir S. Gorodeckio gretas .Sąraše nesurasime ten tu gerklėtu ‚skučieniu‘ laidančiu pastabas apie viena ir ta patį, o tai posūkis link visai kitu vertybių . Galima tikėtis jog ateityje bus atsisakoma tos „primerktu akeliu ir nusmailintos nosies“ įtikinėjimo ,… Skaityti daugiau »

stasy

įsikąsk sau į alkūnę

Stasiui

O kas gi sugalvojo patvorio etikete? Atsakyki,tik saziningai…

Ada

Puiku!!

vienas klausimėlis ;stasiui;

Kitose temose tu tu kažkaip nelabai reiškiesi ,bet jau Garliava ir Venskienė tai be taves neapsieina niekaip. Kas tu esi, ar bukagalvis praplautasmegenis visais 200 proc. tikintis stankūnaite ,šedbaru ,ūsu ir kt, ar esi tiesiog jų šūdinų marškinių skalbėjas?

stasys

man atrodo jog aš uždaviau pakankamai aiškius klausimus ir į tema .:)

eik tu ;stasy;

Tai čia tau yra užduota keletas klausimų. O tavo klausimai ir tema tai vienintelė- Garliava

Kis

tame sarase (be Vaitkaus)sudeciau visiems +,ten yra garbingu pavardziu us kurias verta atiduoti balsa,bus neblogas rezervas daryti pertvarkas daugumai,o dauguma viliuos zmones pasirinks tuos kas per siuos metus kiek buvo imanoma kovojant su teroristine partija,atlikti darbu,juk koalicija dirboir rode „stebuklus”,net nesitikejo,kad imanomas toks darbas.Laukiu,labai laukiu rinkimu,tikiu kad ir be kraujo ir guminiu kulku,galima kovoti pries vagis ir banditelius su „baltomis pirstinemuis”Gitanai,atsikratik savais skalikais ,kurie ne tau ir Lietuvai dirba,tai uzsakomieji berniukai is rytu.

jooo

pagal sarasiuka – visiems, kam reikia „atsidekoti”. exs kunigelis, isnesantis venckienes daiktus is viesbucio… „pogrindininke” visockiene, daug tik paskutinemis dienomis rasantys guoga (beje, skaiciau, maniau „nauja biblija” kuria). o vat bieliauskas??? jis tyre pedofilijos byla – uz ka jam reikia atsidekoti??? beje, nuo pat sios bylos pradzios jo FB drauguose – venckiene, varkala ir kiti.

SĖKMĖS

„Drąsos Keliui” rinkimuose, o ypač Neringai, V.Matulevičiui..

trupiniai

trupinkitės ir toliau, sisteminė kūdra tik rankomis ploja.

Prašalietis

DK yra vieninteliai, kurie tikrai pakliuvę į Seimą pagal galimybes bandytų daugiau ar mažiau demontuoti 1941 metais komunistams po to 1990 metais JAV parsidavusią, korumpuotą, prasipedofilinusią, profesionalių komunistų ir 75 metams užsislapstinusių KGB-istinių sąjūdiečių sukurtą pseudovakarietišką „tautinę” sistemą.

Aha

O geras, bus uz ka balsuot.

Džiaugiuosi Neringos

pasiekimais, šaunuolė. Visi kas mylite Lietuvą ir jos dorus, sąžiningus, geraširdžius Piliečius, balsuokime už Neringą Venckienę ir Vytautą Matulevičių.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top