Povilas Gylys. Paryžiaus tribunolas ir Ingrida Šimonytė

Ingrida Šimonytė, manau, bus kviečiama į Paryžiaus tribunolą, kur bus nagrinėjama Snoro banko, galimai neteisėto, bankroto byla. Ji tai gerai supranta, nes nėra visai nenuovoki, ir stengiasi išsilaikyti dvaro nomenklatūroj. Tikėdamasi, kad tai jai padės toje byloje ir apskritai išsilaikyti viešojo gyvenimo paviršiuje.

Jeigu Lietuva būtų teisės viršenybės principą realiai pripažįstanti, demokratiška, tikrai laisvą žiniasklaidą turinti šalis, būtų nuolat prisimenama ne tik Snoro istorija, bet ir „auksinis“ skolinimasis už vos ne dešimt procentų ir kiti „benifisai“.

Tokių pareiškimų iš tokio žmogaus viešojoje erdvėje nematytume. Jos buvimas viešojoje erdvėje priskirtinas antipolitikos reiškinių grupei.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
100 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Manau,

kad gera naujiena. Visiems raguotiesiems ateis galas.

"oglasite ves spisok, požaluista"

o kubyyylius, o sarafanas?

realiai

koncervų partija yra organizuotas nusikalstamas susivienijimas

Lapinas

Jei ,,Snore” dirbtu sąžiningas kapitalas, tai lapinė kepurė būtu teisus, bet ,,Snoras” buvo ne toks, ten buvo noras prisigrobti, gal jo patie pinigai ten sudegė, dėl to ir putoja.

Galvoju

kad tikrai artimiausia ir galutinė Šimonytės stotelė bus arbitražo teismas. Greit važiuosi, tu arkliadante Kubiliaus kasininke, spec. liudytojo statuse į arbitražo tribunolą Paryžiuje dėl įvykdytos Snoro aferos pasiaiškinti.

Šimonytės fomomenas

Sunaikino retadantė 2 bankus ir dar ne zonoje?…

Nuomone

Simonyte norėtų vadovauti Lietuvos vyriausybei ,ar ji tik nenori įgauti nelieciamosios statusą,nes dėl Snoro jai neramu.

Pagarba Gyliui

Bus,oi bus Simonytei, tokį banką sunaikino.Dievas mato oi bus.

Kas per durnumas

Pasaulis kovoja su mirtina liga, nausėda nusišneka, o šimonytė kovoja dėl premjero posto. Ar jums su galvomis negerai?

nuogirda

Girdėjau jog išperstadantę e-masiulis drožia???

nelabai

profesorius si karta stipriai pritempia norima prie esamo, ir del to yra labai neskanu. kad ji skolinosi uz 10 proc o ne uz maziau, tai buvo suverenios valstybes suverenios (nebutinai kompetetingos) valdzios teisetas sprendimas. gal ir blogas, bet teisetas, del to sprendimo konservatoriai veliau atsidure opozicijoje. apie tai kartais ziniasklaidoje yra rasoma. del Snoro… profesorius yra protingas zmogus ir tikrai turetu zinoti, kad pinigai ten sekmingai buvo vagiami dideliais kiekiais ir kad banko galimas zlugimas galejo sukelti bankines sistemos krize, o tada jos gelbejimas butu dar ne tiek kainaves. ar viskas is Simonytes/Vasiliausko kontoru buvo padaryta idealiai? tikriausiai ne, tikriausiai ir pasipelne daug kas is to situacijos. bet vis delto nereiketu sakyti, kad Snoro subankrotinimas yra anos vyriausybes ar kazkuriu… Skaityti daugiau »

stasys

Sovietinis nomenklatūrininkas , visu įmanomų Lietuvos gelbėjimo planu autorius ir aktyvus dalyvis samprotauja kaip reikalai klostysis besislapstantiems bankininkams Paryžiuje .:) Tiesa sakant ekonomikos mokslu teoretikas tik teoriškai gali ka nors pasakyti apie ta busimą anu sėkmę . Per daug jau storos kaltinimu bylos iškeltos buvusio banko Snoras savininkams . Beje tai buvo pirmas kartas kai valstybė elementariai paprastai pastatė į vieta neliečiamas verslo nagines ., ar Jos paskutinės ? tikrai ne ..Tai kodėl tas Drąsos partijos eks-legionierius taip rūpinasi tuo kas ne jo nosiai ir proteliui ? Įpareigoja viešas interesas pažliumbti į pagiežos nosinaite ..

Galvoju

Bijo Simonyte Snoro….Bijociau ir aš tiek prisisikus.

stasys

jei siūlosi toliau padėti valstybei matyt nebijo ir pasitikį Lietuvos visuomene .Priešingu atveju slėptusi kokioje anti- rusijoje ir rašytu čia drąsiai komentarus paleckiuku’ pykčiui .

