Povilas Urbšys. Planus dėl plačios koalicijos sugriovė nekorektiška konservatorių laikysena per konsultacijas

„Vakaro žinios“

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), pirmadienį pradėjusi derybas dėl valdančiosios koalicijos su socialdemokratais, artimiausiu metu suderins programines nuostatas ir tą ketina padaryti per savaitę. Konsultacijos su konservatoriais derybomis taip ir nevirto. Anot LVŽS derybininko Povilo Urbšio, tai nulėmė nekorektiška konservatorių laikysena.

Konsultacijos dėl galimos koalicijos su konservatoriais baigėsi vos prasidėjusios. Kodėl? – „Vakaro žinios“ teiravosi parlamentaro Povilo URBŠIO.

Konsultacijos vyko dėl galimybės sudaryti plačią koaliciją. Mes norėjome išsiaiškinti, ar konservatoriai sutinka su tokiu formatu, nes, priešingai nei jie, mes į koaliciją nenorime nieko per prievartą tempti. Išsiaiškinome, kad jie nėra pasirengę plačiai koalicijai, nes konservatorių priešiškumas socialdemokratų atžvilgiu yra išlikęs ir išliks. Tada pasirinkome formatą, kad dėl valdančiosios koalicijos deramės atskirai su konservatoriais ir atskirai su socialdemokratais, kad būtų rastas geriausias variantas Lietuvai. Konservatoriai pareiškė: jei tuo pačiu metu deratės su socialdemokratais, tuo pačiu metu jokios derybos su mumis negali vykti. Todėl šią savaitę derėsimės tik su socialdemokratais.

Konservatoriai buvo iškėlę kokių nors reikalavimų, kurie „valstiečiams“ buvo nepriimtini?

Pirmiausiai jie pareiškė nematantys galimybės būti vienoje koalicijoje su socialdemokratais. Ir primygtinai siūlė į ją įtraukti Liberalų sąjūdį – kad jie turi būti privalomi partneriai. Paskui išaiškėjo, kad patys liberalai nenori į koaliciją. Trečias dalykas – konservatoriai iškėlė reikalavimą, kad tie politikai, kurie norės pasirašyti koalicijos sutartį, gautų Valstybės saugumo departamento „indulgenciją“. Kai kurie konservatoriai negali susitaikyti su pralaimėjimu Seimo rinkimuose, todėl iš anksto ėmė kelti neįvykdomas sąlygas – tiek dėl liberalų įtraukimo, tiek dėl VSD „indulgencijų“. Dar vienas dalykas – jau prasidėjus konsultacijoms konservatoriai pareiškė, esą LVŽS siunčia deryboms mane, kad iš anksto būtų aišku, jog su konservatoriais nebus susitarta… Tai buvo desperatiškas noras pateisinti savo elgesį, kodėl jie nenori derėtis, jei nesutinkama su jų neįvykdomomis sąlygomis. Dar daugiau – prieš antrą rinkimų į Seimą turą konservatoriaus Gabrieliaus Landsbergio iniciatyva vyko jo ir mano susitikimas akis į akį. Jis man pasakė, kad mano buvimas LVŽS sąraše jiems duoda garantijas dėl mūsų „dešinumo“. O kažkodėl pasikeitus rinkimų rezultatams, kai per antrąjį turą iškovojome labai daug mandatų, mes tapome „neaiškiais“, o aš iš dešiniojo tapau vos ne prorusiškas.

Dėl VSD „indulgencijų“ – LVŽS vadovai buvo pareiškę, kad jie nieko prieš, jei bus patikrinti.

Mes esame už tai, kad nekiltų jokių abejonių dėl mūsų skaidrumo. Net esame priėmę sprendimą, kad visi 56, kurie yra išrinkti į Seimą, kreiptųsi į VSD – kad gautų leidimą dirbti su slaptais dokumentais ir panaikintų bet kokias abejones. Tačiau išankstinis konservatorių reikalavimas dėl VSD patikros leidžia suprasti, kad jie patys bando inicijuoti tokią situaciją ir patys „iškepti“ pažymą, pirmiausia apie Ramūną Karbauskį. Nes žiniasklaidoje jau minima Ukrainos slaptosios tarnybos pažyma. Labai panašu, kad pažymų karas inicijuojamas kai kurių konservatorių, kurie tokiu būdu siekia įtraukti ne tik Lietuvos slaptąsias tarnybas, bet ir pačią prezidentę.

