Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Rugpjūčio 25-ąją, ketvirtadienį, 9.30 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a.a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

* * *

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo liudytojų byla: kalba kaltinamieji

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: kaltinamieji kalba toliau

Violeta Milevičienė. Stebėtojos užrašai, arba Kodėl nestovėjai po medžiu?

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: nebeegzistuojantis straipsnis perkvalifikuotas į sunkesnį

Aušrinė Balčiūnė. Byla tęsiasi…

Aušrinė Balčiūnė. Byla perskaityta. Prasideda baigiamosios kalbos

Aušrinė Balčiūnė. Byla perskaityta. Bet posėdis neįvyko

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
60 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kada

kada parodys vaizdo įrašą patvirtinantį advokato sakymą kad N. V. smaugė mergaitę Garliavoje 2012 05 17d., nes V.Lansbergis tai abejoja ” 2012 gegužės 17d. ryte pasakyti komentarai” yuo tube ?.O kiti ir visai netiki, nes buvo antikonstituciniai veiksmai liestos ir nusukinėtos N. V. vaizdo kameros K. namuose, kad būtų galėtima skleisti tikrovės neatitinkančią informaciją apie teisėją N. V. o teisėja N. V. negalėtų apsiginti neturėdama įrodymo vaizdo įrašų? Nagi parodykit vaizdo įrašą patvirtinantį smaugimo veiksmą, apklauskit mergaitę tegul mergaitė patvirtina arba paneigia smaugimo veiksmą, ir palyginkit su vaizdo įrašu.

 arba išeini dabar arba po minutės

ar šitoji sakė mergaitei ” Yra pasirinkimas vienas- arba išeini dabar arba po vienos minutės. Kitų variantų nėra”?

ataijie

tai jie veržėsi į triobą kad panaudotų antikonstitucinius veiksmus : liestų ir išlaužtų duris ankstų rytą braudamiesi į būstą, vienas liestų teisėją N. V., kitas liestų vaizdo kameras, kitas liestų mergaitę? Tai kodėl LR Konstitucijoje rašoma žmogaus būstas neliečiamas, žmogaus asmuo neliečiamas, nuosavybė neliečiama, negalioja joks įstatymas ar kitas aktas priešingas Konstitucijai 24 str. 21 str., 23 str., 7 str.? 240 – saugojo ir stebėjo 2012 05 17 anktų rytą antikonstitucinius veiksmus, kurie buvo suplanuoti ir kuriems buvo pasiruošta iš anksto?

KGB metodas

Viskas atvirksciai,gerai idirbtas metodas:) Ir Lietuvis teisesaugos pagrindas dirba pagal KGB uzsakymus:)Pociuno nuzudymas taip pat apverstas aukstyn kojomis:)

jaučiasi

Nuo ryto komsomolkė triūbija,o dėlpius antrina,apie Tado Skučo apklausą.Dar ir šlykšti antraštė uždėta.

Baisiai stirpų užnugarį

violetinė gauja turi. Niekaip neišeina jų nuteisti. Įdomu ar tik Daukanto aikštėje tas užnugarys ar ir Raudonojoje?

ar tai šitoji

ar tai šitoji liepė liesti namų savininkus, kurie po paliepimo buvo liečiami, tempiami, namų šeimininkė išnešta basa prieš tai kai ji su kitais įsilaužė į būstą sugadinę duris?

ar tai šitoji

ar tai šitoji lietė mergaitę ir N. V. įspėjo kad neliesų mergaitės, bet vis vien mergaitė buvo liečiama pagal vaizdo ir garso įrašus esančius internete?

Dzeikas

Na kas gi kitas jei ne prokuratura duos ryztinga atkirti pedofilijos priesams?

Marginalas

Dėl prokuratūrų žr. mano komentarą 2016-08-24 10:55 prie publikacijos „Ukrainos nepriklausomybei – 25”

Marginalas, t.y.

„Nepriklausomai Ukrainai”

atai

tai pagal kokius LR BK straipsnius kaltinimai tiems žmonėms?

tai

tai kodėl nėra ikiteisminio tyrimo dėl lietimo ir sugadinimo privačių durų, lietimo namų šeimininkės ir basos išnešimo, lietimo mergitės, lietimo teisėjos kuriam vadovavo tas kas vadovavo – juk teismo nutartyje nebuvo parašyta kad anstolė su pagalbininkais anksti ryte atvyktų į privačią valdą, liestų ir išlaužtų duris,baltasytriukis liestų ir nusukinėtų privačioje valdoje vaizdo kameras, sambistas liestų teisėją N.V, moterys liestų mergaitę,vyrai liestų namų šeimininkę? O jei teismo nutartyje ” pašalinti kliūtis” reiškė liesti privataus namo duris, liesti namų šeimininkę K., liesti teisėją N.V , liesti mergitę tai ar galiojo tokia teismo nutartis, jei pagal LR konstitucijos 7 str. negalioja joks įstatymas ar kitas aktas priešingas Konstitucijai , o LR Konstitucijoje rašoma žmogaus būstas neliečiamas 24 str. , žmogaus asmuo neliečiamas 21… Skaityti daugiau »

>atai

2016.08.25 09:30 Bylos nr. 1-01-2-00053-2012-7 | N1-2-359/2016 Teisėjas Gintautas Kaulakis (pran.) BK 231 str. 2 d., 284 str. 1 d.
Gretai Knapkienei kaltinime įžeidimo [N. Povilaičio] BK straipsnis, šį panaikinus, pakeistas viešosios tvarkos pažeidimo straipsniu [esą tai, kad ji viešai išreiškė pasipiktinimą niekšo replikomis, sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką pagal 284 str. 1 d.]
Dariaus Kaminicko, prieš kelis mėnesius patyrusio žiaurų užpuolimą, po kurio buvo nuvežtas į reanimaciją ir gydosi iki šiol, byla atskirta.

Koo?

Ko veržėsi į Kedžių būstą anstolė su pagalbininkais ir pagalbininkai sugadino duris 2012 05 17 anksti ryte, Garliavoje, Klonio gatvėje jei ” Be gyventojo sutikimo įeiti į būstą neleidžiama kitaip, kaip tik teismo sprendimu arba įstatymo nustatyta tvarka, kai reikia garntuoti viešąją tvarką, sulaikyti nusikaltėlį, gelbėti žmonių gyvybę, sveikatą ar turtą” pagal LT Konstitucijos 24 str.?

Ne kitaip

1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju Tokioje vietoje dirbo tai tikriausias KGBistas

Marginalas:  Antiselekcija

Beje, pasižiūrėkime į šios publikacijos nuotrauką: ar šie teismo salėje susirinkę žmonės, kurie visi kartu su teisiamaisiais yra neabejotini vienminčiai (tiesa, tokios „smulkmenos” Teisėsaktams negalioja), panašūs į kriminalus, žulikus apgavikus, vagis, žudikus, prievartautojus, kurie šimtmečiais normaliose valstybėse izoliuojami, kad nekenktų?
Sakyčiau, kad priešingai: greičiau jie yra panašūs į visiškai dorus, sąžiningus, tiesą ir tėvynę mylinčius žmones. Kodėl jie kenčia?
Atsakymas paprastas: tai tebeplinta prakeiktoje burliokijoje plačiai vartota azijinė (dabar ir ameroeuropinė) antiselekcija, padariusi iš ruskių vergus girtuoklius.
Taigi ВСЕ НА ВЫБОРЫ! Prieš gaudami cirko biuletenius, dėkite parašiukus, kad savo LAISVA valia sutinkate su visais Teisėsaktais, kuriuos priims išrinktieji, kurie belaimėtų! Nuo laisvės atsisakėte šiuo „laisvo rinkėjo” parašiuku ir viso gero, jūsų reikalas atliktas!

gerb. Marginalui

Labai jau gudriai suvingiavote mintį, ypač apie bendraminčius, aš, anonimas, nesupratau, kur čia ironijos vinis. Du veikėjai pirmame plane yra vadinamieji nukentėjusieji, waicekauskienė, antstolė ir Povilaitis, pedryčio žurnalistas. Už antstolės nugaros sėdi, rodos, jos dukra, kaip ne keista, visai žmogiško veido. Na o pora kitų matomų nuotraukoje veidų – kaip kontrastas šiems pirmame plane.