Jolanta

Tai nesupratau,ar Simonyte nori Skverneli nuversti.Tai ji nori į Sauliaus vietą??????? Įdomu.Simonyte verčia valdžią.Siaip.Uz Snora ją reikėtų sodinti.

Kis

jeigu byla uzsiims vakaru teisininai,kuriuos nerikia slepti 100 metu,bus negerai tiems kas padare si gesefta.Tai bus pirmieji sodinimai siu varnalesu.Dedules vietininkas tiki Lietuvoje,jam pavesta skurdinti tauta uz tai ,kad nerinko prezidentu ir nerenka broilerio,galiu patikinti,kad norint neaptureti gedos siam kupriui reikia greiciau ciuzti prie darbo;si karta jis bus peckuriu pekloje.Tai bus amen juze siai giminei.

Naujiena

Grybauskaitė įkūrė fondą koronai remti, su ja fonde advokatas Valiūnas ,kuris Paryžiaus arbitraže kovoja prieš Snoro savininkus.Fondo sąskaita Lietuvos Banke pas draugeli Vasiliauska.Grybauskaitei tapti fondo pirmininke pasiūlė Šapoka.Grybauskaites pasiūlytas finansų ministras.Kaip nori taip vargšų lietuvių pinigėliai atsidurs tose pačiose rankose.

Kis kis

Su tokiu nyku ne katino protui, jis ne savo vietoje, jo paskirtis gaudyti peles.

Dzeikas

Besitikincius Vakaru teisininku pagalbos skubu nuvilt: „ne tau Martynai melynas dangus”. Kodel? Kyba vakaru teisininkai nemoka isnarpliot aferistu? Moka, ir isnarplios.Ir teismo verdiktas bus kaltinamasis. Bet koks banderlogams skirtumas? Lietuviska spauda apie tai ne puses zo neisspausdins. O Simonyte toliau sedes kur sedi? Ka banderlogai i tai? Na rasis koks pusiau rastingas „prezidentui” parasys „chielobitnaja”, girdi Paryziaus teismo Simonyte pripazinta kalta, kodel Lietuvoj prokuratura jos nevelka teisman ir nenubaudzia pagal kaltinamaji straipsni? Prezikas i tai: – Prazidentas vykdomoji valdzia ir pagal Konstitucija negaliu kistis i teismu darba. Bet sakykim banderlogas nenurims ir bandys kipeza kelt.Tada paruosta kita „otmazke” – Lietuvos spauda nieko apie tai nerase, o uzsienio visokie blogeriai Lietuvai „ne ukazas”.Ir aplamai, as tuo klausimu daugiau nekalbesiu (verciu is… Skaityti daugiau »

Oj, laukiam laukiam

konservų mes už grotų laukiam!

stasys

cit. „„Atėjo laikas susitelkti ir padėti vieni kitiems. Šiuo metu mūsų visų pagalbos labiausiai reikia medikams ir ligoniams. Todėl džiaugiuosi, kad toks fondas veikia ir aš galiu prisidėti prie jo veiklos. Dalytis ir padėti dar niekada nebuvo taip prasminga ir svarbu“, – pranešime sakė D. Grybauskaitė. Ar yra ka pridurti prie to kas pasakyta .?

>Dzeikui

Ar tu Džeikas, Dzeikas, ar Dzekas, labai jau baisiai, taip tautą gramzdint, įsisąmonink, išrinktos tautos nėra,o gal tu žinai?, tai pasakyk.

To stasys

Fondo pinigai konservom į kišenę

Jei kas leistų rinktis

Sirgti koronavirusu, bet už grotų pamatyti pasodintus Kubilių, Šimonytę, Grybauskaitę, Vasiliauską, R. Masiulį ir kitus, dalyvavusius Snoro ir Independence aferose? Sutikčiau tą pačią sekundę!

O K.Ramoną kvies liudininku į teismą už akių?

Pagoglinkit straipsnį „Liudininkas iš Lietuvos banko: „Snoro” šturmą laimino prezidentė”.

pridurkui štaziui

„Ar yra ka pridurti prie to kas pasakyta .?”
Yra –
nuo kada lietuviškų, o ypač burokinių/kgbistinių „politikų” žodžiai sutampa su darbais?
propaganda tiki tik pridurkai

Gyliui

Kaip su pirštu į akį.Simonyte bijo Snoro.Simtas procentų.

stasys

delfi.lt/video/laidos/delfi-demesio-centre/delfi-demesio-centre-speciali-laida-su-prezidentu-gitanu-nauseda.d?id=83830941.. Prezidentas siūlo palaukti pandemijos pabaigos ir tada vertinti darbus .? Matyt prašyti pakelti rankas balsuojant už ta siūlymą butu per sudėtinga .. žmones spaudžia corono virusas ..o tvartelis nėra didelis savi-izoliacijai tyloje .

stasys

pridurkui štaziui 2020-03-20 14:53 > čia iš kurios laiptinės pasižiūrėti .. pridurku laiptinė iš galo pas tamsta . D.Grybauskaitė savo reiklumu jau senai įrodė kad Jos vienos pilnai užtenka sutvarkyti .. ūsuotiems barsukams .

aciu autoriui

trumpai ir i tiksla.

