Popiežius Pranciškus: Dievas renkasi tai, kas kitiems atrodo maža

„Vatikano radijas“

„Dievas kuria taiką ir sutaiko žmones keliaudamas kartu su savo tauta. Tam jis visada pasirenka tai, kas kitų akyse maža“, – sakė popiežius Pranciškus antradienio rytą per Šv. Mortos namų koplyčioje aukotų Mišių homilijoją komentuodamas skaitinį iš pranašo Michėjo knygos ir Evangeliją, kurioje pateikiama Jėzaus genealogija.

„Dievas sutaikindamas su savimi mus ir visą pasaulį nedaro nieko, kas iš šalies žiūrint galėtų būti didinga. Jis tai daro kelionėje. Jis tai daro keliaudamas su mumis. Viešpats nepanoro triukšmingai sutaikinti pasaulio, tarsi su burtininko lazdele: bum! ir viskas atlikta! Ne. Jis leidosi į kelionę kartu su savo tauta. Girdėjome Mato Evangelijos ištrauką: viskas vis iš naujo kartojasi. Tam gimė tas, tam gimė tas… Ilgas sąrašas. Tačiau jis kalba apie Dievo kelionę su žmonėmis, su gerais ir blogais, nes šiame sąraše yra ir šventųjų, ir nusikaltėlių. Daug nuodėmių šiame sąraše. Tačiau Dievas nenusigąsta. Keliauja. Keliauja su savo tauta“, – kalbėjo Popiežius.

„Dievas yra didis ir visagalis, – sakė Pranciškus, – tačiau jis moko, kad didieji darbai prasideda nuo mažų dalykų. Vieną jų – Marijos gimimą – kaip tik šiandien mini Bažnyčia. Minime mažą dalyką, nuo kurio prasidėjo svarbiausia išganymo ir mūsų susitaikinimo su Dievu istorijos dalis. Minėdami Marijos gimimą prašykime Viešpatį vienybės, susitaikinimo ir taikos malonės.“

„Vatikano radijas“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marija, Marija...

Gelbėk Lietuvą nuo komunistų, pederastų, kgbistų, pedofilų

perk

Perkūne, gelbėk Lietuvą.

Letas Palmaitis

Deja, grįžimas į pagoniškos Romos vykdytus krikščionių persekiojimo laikus ignoruotas. Tuo tarpu Sim Davis paleista iš kalėjimo, nes nuosprendis prieštaravo įstatymams (čia JAV skirtumas nuo Lietuvos, kur įstatymai interpretuojami pagal nuosprendį). Tačiau paties fakto tai nepaneigia, nes Baltųjų Rūmų spaudos sekretorius oficialiai paskelbė visai Amerikai, kad balsų dauguma priimami demokratiniai įstatymai yra aukščiau krikščionių skelbiamo D-vo įstatymų (http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2015/09/10/110162/sodomitskij-terror–khristianku-posadili-v-tyurmu-za-otkaz-registrirovat-brak-sodomitov.shtml), t.y. pakartojo tai, už ką šv. Justinas ir kiti pirmieji kankiniai, atsisakę vykdyti valstybinį įstatymą, praliejo kraują ir yra paskelbti šventaisiais. Jei katalikai raginami vykdyti „pilietines pareigas” ir dalyvauti demokratų rinkimuose, kuriuose tiesa nustatoma balsų dauguma, tuo pačiu iš anksto įsipareigodami vykdyti bet kokį įstatymą, kuris bus išrinktųjų priimtas, nors gali reikalauti laužyti D-vo įstatymą, tai jau pribrendo laikas PANAIKINTI ŠVENTUMĄ pirmiesiems… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis perkui

Perkūnas jau „išgelbėjo” Lietuvą – maždaug tada, kada buvo nudobtas šv. Brunonas Bonifacas.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top