Antanas

Tik iš šio straipsnio sužinojau, kad dirbęs represinėse okupacinėse struktūrose ( šiuo atveju, okupanto kariuomenėje) teisėjas, gali dirbti Nepriklausomos Lietuvos teisinėje sistemoje – teisėju?

Daina

Labai matosi, kaip jie baisiai nukentėję… Tik tai jau nuo gimimo…

Stasys

O, Viešpatie ! Dieve, padėk nekaltai persekiojamiems bei nubausk bedievius nevidonus !

Kaulakis skyrė

Už neatvykimą į praeitą rugpjūčio 18 d. posėdį po 113 eurų baudas Aušrinei Balčiūnei, Tautrimui Januševičiui ir trims kitiems. Visi žinojo, kad posėdis negalimas, nes dėl birželio mėn. nelaimingo atsitikimo (t.y. žiauriai sumuštas, suskaldant kaukolės pagrindą) Darius Kaminickas gydysis mažiausiai iki spalio. Kaulakis nusprendė patenkinti prokuroro prašymą išskirti Dariaus Kaminicko bylą į atskirą, ir su visu įkarščiu puolė doroti likusius 15.

Kunigo Roberto Grigo žodžiai

Įvertinti, kaip nepriklausomos Lietuvos garantą, tą visuomenės dalį…
https://pbs.twimg.com/media/CqkZDaPXEAAjGa8.jpg

kasžinot

ar anstoliai priklauso biudžetininkams ar jų veikla privati?

tai jo

Sovietų invazija į Afganistaną tuo metu vyko visu pajėgumu ir Samarkando garnizono tardytoju bent ko neskirdavo.Neatsitiktinai ir Bradauskių kunigaikštijoje jis atsidūrė.

Marginalas ger.Marginalujui

Matyt suklydau – veidai išėjo labai jau žmogiški. Visko būna. Tačiau mano mintis – antiselekcija.

Kotys >gerb. Antiselekcijai

A, tai čia buvo ne ironija, o tik suklydimas… Nieko baisaus, visada geriau apie žmogų pagalvoti per daug gerai, nei per daug blogai. Paradoksalu, bet Jūsų terminas Antiselekcija labai tinka nuotraukai. Tie du veidai įgijo žmogiškumo tik po to, kai buvo dekriminalizuotas įžeidimas ir žurnalistas rimtai žmogiškai išsigando, kad bus ketverius metus bergždžiai važinėjęs į posėdžius. Prokuroras Gailevičius rado išeitį ir pakeitė kaltinimo straipsnį.
***
Nuosprendis bus skelbiamas spalio 6 d. Prokuroras prašo skirti 100, 200 ir 300 MGL dydžio bausmes, nors kaltinimai visiems surašyti vienodi. Čia jau visiškas prokurorų pravalas.

Cha cha cha

violetiniai apgavikai ir simuliantai, gavę baudas už neatvykimą į teismo posėdžius, iškart pasveiko ir visi atvyko. Seniai reikėjo su ta kriminaline pedofilų ir žmogžudžių gauja tvarkytis rimtai ir girežtai, be šilkinių pirštinių.

Kotys Kūziui Myželiui Chachajui

Tikrai prokuroras buvo labai griežtas – paskutiniajame bylos nagrinėjimo posėdyje žmogžudžių gaujos nariams prašė skirti 100- 300 MGL. Tik va dar neaišku, kokį nuosprendį priims kiaulakis. Aišku tik, kad nuteis be šikinių pirštinių. O toliau – apeliacijos, kasacijos, Strasbūras. Paskolink kaulakiui savo šikines pirštines, nes gali skirti žmogžudžių gaujos nariams per švelnią bausmę, nes kiaulakis – labai švelnaus būdo žmogus.

skaitytoja

Butina isreikalauti parodyti Deimante,kokios sveikatos bukles ji yra,jei isvis dar gyva,ir tuomet bus aisku,ka reikia teisti.Nes teisiamieji nusipelne didvyriu ,gelbetoju vardo,jie saugojo nuo prazuties vaika,o sie du personos,padejo isplest sveikiausia mergyte,kuri nugydyta iki visiskos darzoves arba neatlaike jos sirdele sitiek psich.vaistu ir artimuju ilgesio.Todel vaiko sunaikinimas krenta ant siu personu galvu,jie privalo uz tai atsakyti ir buti grieztai nubausti.

Tomas

Kgb tebeteisia Lietuvos žmones. o jūs galvojate ,kad Lietuva laisva.

stasys

ar ne laikas butu ir didžia teisėja Venskiene iš US parsivežti?? Kiek ten dar laiko bus traumuojamas ju pačiu berniukas ?, svetina aplinka ..permiešta baimės jausmo ir neapykantos tragizmo nėra tai ko reikia berniukui augti .Gera mama jau seniai butu susimasčiusi kas ir kaip .Neapykantos, pykčio kurstymas ,.. kelias kuris niekur neveda .

Dzeikas

sTASY, siulote diplomatiniu pastu Venckiene atvezti, kaip kad KGB viena lietuviu irkluotuoja kai anas pasiprase Kanadoj politinio prieglobscio? Teks tada tautinei prokuraturai kreiptis i Rusijos FSB. Nes jie savo klapciuku is VSD tokiu triuku nemokina.Ekskliuzyvas.
Nes kai JAV suteiks Venckienei politini prieglobsti, tai FSB ikainiai saus i padanges.
O del „svetimos aplinkos” nesijaudinkite.Pas amerikiecius jeigu duona pelnai pas juos – tai ir savas.O patyciu kultura palyginus su lietuviu , na tiesiog paleolitas kazkoks.

skaitytojai

Paaiškink kokias turi teises į Deimantę? Kodėl valdžia turėtų rodyti violetinių banditų gaujai ir jos rėmėjams rodyti Deimantę, kaip kokį žvėriuką iš zoologijos sodo? Kokias teises jūs turite į svetimą vaiką, iškrypėliai?

Galu gale...

Zmones suprato:) Lietuva po nepriklausomybes uzgrobe buve Sovietu KGB per politika ir teisesauga! Todel taip lengvai vykdomas Lietuviu Tautos genocidas:)

Atsakymas > kasžinot       2016-08-25 13:31

Nuo 2003m. pradžios Lietuvoje savo veiklą pradeda privatūs antstoliai, kurie pakeitė anksčiau dirbusius teismo antstolius. Naujieji antstoliai ne tik vykdys teismų sprendimus, bet ir teiks kai kurias naujas paslaugas – faktinių aplinkybių konstatavimo, dokumentų perdavimo, teisinio konsultavimo.Šia ilgai ruošta reforma siekta padidinti teismų sprendimų vykdymo efektyvumą. Ankstesnė situacija netenkino, nes atskirų kategorijų bylose buvo įvykdoma gerokai mažiau nei trečdalis sprendimų. Vienos iš esminių reformos naujovių – kiekvienas antstolis privalo turėti aukštąjį teisinį išsilavinimą, sugriežtėjo jų atsakomybė, taip pat kiekvienas antstolis yra asmeniškai suinteresuotas greitu ir efektyviu sprendimo vykdymu. Tai pasiekta per atlygį už paslaugas, nes nuo šiol antstoliai nebebus išlaikomi iš valstybės biudžeto. Užmokestį už jų paslaugas, sėkmingai įvykdžius sprendimą, turės kompensuoti skolininkas. Panašią reformą kiek anksčiau ir sėkmingai jau… Skaityti daugiau »

nuotraukoje -

du baisūs išsigimėliai, dar myžnę prasigėrusią – kuzią tarp jų reikią pasodinti

Reikia

tiesiog pareikalauti, kad kgbistas teisejas visiems laikams apleistų teismo salę.
kategoriškai nesutikti su bet kokiu jo sprendimu.Jis neturi teisės ten dirbti.

