Popiežius Pranciškus: Reikia ginti šeimą nuo ideologinės kolonizacijos

Vatikano radijas

Šeštadienį po pietų popiežius Pranciškus aplankė Tbilisio Nekaltai Pradėtosios Mergelės Marijos katalikų parapiją ir joje susitiko su Gruzijoje tarnaujančiais katalikų kunigais, vienuoliais ir vienuolėmis, su kunigystei besiruošiančiais seminaristais ir su sielovadoje dalyvaujančiais pasauliečiais, tikinčiųjų šeimų atstovais.

Gruzijoje yra apie 80 tūkst. katalikų. Dauguma jų gyvena sostinėje Tbilisyje ir pietinėje šalies dalyje. Jų parapijos priklauso Kaukazo apaštališkajai administracijai, apimančiai Gruzijos ir Armėnijos teritorijas. Dauguma Gruzijoje tarnaujančių katalikų kunigų yra svetimšaliai misionieriai.

Atvykusį į Tbilisio parapijos bažnyčią Šventąjį Tėvą pasveikino Kaukazo apaštališkasis administratorius vyskupas Giuseppe Pasotto. Po to sekė keturi liudijimai – jaunuolio, šeimos motinos, seminaristo ir kunigo. Popiežius Pranciškus neturėjo šiai progai iš anksto parengtos kalbos, tiesiog ekspromtu komentavo liudijimuose išsakytas mintis.

Daugiausia dėmesio popiežius skyrė šeimos motinos liudijimui apie šeimos gyvenimo sunkumus mūsų laikais. „Santuoka, – sakė Pranciškus, – tai vienas gražiausių Dievo sukurtų dalykų. Šventasis Raštas sako, jog Dievas sukūrė žmogų kaip savo paveikslą, į save panašų, kad sukūrė žmogų kaip vyrą ir moterį. O tai reiškia, kad vyras ir moteris, sudarydami vieną kūną, yra Dievo paveikslas“.

Santuokiniame gyvenime pasitaiko sunkumų ir nesusipratimų. Tai natūralu ir neišvengiama. Popiežius ir šia proga priminė ne kartą siūlytus savo patarimus: visada atsiprašyti už įžeidimus, nelaukti kitos dienos, dažnai kartoti žodžius „prašau“, „ačiū“, „atsiprašau“. Skyrybos niekada neišsprendžia šeimos sunkumų. Nuo skyrybų visada nukenčia besiskiriantys sutuoktiniai, nukenčia jų vaikai; nukenčia ir pats Dievas, nes kiekvienos skyrybos – tai pasikėsinimas į vieno kūno, sukurto pagal Dievo paveikslą, vienybę.

Popiežius taip pat paminėjo šiais laikai vis labiau plintančią ideologiją, niveliuojančią prigimtinius lyčių skirtumus. Tai, pasak popiežiaus, ideologinė kolonizacija, nuo kurios reikia gintis.

Vatikano radijas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tbilisyje 09.01 pop. Pranciškus pareiškė,

kad GENDERIZMAS yra „IDEOLOGINĖ KOLONIZACIJA“ ir „GLOBALUS KARAS“ (!)
prieš santuoką ir šeimą – „gražiausią dalyką, kurį sukūrė Dievas“.
Drąsink, jau būdamas Dievo prieglobstyje, mons. Alfonsai Svarinskai,
skaistumo puoselėtojau, Lietuvos bažnyčią ir jos žmones
nelikti “stovėti po medžiu” dėl jų pačių prigimtinio orumo gynimo, antraip:
“Jei druska netenka sūrumo, kuo gi ją reikėtų pasūdyti?
Ji niekam netinka, ir belieka ją išberti žmonėms sumindžioti” (Mt 5,13).

