Prancūzai protestuoja prieš naujuosius E. Macrono įvedamus žmogaus laisvių ir teisių suvaržymus

„Tu paklūsti, kad tai greičiau baigtųsi, bet būtent todėl, kad tu paklūsti, tai ir tęsiasi…“ –  pastarosiomis dienomis šią gyvenimo tiesą priminė interneto platybėse pasklidę protesto akcijų, prasidėjusių visoje Prancūzijoje liepos 14-ąją, švenčiant nacionalinę šventę – Bastilijos paėmimo dieną, vaizdai.

Protestai prieš nepasiskiepijusių asmenų teisių suvaržymus, įskaitant ir prieš privalomą kai kurių profesijų atstovų testavimą ir vakcinavimą, prasidėsiantį jau rugpjūtį, tęsėsi ir šį šeštadienį, liepos 17-ąją. „Le Monde“ praneša, kad tūkstančiai prancūzų ir vėl išėjo į gatves reikšti nepasitenkinimą dėl prezidento E. Macrono praėjusį sekmadienį paviešintų naujų taisyklių, kurios, jo teigimu, leis sustabdyti Covid-19 viruso „Delta“ atmainos plitimą.

Primename, kad pagal naująją „viruso stabdymo strategiją“, visi, norintys užeiti kur pavalgyti ar išgerti, įlipti į tarpmiestinį traukinį arba apsipirkti prekybos centre, turės pateikti „sveikatos pasą“. Tai reiškia, kad jie turės būti vakcinuoti arba turėti neigiamą testo dėl COVID-19 atsakymą. Tokio paso taip pat reikės norint sudalyvauti festivalyje, nueiti į kiną arba į teatrą. „Siekiant paskatinti rinktis vakcinaciją vietoj daugybės testų“ jau rugsėjį nebeliks nemokamų COVID-19 testų“, – pabrėžė E. Macronas.

Prancūzijos Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, visoje šalyje užfiksuoti mažiausiai 136 protesto susibūrimai, juose dalyvavo apie 114 000 gyventojų. Į gatves išėję demonstrantai, be kita ko, kritikavo privalomą sveikatos ir slaugos sektoriaus darbuotojų skiepijimą  piktinosi reikalavimu rodyti sveikatos pažymėjimą, planais vakcinuoti vaikus ir pan.

Vien Paryžiuje įvyko trys demonstracijos, kuriose aidėjo šūkiai: „Laisvės!“, „Ne, sanitarinei diktatūrai!“, „Macronai, atsistatydink!“. „Le Monde“ pašnekinti protesto eisenose dalyvavę politikai tokius valdžios sprendimus vadino „perversmu“, „diktatūros pradžios pradžia“, „precedento neturinčiu piktnaudžiavimu valdžia“. 
Karčių žodžių negailėjo ir naujųjų taisyklių nuvilti eiliniai prancūzai. Jų nuotaikas atspindėjo ir užrašai: „Ne privalomam skiepijimui. Laisvė skiepytis yra teisė. Šalin rankas nuo mūsų vaikų“, „Netikra pandemija, tikra diktatūra“. Buvo matyti ir žmonių, vilkinčių marškinėlius su geltonomis žvaigždėmis, kai kurie iš jų savo plakatuose lygino žydų persekiojimus su tuo, kaip dabar elgiamasi su pasisakančiais prieš vakcinas.

„Mes nesame prieš vakcinas. Mes tiesiog norime, kad visi turėtų laisvę skiepytis ar ne. PGR testų gali pakakti, jie ir toliau turi būti nemokami“, – „Le Monde“ žurnalistams pasakojo trisdešimtmečiai Aurélie ir Tiphaine, abu dirbantys Paryžiaus regiono prekybos centre.

39-erių slaugytoja iš Monpeljė buvo itin atvira: „Mes abejojame dėl „Covid“ vakcinų. Ir ne todėl, kad manytume, jog Žemė yra plokščia, tiesiog mes nežinome ilgalaikio šių paskubomis sukurptų vakcinų poveikio, tuo labiau, kad Macronas nori jas padaryti mums privalomas“.

Laikraštis cituoja ir dviem žurnalistams iš „Agence France-Presse“ išsakytus kaltinimus: „Kodėl jūs, žurnalistai, meluojate? Kodėl tylite, kad mes gyvename diktatūroje? Vadinasi, jūs bendrininkai!“.