Manau,kad

tautinių padugnių siautėjimą Garliavoje,įvykdytą su valdžiagyvių pritarimu, prieš nuožmiai dabar persekiojamus,o tuomet besimeldusius banditinio antpuolio liudininkus, prisimins kartų kartos.Įgavusios šią atmintį kartu su motinų pienu.!!!

kasžinot

„Atsakymas > kasžinot 2016-08-25 13:31 2016-08-25 22:40” rašo „Užmokestį už jų paslaugas, sėkmingai įvykdžius sprendimą, turės kompensuoti skolininkas.”
Tai kas kompensavo anstolės ir dviejų šimtų keturiasdešimt paslaugas 2012 gegužės 17d. ryte ar Garliavos mergaitės mama, ar glogėja/ teisėja N. V. ar kas?
Kas tas kompensuotojas?
Gaunasi : tie 240 atvažiavo anksti ryte, ne darbo metu – nes darbas paprastai nuo aštuonių ryto – pauždarbiauti?

> kasžinot       2016-08-26 15:20

Žinote ir man labai įdomu kas tas skolininkas šiuo atveju ir kas apmokėjo už sprendimo įvykdymą ?

kasžinot

tai tegul kaltinamieji teisme užduoda klausimą kas apmokėjo už sprendimo įvykdymą?

kasžinotui

Už policijos darbą apmoka mokesčių mokėtojai. Už antstolės darbą apmoka asmuo, savanoriškai nevykdęs teismo sprendimo. Kiekvieno teismo sprendimo vykdymas yra privalomas.

to kasžinotui

Teismo sprendimas turi būti vykdomas nepažeidžiant Lietuvos Konstitucijos ir Vaiko teisių konvencijos pagal visus to sprendimo punktus.

Kasžinotui

Teismo sprendimas vykdomas besąlygiškai, pagal teismo instrukcijas. Bet kur užsieyje pasipriešinę antstoliui ir policijai dažnai būna sumušami ar nušaunami. Tik Lietuvoje toks bardakynas ir patvorinių siautėjimas toleruojami.

Violetiniai aktyvistai isiuntė

kelias dešimtis laiškų ir peticijų pasaulio politikams, kino žvaigždėms, vaikų ir žmogaus teisių organizacijoms, bet kažkodėl nedrįsta paskelbti kokius gavo atsakymus. Nesikuklinkit, skelbkite.

 tam kasžinotui

bet kurioje užsienio šalyje vykdomi visi teismo sprendimai ,o ne pasirinktiniai ,kurie naudingi chuntai,jei dar norėsi galėsiu pasakytui ir kokie sprendimai buvo nevykdomi.

Stasys

Įdomu, kaip praėjo tas kėgėbėšninininkukų šou ??

Bryzas Stasiui

Apie posėdį Aušrinė Balčiūnė netrukus paskelbs ilgą kelių dalių straipsnį.
Sprendimas bus skelbiamas tik spalio 6 d., nors visiškai aišku, kad sprendimas yra jau priimtas: visus nuteisti. Kam Kaulakiui reikia tiek daug laiko? Bent jau aišku, kad skiriamos bausmės bus 100-300 MGL ribose, nes tokių prašė Gailevičius. Venckus suvartė viską, ką kalbėjo prokuroras ir WCkienė, jokių šansų, kad kaulakis ką nors galės tam argumentuotai priešpastatyti. Tai reiškia, kad jau apeliacinėje instancijoje, vėliausiai – LAT, byla subliukš. Bus pasistengta, kad byla nenukeliautų į EŽTT.
Ar čia sutapimas, ar ne, bet spalio 6 d. Apeliaciniame teisme pradedama nagrinėti Ivanausko – Barauskaitės byla.

sprendimų vykdymo adeptui

Jei išmintingas teisėjas, remdamasis įstatymais, įvairiais protingumo, proporcingumo ir teisingumo principais, priimtų sprendimą, įpareigojantį tave išsiplėšti savo niekingą liežuvį ir atnešti ant padėklo teismui, argi ne pats pirmas pradėsi rėkti, kad jo nevykdysi ir kad sprendimas neteisingas? (Nors puikiai supranti, kad jis visais atvejais teisingesnis ir gali būti teisiškai labiau pagrįstas nei tas, pagal kurį pagrindinis liudytojas buvo perduotas asmeniui, prieš kurį jis davė parodymus, tam, kad tie parodymai būtų pakeisti)

Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Balandžio 12 d., antradienį, 13 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a. a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Kitas posėdis numatytas balandžio 28 d. 9.30 val.

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

* * *

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo liudytojų byla: kalba kaltinamieji

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: kaltinamieji kalba toliau

Violeta Milevičienė. Stebėtojos užrašai, arba Kodėl nestovėjai po medžiu?

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: nebeegzistuojantis straipsnis perkvalifikuotas į sunkesnį

Aušrinė Balčiūnė. Byla tęsiasi…

Aušrinė Balčiūnė. Byla perskaityta. Prasideda baigiamosios kalbos

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kitaip sakant

teroras pries Garliavos pogromo liudytojus tesiasi.

Visada smagu skaityti

apie tai kaip po teismus tąsomi violetiniai iškrypėliai ir nukvakėliai. Nors kartu kiek nervina tai kad niekaip nesiseka tuos begalinius teismų procesus užbaigti. Na bet nors ramybės tie lietuvių tautos atmatos neturi, ir tai yra gerai.

Manau

kad žmonės, kurie stengėsi kad niekuo nekalta motina amžinai prarastų savo niekuo nekaltą vaiką, o vaikas – savo mylinčią motiną, kad šventas vaiko ir rmotinos ryšys būtų brutaliai sunaikintas vien dėl to kad jie, apsišaukėliai neklystantys patvorio „teismo” teisėjai, taip nusprendė – tie žmonės, neturintys netgi teisės vadintis žmonėmis, turi būti griežtai baudžiami ir susilaukti grižto Lietuvos visuomenės pasmerkimo.

Ir dar

tie, kurie visai taikų vaiko išvadavimą iš nusikaltėlių vadina „siaubingu smurtu”, įžeidžia atminimą tų žmonių, kurie buvo nužudyti malšinant žmonių protestus prieš valdžios savivalę Ukrainoje, Sirijoje, Egipte, ir daugelyje kitų pasaulio vietų. Taip pat ir įžeidžia tokių smurtinių operacijų metu nepagydamai suluošintus žmones ir pila ugnies ant antilietuviškos Rusijos vedamos propagandos prieš Lietuvos demokratinę savivaldą ir nepriklausomą Lietuvos valstybę.

Dėl "visada smagu skaityti" komentaro

Priešingai pačių „Tiesos” redakcijos teidėjų paskelbtiems principams, tas komentaras buvo kaip tik į temą, tiesiogiai susijęs su šiuo straipsniu, jame nebuvo jokių necenzūrinių žodžių, niekas už jį neapmokėjo ir tai buvo vien tik autoriaus nuomonė, o ne jokia organizuota propaganda. To komentaro pasiuntimas „pas nykštukus” rodo pavojus, kuriuos demokratinei Lietuvos savivaldai ir šalies nepriklausomybei kelia savo neklaidingumu įsitikinę ekstremistai-radikalai, pasiruošę užgniaužti bet kokią kitokią negu jų nuomonę, atmetantys bet kokią argumentuotą kritiką. Tai – absoliučios diktatūros siekėjai ir proponentai. Santvarkos, kurioje būtų leidžiama skelbti vien tik jų nuomonę, uždraudžiant ir persekiojant bet kokių jiems prieštaraujančių žmogaus minčių paviešinimą. Tai, kad Lietuvoje vienas po kito kuriasi ir plinta tokie ultraradikalų portalai, kelia rimtą rūpestį visiems laisvės ir demokratijos šalininkams.

