Povilas Urbšys apie G. Landsbergio kontrolinius šūvius liberalams: tai – kerštas

Kaip jau rašėme, praėjusį ketvirtadienį generaliniui prokurorui paskelbus apie savo ketinimus prašyti Seimo panaikinti Gintaro Steponavičiaus teisinę neliečiamybę ir pasidalijus įtarimais, jog galimai ir Liberalų sąjūdis sulaukęs neteisėtos koncerno „MG Baltic“ paramos, jaunasis konservatorių vadas Gabrielius Landsbergis savo veidaknygės paskyroje suskubo pasamprotauti:

Arba jie visi investavo į nekilnojamajį turtą Nidoje, arba liberalų partijos vadovybė yra sistemiškai korumpuota.
Gintaras turi atsisakyti Seimo nario mandato nesiteisindamas ir nelaukdamas svarstymų Seime.
O Tėvynės sąjungoje šiandien pradėsime diskusiją dėl tolimesnio bendradarbiavimo su Liberalų sąjūdžiu.

Ką tokie TS-LKD partijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio pareiškimai reiškia?

„Tai, ką daro G.Landsbergis, jau panašu ne į bandymą parklupdyti liberalus, bet į kontrolinį šūvį“, – taip tokias kalbas įvertino Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Povilas Urbšys.

„Lietuvos ryto“ žurnalisto Tado Ignatavičiaus paprašytas pakomentuoti pasikeitusią jaunojo politiko retoriką buvęs Valstiečių ir žaliųjų sąjungos derybininkas prisiminė, kad dar rudenį TS-LKD vadas buvo kitokios nuomonės ir net siekė į derybas dėl galimos koalicijos įtraukti ir Liberalų Sąjūdį, o visus perspėjimus, kad po rinkimų pratęstas korupcijos bylos tyrimas gali plėstis ir atsirasti daugiau įtariamųjų, ignoravo. Tuo metu G. Landsbergis „tik reikalavo „valstiečių“ nekaltumo įrodymų, o liberalų dėmės jam tada visai nerūpėjo“, – pasakojo P.Urbšys.

Žurnalisto teigimu, parlamentarą stebina ir tai, kad dabar konservatorių lyderis siūlo savo ilgalaikiams partneriams tikrintis melo detektoriumi, nors rudenį, per derybas dėl valdžios, jis visiškai nekreipė dėmesio į didelę tikimybę, jog G.Steponavičiaus statusas byloje, ypač po kratų, atliktų vasarą jo įkurtame fonde, gali būti pakeistas.

Tiesa, tąkart ir Liberalų sąjūdžiui buvo nepriimtina, kad konservatoriai su jais elgiasi lyg vyresnysis brolis ir „derasi už juos neprašomi“, nors patys į koaliciją jie ir nesiveržia. Kaip jau skelbėme, antrą kartą nuo TS-LKD partijos Liberalų sąjunga atsiribojo tada, kai nesutiko sudaryti sutarties dėl G.Landsbergio galimybės užtimti Seimo opozicijos lyderio postą. P. Urbšio manymu, „gali būti, kad jis liberalams negali atleisti ir už tai. Kai negali natūraliu būdu tapti lyderiu, tada bandai tokiu save parodyti“.

Žurnalisto teigimu, parlamentarui atrodo, jog G.Landsbergis, taip dažnai keičiantis nuomonę apie anksčiau strateginiais partneriais laikytus liberalus, „tai daro ne vien tik dėl politinės konkurencijos“. „Panašu, kad konservatorių lyderis nori tapti teisuoliu, savotišku vyriausiuoju politikos tvarkytoju, kuris vienintelis žino, kurie yra geri, kurie blogi ir ką galima patraukti baudžiamojon atsakomybėm, ko ne“, – su lrytas.lt savo svarstymais dalijosi P.Urbšys.

