Povilas Gylys. Maldeikienės traukinys jau Landsbergiškėse

A.Maldeikienės traukinys, ilgai manevravęs, galų gale atvyko į galutinę stotelę. Landsbergiškės – taip vadinasi ta stotelė.

Iš traukinio paskutinėje stotelėje išlipo tik vienas tikras traukinio keleivis – Matas Maldeikis. Ir iš karto tapo neeiliniu Landsbergiškių bendruomenės nariu.

Pats traukinys yra eksponuojamas Landsbergiškių istoriniame muziejuje. Landsbergiškių ir kiti istorikai turės darbo tyrinėdami painius traukinio judėjimo maršrutus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Matyt ilgai sukus ratus po Europa visur susidurdavo su tuo pačiu . Nesvarbu kas traukinį valdo ,traukinys rieda valdiškais bėgiais o jame bilietus pardavinėja konduktorius P.Gylys .

taip

Prof. Gylys turejo pasakyti, kad Maldeikienes traukinys is tikruju buvo Maldeikienes traktorius, kuriam nera butina vaziuoti begiais. Traktorius, nors letai, bet gali vaziuoti beveik bet kokia danga ir bekele. Todel Maldeikiene paziurejo, kur jai ir jos keleiviams geriau, ten ir nuvaziavo. Is pradziu pati pasitikrino ar bus smagu vienoje frakcijoje EPP su konservatoriais. Patiko. Veliau, pagal pacias sovietiskiausias tradicijas pagal pazinti itaise suneli (ex socdema , sic!) I konservatoriu sarasa, nors tas net nebuvo visuomeneje zinomas, toks eilinis valstybes tarnautojas, vienas is simtu. Ir paliko Zirmunu budulius ir „brangius Lietuvos zmones” ten pat, kur ir kitos rinkimines maldeikienes juos palikdavo. O jie net ir dabar dar to nepastebejo. Bet si karta man tuos rinkejus net ir apgautaisiais kazkaip nekyla ranka… Skaityti daugiau »

stasys

Balai žino apie ka čia tas P.Gylys rašo ..gal jo kėdė po užpakaliu spirga ir šaukia ..rinkimai , rinkimai !! visi ‘nuskriaustieji’ į Seimą !

taip stasiui

nezinau, kokie yra prof. Gylio planai. gal vel su Drasos keliu eis? bet si karta jiems patekti I seima per sarasa sansu nedaug. gal eis kur nors vienmandatineje, ten jis sansu turetu siek tiek daugiau, bet priklausys ir nuo konkurentu. o gal jis ir nieko nebeplanuoja, gal tiesiog turi laiko, tai ir rasineja kartais. va kaip ir mes:):) tik jis straipsniukus, o mes komentarus:) beje, teko su prof Gyliu susidurti gyvenime ne karta. Skirtingai nuo Maldeikienes, jis yra padorus zmogus, net ir prisimenent, kokiu sunkiu LDDPistu valdymo laiku jam teko dirbti ministru (prisimename ir AMB pragertos sienos su Latvija atstatinejima ir kitus dalykus). o del jo politiniu isitikinimu tai nekomentuosiu

Kis

ar negaletu,o gal ir nenori nukauti(uzglusinti,ta glusiu Stasi,jis man sapnuojasi Landzbergio pavidalu,paduosiu i ta baisu EZTT).O Gylys yra arba doras ,arba nespejes istoti i mesla,kuris ivardijamas-„patriotas”,tai zmogus kuris gerbia ne tik savo aplinka ir bet pats save,nors joks signataras ar „angelas”su ragais ir ilga uodega.O apie patriarcho kresla sis zmogus net nepretenduoja ,nors irgi profesorius,bet dar nera docentas,kaip Valentukevicius.Daug pagonu teks nutraukti apsisaukeliams,o tas laikas nenumaldomai arteja.

stasys

taip stasiui 2020-06-3 9:55 > p. Maldeikiene matyt irgi pažystate ?.:) o jei ne tada siūlau greitai susipažinti .. Pasirodo tai padeda atsikratyti prastu įspūdžių apie žmones .:) Nieko nėra labiau paviršutiniško kaip komentuoti žmogaus išvaizdą.

taip stasiui

zodis pazistu cia yra gal per stiprus, bet gerai zinau Maldeikiene, ne karta ir ne du esu su ja susidures. savotiska asmenybe. beje, kai dar ji buvo viesai dar visai niekam nezinoma, VU jau tada apie ja sklande legendos:) o asmeniskai susipazinti neturiu nei noro, nei poreikio. be to, ji uz susitikima dabar praso pinigu, tai zinote, yra geresniu butu isleisti keliasdesimt euru:) o siaip, primenu, kad esate nedoras provokatorius, nes as niekada nesu gyvenime komentaves Maldeikienes isvaizdos, nei jokio kito politiko.