Paaiškinimas 1-am kometatoriui

Pogromas
Veiksmas prieš kokią nors etninę grupę; jos turto naikinimas, gyventojų žudymas.

reakciniai šovinistiniai veiksmai prieš kokią nors nacionalinę grupę, jos turto naikinimas, gyventojų žudymas;

TIESOS

Pasaulio banko prezidentas D.Strauskanas, kad pakabintas dėl viešbučio kambarinės išprievartavimo, išleido 7 milijonus kol atsipirko nuo Amerikos teisėtvarkos. Reikia įsivaizduoti, kiek galima nupirkti Lietuvoje už septynis milijonus. tad nereikia stebėtis, kad yra užpirktos viešųjų ryšių agentūros, kurios atitinkamai spaudžia žiniasklaidą, politikus, ir todėl nupaišoma, kad dauguma Lietuvoje nusiteikę prieš vadinamuosius violetinius. Pažiūrėkit komentarus ir pamatysit. Lietuva su jumis.
Kedžio byla siūta baltais siūlais. Prokurorai Lietuvos neįtikino. O susidorojimais su jų versijos nepripažįstančiais – nieko neišgąsdino. Tereikia trupučio vienybės.
O kadangi kaltinimai žmonėms yra iš piršto laužti, galima rašyti priešieškinius pareiškimus ir pateikti kaltinimus dėl nepagrįsto teisminio persekiojimo. Net ir ypač jei tektų pasiekti Strasbūrą. Pasikvieskit į teismą užsienio žurnalistų.

T. Vatnikienė gerb. TIESOSUI

Gryna tiesa. Lietuvą valdo pedofilų klanas. Visa valdžia ir visa teisėsauga pedofilų rankose. Nepedofilai ir antipedofilai persekiojami, tampomi po teismus. Visa didžioji spauda nupirkta ir taip pat rašo tik pedofilų klanui palankius straipsnius. Tik Motina Rusija gali išgelbėti Lietuvą nuo pedofilų.

idomu

idomu per katra vieta ponia nukentejo? Is kiemo isejo sveika ir savo kojom. Tiesa, isejo su buriu smurtautoju. Tai gal koks issprogtakis reitingu karalius ja kaip nors ir nukentejino, ka cia gali zinoti. Juk stankunaite irgi sveika is klonio iskulniuodavo, o paskui su fanarais per tv zliumbdavo

Violetiniams kovotojams

Būkit geri, paminėkit kiek vaikų išgelbėjot iš pedofilų, kiek pedofilų išaiškinot ir paviešinot?

Neleiskit

Neleiskit, kad kažkoks KGBistėlis laužytų jums gyvenimą.

galetu

pasodinti violetinius i Lukiskes kokiems 8 metams ir Lietuvoje butu svariau

Stiprybes

gerbiami tautieciai,kad ir koks didelis kamuolys beriededamas turi gala.

Vatkinkienei

Prie ko čia Rusija? Mes tik reikalaujam Tiesos – atsakymų į konkrečius klausimus. O kad pas mus teisėsauga staiga tampa skuduru, susidūrus su įtakingų veikėjų privačiais interesais, rodo tokia citata iš naujausio buvusio Druskininkų savivaldybės architekto straipsnio šitame portale: „Teismas taip pat pripažino, kad šis asmuo turėjo teisę atstatyti sudegusį valčių nuomos punktą keturis kartus didesniu gyvenamojo namo pavidalu. Teismui, kaip ir prokuratūrai, neįdomu, kodėl dėl šio asmens privataus intereso taip stengėsi savivaldybės valdžia (parengė detalų už biudžeto lėšas, suvedė komunikacijas, kelią už ES paramos lėšas, išrašė visus reikalingus leidimus ir stojo ginti nuo viešojo intereso erezijos).” Ir dar mes norime, kad nebūtų susidorojama su žmonėmis vien dėl to, kad jie nenorėjo pripažinti oficialios versijos, dėl kurios įtarimų išsakė net… Skaityti daugiau »

Apuokiukas

Po per LRT parodytą filmą apie zombinimą, juodus bei baltus rutulius ir nukryžiuotą Slovjansko berniuką, tapo žymiai aiškesnė ir visa Garliavos istorija, susidorojimas su tiesą sakančiais žmonėmis. Tad ir komentatorius ,,Manau“, ,,Ir dar“, ,,Geletu” ne mano, o sąmoningai meluoja – tiesiog pagal filme išdėstytą schemą.

Stasys

Ai, nereikia kreipti dėmesio į tą „manau” ir kitus jo komentarus, nes tai aiškus asilas su raudonais batais (raudona piniginė, raudona sermėga, raudonas maišelis …. ). Tarp kitko, mano manymu, netikslus pasakymas „pedofilų klanas”, veikiau mafijinis stribkėgėbėšnikų nusikaltėliškas klanas, kuriame veisiasi ir pedofilai su vaikų pornografijos bizniu …

T, Vatnikienė

Lietuva yra vienintelė valstybė pasaulyje, kurią valdo pedofilų klanas. Šį faktą reikia skelbti visur, visam pasauly. Kai visi tą` žinos, motina Rusija galės išvaduoti Lietuvą iš pedofilų vergovės ir niekas nekels triukšmo, neivedines jokiu kvailų skancijų.

Įdomu

kokių politinių tikslų valdžia siekia tais procesais?

> T, Vatnikienė       2016-04-12 15:13

Rūpinkis savo Amerika. Tu čia visai ne prie ko Vladai M.

Baisaus smurto liudininkams

Kodėl neviešinate valdžios nužudytų dodvyrių pavardžių? Taip pat kodėl nutilo visi suluošintieji? Tik paskelbus žuvusiųjų ir suluošintųjų pavardes bei nuotraukas, galima tikėtis pasaulio palaikymo. Blogai ir kad iki šiol neviešinamos pedofilų klano narių pavardės, kartu su konkrečiais jų pedofilinės veiklos faktais.

Taip pat

būtina skelbti kiekvieno veikėjo iš užsienio ir kiekvienos pasaulio žmogaus ir vaikų teisių organizacijos, palaikančios gerb. Venskienę ir violetinių judėjimą, pavardes ir pavadinimus. Tai suteiks jėgų ir plataus palaikymo visuomenėje baisaus smurto liudytojams ir visam didvyrį Kedį ir gerb. Venskienę palaikančiam judėjimui. Nereikia kuklintis. Taip pat reikia skelbti ir konkrečius violetinių pasiekimus, vaduojant vaikus iš pedofilų vergijos.

Tatjana Vatnikienė

Prašom neprasivardžiot. Mano vyras Ivan Ivanovič Vatnik yra aukšto rango operatyvinis darbuotojas, koordinuojantis antipedofilinį, antigėjinį, antiskalūninį, antiatominį ir kitus ančių judėjimus Lietuvoje. Jis yra labai itakingas ir gali jums daug padeti.

Tikiu

kad Garliavoje bus pastatytas paminklas Drąsiui Kedžiui – ne violetiniam supermenui, o tėvui, nužudytam stojus ginti savo vaiko.

Tiesiog piliete,turinti savo nuomone

Bet kokia visuomene yra niekine be pilietisku pilieciu,kurie visuomet pasiryze stoti ginti silpnesni,ar nuskriausta,kuriems ne tas pats kas vyksta aplinkui,jie niekada nesidziaugs,kad,,dega kaimyno troba”.Zmones,kurie gyvai mate Garlevos mergaite,su ja bendravo,tikejo jos pirminiais,psichiatru neapdorotais,parodymais ir tuo pagrindu stojo jos ginti,negali buti ivardinti,kaip nusikalteliai,jie yra tiesiog didvyriski pilieciai ir reikia dziaugtis,kad tokiu dar yra musu susvetimejusioje,sudaiktejusioje,abejingoje svetimo skausmui,pavydzioje,nedraugiskoje,tik vieni kitiems blogo linkincioje valstybeje.Valstybe ir egzistuos,kol bus tokiu drasiu zmoniu,o kai tokiu neliks suzlugs ir valstybe,nes taps tik perkama ir parduodama kreivu veidrodziu karalyste.Pagarba Jums Lietuvos teisiamiems teisuoliams,o teismams geda,nes cia nera jokio nusikaltimo.