Darsyk Liberalų Sąjūdis atsiribojo nuo konservatorių per balsavimą dėl leidimo panaikinti M.Adomėno teisinę neliečiamybę. Tąkart konservatorius, išėjusius iš Seimo posėdžių salės, palaikė „tvarkiečiai“ bei lenkai, tačiau Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai – ne. Šios frakcijos narys, Seimo Antikorupcijos komisijos vadovas Vitalijus Gailius, raginęs balsuoti už tai, kad M.Adomėno teisinė neliečiamybė būtų panaikinta, P. Urbšio manymu, bus patekęs į G.Landsbergio nemalonę. Taip parlamentaras įvertino iš konservatorių lyderio nuskambėjusį raginimą V.Gailiui trauktis iš Seimo Antikorupcijos komisijos vadovo posto.

Tačiau P. Urbšio teigimu, G. Landsbergis „praleido progą patylėti“, mat tokie pareiškimai labai jau „panašūs į kerštą“ už V.Gailiaus vadovautos komisijos išvadą, padarytą prieš metus atlikus parlamentinį tyrimą („Dėl A.Landsbergienės veiksmų siekiant gauti naudos iš valstybinės įmonės, valstybė galėjo patirti didelę žalą“). Be to, Komisija paprašė, kad valstybės įmonės ir Karalienės Mortos mokyklos sutartį įvertintų ir Valstybės kontrolė. Kaip pabrėžė P. Urbšys, tokios TS-LKD lyderio kalbos „jau tikrai panašu į kerštą už G.Landsbergio žmonos Austėjos verslui nepalankias šios komisijos išvadas. Po jų žlugo šiam verslui plėstis labai patrauklus projektas“.

P.Urbšio teigimu, G.Landsbergis šiuo metu „talžo liberalus“, nes būtent tai konservatoriams yra „naudinga“. „Juk E.Masiuliui dar nebuvo pranykusios antrankių žymės ant rankų, kai G.Landsbergis susikrovė lagaminus ir grįžo į Lietuvą“, – sakė parlamentaras.

Kas be ko, šis kandalas tapo puikia proga persivilioti dalį Liberalų sąjungos rinkėjų, nusivylusių jais dėl E. Masiulio skandalo – siekdami šio tikslo, pasak Seimo nario, konservatoriai per rinkimus aukojo net savo vertybes.

„Bet dabar konservatoriai mato, kad liberalai atgauna jėgas, gal net stiprėja. Todėl G.Landsbergis bando užšokti ant naujos korupcijos skandalo bangos, pamiršdamas, kad ši byla dar visai neseniai jam netrukdė su liberalais dėtis į krūvą. Tada jam buvo naudingiau liberalus vestis kartu ir galutinai ištirpdyti savo šešėlyje. Dabar interesai keičiasi, todėl reikia tų kontrolinių šūvių, kad liberalai daugiau neatsigautų“, – lrytas.lt sakė P.Urbšys.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
44 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Сталкер

čekistas(bomžas-pedofilas) Povilas svarsto apie čekistu anukelio feikinius suvius.
Visos scenos viksta absurdo teatre kurio pavadinimas „politika” ant Lietuvos.

albina

Nesenstanti ir vis dar aktuali frazė:kaip svarbu politikui nepraleisti progos patylėti.Manau dažnokai praleidžia tokias progas Gabrielius,ant bangos su tokiu pačiu grėbliu užšoko Guoga.Galim tik įsivaizduoti,kokie šmaikštūs būtų ir politikai,ir portalai,jei spec.liudytojais būtų valstiečiai.O dabar tiesiog gražu:Žiemytė klausia Masiulio,kaip šis vertina premjero darbą,Jančius nepraleidžia progos nepaklausti Blažytės ne tik apie Trampą,bet ir apie Kildišienę.Cirkas neišvažiavo,ponai!

Stalker

Esme tame kad Povilas, Anukelis, Liberalai tai yra eliniai čekistines(pedofilu ir bomžu) sistemos eiliniai tarnautojai. Visos tos konfrontacijos yra feikai nuo pradzios iki galo.
Paprasciau tariant tai yra teatras, skirtas runkeliams smegenis pudrinti.

Jo, o klausimas

dėl ko asnūūūkas šūvius švilpia? Ogi todėl, kad otkatais MGB nesidalino liberastai su konservais. Konservai yra konservai, o ne kažkokie TSKD.

