Prasidės “Europos valstybės” gimimas. Kita Nepriklausomybės diena bus tik liūdnas prisiminimas apie prarastą suverenitetą.

Lenkijos nevyriausybinė organizacija ORDO IURIS įspėja.

Prieš savaitę Varšuvos gatvėse vyko Nepriklausomybės eitynės, kurias nušvietė oficialus teisinis Ordo Iuris monitoringas. Patriotinę ir šeimynišką eitynių atmosferą papildė palapinių miestelis, kuriame taip pat susitikome su Ordo Iuris instituto rėmėjais ir rėmėjais. Ši pakili atmosfera dabar yra tik prisiminimas, nes virš mūsų nepriklausomybės telkiasi tamsiausi debesys.

Prieš šešerius metus Europos liberalų lyderis Guy Verhofstadtas eitynių dalyvius pavadino “neonaciais”. Tuo metu Europos Parlamentas, kuris dabar persekioja Lenkijos europarlamentarus už rinkimų dėmių mėgdžiojimą, atmetė Ordo Iuris prašymą panaikinti Belgijos šmeižiko neliečiamybę. Tačiau šiandien jo personažas grįžo į daug grėsmingesnį vaidmenį. G. Verhofstadto vadovaujamas Europos Parlamento Konstitucinis komitetas patvirtino 267 ES sutarčių pakeitimus. Grėsmė, apie kurią įspėjome kelerius metus, išsipildė. Neperdėsiu sakydamas, kad šių pataisų įsigaliojimas reikštų suverenios ir nepriklausomos Respublikos pabaigą.

Kitą trečiadienį, lapkričio 22 d., dėl 267 pakeitimų projektų balsuos visas Europos Parlamentas. Yra daug požymių, kad paketas bus priimtas didžiule balsų dauguma. Prasidės sutarties keitimo procedūra – prasidės “Europos valstybės” gimimas. Apie šio epochinio momento rimtumą ir grėsmę Lenkijai kalbėjau savo kalboje Nepriklausomybės žygio pabaigoje.

Tarp ankstesnių kartų buvo tokių, kurie skubėjo į mūšį reaguodami į grėsmę tėvynės nepriklausomybei, bet buvo ir tokių, kurie šią grėsmę menkino. Mums lemiamas mūšis prasideda dabar, ir nuo mūsų priklausys tolesnis nepriklausomos Lenkijos egzistavimas. Atėjo laikas visas savo pastangas ir mintis skirti Tėvynės labui. Jei ignoruosime šią istorinę grėsmę, kita Nepriklausomybės diena bus tik liūdnas prisiminimas apie prarastą suverenitetą.

Siūlomi Sutarties pakeitimai reiškia, kad sprendimai dėl užsienio politikos, ginkluotųjų pajėgų, sveikatos apsaugos politikos, pramonės plėtros, milijonų migrantų priėmimo bus perduoti Briuseliui. Jie taip pat reiškia neribotus įgaliojimus ES biurokratams įvesti abortus, priverstinį ir vulgarų lytinį švietimą ir skatinti mokesčių mokėtojų finansuojamą “pereinamąjį laikotarpį”, t. y. chirurginį vaikų ir jaunuolių žalojimą. Lenkijos pasipriešinimas bus nesvarbus, nes pataisomis atimama mūsų veto teisė. Prancūzijai ir Vokietijai pakaks įtikinti (arba sėkmingai šantažuoti) kelias mažesnes ES valstybes, ir kiekvienas jų vyriausybių sprendimas taps įstatymu ir Lenkijoje.

Laimei, vis dar yra galimybė laimėti šią kovą.

Reaguojant į šią grėsmę reikia koordinavimo ir bendrų veiksmų, o to nesugebės užtikrinti nei organizacijos, kurioms iki šiol nebuvo skiriamos vyriausybės dotacijos, nei Donaldo Tusko vyriausybė. Suvokdami savo atsakomybę, turime pripažinti, kad Ordo Iuris institutas – dėl savo nepriklausomybės ir rėmėjų bei draugų paramos – šiuo metu yra vienintelis centras, galintis sukurti esminę ir stabilią profesinio ir masinio pasipriešinimo kėsinimuisi į Lenkijos suverenitetą bazę. Daugelį metų dėl to dirbome, kurdami stiprią Instituto ekspertų ir Draugų bendruomenę ir plėtodami nekonfliktiškus, gerus santykius su visais nepriklausomybės, nevyriausybiniais ir partiniais sluoksniais.

Todėl steigiame visiškai naują projektą – Suvereniteto kolegiją. Ji suburs daugelio suverenios valstybės funkcionavimui būtinų sričių ekspertus, kad būtų galima pasipriešinti ES kėslams į mūsų Konstituciją ir išskirtinę nacionalinę kompetenciją. Suvereniteto kolegija padės visiems, kurie savo veiksmais nori ginti nepriklausomybę. Kviečiame visus lenkus, norinčius paremti į nepriklausomybę orientuotos socialinės koalicijos ir jos esminės ekspertų bazės kūrimą, prisidėti prie Suvereniteto kolegijos kūrimo.