Užuojauta komentatoriams

Kiek besmegenių čia renkasi, kurie nesuvokia, jog iš jų tyčiojasi…tokios „T.Vatnikienės”.

Klausimux

Kada bus fioletine revoliucija?

Sta.

Oho, prabilo stribyniniai veikėjai visu pajėgumu. Apsaugok, Viešpatie, mus ir Lietuvą nuo tų išperų, kurie nebuvo liustruoti ir dabar smogia Lietuvai melu, neteisingumu, patriotiškai nusiteikusių žmonių persekiojimu, o jų liokajai su pasimėgavimu pilsto nuodingus komentarus ….

Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Kovo 22-ąją, antradienį, 9.30 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a. a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Kitas posėdis numatytas balandžio 12 d. 13.00 val.

* * *

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo liudytojų byla: kalba kaltinamieji

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: kaltinamieji kalba toliau

Violeta Milevičienė. Stebėtojos užrašai, arba Kodėl nestovėjai po medžiu?

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: nebeegzistuojantis straipsnis perkvalifikuotas į sunkesnį

Aušrinė Balčiūnė. Byla tęsiasi…

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
36 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nežiniukas

Iš veidų nuotraukoje matosi, kad nuožmūs žmonės, tie du priekiniai. Trukdyti antstolei tai sugebėjo, o atsakyti tai nenori. https://pbs.twimg.com/media/Cd7M05EUMAA1PXS.jpg:large

Nesamone!

Juos saziningi zmones gali tik prakeikti!Manau prakeikti bus ir ju vaikai bei anukai ir dar toliau iki 7 kartos! Jeigu jie to nezino tai yra kvaili:)

kada pradesit teisti

Uz prakeiksmus ????Jug tai baisus dvasinis nusikaltimas!

Apuokiukas 1

…Ukrainietė Nadija Savčenko pademonstravo, ką jinai galvoja apie teismą, teisėją ir jai metamus kaltinimus. Mes* taip pat turėtume apsispręsti, ar mes šį procesą laikome politiniu ir išdrįstame teisėjui realiai parodyti vidurinį pirštą, ar manome, kad teismas užtikrins teisingumą, nekreipiame dėmesio į teisėjo biografiją, prisipažįstame, kad gegužės 17-ąją buvome per daug susijaudinę ir jei ką nors įžeidėme ar sutrukdėme, tai netyčia, atsiprašome ir prašome pasigailėti. Ir kai teisėjas kada nors pagaliau priims sprendimą, kaltuosius nuteis, o nekaltus išteisins, tai mes galėsime atsistoti ir teisėjui pasakyti: AČIŪ**. * – autoriaus vartojamas daugiskaitos pirmasis asmuo yra meninė forma ir nereiškia, kad ir pats autorius kaip nors dalyvauja šiame teismo procese. ** – autoriaus išsakytos mintys yra tik filosofiniai pamąstymai ir nereiškia, kad autorius… Skaityti daugiau »

Apuokiukas 2

,,Kovo 22-ąją, antradienį, 9.30 val.; balandžio 12 d. 13.00 val.” – o čia kaip – kaip teatre, repertuaras sudarytas visam mėnesiui?

Apuokiukui 1

„Filosofiniai” pamąstymai ne vietoje. Pamokymai nuo sofutės niekam nereikalingi. Kai Gretai teisėjas pasiūlė galimybę taikytis (nors ir nes įžeidimas buvo jau dekriminalizuotas), ji pasakė, kad nesitaikys, nes nieko neįžeidė, o elgėsi pagal situaciją. „Mes*” galėtų gal kuo nors konstruktyviau prisidėti, o ne vien tik siūlyti rodyti teisėjui pirštą.

Apuokiukui 2

Taip, čia ir yra teatras, posėdžiai numatyti visam sezonui į priekį. Galėtum nuvažiuoti, labai reikalingas palaikymas, o ne pamokymai apie piršto rodymą.

Pagarba teisiamiems

Kunigas Robertas Grigas pasakė, o ką pasakys Kaulakis ar „Lietuvos rytas”, nueis istorijos šiukšlynan.
https://pbs.twimg.com/media/Cd7ou3gWIAAhOWY.jpg:large

tie du priekyje

Lietuvos GĖDA

Šis leidinys

yra paskutinė violetinių kedopedofilų tvirtovė Lietuvoje. Daugiau jau niekas Lietuvoje jų nepalaiko. Jau nebėra reportažų iš tradicinių „tautos” demonstracijų „Neužmiršime, nesitrauksime” kovo 17 Vilniuje ir Klaipėdoje, nes matyt ta „tauta” į demonstracijas neatvyko.

Matyt

kad baigėsi kreidelių atsargos tai nebėra kuo terlioti Daukanto aikštės grindinio.

manome

Su metais ir metu metais, manome pavargs ir teisingumo vykdytojai. Kaip kas ko nenori rodyti, kad ir saazines, bet ji , kad ir kaip paslepta , bet ji yra ir jos neapgaus niekas. Bent viena karta gyvenime , kiekvienas isgirstame tai ko nusipelneme ir isgirstame tai is auksciau kurio nieks nenuteis, ir tai yra balsas kuris nulemia musu visu tolimesni kelia. Stiprybes neabejingiems zmonems.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Šita byla kokį 70 metų bus kaip tiksinti bomba.

Lietuvoje greitai bus teisiami

ir uz mastyma:) Jeigu nesiduoti isplauti smegenys ir galvoji savo galva esi nusikaltelis!Uz nuomone teisia,uz tiesa teisia ,uz komentara teisia ….belieka pradeti teisti uz mastyma savo galva:)

nuomone

”graži” pora ,tiesiog labai .labai tinkanti viens kitam…

Stasys

Oi, Dieve, kiek gali tęstis tas cirkas, labai primensntis, mano supratimu,kažkokį tai stribyninį šou ?
Bet kuom čia dėti šitie vargšai, neabejingi kito, o ypač mažos Mergaitės skausmui žmonės.
Aš asmeniškai neįžiūriu jųjų kokios nors kaltės. Ir kiek tas bauginimo procesas gali tęstis ? Kieno sugalvotas tas scenarijus ?

Apsaugok, Viešpatie, mus ir mūsų vaikus !

Su Verbų Sekmadieniu, mielieji !

Už nedėlios bus Velykos !

pasipiktinusi

zmones pasakojo kad mate vaicekauskiene baznycioje. As tai buciau neiskentusi ir ant visos baznycios garsiai pasakiusi kad jai cia ne vieta kol meluodama zudo zmoniu gyvenimus, kad sugriove gyvenima mergaitei.

Prisimenu

Dar tarybiniais laikais reikėdavo priduoti valstybei kiaulės šerus, tai tėvelis padarydavo tokį įrankį nuo kiaulės šerus pešti. Paimdavo pagaliuką, įkaldavo vinį ir su tuo vinim užsukdavo šerus ir pešdavo, pešdavo. Tai va tam barzdylai kada nors bus nupešiota jo nepraustaburnio barzda.

KGB Komunistai

Siauteja!Ju politika,ju teisesauga,bet….visi zmones tai pries juos.Valstybe tai zmones o ne saujele KGB Komunistu naikinancius mases zmoniu!!!!