Ar taip siekiama mesti šešėlį tik ant R.Karbauskio, ar apskritai perimti iniciatyvą sudarant koaliciją, nes gali atsirasti slaptosios pažymos, kad ir, pavyzdžiui, jūs ar kiti derybininkai yra kažkokie neskaidrūs?

Bet kokia kaina siekiama revanšo, norima paniekinti žmonių pasirinkimą, pasėti tam tikrą nestabilumą valstybėje ir per R.Karbauskį mesti šešėlį ant visos LVŽS. Konservatoriai akcentuoja, kad aplink Lietuvą yra itin sudėtinga tarptautinė situacija, tačiau kai kurie dėl savo siaurų partinių interesų ignoruoja tą išorinę grėsmę. Ir tai, kas šiuo metu vyksta, naudinga ne kam kitam, kaip Rusijai, kuri ir siekia diskredituoti demokratiją Pabaltijo valstybėse bei sukelti politinę krizę, nepasitikėjimą valdžia. Įsivaizduokite, jei koks nors žmogus, atvirai siejamas su Kremliumi, atsirastų su užsienio specialiosios tarnybos pažyma, visi sakytų, kad tai inicijuojama Rusijos, kad tai provokacija. Tačiau kai tokia pažyma sušmėžuoja konservatorių rankose, iš karto tarsi įgauna visai kitą atspalvį, nors iš tikrųjų provokacijos ir inicijuojamos tariamų patriotų pagalba, o ne žmonių, kurie laikomi vos ne Lietuvos priešais.

Jei koaliciją sudarytų tik jūsų partija ir socialdemokratai, ji teturėtų 73 mandatus ir būtų labai trapi. Gal bus siekiama, kad prisijungtų ir, pavyzdžiui, „tvarkiečiai“, darbiečiai“ ar kitos jėgos, turinčios nedaug mandatų?

Koaliciją sudarytų 73 Seimo nariai, o atskirais svarbiais klausimais būtų atskirai deramasi su kitomis frakcijomis. Pavyzdžiui, jei spręstume klausimą dėl Konstitucinės pataisos, apibrėžiančios šeimos sąvoką, mes palaikytume tik nuostatą, kad šeima atsiranda tik sudarius santuoką. Tačiau labai realu, kad dalis socialdemokratų nepalaikytų mūsų, bet abejoju, kad to nepalaikytų dalis konservatorių ar lenkų. Lygiai taip pat, jei svarstytume klausimus dėl socialinės atskirties mažinimo, su kitomis frakcijomis tartumės, kad balsuojant už tai jos pritartų koalicijos nuostatai. Bet kokiu atveju kiekvienu svarbiu klausimu vyktų derybos ir su koalicijai nepriklausančiomis frakcijomis. Mes turime panaikinti ydingą principą, kai pataisoms nepritariama atsižvelgiant ne į tai, kas siūloma, o į tai, kas siūlo. Mūsų politinėje kultūroje, deja, dabar galioja priešinga nuostata – kad ir koks naudingas projektas siūlomas, koalicijai nepriklausančios frakcijos jam nepritaria. Mes bandysime šį požiūrį pakeisti, nes rinkėjai iš mūsų reikalauja kitokio požiūrio.

Socialdemokratai jau pateikė kokių nors savų reikalavimų?

Nė vieno. Be to, noriu akcentuoti, kad pirmą kartą Lietuvos istorijoje koalicija sudarinėjama ne nuo rankų sukirtimo dėl postų, o derinant vertybines nuostatas. Tik kai bus suderinti šie esminiai dalykai, bus pereita prie kalbų, kam koks postas ir kiek jų turėtų priklausyti.

Savo ruožtu kokių savo programinių nuostatų niekaip neatsisakys LVŽS, net jei tai ir trukdytų suburti koaliciją?

Jokiu būtų neatsisakysime savo nuostatų, kurios susijusios su valstybės, Tautos tapatybe, tradicijų saugojimu. Jei kalbame apie valstybinę kalbą, mes tikrai nesutiksime, kad reikia įsileisti nelietuviškus ženklus į lietuvišką abėcėlę taip sumenkinant valstybinės kalbos statusą. Tikrai nepakeisime savo požiūrio į tradicinės šeimos sampratą, nekeisime nuostatos dėl partnerystės ir tikrai neleisime įteisinti partnerystės tarp tos pačios lyties asmenų, nes tai pakirstų šeimos instituciją. Sieksime, kad būtų peržiūrėtas Pagalbinio apvaisinimo įstatymas ir būtų užtikrinta pagarba žmogaus gyvybei, kartu ir padedant šeimoms, kurios turi nevaisingumo problemų. Tačiau kad embrionas, prisidengiant ta problema, netaptų preke ir laboratorine žaliava.