Dauguma akcijų, nors ir sutrikdė eismą, praėjo taikiai, tačiau kai kur policija buvo apmėtyta akmenimis ir buteliais – gavę pretekstą panaudoti ašarines dujas tokius susibūrimus pareigūnai tiesiog išvaikė. Užfiksuota ir brutalių vaizdų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
De facto

Žaidė negrai su negrais, o pasirodo laimėjo Prancūzija.
„Laimėjusi“ Prancūzija, praleido progą patylėti (apie žmogaus teises).

Stiklo valytuvas

Kokios tautybės E. Macronas?
Kas sugalvojo dabartinę „demokratiją“?
.
Lietuva PRIVALO padėti etniniams prancūzams!
Nes tai Prūsijos istorija nr.2.
.
R.Paulauskas kadaise plėtojo tokią filosofiją, ‘saugok kraštinį’.
Šiuo atveju, kraštinis yra Prancūzija.

Kokios nacionalinės

kilmės draudžiama sakyt – BK straipsnis ir cypė.

>  Kokios nacionalinės       11:49

Sakyk žyd-rūn’as, mes suprasime.

ah1

Ko norit? Prezidentas Macronas žydas. Žydo pareiga gelbėti žydą. Na o „siautėjantis” virusas „myli macą” – nuo viruso pas juos kraujas susitraukia į kurkulus… ir kažkaip panašiai į „trombomboliją” vadinasi tas reiškinys, todėl Izraelis priverstinai masiškai ir buvo vakcinuojamas…
…O kad kraujas nesusitrauktų į kurkulus – rūgšties reikia, reikia acto arba citrinos rūgšties arba vitamino C – ir kraujas nesusitraukia – remiuosi daugiamete jukos/ kraujo sriubos virimo praktika… Gal kam pravers… Gal kas nors įjungs logiką ką daryt caronbaubio bėdon papuolus…

Dievo tautos

vardo neminėkit be reikalo, o tai nubaus.

apie
Žodžio laisvė...

Karžygis pademonstravo nuotraukas,kur ponai pasipuošę iškrypėlių ženkliukais.O ką tai reiškia?Tai reiškia,kad jie nieko prieš dėl jaunimui galimus pažeidimus genetikoje ir atei-
ties vaisingumui.Prancūzijai nesiseka su Prezidentais.Ankstesnis Prezidentas teisiamas už finansines afieras.Apie dabartinį gal vėliau išgirsime ką nors.Kad
bičiuliaujasi su Putinu,visi jau matome ir suprantame.Politinis apsimetėlis.Į diktatūrą linkęs bernelis.

Žodžio laisvei

> „Žodžio laisvė…” pademonstravo ženkliuką De Great Reset

Puikusis atstatymas

knyga Covid 19: Puikusisi atstatymas laisvai
COVID-19: The Great Reset – Free
http://reparti.free.fr/schwab2020.pdf

Dėl sunulinimo

Jums reiktų susirasti „The Forrestal Diaries”- pirmojo USA Gynybos ministerio arba kitaip sekretoriaus. Tada lengviau suprasite ir „Didįjį sunulinimą”(The Great Reset). Nieko naujo po Saule. Info ne Kapsukės docentams ir jos absolventams.

Vakarų civilizacija ir Makronas – nesuderinama,

kadangi prieš moderniąją krikščioniškųjų Europos tautų susivienijimo idėją kovojantis Makronas skelbiasi esąs globalisto Žako Attali mokinukas, tevykdąs mokytojo priesakus. Prancūzijos patriotai vėl turi imtis Tėvynės gelbėjimo.

stasys

Nieko naujo ir po šia Prancūzijos saulė , žmonės gina savo teises bet ne pareigas. Aš dar pamenu prie sovietų buvo atvirkščiai, paradoksai skirtingų santvarkų .

trumpai

Kiekvieno lietuvio PAREIGA – pagavus STASI, izdauzyti jam SNUKI. Ir rimtai taip isdauzyti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Protestas Londone prie parlamento
https://www.youtube.com/watch?v=V8feTc4q37I

štaziui

stazele, trisdešimt norveginių įsikiši į savo vagina ir, jais dzinguliodama, atlieki pilvo šokį prie sorošo fondo.

to štaziui

Ir ką čia parašei, nenaudėli? Dirbi Pasaulio kunigaikščiui – Pasaulio Vyriausybei, kad taip žemini ir tyčiojiesi iš to, kieno dėka esi pats šiame pasaulyje? Kuo pačiam užkliuvo gyvybės kelias? Per tokius mes ir dorojami, sakykime, kovidistų ir pan.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top