O bana > visiems "pasipiktinusiems"

Nekniskit žmonėms protą ir baikit vieną kartą seilėtis. Visi čia drąsūs iš savo urvo didvyrius vaidinti. Jei tokie teisingi ir ryžtingi, taigi, kas trukdo nueiti į teismą ir išsakyti viską kas yra viduje susikaupę, nors jau dėl skaičiaus pastovėti – juk niekas? Net į taikias 17 dienos akcijas nesugebėdavote ateiti, kurios dėl jūsų visų abejingumo ir žlugo. Apie ką čia dar galima kalbėtis. Paskaičius komentarus, jau nei juokas ima, nei verkti norisi. Kuo komentaras banalesnis, tuo prie jo daugiau pritariančiųjų – kas ir parodo, kokie čia nusmurgėliai likę. Esate nesusitupėję bailiai ir moliai, iš kurių ir lipdoma kiaurų molio motiejukų valstybė. Tas jūsų „pasipiktinimas”, man daugiau primena perdimą į vandenų, iš kurio, apart smirdančių burbulų, daugiau jokios naudos.

nepridengsi

nors ponia ir persirenge juodai, vistiek prasisviecia raudonasis paltas.

> O bana

Suprantamas jūsų susierzinimas besiseilėjančiais. Tik noriu patikslinti, kad Tiesos akcijos nežlugo. Šių metų kovo 17 dieną eilinį kartą Daukanto aikštėje buvo užrašyta: Tie-SOS!

Sta

O kas čia tokie išverstaakiai nuotraukos pirmame plane ?

Dar vienas minties galiūnas

Labai geras su gilia mintimi komentaras „Sta”. Taigi, atsidėkodami nepamirškite tai patvirtinti.

pesimistams

Jei zmones tokiose , kaip viduramziuose, ir jie niekinami surinko tris simtus tukstanciu parasu , tai yra tauta , gyva ir sviesi tauta , tauta turinti atminti ir turinti sirdi.

ĮDOMU,

ar ponia nesigaili savo poelgio šiandien? Ar kas norėtumėte būti JOS vietoje?

Kaip pasakoj...

Gražuolė ir pabaisa.

Kaip pasakoj... (pataisa)

„Gražuolė” ir pabaisa.

Sta

Nesupratau. Ar tai yra kokie nors iš tų „patvorio” aktyvistų, gal būt, ir palnytai teisiamų?

>Sta

Ne, tas dešinėje yra aktyvistas Nerijus Povilaitis, prie patvorio šokęs smaugti žmogaus. Bet jis kol kas nepelnytai neteisiamas. O kairėje – tai ta garsioji antstolė. Aš irgi pradžioje susidariau klaidingą įspūdį, kad nuotraukoje – teisiami niekadėjai. Išvaizda apgauna!

Sta

Ačiū ! Supratau. Bet akys, akys …..

tai kad

tie priekyje zmogeliai ,atrodo, kad nelabai smagiai jauciasi, praejus nemazai laiko nuo tada, kai jautesi uztikrintai, kad elgiasi teisingai. Pas kiekviena su laiku ir sazine ima nerimauti, ir abejones, kad gal nevertejo taip „karstai imtis”, nereiketu dabar cia vargti. Gal ir ne, bet atrodo jie kenciantys. Turejo laiko viska apmastyti, bet kam nuo to geriau?

>tai kad

Nerijus Povilaitis čia atrodo kaip kenčiantis dėl to, kad nuotrauka daryta iš priešpaskutinio posėdžio, kai dar nebuvo pakeistas kaltinimas. Pagal ankstesnį kaltinimą jis buvo nukentėjęs (netekęs orumo) pagal įžeidimo straipsnį (nes buvo pasiųstas naxyuj), ir jo veide atsisspindi orumo netekimo kančia. Bet Seimo niekadėjai ėmė ir dekriminalizavo įžeidimą jau nuo vasaros, tai reiškia, Seimas panaikino jo nukentėjimą, o jis vis važinėja į teismą be nukentėjimo, dėl to ir kančia, nes nukentėjimas panaikintas, o orumas tai neatstatytas. O antstolė, matyt, jam sako: nenusimink! Teisėjas pasiūlys tai nusikaltėlei galimybę prašyti taikytis, tai turėsi progą atgauti orumą. Deja, kaltinamoji taikytis nesutiko, tai teko prokurorui suktis ir pakeisti kaltinimą.

du baisuokliai

Atrodo – nei pakarti, nei paleisti. Kalti, bet atsiprašyti už klaidas įsakymas iš viršaus dar neduotas. Pažiūrėkit į jų rankų laikyseną ir veido išraišką. Apgailėtini kankiniai. Kalti prieš Lietuvą ir Dievą.

drugeliai

Nėra ten jokių sąžinių nei pas Povilaitį,nei pas Vaicekauskienę,Kraujutaitienę,nei pas kokį Skvernelį.Jie tiesiog išgyvena trumpalaikę apsisparnavimo stadiją,po kurios lerva su gražiais sparnais numiršta.Tik šitie visi iškart nemirs,o kentės:teisinsis,slapstysis,bėgs į užsienį,patys bus tampomi po teismus.Netgi staiga mirti jie galėtų tik pagrasinę prabilti.

Stasys

Sakoma, kad akys yra sielos vedrodis. A-ja-jai, smaugė, sakot, žmogų. Baisiai negražu taip daryti. A-ja-jai ! Bet gi ne jis teisiamas, o jis išdrįso kitus teisti. … Kodėl taip yra ?

Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Kovo 14-ąją, pirmadienį, 9.30 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a. a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Kitas posėdis numatytas kovo 22 dieną 9.30 val.

* * *

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo liudytojų byla: kalba kaltinamieji

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: kaltinamieji kalba toliau

Violeta Milevičienė. Stebėtojos užrašai, arba Kodėl nestovėjai po medžiu?

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: nebeegzistuojantis straipsnis perkvalifikuotas į sunkesnį

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Komunistai

labai mėgsta raudoną spalvą.

Sta

…. ir budeliai ….

kol...

KGB uzsislaptine 75m.sedes seime ir teisesaugoje bus teisiami saziningi zmones o ne nusikalteluai.Nes….tikri nusikalteliai ir yra KGB ir slapri ju agentai uzgrobe Lietuvos valstybe!

JO tikrai

Lietuva po nepriklausomybes per politika ir teisesauga uzgrobe Sovietu KGB dirbe Tarybineje Lietuvoje.Jie is nepriklausomos Lietuvos niekur nedingo.Tie patys veze i Sibira,dabar tie patys su suklastotais kaltinimais taso po teismus.KGB gerai zino metoda kaip palauzti ir nukankinti zmones dvasine ir finansine prasme:)Ta jie dabar Lietuvoje vsio po zakonam ir daro!Ju rankose pareigos ir istatymai,jie megaujasi sazinigu zmoniu kanciomis.

to Komunistai

Koks įspūdingas, su gilia potekste komentaras. Tikriausiai ne vieno dienos prireikė šiam šedevrui sukurti? Suprantama, tokie įvertinimai visą triūsą atstoja.

Suvalkas

Stalinas mire, bet stalinizmas tobuleja…

Navalnas atėjo į pagalbą

Gal jau skaitėte apie Navalno atradimą,kaip buvęs „Gazprom Media” vadovas Lesinas,paslaptingomis aplinkybėmis žuvęs JAV,40 dienų po savo mirties išskrido iš Los Andželo? Lesinas tai gal ir visai nežuvo,o pasidavė JAV,pasiprašė prieglobsčio,bet ta 194 forma,kurią užpildžius tinklalapyje galima sužinoti apie ne JAV piliečių atvykimą-išvykimą iš šalies,suintrigavo.Gal redakcija galėtų patikrinti ir Venckienės pavardę 194 formoje? Sužinotume,ar ji tikrai randasi JAV?

dar karta apie raudona spalva

is pradziu buvo talpi Raudona Pinigine. Paskui kaip didziule neganda i taikiu zmoniu namus Raudonas Paltas atnese Raudonaja Kaldryte.
Vaikyste buvo isniekinta ir nuzudyta.