Сталкер >

Viskas ten dalinasi. Visas skandalas su MGB yra feiknis nuo pradzios iki galo. Kaip sake komunistas Kirkilas, tas feikinis skandalas reikalingas kad feikines čekistu(pedofilu ir bomžu) liberalu partijos lyderis pasitrauktu ir užleistu vieta visiskam durnialiui Ozio vytauto anukeliui.

tovariščiui Сталкер

gerbiamas Сталкер – ar žinote ką žodis „bomžas” reiškia?

kche kche kche

Anūkas šovė į nubėgančių lyberių SĖDMENIS.

Сталкер

Б.О.М.Ж – без определённого места жительства.

čekistas - bomžas?

kažkaip nesueina galai.
čekistai, kgbistai – vieni iš turtingiausių Lietuvoje (jei ne turtingiausi)
—-
gal tovariščius Сталкер paaiškins, ką jis turi minty?

Netikėk

nė vienu politiku. Netikėk nė vienu jų žodžiu, o tuo labiau pažadu.
Jie visi iki vieno yra melagiai ir kyšininkai. Tokiais jie tampa iškart po rinkimų (išimtys tik patvirtina TAISYKLĘ).

Сталкер

+ Bonus Л.О.Х – лицо обманутое хулиганом
——————————
Labai savalaikis klausimas. Aciu!
Tirinejant stebuklingus padarus čekistu sunelius,švogerius ir visokiausius klimaksinius pudelius as pastebejau toki idomu dalyka, kad jie labai megsta vartoti zodzius apie kuriu prasme, neturi žalio supratimo. Bet dar keisciausias dalykas kad vartojant nežinomus žodžius jie samprotauja apie nežinomus dalykus. Galu gale gaunasi kažkokia sudetinga psihine lyga.
Bet vistik as issiaiskinau ka jie turi omenij vartojant ir samprotaujant apie nežinomibe.
————————————
Pvz. Čekistai yra lohas, bomžai, pedofilai, del to kad valstybe praktiskai sunaikinta. O jie nesugebejo sau sutaupiti ant Gelintvageno ir vazineja su kybirais Tauregais. Tam kad biski pataisit situacija ir gaut reikiama summa iki Gelintvageno, jie bando parduot savo mažametes dukrites i pedafiline vergove.

Stalkeriui

Išsiblaivyk, jei įmanoma.

P. Urbšys tikrai

Manau, Povilas Urbšys tikrai praleido gerą progą patylėti. Taigi.

turim šviežienos

Kažada čia spamino toks „taigis”. Atsikratėme. „Taigisą” tuoj pat pakeitė „stasys” + „julius puras”. Tie du ilgokai visus užknisinėjo, bet galų gale vis tik išsikvėpė, devalvavosi. Dabar kontora mums įsūdė „šviežią” produktą- fruktą „stalkerį”.
Šviežias šūdas efektyvesnis. Labiau smirda.

Stalker >

Gerbiamieji čekistai! 😉 Tai kas jums nepatinka? :D:D:D
——————-
As jusu is dalies suprantu, kiekvienas daro „bapkes” kaip moka, vogia arba pardavineja dukrites i vergove pas pedofilus.
Bet as negaliu suprast vieno paprasto dalyko, kur yra mano nauda is jusu?
——————–
Ir apalamai kaip galima tureti kazkokiu reikalu su debilais su kuriais neimanoma susisneketi?

Stalker > turim šviežienos

Nepergivenk, as cia ilgam neuzsilaikisiu.

troliui

Tau pasisekė, kad šis portalas bejėgis prieš trolinimą.

Stalker

Tai kad portalas antisisteminis ir mano trolinimas irgi antisisteminis.

trolis troliui akies nekerta

Jei Stalkeris nėra to paties Pųro reinkarnacija, tai mokykloje jiedu sėdėjo viename suole ir po pradinės kartu įsidarbino vienoje kontoroje.
Bet Stakeris maskuojasi apsimesdamas, kad baigęs rusišką pradinę.

