Politinis teismų procesas prieš smurto Garliavoje liudytojus: rytoj suplanuotas bylos posėdis neįvyks

Rytoj, lapkričio 11-ąją, Kaišiadorių rajono apylinkės teismas nenagrinės baudžiamosios bylos, iškeltos Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams, – dėl vieno iš proceso dalyvių ligos posėdis atšauktas.

Tiesos.lt primena, jog šioje byloje – jau daugiau nei trejetą metų trunkančiame teisminiame smurto prieš vaiką ir taikius piliečius liudytojų persekiojime – nukentėjusiais pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

„Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą“

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kitaip sakant

susidorojimas valstybes vardu tesiasi.
Reiskiu pagarba persekiojamiesiems, bet nepaluztantiems.

valstybės sąžinė

o ta raudonu ploščiumi dar nepadvėsė.O gaila?

taigi

NKVD savo juodą darbą dirba toliau.

taigi

kažkam juk reikia apginti vaikų porno biznį.
Kodėl vis Kaulakis pasirenkamas? Ar kas nors laiko kompromatą prieš jį ir tampo už vadelių?

hmm..

tik vienas Teisingumo ministras išdrįso tramdyti su teismais bendradarbiaujančius anstolius – Petras Boguška ,iš Pilietinės demokratijos partijos. Bet jis už tai savo poste neišbuvo nė kadencijos. Jis buvo nuverstas ir į jo vietą kaip mat pasodintas libealas Remigijus Šimašius. Na, tas pats Šimašius, kuris mokėjo paliudyti, kad ŪSAS važiavo girtas savo keturračiu.

hmm..

Anstolio privati kontora buvo įteisinta Paulausko seimo 2003 m. Taisingumo ministru tada buvo paskirtas Vytautas Markevičius.
Biografija:
1985 m. Vytautas Markevičius baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, pradėjo dirbti Vilniaus m. prokuratūros sistemoje. LRV aparato Teisėsaugos skyriaus vedėjas (1991 m.), bendros Lietuvos ir Danijos įmonės UAB „CLAN-BALT” teisininkas (1993-1994 m.).

1995 m. išlaikė advokato egzaminus, įsteigė savo vardu pavadintą advokato kontorą. Lietuvos vidaus reikalų viceministras (1999 m.). 11-osios Vyriausybės vidaus reikalų ministras (nuo 2000 m. spalio 30 d.). Lietuvos teisingumo ministras (2001 m. liepos 5 d. iki 2004 m. gruodžio 14 d.). Nuo 2006 m. advokatas. 2006 m. įsteigė advokatų profesinę bendriją „Markevičius, Gerasičkinas ir partneriai MARGER“.

wiki

Mūsų gražusis libertaras Šimašius pasirodo priklauso „Property and Freedom Society”.
Paskaičius jų pulapį, tai atrodo, kad jie užsiima ĮSTATYMŲ PRIVATIZAVIMU.
Privatūs anstoliai, privatūs teismai, privatūs įstatymai, privati valstybė.
Privačios monopolijos „išlaisvina” piliečius nuo Valstybinės monopolijos. Valstybė jų nebegina. Teismai ir policija tarnauja privačių monopolininkų interesams. Sukilę „už teisingumą” turi būti griežtai nubaudžiami panašiai kaip tai buvo baudžiavos laikotarpiu.
Kadangi Lietuvoje įsigalėjo VEOLIOS monopolija, tai galėtų ponas Valatka drąsiai siūlyti keisti „mankurtinį” lietuvišką vardą Lietuva į Veolia.

Ne skaityti toliau NEREIKIA

Po nepriklausomybes KGB uzhrobe Lietuva per politika ir teisesauga ir iki sios dienos ten tebesedi.Visos bylos gina kita valstybe ir zlugdo Lietuva,bei jos saziningus piliecius!

Lietuva vsio po zakonam

Teismine,banditu valstybe….VIENAREIKSMISKAI!!!Net prisieme istatyma jeigu kas nors tai garsiai sakys pasinaudodami valstybes vardu nutei,nubaus,sugniuzdys,suzlugdys o gal….net NUZUDYS!Jug teismo eksp.taip pat dirba Lietuvos uzgrobejamas!

Lietuva teismine...

privaciu teisiniku privatyzuota valstybe.Todel jiems Prezidente yra visiskai nereikalinga o Tauta …dar reikalinga .Nes teisiniku ir „partneriu”privacios kontoros per regitra kontroliuoja zmoniu turta ir vieningai planuoja kaip vsio po zakonam ji atimti.Ir….teisminej privacioj valstybei nera kam pasiskusti.Nebent kaip daugelis jau „sprukti”is Lietuvos kol….dar nepriejome prie susidorojimo saraso!!!

gal kas zinote

koks rysys tarp Vytauto Markeviciaus ir Pauliaus Markeviciaus, taip pat teisininko: sunus, sunenas ar?…

klausimėlis

man labai įdomu ,ką veiks teismai,kai jau bus nuteisti visi,taigi gresia bedarbystė kai kam

>>gal kas..