Apie traukinio mašinistę

Kai oras iš žarnų žemyn su triukšmu prasiveržia, mes sakom: žmogus tas perdžia. Bet jeigu, tyliai nuslinkęs, jis aukštyn pakyla – tada stasiams šventu apreiškimu prabyla…

 O kur rieda patriotinių partijų  traukinukai?

Į 35 piliečių pasirašytą Raginimą, ONS oponuojančioms CP, KS ir NS partijoms burtis Seimo rinkimams vardan politinės tautos ir valstybingumo likučių išsaugojimo, teigiamai atsiliepė tik CP ir KS partijų vadovai. Panašų būrio iškilių Lietuvos šviesuolių raginimą, irgi atliepiantį Sąjūdžio vienybės ir nesiskaldymo principui, taipogi palaikė tik šių partijų lyderiai. Trijuose, prof. G. Merkio kilniai ir kantriai moderuotuose pokalbiuose šia tema irgi dalyvavo tik CP, KS bei dar kitų nesisteminių partijų atstovai. Žodžiais palaikymą Sąjūdžio dvasiai deklaruojantys NS vadovai neparodė politinės valios dalyvauti ONS oponentų telkimosi procese. Jie pasirinko šių pokalbių stebėjimo poziciją ir net nepasivargino padėkoti nei piliečių, nei šviesuolių Raginimų signatarams ar siuntėjams už konstruktyvias ir kilnias pastangas telkti patriotines- demokratines jėgas. NS aktyvo abejingą požiūrį į kilnias visuomeniškų… Skaityti daugiau »

Šaunuolis

Šitaip trumpai ir – tiesiog į dešimtuką. Tiesiog genialu.

stasys

taip stasiui 2020-06-3 12:12 > moteris užimta ir neturi kada prie arbatėlės pliurpti , ar tai ka nors apie žmogų sako ? kaip man tik viena, žmogus taupus savo laikui ir nori jam surasti geriausia pritaikymą. Beje kiek žinau visos surinktos lėšos keliauja ne į asmeninę jos sąskaitą o yra skiriamos kitiems tikslams .. ar bent taip buvo žadėta . Skirtingai nuo autoriaus (konduktoriaus) ponia Maldeikienė neturi kada sekti kas įlipo ar išlipo iš jos traukinio .

aišbės brička

seniau liaudis sakydavo, jog kurwa visada karieta važiuoja.
dabar politinės prostitutės vairuoja traktorius ir lokomotyvus.
tačiau šioje istorijoje tikri kekšės yra debilai balsuotojai, t.y tie brangūslietuvosžmonės kurie bele už kokius pažadėlius bet kam pigiai parsiduoda.
ir tik nebešnekėkim apie „didingą didvyrių tautą”
nėra tokios.
nuplovė kanalizacijon.
liko vien bukos padugnės -„balsuotojai”.

stasys

fui Kis ..tokius norus čia rašyti ne vieta .. Gal Jus aplankykite ekspertus ir ten susiraskite sau vieta.

staseli,

tai, sakai, moteris užimta? Ar tu dabar ją užėmęs? Kai atsilaisvins, duok žinią ir kitiems.

štaziui

stasele, tau vaginalinis kolapsas. Taškas. Trisdešimt norveginių, du bidonai vazelino, marš pas šeimininkus.

station rename

„Landzgrybiškės-kegebyškės”

Kontorinio 'Algirdo' pasirodymas

pasako, kurių temų ar personų kritika pavojinga sistemai.
Nėra to bloga, kas neišeitų į gera.

ah1

jau toks gamtos dėsnis žvirblis „tuokiasi” su žvirbliu, kgbistas su kgbistu

Hehe

O kur bebro gylio traukinys?? Negi jau naisiuose?

Hehe

O kur bebro gylio traukinys? A jau naisių kolūkyje?

Atminkime, kad štazis ir jo „persekiotojas“

yra vienas ir tas pats asmuo.
Sunku tuo patikėti, vis dėlto…
Jiems svarbu nukreipti komentarų temas į šalikeles.

oi ne!