Tarabilda šviežienai

Bet tas trolis labai techniškai įsitrolino. Pastebėjau šitą š.krūvą nuo pirmojo pasirodymo ir signalizavau, kad tai galimai staska. Jis greitai pakeitė intonaciją, buvo pasidaręs vos ne koks Puteikinis kariautojas už teisybę ir prieš korupciją bei valdžią, bet kai pasisukdavo koks klausimėlis iš esmės, visados išlįsdavo kontoros ausys.
Kas juos išduoda, tai vertybinis jomarkas. Trolis niekados neturi tapatybės.

Stalker

Matau čekistai(lohai,bomžai,pedofilai) labai gerai pastebe kur kas yra. Tai gal čekistai(lohai,bomžai,pedofilai) paliks ramybeja ta „š.krūvą”? kad komentaruose nesmirdetu?

Tarabilda

Oho ho. „Stalker” pradėjo rodyti bicepsus prie klaviatūros. Tik taukšt klavišą ir penki nykščiai į viršų po savu komentaru. Pagal kokią ten programėlę dirbi, šmiki. O gal vienas kontoros kabinetuose siautėji prie n kompiuterių?

Stalker

„čekistas – bomžas? 2017-04-17 10:43
kažkaip nesueina galai.
čekistai, kgbistai – vieni iš turtingiausių Lietuvoje (jei ne turtingiausi)”
————————
Б.О.М.Ж – без определённого места жительства.
—————————
Vistik matau, jeigu čekistui(lohui,bomžui,pedofilui) tiesiai pasakit žodzio prasme, jam vistiek nedaeina ir jisai toliau varo savo.
Apgailetinas vaizdelis.

J--- Tarabilda

Dėl pliusiuķų gausos po kontorinio „starterio” skiedalais:
Čia jokių stebuklų. Portalo programavime yra palikta žiopla landa. Jau anksčiau turėjau abejonių, tad patyrinėjau paprasčiausio testavimo būdu.
Ir radau. Iš principo, bet kas netrukdomas gali po bet kuriuo komentaru pridėti tiek pliusų ar minusų kiek tik įvalios.
Kaip?
Negaliu viešai sakyt, pats supranti. Bet kadangi kontora jau rado tą plyšį, vansi reik užlopyt.
Vienžo, jeigu reikia, pastatyk arbatos kokioj nors blyninėj ir parodysiu kas kur ir kaip. Adminas be vargo uždarys tą fortkę.

сталкер > Tarabilda

tai ka veiksim?

Tarabilda

Va ir sudegė trolis, paleidęs neužmirštuolių odekolono kvapelį.

nėra jokių paslapčių

su chrome browseriu atsidaryti „naują nežinomą langą”, nukopijuoti komentarų nuorodą ir dėti pliusą ar minusą.
Tą pačią procedūrą pakartoti – tiek kartų, kiek nori tų pliusų ar minusų.
—-
čia tik vienas iš būdų – be abejo, yra ir kitų variantų.

Stalker > Tarabilda

Nu tai tada viso geriausio ir paliekat mane ramybej. Taip?

J---T

Su nuorodų kopijavimu daug zabovos.
Programinė skylė tokia, kad nereikia nieko papildomo daryti.
Ateik ir nykščiuok kiek nori.
Trijų metų vaikas sugebėtų.

T -- J

Man tas visiškai nerūpi, bet instrumentas geras tuo, kad tas kas juo naudojasi, yra net plekšnės akim demaskuojamas.

J---T

Supratau. Tiesiog pasakiau ką žinau. O boboikams gal dar negreit dašus. Bus matyt. Čia jau admino rūpestis.

T --- J

Jo. Suvalgėm Stalkerį. Neskanus buvo. Toks liekamasis skonis burnoj lyg prasto čebatų vakso.

