Politinių teismų karuselė sukasi: J.Valiušaitis kaltas todėl, kad… negali būti nekaltas. Ir todėl turi būti perauklėtas

Tiesos.lt be komentarų skelbia Kauno apylinkės teismo teisėjos Violetos Miceikienės nutarimą kaip geriausią valdžios šiandien vykdomo Lietuvos resovietizavimo liudijimą.

Manome, piliečiams būtų įdomu, kaip politinius teismų procesus, rengiamus su Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės žinia Europos Sąjungos paskelbtais Piliečių metais, ir tokias teismų nutartis vertina demokratinę valstybę kūręs profesorius Vytautas Landsbergis, kiti Kovo 11-osios Akto signatarai, dabartiniai Seimo nariai, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas, o ypatingai – ištikimybę priesaikai deklaravę parlamentarai.

Laukiame ir mielai skelbsime jų komentarus.

* * *

Daugiau apie šią bylą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Fotomenininko J.Valiušaičio byla teisinių interpretacijų gniaužtuose
Už pilietinę poziciją persekiojamo menininko Juozo Valiušaičio žodis teisme
Įtariamieji. Juozas Valiušaitis: Būti patvoriniu man pasididžiavimas
Naglis Puteikis: Prasidėjo fotodailininko Juozo Valiušaičio, patyrusio žiaurų policijos smurtą per Garliavos šturmą, teismas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Klausimas

Si ZMOGU uz nieka nuteise…….nera zodziu.Kiek dar kentesime?

istorija

kol tauta tyli ir kencia,valdzios zmones daro ka nori

manau

Atėjo baisus laikas, kai nuteisia nekaltus, taikaus charakterio piliečius, Lietuvos patriotus. Valiušaitis yra grynuolis, labai tyros dvasios, jis net pameluoti neturėtų jėgų ar pakelti balsą. Tai žmogus kurio tikėjimas ir gyvenimas yra viena. Atėjo baisūs laikai – kaip sovietmečiu – žmonių, kurie gina Tiesą yra valdžia nekenčia, jie teisiami, juodinami.

Leonija

Viskas aisku.Daugiau ko nors teigiamo is sios valdzios ir teisesaugos tiketis nebeimanoma.Lietuva rieda i bedugne ir isnykima,nes matydamas tokius absurdiskus veiksmus,jaunimas isvaziuos.Policija-tai ziaurus policajai.Irodymas nufilmuotas ir Garliavos sturme ir Grazulio tampyme.Taciau musu prezidentei tai normalu,nes ji skiria teisesaugos vadovus.Kokios turi buti moralines stiprybes gerb.Valiusaitis,isgirdes toki nuosprendi.Salyje iteisintas prokuroru ,teiseju ir policijos banditizmas.

Bet žinokit

ir pensininkai jau abejoja Grybauskaite.Dabar toks vienas buvo užsukęs į kiemą.Nežino,už ką balsuoti.Sakau mes už tą panelę jau nebalsuosim.Sakom,už Gailių,Puteikį ar Kuolį.Tai jis sako,gerai būtų jei eitų Gailius.Jis balsuotų.

"Palaiminti

persekiojami dėl teisybės…”(Kalno pamokslas).Aišku,tai tik vienos galimai įtakotos teisėjos nuomonė.Dievai ją stebi.Visi esame išbandomi pasirinkimais.Juozui neteks raudonuoti,o jai ir dar daugeliui…Kai pagalvoji,ir mes keletą kartų buvome Garliavoje ir Dievo valia nepatekome į šias girnas.O galėjome mes būti Juozo vietoje.Meldžiuosi už juos visus.Ir žinau,kad malda išklausoma.Pasimelsiu ir už tą pasiklydusią teisėją.Nelaiminga.

Vakar rodė

A.Kudabienės laidą „Srovės” per TV3.Apie tai,kaip Vilūnų kaime iš Lenkijos,Latvijos ir kitur į Lietuvą vežamos cheminės atliekos.Jei žemę galėtų pirkti užsienis,ar kai kurie nepaverstų Lietuvos cheminiu sąvartynu?Puikus buvo pavyzdys.V.Landzbergiui ir jo kompanijai vertėtų pamatyti.

Teta Beta

Gal gerb. prof. Vytautas Landsbergis galėtų nurodyti tautai, kuo skiriasi jo remiamas Grybauskaitės režimas nuo jo neremiamų Putino ir Lukašenkos režimų? Politiniai teismai tie patys. Žmonių dingimai tie patys. Tik Lukašenkos valstybėje dingsta Lukašenkos oponentai, o Grybauskaitės valstybėje vaikai, galimai patyrę seksualinę prievartą…

Sunku rasti žodžių,kad

išreikšti šią neteisybę.”Jiems pildosi Izaijo pranašystės žodžiai:”Šitos tautos širdis aptuko.Jie prastai girdėjo ausimis ir užmerkė akis,kad kartais nepamatytų akimis,neišgirstų ausimis,nesuprastų širdimi ir neatsiverstų…Todėl palaimintos jūsų akys ,nes mato…”(Mt 13,4)…Teko būti panašiose situacijose.Galutiniame rezultate galima daryti kai kokias išvadas.Teis dar ir dangus,ir kiekvienas bus įvertintas pagal savo vertę.Bus kai kam labai skaudžiai ir nesugrąžinamai.Tik svarbiausia ištverti dabar ir dar ilgą laiką.Malda.Jei kas tikrai veikia,tai ji.”Marija ,esu tavo,ir ši situacija yra tavo.Marija ,esu tavo ir ši teisėja ir tie,kur už jos,yra tavo”.Tik paveskit,paveskit visus juos,paveskit ir pasakyti sau”tegul keliauja su Dievu”.Ir taip pastoviai,kai užplauks „ant širdies ši netiesa”.Išbandyta ir veikia.O mes pasimelsime dar svarbesne malda.