žinom tik ryšį tarp V.Markevičiaus ir gen. prokuroro Valantino. Jie kurso draugai.
Dar žinom ryšį tarp A.Paulausko ir V.Markevičiaus. Markevičius priklauso Paulausko Naujajai Sąjungai ir buvo jo deleguotas į Teisingumo ministrus.
Vadinasi ir niekieno nekontroliuojami anstoliai parėjo iš Paulausko aplinkos.

Šv.Augustinas:

„Valstybė be teisingumo yra tik plėšikų gauja”

alfa

2009 metų lapkričio 4 dieną Kauno miesto apylinkės prokurorai ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Kauno apskrities skyriaus pareigūnai atvyko į Vilnių, kur atliko kratas pas buvusio, Artūro Paulausko vadovaujamos Naujosios sąjungos deleguoto, teisingumo bei vidaus reikalų ministro Vytauto Markevičius ir jo partnerio Vlado Gerasičkino advokatų kontoros advokatą Rimantą Aliukonį. Šis advokatas, anksčiau buvęs Vilniaus Trakų Vokės vidurinės mokyklos direktorius, taip pat reiškėsi Naujosios sąjungos politinėje veikloje, buvo socialliberalų kandidatas Seimo rinkimuose. Jo sutuoktinė Rita Aliukonienė yra Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo labai sunkių nusikaltimų tyrimo skyriaus vyriausioji prokurorė. V.Gerasičkino sutuoktinė Laima yra Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja. Ši milijonierė oficialiai yra pati turtingiausia Lietuvos teisėja. Beje, ir R.Aliukonienė nesėkmingai bandė tapti teisėja. Tuometis Seimo pirmininkas A.Paulauskas kalbėjosi ne… Skaityti daugiau »

alfa

Nejau pagaliau prasidėjo reali kova su korupcija? Net tie, kurie buvo neliečiami prezidentaujant V.Adamkui, gali patys tapti tyrimo objektais? Kaip prisimena liudininkai, tuometis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas įsiutęs dėl kratų nurodė Kauno prokurorams nedelsiant visą bylą padėti jam ant stalo ir asmeniškai perėmė tiesioginę bylos kontrolę. Prokurorai pasakoja, kad po kratų pas V.Markevičiaus, taip pat žinomo kaip Mažas, ir V.Gerasičkino advokatų kontoros advokatą R.Aliukonį itin suintensyvėjo ir taip dažni V.Markevičiaus apsilankymai pas A.Valantiną bei kai kuriuos jo komandos narius. V.Markevičius, V.Gerasičkinas ir A.Valantinas yra kurso draugai, kartu studijavę Vilniaus universiteto Teisės fakultete. Tuometis generalinis prokuroras išsireikalauja bylą, įtarimai panakinami, kratos skelbiamos neteisėtomis, o R.Aliukonio bėdos baigiasi. Jau iš tuo metu visuomenę sukrėtusios ir vis dar šiuo metu nerimstančios Kauno galimos… Skaityti daugiau »

alfa

Pedofilijos istorijoje minėtas jo kurso draugas Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius taip ir nebuvo apklaustas A.Valantino vadovaujamų prokurorų. Tik tokia taktika, deja, pedofilijos bylos atveju, priešingai nei įtariamo papirkimo byloje, baigėsi tragiškai.
Liudininkai pasakoja, kad J.Furmanavičius dieną ir naktį galėjo kreiptis bet kokiu klausimu tiesiai į A.Valantiną, kurį savieji vadino tiesiog Algučiu. V.Markevičius turėjo dar didesnių privilegijų nei jų visų bendramokslis J.Furmanavičius.
,
Ir čia į sceną išeina dar vienas jų ilgametis bendražygis ir kurso draugas. Tai Vyriausiojo administracinio teismo teisėjas, buvęs šio teismo pirmininkas ir vienos agresyviausių teisėjų grupuočių vadovas Virgilijus Valančius.