„Pasirinktas variantas, kad dirbame LVŽS programos „Darni Lietuva“ pagrindu. Tam skirta savaitė laiko, iki pirmadienio mes turėsime tą darbą baigti. Tikiuosi, kad tai sėkmingai padarysime. Tada jau pradėsime šnekėtis toliau“, – pirmadienį po susitikimo su socialdemokratais žurnalistams sakė LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Pasak „valstiečių“, lengviausiai sutarta dėl pagrindinių prioritetų, kuriuos mato abi partijos. Tai – demografinis iššūkis, emigracija, gimstamumas, skurdo ir socialinės atskirties mažinimas.

Socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius žadėjo džentelmenišką jo partijos laikyseną.

„Mes sutarėme, kad kaip pagrindas bus nagrinėjama „valstiečių“ programa „Darni Lietuva“. Mūsų specialistai peržiūrės jų visas programines nuostatas, taip pat mes siūlysime kai kurias savo programines nuostatas. Dėl tų nuostatų, kurios išsiskirs, mes sutarėme, kad elgsimės labai džentelmeniškai“, – užtikrino A.Butkevičius.

Pasak R.Karbauskio, dėl kai kurių vertybinių klausimų gali būti balsuojama ir pagal savo nuožiūrą.

„Tais klausimais, kurie yra vertybiniai, kur mes nemanome, kad reikia keisti savo požiūrį, sakykime, partnerystės klausimu, bus balsuojama Seime pagal savo nuožiūrą. Mes nemanome, kad reikėtų ieškoti kompromisų tuose dalykuose, kur jie tiesiog neįmanomi“, – sakė R.Karbauskis.

respublika.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Iš tiesų baisus netaktas

iš konservatorių.Fariziejiškas noras pastikrinti VSD pažymomis.Einant į koaliciją reikia pasitikėjimo avanso, o ne kito žeminimo.Kada jie suvaldys savo norą „užviršuoti”,’užvadovauti”?Auklėjimo ar saviauklos spragos.

Labai svarbu,kad dalyje Lietuvos mokyklų

būtų grąžintas vidurinis ugdymas.Yra mokyklų,kurios turi po 400-600 vaikų ir joms uždrausta tai daryti.Taisykit padėtį.Ar kelsit šį klausimą?

Taigi

Tokie patys teisuoliai kaip konservatoriai.

Vertybių įvairovė kuriamoje koalicijoje?

„Tais klausimais, kurie yra VERTYBINIAI, kur mes nemanome, kad reikia keisti savo požiūrį, sakykime, partnerystės klausimu, bus balsuojama Seime pagal savo nuožiūrą….”, – sakė R.Karbauskis.
Va ir išryškėjo faktas, kad koalicija sudarinėjama ne vertybiniais pagrindais. Argi gali būti tikra politika ne idėjų ir vertybių pagridais?

10 balų

valstiečiams! Nes visos nkstesnės koalicijos buvo sudaromos pasidalinus ministrų portfelius. Atsiranda tikra viltis, kad prdėsime lipti iš dugno dumblo.

Karbauskio

(copy) klaida – Skvernelis ministras pirmininkas. Didziausia nesamone, kokia buvo galima sugalvoti. Daugiausia kuo galima ji skirti – Seimo pirmininku. Galvosukis – o kas daugiau galetu vadovauti valstybei? Ko gero, saziningiausias St.Jakelevicius. Neturi nusikaltimu sheshelio. Skernelis garsiai sakes, kuria partija dar pasirinks, pasisako uz partneryste ir t.t. Vien 240 policininku privacioje valdoje, sveikai mastanciam Karbauskiui turetu buti signalas – kad kazkas cia ne taip. Bet, galimai, paciam Karbauskiui reikia skydo, nes iskyla nemazai nesvariu dalyku, kaip zemes nusavinimas ir t.t. Lampasai vadovaus demokratinei valstybei? Juk jis sugriove kriminalini skyriu, pareikses , kad kriminalistai turi eiti i gatve ir gaudyti nusikaltelius ar pan.! Beje, jei jau lampasams MT pirm. portfelis, tai Urbsys butu pats geriausias Seimo pirm. pasirinkimas – ir patirtis,… Skaityti daugiau »