Vistik

Venckienė ir jąpalaikantys ,tai ne Malinauskas su trečioku ir Butkev ičium,jų naudai teismai dirba žaibiškai.Bac ir yra išvada -jie nesitarė ,nemelavo ,nežadėjo ,jie nenusikalto,nors ir durnam iš tų pokalbių girdėti ,kokia tai tiesa.

pedofilijos byla

apnuogino Lietuvos prokuratura ir teismus.Gal….del apnuoginimo Venckienei „nuogaliai”ir sukure 40bylu?O ka jiems daryti?Nuogi bijo iseiti viesuma tad slaptoje uz kreivu langu kuria pasakiskus kaltinimus.Karalius nuogas!Visi tai mato o karalius bando save prisidengti klastodamas kaltinimus.Nes kitu galimybiu prisidengti nuoguma nebeturi.Ju rubus skalbia visuomene ir nezinia kada bus isskalbti?

Stasys

Kiek galima užsiiminėti tokiom nesąmonėm ir ilgą laiką kankinti, mano manymu, visai nekaltus žmones? Kas čia dabar yra ir kodėl taip yra?
Negi jau iki to nusigyvenom ? Matyt, dėl to ir esame atsilikėliai, kad neturime ką veikti, o tik absurdus kuriame ?

Apuokiukas

Ta proga neilgas filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=Z2t9qpRIOj0

Apuokiukui

aciu uz nuoroda. Filmukas- tiksliau nei i desimtuka. Siulau paziureti visiems.

\\\\\\\\\\\\\\\

Lanzbergis kvietė Venckienę prisijungti prie jų partijos–deja atsakymas buvo-ne.

Apuokiukui

filmuks isimintinas

Maja

https://www.youtube.com/watch?v=N-fYmDqP37Y
Politinio Garliavos proceso alegorija

to>\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Kai Venckienė nesutiko ką konservai padarė su Venckienę? 2+2=5.

Ačiū Apuokiukui

už filmuką. Gėda Lietuvos teisėsaugai, seimūnams, kuriems užteko 12 minučių iš Garliavos šturmo. Nesutinku, kad 2+2= 5.

Kuo

toliau , tuo labiau norisi visus tuos neabejingus tautos zmones , atrodo , aprepti ir apsaugoti nuo beprasmio vargo , tai kas dabar vyksta atrodo taip beprasmiska ir nereikalinga

A. Kliukliukaitė

Lietuviai niekuomet nepamirš klaikaus smurto, valdžios įvykdyto prieš beginklius mažosios, bet tikrumoje – Didžiosios Mergaitės gynėjus. Šis smurtas neturi lygių žmonijos istorijoje! Hitlerio ir Stalino nusikaltimai nublanksta prieš baisųjį gegužės 17 dienos smurtą. Baisu, kad pasaulis pergyvena dėl žiaurumų visur – Ukrainoje, Sirijoje, Simpapvėje, Kranto Drablio Kaulo respublikoje ir kitur, bet nepastebi kliaikių nusikaltimų prieš Mergaitę ir jos gynėjus čia pat, Europos centre. Tauta niekada nepamirš siaubingo valdžios vykdyto žiauraus, beprasmiško, sadistiško teroro prieš nekaltus, beginklius Mergaitės gynėjus. Amžina šlovė žuvusiems divyriams!

IRENA

LIETVA MYLIU TAVE, KODEL ESI TOKIA NETEISI SAVO VAIKAMS. KODEL PRIEVARTAUJA TAVE ISGAMOS.

Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Kovo 9-ąją, trečiadienį, 9.30 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a. a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Kiti posėdžiai numatyti kovo 14 ir 22 dienomis 9.30 val.

* * *

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo liudytojų byla: kalba kaltinamieji

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo byla: kaltinamieji kalba toliau

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Baisiai ilgai

tąsosi lėtoji Lietuvos teisėsauga su tos violetinės mafijinės gaujos rėmėjais.

Visiems teisiamiesiems

stiprybės!

Stasys

Tiesiog, kvailystės vyksta. Lyg koks „durnių laivas”. Bet iš kitos pusės jie turi savo ilgalaikius planus, aš manau, tai pilietiškų žmonių, Lietuvos patriotų, neabejingų blogio apraiškoms, įbauginimas, kad jie nemėgintų purkštauti prieš juos bei užmerktų akis prieš „absurdo teatro” veiksmus. Nesuprantu, prie ko čia tas „komsomolkės” žurnalistas ?

Tomas

„teisėsauga” toliau save kompromituoja.Apgailėtina.

nusikaltėlių valdžia

kolaborantai – didžiausi nusikaltėliai.
Pagal Dantės „Dieviškąją komediją” tik tironai yra didesni nusikaltėliai už kolaborantus.
Net žmogžudžiai laikomi mažesniais nusikaltėliais.
O mūsų valdžia – tai kolaborantai…

jei tik galetu

sistemos klapciukai nuteistu visa Lietuva- uz tai, kad mato, kas dedasi, uz tai, kad netyli ir uz tai, kad liudija.

Daina

„Nukentėjusiems” šioje byloje reikėtų gydytis, o ne trainiotis po teismus….

Nesupratau

Delfi (kažkodėl) išspausdino Nerijaus Povilaičio (šito, nukentėjusio?) interviu, savitai įdomų, su G. Mažeikiu, kuris vadinasi „Laiku išlipome iš skęstančio Titaniko”. Jame Nerijus Povilaitis uždavinėja klausimus apie Tėvynės – Valstybės skirtumą, norėdamas išgirsti filosofo patvirtinimą, kad kritikuojantys valdžios nusikaltimus griauna valstybę ir yra sovietinio mentaliteto nelaisvėje. Filosofas nesuprato, kur nuolat kreipia pokalbį „žurnalistas”, ir galiausiai atsakė visai priešingai, nei tikėjosi propagandistas: „Kas yra sovietinis žmogus? Tai − apolitiškas, niekada nesuprantantis, kas yra pilietinis dalyvavimas, nesugebantis reikšti nei savo nuomonės, nei savo nepritarimo. Todėl savo balsą [Sąjūdžio metais] rodė patriotiškai nusiteikę žmonės, o kiti, nors jų galėjo būti labai daug, vien dėl savo sovietinio mentaliteto negalėjo ginti jokių idealų. Nes sovietinis mentalitetas draudžia ginti bet kokius idealus ar organizuoti bet kokias grupes,… Skaityti daugiau »

o ko

Lryto „nukentejas zurnalistas negina Vainausko ??

pagarba

Tautai

Taip

Sveikinam vienintelį Lietuvoje nepedofilą, neišgamą, nepadugnę, nevagį ir t.t., o geriausią visų laikų ir visų tautų gydytoją- ANDRIŲ LOBOVĄ.
P.S. Kad jam duotų Janutienė.

Sta

Gali būti, kad valdo kažkokia tai raudonoji mafija, o teisėjus, matyt, parenka tokius, kurie jiems uoliai tarnauna ?
Tokių jie visada suras, aš manau …

simona

gerai parase,turim Didvyriu nepriklausomoje LIetuvoje,stai ju vardai, Aciu , kad parasite, dar taip pat turetu buti ivardinti visi Lietuvos partizanai , pagerbti ir apdovanoti po mirties.