"demokratiskasis" Lietuvos teismas

duokit zmogu, o straipsni mes pritaikysim!
Stiprybes gerb Juozui Valiusaiciui.

tikiu,kad viena diena

Deimante pasirodys Lietuvoje ir spjaus jums , zmones su negalia, i snukius! tai ne perauklejimas, o bauda uz pazeidima, klaunai.

baikit

jus su tuo kuoliu paskaitykit ka sinkevicius sako drasos k. priesinosi tautinesms idejoms sis kosmopolitas pirma skaitykite faktus .niekada nerinkite tu paciu kurie buve valdzioje,kas per perkunija apsedo tuos naivius zmones ziurekite I tautininku idejas idrasos kelia jau izdavet drasiecius dar nedaeina daeis kaip bus saukstai po pietu

Vijole

Kaip matyti filmuotoje medžiagoje, J.Valiušaitis pasitraukė kiek galėdamas, atsirėmė nugara, bet (galimai) reikalauta, kad jis kaip katinas užliptų siena ir nubėgtų stogais 🙂

Blogas pranašas.

Jus kentėsite ir kentėsite ir dar karta kentėsite ir jūsų vaikai kentės ir kentės ir kentės..Kodėl? Labai paprasta. Jus esate visuomenės atsilikėliai, neišprusę, be kritinio mąstymo, kai kurie net psichiatrų įskaitose.. jus paprasčiausiai išdūrė Garliavos šeimynėle, o jūsų atsilikėlių protai dar dabar to nesuvokia!!! Nereikia pikti ant Lietuvos, kad esate paprasčiausi atsilikėliai. pradžiai nors 30 s. pamąstykite, kad tai kas parašyta yra TIESA! Jus IŠDŪRĖ ir jūs to dar nesuprantate tik todėl,kad esate atsilikėliai!! ir ne visuomenė abejinga, numirusi, vergiška..o jus esate ATSILIKĖLIAI, kuriais mąstanti visuomenės dalis paprasčiausiai BAISISI!

to blogas pranasas

Ar senai gyvenate su isplautom smegenim?

dunda

rieda Lietuvos teisesauga melo ir klastos pragarmen

nera zodziu..

tik pagarba,pagarba,pagarba siam Zmogui.

Juozas Valiušaitis

„Skirdamas nuobaudą teismas atsižvelgia į pažeidimo padarymo aplinkybes, į
administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens asmenybę, į jo atsakomybę sunkinančias (…) aplinkybes… ”

„Teismas… nustatė:
…kad 2012 gegužės 17 d. nuo 6.30 iki 6.50, antstolei vykdant Teismo sprendimą (…) Juozas Valiušaitis nevykdė teisėtų reikalavimų.”

KEISTA, KAD TIEK TENUSTATĖ.
Iš 8 videoįrašų, padarytų jų pačių pareigūnų – nesugebėjo „nustatyti”, jog Juozo Valiušaičio buvimas Klonio gatvės kieme – nuo Policijos šturmuotojų įžengimo į kiemą iki jo išsviedimo iš kiemo – truko ne 20 minučių, bet 58 sekundes, o antstolės „reikalavimų susakymas” bei Policijos pareigūno R.Oželio pakartojimas nelietuvių kalba – truko 9 sekundes, ir po 2 sekundžių – Valiušaitis skrido į sekančių dviejų, po to dar sekančių dviejų policijos imtynininkų glėbį.

yra dar protiskai neatsiliusiu menininku

„Ta istorija man iš karto atrodė paremta dideliu melu. Buvo žaidžiama žmonių jausmais. Visais atvejais, kai klausimas liečia vaikus, yra labai lengva žaisti žmonių jausmais. Nuo pat pradžių man tai atrodė baisi manipuliacija, melas ir apgaulė, kur griaunami žmonių gyvenimai. Ta istorija baisi. Iš tikrųjų norėčiau, kad vieną dieną išaiškėtų visa tiesa iki galo. Mane kvietė. Asmeniškai skambino kunigas Varkala, kvietė į Garliavą. Atsiprašiau, kad tikrai negaliu ten atvažiuoti, nes nelabai tikiu ta versija, kurią jie pasakojo. Tai buvo tas atvejis, kai tikrai nežinojau kaip viskas buvo iš tikrųjų. Tai kai tu nežinai, kas yra tiesa, kaip tu gali atsistoti į vieną ar kitą pusę. Turi atsitraukti…” Andrius Mamontovas

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top