alfa, Milijoninės aferos nuo Kauno iki Banja Lukos

Prokurorai įtarė, kad advokato bendrininkas – naftos prekeivis V.Prilepskiy, kuris yra ne tik Lietuvos, bet ir užsienio specialiųjų tarnybų stebėjimo objektas. Jis buvo suimtas ir jam pareikšti įtarimai dėl to, kad savo ir kitų naudai įgijo didelės vertės svetimą turtą bei apgaulingai tvarkė įmonės buhalterinę apskaitą. Ikiteisminis tyrimas jo atžvilgiu pradėtas gavus UAB „Balt Energo Group“ akcininkės Angelės Dementavičiūtės pranešimą, kad šios įmonės direktorė Olga Babenskienė, įmonės darbuotojas Sergej Belikov ir bendrovės įgaliotas asmuo V.Prilepskiy suklastojo patikros aktą, juo įformindami tariamą įmonės beveik 2 mln. JAV dolerių skolą užsienio įmonei „Victoria Management LTD“, bei suklastojo sutartį su šia užsienio įmone, jos papildymą dėl dyzelino tiekimo, atkrovimo paraiškas, kuriose nurodė dyzelino gavėją užsienio įmonę „Koncern Galneftegaz“, ir remdamiesi tariama skola „Victoria… Skaityti daugiau »

alfa, Milijoninės aferos nuo Kauno iki Banja Lukos

Ikiteisminio tyrimo metu taip pat gauta duomenų, kad V.Prilepskiy veikdamas bendrininkų grupėje su tarpininko „Westintorg LLC“ įgaliotu atstovu Jevgenij Comik ir UAB „Balt Energo Group“ direktore Olga Babenskiene, turėdamas tikslą apgaule išvengti daugiau kaip 310 tūkst. litų pelno mokesčio, organizavo nusikalstamą veiką – sukčiavimą, tai yra žinodamas, kad „Westintorg LLC“ jokių paslaugų bendrovei „Balt Energo Group“ neteiks, o klientų paiešką ir naftos produktų pardavimo organizavimą vykdys jis pats, nurodė parengti ir pasirašyti O.Babenskienei dokumentus, kuriais būtų įformintos fiktyvios paslaugos. Kauno miesto prokuratūra teigia, kad direktorei įvykdžius organizatoriaus nurodymus, pastarasis dar nurodė J.Comik pasirašyti sutartyje su priedais. Šiam pasirašius, V.Prilepskiy liepė O.Babenskienei pagal suklastotą sutartį su priedais už neatliktas paslaugas iš UAB „Balt Energo Group“ sąskaitos Ūkio banke į „Westintorg LLC“… Skaityti daugiau »

alfa,

Kauno miesto apylinkės teismo nutartyje, leidžiančioje atlikti kratą, teigiama:
„Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad Vladislav Prilepskiy, kuriam yra paskirta kardomoji priemonė – suėmimas, sutuoktinė Tatjana Prilepskaja bendrai veikdama kartu su Igor Petrenko, Liudmila Petrenko ir advokatu Rimantu Aliukoniu pasikėsino duoti 30 000 EUR kyšį nenustatytam valstybės tarnautojui už tai, kad jos sutuoktiniui Vladislav Prilepskiy nebūtų pratęstas kardomosios priemonės – suėmimo terminas. Faktiniai duomenys leidžia pagrįstai manyti, kad R.Aliukonio naudojamoje ir jam priklausančioje transporto priemonėje „Land Cruiser“ yra juodraštiniai užrašai, piniginių lėšų perdavimo-priėmimo rašteliai, piniginės lėšos, skaitmeninės laikmenos, kiti tyrimui reikšmingi daiktai ir dokumentai. Iš surinktos ikiteisminio tyrimo bylos medžiagos pagrįstai manoma, kad yra visos įstatyme numatytos sąlygos kratai daryti.“ Atsižvelgdamas į tai Kauno miesto apylinkės teismas leido atlikti kratą.

tai va, žmogeliai iš Garliavos

neturite 30 000 e kyšiui, tai mokėsite baudą tokio pat dydžio!
Neturite?
Tai bus kaip mat atsiųsta anstolė Vaicekauskienė įvertinti jūsų būstą. 🙂

tai va, žmogeliai iš Garliavos

neturite 30 000 e kyšiui, tai mokėsite baudą tokio pat dydžio!
Neturite?
Tai bus kaip mat atsiųsta anstolė Vaicekauskienė įvertinti jūsų būstą. 🙂

tai va, žmogeliai iš Garliavos

neturite 30 000 e kyšiui, tai mokėsite baudą tokio pat dydžio!
Neturite?
Tai bus kaip mat atsiųsta anstolė Vaicekauskienė įvertinti jūsų būstą. 🙂

Bryzas

Posėdžio nebus, nes susirgo vienas iš teisiamų Lietuvos garbės gynėjų.

gsl kas zino

Kas atditiko su teiseju Kondratjevu.kuris uzmuse savo kolege vaziavusia jartu masinoje??????

idomu

Kas atsitiko su teiseju Kondratjevu.kai jis oadare avariju ir zuvo jo kolege ????

Julius

Jei kam įdomu, kur ponas, kuris leido, nenaudojant prievartos, paimti mergaitę, tai jis „įsitaisė” dar geriau: dirba Kėdainių „Lifosoje” („Eurochem”) ir vargo nemato….

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top