stasys

Tie kas nemoka pralaimėti negali ir pasidžiaugti pergale , o jei partijos lūkesčiai statomi aukščiau išreikštos visuomenės valios , čia dar didelis klausimas kiek legitimus tie likę konservatorių mandatai . Aišku tai spekuliacija emocijomis ..kuriu dabar pilna viešojoje erdvėje , bet jas atmetus ka tikrai galime pasakyti ..tai kad Gabrieliaus fenomenas gana smarkiai smuktelėjo viešumoje, o žadėtos prieš rinkimus pertvarkos partijoje sulaukė gana aršaus pasipriešinimo iš tokiu politiku kaip Degutienė ir ko . Tik tame matau priežastį kuri neleido Gabrieliui pasielgti neracionaliai ir sulaužyti įsisenėjusius politinius štampus .Politikas kuris nejaučia visuomenės nuotaiku ..lūkesčiu ..priliginamas tai kategorijai ilgamečiu sostinės veikėju kurie gana sunkiai orientuojasi visos Lietuvos masteliu , o tai ir yra akivaizdus Lietuvos politikos bruožas . Nėra valdžios nėra ir… Skaityti daugiau »

Kaip gražiai aiškėja

kokią nesamonę pridarė runkeliai balsuodami už konservus. ir libderastus. Buvo daug rašyta , kad runkeliai nebalsuotų už šias dvi gaujas, bet ne, patikėjo jų saldžiai kabinamais makaronais, o dabar turim ką turim. Bus dar iš konservų daug šmeižto, melo ir pagiežos kitaip manantiems.

Lina

Na, didelis konservatorių netaktas ir reikalavimai VSD pažymų, ir p. Kubiliaus valstiečių partijos narių pavadinimas Buridano asilais….
Taip, pagalių į ratus naujajai koalicijai konservatoriai kaišios daug….
Todėl tiems, kas bus valdžioje, reikėtų dešimt kartų pergalvoti, permąstyti savo būsimus sprendimus.
Sėkmės

Negarbingas konservatorių elgesys.

Visur agentai,šnipai,Tėvynės priešai.

Valstiečiai

turi būti budrūs,kad ir neužkibtų ant socdemų kabliuko didinti mokesčius.Ir priešintis briuselio valiai viską pas mus reguliuoti.

Pikc

„konservatorių priešiškumas socialdemokratų atžvilgiu yra išlikęs ir išliks” – kas iš tikrųjų keista, nes vertybiniu požiūriu šios partijos praktiškai identiškos. Čia maždaug kaip šuo, urzgiantis ant savo atvaizdo veidrodyje. 🙂

aaa

Niekas nieko nesugriovė, besivadinantys valstiečiais pagal pavadinimą turėtų būti kairieji tai tegul ir eina su besivadinančiais kairiaisiais socialdemokratais. Turi būt aiški kairė ir aiški dešinė – manau.

Julius Puras

Konservatoriai konservatoriai konservatoriai aš tik ta ir girdžiu. Tai jie blogi ir labai blogi bet ką aš galvoju idant sistema bandys su konservatoriais pridengti apsišaukėlių apsimetėlių žaliųjų valstiečių valdimo nesekmes. Taip bus buktai valstiečiai žalieji bandė reformuoti Lietuva tai yra pakelti alkoholio kainas, įvesti valstybines monopolijas vaistų ir alkoholio prekyboje, sukurti sąmoningumą Lietuvos žmonėms kad ne pinigai kitaip tarent atlygiai už darba laime naša(taip supratau pagal Karbauski) o taipogi pakeisti visų miestų apšvietimus iš floriscencinio į led. O konservatoriai trukdė jiems tai padaryti.

Klausimas ar kas bet susimąstė ką tokios „reformos” arba kaip jau Rubavičius įvardina atgimimas duos Lietuvai?