Keistas

Klausimas, ko taip bijomasi tos mergaitės?, tiems bijantiems matyt ji atrodo kaip devingalvis slibinas, kažko jie priėdė.

Virusas plinta

pagrinde per emigrantus.O į emigraciją juos pasiuntė Kubilius.

To keistas

Pirmiausia tai ne mergaitė, o transvestitas, o antra ne jos bijo, o ji bijo….Chi..chi

šyva

pirmiausia tai ne mergaitė o arklys
kumelė jeigu norit

Vanda

Šimonytei kvepia Sniego gatvės izoliatoriumi.

Publika

Baisi be žodžių, ir jie dar kažko nori, net beždžiones šitaip nedaro.

Vardas

Tiesiog Ingrida Simonyte tinkama tik seksualiai paciulpti Kinijos prostitutems JAV demokratams Joe Biden arba Bernie Sanders, kad isvengtu ilgu kalejimo metu arba susaudymo uz kolaboravima su progresyviais liberastais, progresyviais zydais, progresyvia banku ir korporaciju mafija.
Tokios politikos superzvaidzdes kaip Donald John Trump, Michael Richard Pence nemegsta parsidavusiu Kinijai atvirai kvailu bobu kaip Hillary Clinton, Angela Merkel, Ingrida Simonyte.

Šimonyte,

pasvajok, ir praeis. Galėtum tik tada, jeigu mes norėtume. Deja…

stasys

šyva kumelė ir tai geriau prunkščią kai ja ‘tvarko’ iš užpakalio .. ‘vardas” galėtu pats sau nučiulpti ir daugiau to niekam čia nesiūlyti .. bet argi paklausys ? abejoju. Nors G.Nausėda ir siūlo susilaikyti toliau spausti ‘triedžianti’ R.Karbauskį .. ir valdančiuosius . Konservatoriams reiktu pagalvoti apie šešėlinės vyriausybės idėjos svarstymą . Neleisti atsipalaiduoti S.Skverneliui daug svarbesnis tikslas to kam kokia ranka išsukti .. iš riešo su Seimo pirmininko pagalba . Dabar tikrai ne metas sėdėti ir laukti kol reikalai pats tragiški ir nepamainomi .

Vardas

Nebus jokio vieningo kumscio Lietuvoje, su progresyviais liberastiniais vagimis norinciais su Kinijos viruso pagalba uztusuoti ES kysius Lietuvoje ir Lietuvos praskolinima. Tegu dulkina Gabrielius Simonyte per sikna kol dar turi laiko.

Karti

Tiesa, kuria kartais pasako Džeikas, tokie kaip vardas ir dar pilna visokių pridurkų, yra vadinamos tautos dalis kurie tik išmatas laka, aišku dalis visada yra sveikesni.

Vis mąstau

Kaip tokius nieksus kaip Simonyte šventa Lietuvos žemė pakenčia

>vis mąstau

Labi didelis klausimas?, kas gali pasakyt kaip mąsto šūdas?.

stasys

štai apie ką mąsto su Korono virusų eilinė Lietuvos ‘pelėda’.. paklausite nustebęs
? nieko panašaus, per virtuvės langą labai nuobodu pasaulį stebėti .

Kas yra simonyte

Vor v zokone.

Labai gerai

Tegul atsako mko pridirbi,vadovaujant grybei, kubiliui, juknevičienei, lansbergiams? Šimonytė dabar reklamuojasi kaip pranašas , kritikuodamas gerai jau ketvirti metai dirbančius valstiečius, vyriausybę, lai atsako ko prisidirbo-lai grąžina praradimus !

Kartais

Skaitau straipsnius šiam portale , kurie būna parašyti protingų žmonių. Bet ,komentaruose sėdi
chuiliniai vatnykai,apsimetę nacionalistais…

Koronavirusas

Laikas Simonytei i valdžia – iškart mirčių atsiras.

Aisku kad Simonyte ir kiti ses uz

Snoro banka.

Aisku kad Simonyte ir kiti ses uz

Snora.

100
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top