J---T

Tas tai taip. Bobikus lukštenti nesunku. Kai iš keleto pusių aižo aniems šonus. O kol pavieniui jiems pastabas kas daro, anie tik į akis žvengia. Vis tik jau jeigu apie tuos kontorų šunkaras šnekta išėjo- sakyk, ką misliji apie fono pokyčius per bobikų elgesio kaitos prizmę? Ar bandei suvest tokius koreliacinius galus kaip: staskos, puro, raigrybo et. cet propagandos ir situacija po rinkimų cirko? Po to, kai akivaizdžiai atsivėrė karbauck-skvernininkų neįgalumas bei dvilypumai, kai plika akim matomi matrioškyno dirigavimai gaivinant brilerį- vot, ką manai apie bobikų taktikas naujame kontekste. Gali atrodyti, jog kontora nesuformuluoja cucikams aiškių užduočių, mat lojimas gana padrikas ir su pauzėmis. Bet giliau pamintijus, vis gi tam tikrų dėsningumų lyg ir yra. Man dingojasi, jog yr ruošiamasi… Skaityti daugiau »

Stalker > Rasele

Smagu paciai su savim kalbetis?

starterių pamainai

Žioply, pamiršai kirilicą įsijungti. Laikykis įmyžo.

Tarabilda  --- J.

Sunku pasakyti, kokio čia lygio tie bobikai. Kad jie mutuoja, tai faktas. Kiekvienas turi šiokį tokį įdirbį, tik gana sunku suprasti, kokia jų destrukcinio darbo prasmė, kai juos kone visi gana lengvai atpažįsta. Sakai, kad jie vykdo kažkokius parengiamuosius darbus, kažką didelio pridenginėja, kas turėtų įvykti…
Abejoju. Jų šeimininkai irgi nežino, kas čia gali įvykti ir yra baisiausiai nenuoseklūs. Tad ir skleidžia chaosą iš savo vadaviečių. Daugiau nieko. Jokių idėjų ten ir su žiburiu nerasi.

Julius Puras

” bet į kontrolinį šūvį“ tai yra isterija. O Urbšys rūpinasi ne „liberalais” bet savo draugeliu Gailiumi. Visa šitų dviejų veikėjų politika tai apsimetinėjimas. Abu iš to pačio juodojo 80 seimūnų sąrašo.

Kad ir toks klausimas:

Ko sieks matrioška po savo kadencijos?
Gal tapti visagale premjere?
Paklusnus saldofonas daukantynės poste tam būtų parankus.
Klausiant kam matrioškai premjerės postas kyla daug įdomių paralelinių klausimų. Kad ir apie geležinkelių pertvarkos planus.
Geležinkeliai yra strateginis objektas. Ypač karo metu.
Premjero postas taip pat.
Ir tuomet iškyla klausimas- kieno zadanijas vykdys ta figúra.

Сталкер > Raselei

Čekistu(lohu,bomžu,pedofilu) niekas neperspejo nes zino kad jie miegsta stukaciokini. Ir ipatingai megsta vogti „bapkes”
—————————
O čekistu(lohu,bomžu,pedofilu) trolinimas „just for fun”.

Kad ir kitoks klausimas

Finliandizacijos scenarijų matyt buvo ne vienas, bet visų jų esmė ta pati – suverenias valstybes valdyti iš kitų jėgos centrų. Nepastebimai, per pastatytas vietines valdžias.Tokį žaidimą lošia Maskva su ES kvislingais, demoralizuodama visuomenes savo pačių rankomis ir primesdama žaidimo taisykles nacionalinę savigarbą išlaikiusioms tautoms. Pavyzdėlis prieš akis – Lenkija. Norėdama laikytis oriai priešu tapo ir Maskvai ir Briuseliui. Bingo. Vadinas, finliandizacijos scenarijus yra vienas ir tas pats.

Stalker

Magnolija visapusiskai ir pilnavertiskai integruota i čekistu(lohu,bomžu,pedofilu) klana.
Del to, tiketis is jos kazkokiu neaiskiu manevru manau nevertetu.

Stalker

„, bet visų jų esmė ta pati – suverenias valstybes valdyti iš kitų jėgos centrų”
Ka jus turit omenij po žodžiu „valdyti”?
Tarp europos sajungos valstybiu yra susitarimai, glaudus ekonominiai ir migracijos rysiai. Bet kokie nesuderinti manevrai gali skaudziai atsirugti.

isvada

susipjove dvi ziurkes. Nematau tarp ju jokio skirtumo.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Neatmeskime konkurencijos už pinigus iš koncerno. Ir liberastai ir konservatoriai susitikinėja su tais pačiais dviem rinkkėjais iš koncerno. Kitų rinkėjų kaip ir nematyti.

44
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top