Julius Puras i  Karbauskio       2016-11-2 23:06

” sveikai mastanciam Karbauskiui turetu buti signalas” sistema su juodosiomis informacinėmis technologijomis kuria mita apie Karbauski kaip apie sveikai mąstanti. Prieš gerus metus aš Karbauskio feisbuke paklausiau ką jis gero nuveikė būdamas seimo pirmininku. Vietoj atsakimo gavau pasiuntima kažkurtai eiti ir ieškoti. Dar kartą gražiai paprašiau kad savais žodžiais papasakotų”sveikai mąstantis” Karbauskis apie savo darbus seime. Ir jau vietoje atsakimo jis mane užblokavo. Štai toks apie savo darbus papasakoti nieko negalintis „sveikai mąstantis” Karbauskis.

dėl gentvilinių

Iš tikro tai ne gentviliniai atsisako įsilieti į koaliciją,o Karbauskis nenori matyti jų koalicijoje.Karbauskis atvirai tą psakė Antrojo turo aptarime pas Jakilaitį LRT studijoje,nes Masiulio kyšininkavimo byla dar nėra baigta,o joje buvo apklausiami ir kiti partijos vadovai. Dėl to juokinga buvo stebėti kitą rytą Gentvilo ir Šimašiaus pasisakymą Valdovų rūmuose,kad neva prisišlieti prie koalicijos jiems trukdo „vertybinės nuostatos”. 🙂
Abu matyt tikėjosi,kad degradavę „runkeliai” jau girti miegojo apsimyžę ir negalėjo pamatyti kaip Karbauskis pasiuntė „pažangiuosius” šunims šėko pjauti tiesioginiame eteryje. 🙂
Koalicija su „raudonaisiais” vertybiniu požiūriu yra blogai,bet praktiniu požiūriu leidžia apsisaugoti nuo „raudonojo” biurokratinio aparato šunybių ir diversijų.Iš tikro tai Anūkėlis lygioje vietoje pats sukūrė tokią padėtį,arogantiškai bandydamas šantažuoti tą margą ir trapų darinį,kuriam triuškinančiai prapylė Antrąjį turą.

Ateitis - išsivaikščiojimas geometrine progresija.

„Pasak „valstiečių“, lengviausiai sutarta dėl pagrindinių prioritetų, kuriuos mato abi partijos. Tai – demografinis iššūkis, emigracija, gimstamumas, skurdo ir socialinės atskirties mažinimas.”
Esu tikras, kad be tautinės dvasios suklestėjimo yra neįmanomas ir emigracijos pristabdymas. Mankurtiškai „išauklėto” jaunimo pagrindinės vertybės – materialinė prabanga ir kiti medžiaginio gyvenimo malonumai, o Lietuva ir lietuviška kultūra jiems nėra jokios vertybės. Todėl šiems skudro šiok toks sumažinimas apsisprendimui išvykti iš Lietuvos tikrai neturėtų įtakos, nebent materialinis gyvenimas jiems pasidarytų panašus kaip Švedijoje, D.Britanijoje, Vokietijoje. Jeigu šiandien išvyksta gyventi į užsienį vidutinio amžiaus Lietuvos gyventojai, tai rytoj juo labiau Lietuvą paliks dabartinis jaunimas be dorovinių vertybių.

nuoširdus noras

atgaivinti nepriklausoma valstybe Lietuva – labai pagirtinas. Ar imanomas? Su tokiais lampasiniais kandidatais – vargu bau. Karbauskis bando užsikrauti nemažą naštą ant savo pečių – spręs jis vienas? Jau patikrintas ir dirbęs Seime – Urbšys, man regis, šiandien būtų tinkamesnis Seimo pirmininkas, nei naujokas agronomas, su visa pagarba jam. Aplinkos ministerijai tinkamas Linas Balsys. Kažkaip norisi tikėti jo sąžiningumu. Juk jis, kaip ir St. Jakeliūnas, atsisakė tarnauti biurokratams. Kalbėdamas apie profesionalumą, kompetenciją, Karbauskis nepasako – o kaip gi patikrinsi tą kompetenciją? Yra kelias – kandidato praktinė veikla, jos įvertinimas ir papildomai – klausimynas, kuris turi būti sudaromas profesionalų profesionalams. Na, o Blinkevičiūtė į Soc. apsaugos ministres, vos nenušlavusi Sodros? – Labai jau netinkama.Man regis, Rimantas Dagys, pasisakantis už šeimą, jau… Skaityti daugiau »

jokių pareigų

stribo dukrai Irinai Anajevai-Siaulienei, teisinio k-to pirmininkui Sabatauskui, pasisakanti uz partneriu vedybas, pedofilijos bylos uzgniauzima ir kt. Juolab, kad abu su Sedbaru Seime tik kedemis keitesi, o doro Lietuvai nieko nenuveike. Sabatausko dukra atstovauja gejams, kitur vietos nepakako? Ministru pirmininku nenori buti Rope, vadinasi “geras patriotas’ arba protingas zingsnis. Ateitis parodys. St. Jakeliuna – abu turi patirti darbe, nera issisokeliai ar naujokai politikoje. Butina sutvarkyti teisine sistema, nes ji nuo apacios iki virsaus korumpuota. O tai jau Lietuvos tragedija. Koalicija su socdemais nera bloga. Svarbu, kad liberalai ir Lietuvos nustekentojai- dedules palikimas, eitu palaipsniui i istorijos siukslyna. O buv. komunistu knibzda visos partijos. Jaunimui dar reikia subresti ir susivokti kam tarnauti pasiryze- savo kisenei ar tevynei. Jau pasizymejo „riebus jaunikiai”… Skaityti daugiau »