Suvalkas

Vakar Jutubej paziurejau V.Lanzbergio interviu duota geguzes 17-os ryta.Tada jis dar kalbejo taip kaip galvojo,bet ir ji priverte jei nepakeisti nuomones,tai bent tyleti.Labai jau galingos jegos itakoja sios bylos eiga.Ju bijo visos politikoje dalyvaujancios partijos ir net beveik visi zymesnieji politikai.Kas gali tureti tiek kompromato, kad visus uzciaupti?Deja uz TIESA vel lieka kovoti tik nedidele mazuma.Ar yra galimybiu siuo metu kazka laimeti?O ar daug laimejo tie kurie po karo isejo i miskus?.Ju pasipriesinimas nebuvo beprasmis, bet savo laimejimu jie jau nepamate…

gerbiame tokius zmones, kurie

gerbia savo profesija ir dirba ne kaip kas kam ka isako, bet taip, kaip sako istatymas, kaip sako sazine.Jei megsti savo darba, negali dirbti ,,puse kojos”, nes gali susilaukti paniekos is kolegu, Lietuvos pilieciu. Apgailetina, kad Lietuvos teismuose dirba pusiau teisininkai, pusiau zmogeliai, neretai lengvai paperkami ar ,,nuperkami”, todel ir turime teisesauga, neverta JURISPRUDENCIA vardo.

Reikia pasidžiaugti,kad

Lietuvos Sąrašas surinko virš 2 tūkst.narių,yra įregistruotas.Turėsim už ką balsuoti.

Nu blin

Argi tokią dieną reikia vykdyti teismų procesus. Kovo 9-taja reikia atžymeti tarptautinę kovos su kovo 8-tuntosios pasekmėmis diena. Sveikinu su moters diena teroristų terorizuojamas teismuose moteris. Stiprybės jums.

kas galite paaiskinti?

Kur is Lietuvos dingo tukstanciai Sovietu KGB ir ju slapti agentai dirbe Tarybineje Lietuvoje???????

Stasys

Įdomu, kokia gali būti valstybės ateitis, kurią ilgą laiką valdo padugnės ?

VSD stovi po medžiu

VSD turi gi visą su Garliavos istorija susijusią medžiagą,nuo pat pradžių stebėjo policijos savivalę,žino visas LKPB peripetijas,neapsikentę saugumiečiai netgi nuskausmino girtą už vairo Matonį-išrotavo į gelžkelio sargų vadą.Garliavos susidorojimo neigiamo poveikio visuomenei,ekonomikai ir demografijai pasekmių gali nesuprasti eilinis pareigūnas,bet tik ne analitikai.

niekada nemaniau,

kad 25-tais Lietuvos nepriklausomybes metais mano salyje uz tiesa, pilietiskuma, neabejinguma bus persekiiojami ir tampomi po teismus patys geriausi Lietuvos zmones.

kas girdėt?

O alkoholikas ir žudikas Kondraškinas ir toliau teisia Lietuvos Respublikos vardu?

TOMAS DŽEFERSONAS

KAI NETEISINGUMAS TAMPA TEISE,TAI KYLA PAREIGA PASIPRIEŠINTI TAM.

DURNĖ

PAPRASTA DURNA BOBA ,ĮSIJAUTUSI Į FŪRIJOS -VALKIRIJOS ROLĘ,ĮSITIKĖJUSI ESANTI VALINGA , NEGAILESTINGA IR GALINGA – YRA TIK DURNA BOBA KURI NET NENUJAUČIA , KAD ARTĖJA LAIKAS DUOTI PARODYMUS ĮTARIAMOSIOS STATUSE IR TADA REIKĖS ARBA SAVO KAILĮ [VERSLO PRASME] GELBĖTI NUO BAUDŽIAMOJO KODEKSO IR „PRIDUOTI” SAVO „PRIŠERTUS ŠUNIS”, ARBA DAR GERIAU [TIKRAI GERIAU] „IŠDIDŽIAI PAKELTA GALVA” PASITIKTI „LIKIMO SMŪGĮ”- TAI YRA „PRIŠERTI ŠUNYS” APLOS JO PAČIĄ ….. NA ….PALAUKIM DAR…VIS TIEK VISKAS ..DIEVO RANKOSE ….

P.S. „PRIŠERTIEMS ŠUNIMS” : CITATŲ IR FRAZEOLOGIZMŲ GALITE NET NEBANDYTI „SKENUOTI” NES IKI KODEKSO NEPRITEMPSITE- PRITRUKS IŠSILAVINIMO[GALIMA MOKYTIS] IR INTELEKTO[ BE ŠANSŲ].

O ka anksciau dare KGB???

Pacius geriausius,darbsciausius ir ismintingiausius veze i Sibira!Tie patys dabar Lietuvoje sedi seime ir teisesaugoje ir vsio po zakonam naikina baudz.bylom.Pasidomekite prokuroru ir teiseju praeitimi.Tai pagrindiniai visi yra dirbe Sovietu KGB strukturose.Kur is Sovietines Lietuvos dingo tukstanciai KGB darbuotoju ir ju agentu?Ogi siandiena tampo jus po teismus su melagingais agentiniais liudinikais:)

Aciu gerb.Kediu seimai

kurie paaukojo savo seimos ramybe del visos Lietuviu Tautos islikimo.Ir….Tauta prabudo!Ir Tauta praregejo!Ir Tautos nebeimanoma uzliuliuoti apklojus melo skraiste:) Saunuoliai!!!!

Politinis teismų procesas tęsiasi: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Vasario 25-ąją, ketvirtadienį, 9.30 val. Kaišiadorių rajono apylinkės teismas toliau nagrinės Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą.

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a. a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Kiti posėdžiai numatyti kovo 9, 14 ir 22 dienomis 9.30 val.

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

„Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą“

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Aušrinė Balčiūnė. Lenkų sirgaliai aikštėje šlapinosi, bet nebuvo reikalo juos sulaikyti…

Aušrinė Balčiūnė. Garliavos šturmo liudytojų byla: kalba kaltinamieji

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nesuvokiama

Kodėl violetinė mafijos gauja dar nesunakinta

kada ir kas teis?

KGB per seima ir teisesauga uzgrobusius Lietuva?Gyvieji pavydes mirusiems rasoma Biblijoje.Nepabege is Lietuvos pavydi emigravusiems is Lietuvos!Nes ten jie normaliai uzdirba,ten ju niekas nepersekioja,nekaltai neteisia!Kas tai?Kodel taip?Kas visa tai sukure?Kodel kiekvienas pasipriesines KGB saikaikai yra pervaziuojamas politiniu ir teisesauginiku bendru tanku????

To nesuvokiamam

Sunku suvokti, kai nuovokos nėra.Tai daugumos užzombintų liga.

Didziule

Pagarba zmonems kurie visiems rodo raso TIESOS

Apuokiukas

Ką gi, teisėjas vėl bandys visus priversti sakyti, kad ,,kamuolys yra juodas”…

Vijolė

O „nukentėjusioji” vėl klausinės:” Kodėl nestovėjai po medžiu?”

ooo

O kada naujas generalinis prokuroras paaiškins kokiu būdu pasikeitė D. K. lavonas į gerąją pusę ir parodys viešai visiems filmuotą medžiagą kurią matė kriminologė R. G. ir rodoma jutubėje ir paaiškins viešai kas, kur, kada, kokiu tikslu pakeitė lavono D. K. išvaizdą į gerąją pusę ir ar lavono D. K. pakeitimu į gerąją pusę nėra dangstoma D. K. nužudymas, tikslu netirti F. ir N. nužudymų ir tikslu neieškoti tikrųjų F. ir N žudikų t.y. tikrųjų nusikaltėlių?

Kodėl

O kodėl valdžia netiria kokiu būdu pasikeitė lavono D. K. išvaizda į gerąją pusę – „Kriminologė R.Gajauskaitė: teisinis nihilizmas įsigalejo“, https://www.youtube.com/watch?v=bGKACmpjts0” , Kodėl netiria? Niekas prokurorams nerodė filmuotos medžiagos? Tai žurnalistai, seimo nariai tegul paklausia, išsiaiškina ir informuoja visuomenę. Žmonės nori tiesos.

damaNesuvokiančiam

Ką nerimsti,baimė ima,kad artinasi TIESOS valanda?

damaNesuvokiančiam

Ką nerimsti ,nes artinasi TIESOS valanda?

"Lietuvos teisėsaugos byla persikels į užsienio te