Maldeikienės traukinys daug triukšmavo, trūkčiojo ir dūmino, tačiau iš Durnabobiškių jis niekur taip ir neišvažiavo.

Trumpai ir aiškiai

Nereikia su vandeniu išpilti ir kūdikio, – malonu skaityti,kai tekstas trumpas ir taiklus.Bet…kai kas paklodes prirašo savo pykčiui išlieti,trumpai nesigauna.

stasys

cit. „Atminkime, kad štazis ir jo „persekiotojas“ 2020-06-4 0:26
yra vienas ir tas pats asmuo.
Sunku tuo patikėti, vis dėlto…
Jiems svarbu nukreipti komentarų temas į šalikeles.
p.s. kiekvieno valioja pačiam tikėti tuo ka skaito čia.

taip stasiui

nezinau, kodel, bet kazkodel jus dievinate Maldeikiene, nors turetumete zinoti, kad be nemandagaus (svelniau tariant) rekavimo ir suvaidintos beigi tikros isterijos, sita ponia nieko naudingo savo rinkejams nera padariusi. cia kalbu is pradziu apie zirmuniecius, kur apie puse rusakalbiu ir anksciau basuodavo uz Andriukaiti visada, ir veliau jau rinkejus is visos Lietuvos, balsavusius uz ja. apie kitus, jai nepritariancius, nieko nesakau is viso. taigi, tie rinkejai pagal savo isitikinimus yra tikrai ne konservatorisku paziuru, o kazkur apie kaire ar centro kaire. Ar ne taip? tai jums atrodo normalu, kai ji nieko neispejusi nubega I tas pacia frakcija, kaip konservatoriai ir paziurekite I jos balsavimus, yra duomenys votewatch.eu, ji balsuoja kartu su frakcija. zodziu ji yra sukta moteriske, besinaudojanti proga. beje,… Skaityti daugiau »

 Štazio „persekiotojui“

Jei „tikrai nesate stasio antrininkas”,
niekaip nereaguokite į jo beliberdą – jo sąmoningą šiukšlinimą komentaruose, gaišinimą. Tepadaro už Jus tai kitas kontorinis ir tikrai padarys.
Bereikšmių minčių kratiniams nedera skirti jokio dėmesio, nes tai kvaila,
niekaip jų nereitinguoti.
Juk nesilenkiate prie supuvusio grybo, bet ieškote sveiko?

Ar tai turi galvoje:

Matas MALDEIKIS
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija,
Seimo opozicijos lyderio patarėjas
?

stasys

Sudėtinga bandyti paaiškinti kai kurių politikų elgesį , Lietuvoje registruotu partijų skaičius rodo kiek praskiestos tos politinės partinės pažiūros ir vargiai Lietuvoje rasyte tokia partija kuri vadovautųsi išimtinai savo veikloje tik tomis vertybėmis. Taip ir su naujais politikais (amžiuje) ju politinės pažiūros formavosi savarankiškai ir reikia laiko kol žmogus randą savo partinį kampą , jei per keletą metu nepavyksta to padaryti įprastai žmogus radikalizuojasi arba palieka aktyvia veikla politikoje . Taip ir su p.Maldeikiene , bent aš taip manau . Nežinau kokiu pagrindu mane įrašėte į jos gerbėjus (traukinio keleivius) , man patinka jos keliami klausimai ir visiški dzin jos tonas , o jei politikas supranta dar ir apie ką kalba jam sunku bus susilenkti ir nutylėti susidūrus su eiliniu… Skaityti daugiau »

Trabantas

Manau, kad konservų traukinys šį rudenį bus nuvarytas ant atsarginių bėgių ir paliktas rūdyti kaip simbolis.

Trabantui

Jūs dar vis pernelyg menkai pažįstate brangiuslietuvosžmogbezdžiones….
Palaukim, hegemonai tiek pribalsuos, kad iki grabo lentos neišsrėbsite.

žirnis

itin gerai moka balsuoti brangūsžirmūnųžmonės – paravozą, baba-dizelį išrinko.
manot jog kiti norės likti prastesni?

Taip stasiui

Bla bla bla:):) atsiprasau, si karta jus tikrai silpnai, juk sugebedavote anksciau ir geriau.

Gylio traukinys

jau Naisiuose…

Pagarba

autoriui P.Gyliui

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top