Lenkijos vyskupai pasmerkė Sorošo

finansuojamą LGBT kampaniją prieš Bažnyčią (https://www.lifesitenews.com/news/polish-activists-publications-push-church-on-homosexuality-acceptance): On September 14, the Bishops’ Conference wrote clearly and directly that Catholics should not take part in the LGBT campaign Let Us Offer Each Other the Sign of Peace. Archbishops Stanisław Gądecki and Marek Jędraszewski and Bishop Artur G. Miziński reminded that the Catholic Church is the only institution that for 2,000 years has been tirelessly proclaiming the dignity of all human beings without exceptions. The bishops wrote that RESPECT FOR EVERY PERSON IS INCOMPATIBLE WITH HOMOSEXUAL ACTS. “HOMOSEXUAL ACTS ARE OBJECTIVELY MORALLY EVIL, and as such can NEVER BE ACCEPTED BY THE CHURCH.” The bishops concluded, “Evil is evil not because it was prohibited but because it harms a person, being contrary to… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Kaip tai ne toje vietoje Sventasis Tevas stojo ginti seimos ir santuokos.Gruzijoje LGBT ir taip kol kas nedrista rodytis.
Romoje, Paryziuje, Berlyne reikia kalbeti apie tai garsiai.Saukte saukti.
Nors aisku, vis geriau negu tyelti arba kalbet ne i tema.

NorKūnas

Anot Jono Pauliaus II popiežiško universiteto profesoriaus tėvo Dariusz Oko,
genderizmo, kaip homo-ideologijos, tikslas –
numarinti („desensibilizuoti”) žmogaus jautrumą nuodėmės blogiui,
moderniomis manipuliacijų ir melo technologijomis
revoliucingai pakeičiant pamatinius žmonių įsitikinimus,
(kad rankutėmis susikabinę laimingi krykštautų rožinio ir „vaivorykštės” sekėjai.
Lennoniškai tariant:
„AND NO RELIGION TOO. Imagine all the people living life in peace.”).
T. Dariusz Oko nurodo, kad šiuolaikinių homo-revoliucijos aktyvistų pagrindinis finansuotojas yra George Soros’ Open Society Foundations.
http://wpolityce.pl/kosciol/307818-nasz-wywiad-ks-oko-o-kampanii-lgbt-i-tyg-powszechnego-to-dobrze-znane-metody-najwiekszych-wrogow-kosciola-zdrada-jest-nam-znana-od-czasow-judasza
https://www.lifesitenews.com/news/polish-activists-publications-push-church-on-homosexuality-acceptance

praeivis

Tai, ka daro mokesciu roju isradejas Sorosas, dazniausiai priskiriama „Vakarams” ir tampa ideologine priemone visokiu islamo fundamentalistu teraktoms pagristi.
Soros isteigeEuropoj apie 200 NVO, kurios propoguoja jo ideologija.
Pats jis tiesmukai siulo ES priimti kasmet po milijona pabegeliu.
Tai matomai turetu padeti jam sunaikinti tautines valstybes. Seima, tautines valstybes lastele, jos pagrindas. „Rupinimasis” gejais, tai tik priemone tai lastelei isardyti. Nors patys gejai neturetu buti smerkiami, nes jie tik nepavykusiu seimu pasekme.
Bukit atsargus aukodami pinigus tokiems fndams kaip Didzpetrienes „Gelbekit vaikus”, nes „Save children” taip pat Soroso ir turi milijardinius pelnus. Tie pinigai galimai panaudojami „genderizmo” programoms. Kas pas mus tuo domisi?

Komentarus rašykime lietuviškais rašmenimis

Taip, Sorošo daugybė pinigų purvini, ir tai, ką ir kodėl jis tikslingai remia,
neretai yra objektyvus moralinis blogis vertinant krikščioniškosios moralės matu arba į šoną nuo išganymo nuvedantys dalykai.
Vis dėlto, praeivi, reiktų naudoti lietuviškus rašmenis, antraip tai irgi nėra gėris (nebent telefonas dar nėra „išmanusis” ir tuomet tektų daugiau mokėti už lietuviškų rašmenų pavartojimą).

>Dzeikas

pritariu. kažkaip į JAV nuvažiavęs tokiais pareiškimais nesišvaistė. dargi , su ta moterim , kur represuojama, kad torto neiškepė žydriukų „vestuvėm” tik probėgšom susitiko.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top