Svernelis -ukvedys

Jis ,gi,trobu plesikas.

Išvakarės

Visai nesvarbu, kaip ten jie susitars. Visi žinom – susitars, pasidalins ir – žemyn upe! Ar matot, kokie patenkinti, kad nebereikia vaidinti? Prašytojų ir užuojautos mums, vėl ketveriems metams numirusiems, kaukes – ant vinies. Ryžtingas tonas, pasitikintys veidai. Šaltos, pavargę, bet geros akys – juk ištisos naktys be miego, dalinantis ateitį! We are the champions! Dabar jums parodysim, iš kur kojos dygsta. Po baliaus visada troškina. Bet štai davatkų partija sako, kad šnapso valstybinis monopolis leis visus pelnus, kuriuos pasigrobia monopolistai, pasiimti valdžiai. Ir mums atiduoti, broliai ir seserys, kad tik Lietuvai būtų geriau. Tvarka, kaip sakė amžinai susiraukęs apaštalas, bus. Visų pirma, pelno valstybinės įmonės valstybei neatiduoda, jos moka tik mokesčius. Visų antra, jeigu taip tikrai Tėvynei naudinga, tai… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Karbauskis mąsto sveikai, atgimimas, profesionalų vyriausybė, nacionalinė vienybės vyriausybė, darni Lietuva, vertybinės nuostatos, tokios ir panašios antys skraidžioja Lietuvos informacinėje erdvėje. Nešiojamos juodųjų informacinių technologijų ir jau jų paveiktų ir ne objektyveis tapusiu taremu protesto ižvalgininku. Naujause jau ne vos ne carauti einančio į valdžia Karbauskio noras pakeisti biurokratus. Vistik reikalinga valdimo reforma tam reikalingas jos planas ir t.t. bet Karbauskiui to nereikia jis į valdžia eina kaip Ivanas kvailelis. Bet tai dar nėra blogiausia. Blogiausia kad Ivanas kvailelis turi labai dideli palaikima liaudyje.

Valstybės valdima reformuoti būtina bet reikalinga programa ir t.t. bet ne Ivanušku kvaileliu vienu pakeitimas tokiais pačiais. Kas vyks dabar Lietuvos seime ir valdžioje aplamai tai senų ivanušku kvaileliu pakeitimas naujais ivanuškais kvaileleis.

Ko norėt iš konservatorių

Konservatoriai jau visus 28 metus varo arogantišką laikysena ne tik su oponentais bet ir su visais runkeliais.

Renkime susitikimus miestuose su naujokais..

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitur visuomenininkai padarytų nepralošiamą ėjimą, jei šeštadieniais surengtų savivaldybės salėse susitikimus su LVŽS ir kitais nesisteminiais naujais seimo nariais.. ( Maldeikienė ir Puteikis čia irgi nesisteminiai:) .Išdėstykime, kokių reformų nori žmonės, ko nugalėtojai turi verkiant laikytis iš savo programos ir pan..Tarkim ,Matijošaitis- adekvatus meras-salę tikrai duos…:) (Aišku nejuokinkime žmonių kviesdami ir TS seimūnus, nes būsime juokdariai,kaip LS lyderis D. Kuolys, pasveikinęs su pergale tiek valstiečius , tiek ANŪKO partiją….). Vilniuje galėtų surengti Šapalas ir Ko, Kaune- Povilaitis,Merkys ir ko, Klaipėdoje: Varkalis su Šalkausku ir pan..Šiauliuose – Vasinauskaitė ir Ko, Jurbarke- Keraitis ir ko…Telšiuose – Jokšas ir Ko Dabar ,pagal laiškus sprendžiant, užsiiminėjame sadomazochizmu: iki skausmo ginčijamės, ar naujokai dar baisesnis blogis ir ar jie greitai visus… Skaityti daugiau »

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top