Pastaba.

Teisinės kultūros institutas “Ordo Iuris” – nepriklausoma teisinė organizacija, įregistruota kaip fondas Lenkijoje. Ji vienija mokslininkus ir teisininkus praktikus, siekdama skatinti teisinę kultūrą, pagrįstą pagarba žmogaus orumui ir teisėms. Ordo Iuris siekia savo tikslų vykdydamas mokslinius tyrimus ir kitą akademinę veiklą, taip pat advokatūrą ir bylinėjimąsi. Ordo Iuris kaip trečioji šalis dalyvavo Lenkijos ir tarptautiniuose teisminiuose ir administraciniuose procesuose, įskaitant Lenkijos Aukščiausiąjį Teismą, Europos socialinių teisių komitetą ir Europos Žmogaus Teisių Teismą.

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DIENAS KOMENTARS jau ir feisbuke

Jau šį trečiadienį būsime liudininkai to, kaip L. Mažylis, A. Maldeikienė parveš Lietuvai komunizmo saulę iš Bruselio.
Ura, draugai ir comradai!

šildysimės po Briuselio saule

varyk toliau apie Sibirą ir baltas meškas,laukiančias lietuvių prie Laptevų jūros.

blue yellow zov marinie

…gerai,kad zinai kas taves laukia,draugas bajore.

DIENAS KOMENTARS jau ir feisbuke

Pamiršau dar paminėti saulės vežėjus Juknevičienę, Kubilių, Auštrevičių ir Blinkevičiūtę. Gal dar Olekas prikibs į talką.

blue yellow zov marinie

…buk ramus,tokiu talkininku i valias…..O,uzejus ordai rytieciu,sakys,mes ir tada stengemes jums….cia kaip broilieeeriai su kitajum….

Prašalietis

Tik iš lansberginio tvarto neišeinančiam prasivėdinti, tvarto „virtualioje realybėje” gyvenančiam runkeliui Mažylis, Maldeikienė… ” veš Lietuvai komunizmo saulę iš Briuselio”. Tvarto kanopiniams runkeliams dar ir šiandiena „nedaėjo”, kad komunizmo Vašingtono Saulė ir Briuselio Mėnulis parneštas komunistinio ąžuolo Brazausko ir KGB-istinio „dėdulės”V.Lansbergio lansberginiame tvarte jau šviečia nuo 2004 metų, ir lansberginio durnių laivo runkelius, kitų pseudo valstybinių vidurio ir rytų Europos čiabuvius kuo toliau tuo labiau šildo… Taip kad su džiaugsmingu šūkiu-„ura draugai ir camradai” – pavėlavai visus 20 metų..

GOJUS

Patys vieni ąžuolas A. Brazauskas ir ne visai ąžuolas V. Landsbergis saulės be klapčiukų kolaborantų niekaip nepajėgtų parvežti.

Prašalietis

Istorijoje išlieka, kaip ir didžiausia garbė tenka tik vadams, kaip ir gali išlikti tik vieno kito žymiausio chebranto pavardės…

blue yellow zov marinie

…kad ir kaip pirsnoji,tavo klickes taip nieks ir nesuzinos.Rymos apleistas kapelis kazkur bruzgynuose,su, is kreivu pagaliuku suraisiotu zenklu,su kreivu,paiseliu iskeverzotu uzraseliu……JIETIS IS BELOVIEZSKOS PUSCIOS.Nustipo is bado neprigulmoj liewawoj.Nebesulauke rasiejanynu…..o taip norejo,nabaaagas.

žmonių dauginimosi pasekmė

ES gyvena 0,5 milijardo žmonių. Pasaulyje žmonių 8 milijardai ir kas12 a r13 metų padaugėja dar milijardu. Tik susijungusi į vieną valstybę ES tampa rimta, jėga, galinčia atsilaikyti prieš skurde besidauginančios žmonijos dalies auganti spaudimą. Bet dar reikia norėti atsilaikyti, o noro stabdyti besaikį žmonių dauginimąsi ir migrantų antplūdį ES aiškiai stinga.

DIENAS KOMENTARS jau ir feisbuke

Tavo svajonės pildosi. ES tampa „rimta jėga” reguliuojama iš centriuko (gavaryt y pakazyvajiet Briusel), įves dar ID valetus (ID pinigines), nuo marmalų nebepaspruksi. Suskiepys, perskiepys tave kaip obuolį ir nudvėsi be smurto žymių – bet išsipildys tavo svajonė, sumažės žmonijos skaičius, skurdas „išnyks”.

ačiū už papildymą

aš išvardijau tik dalį grėsmingo nevaldomo žmonių dauginimosi pasekmių

Jules

Tai karo nugalėtojų pasekmė, ar supratai? Troikė daro savo tvarką Europoje, prie kurios prisidėjo ir Lenkija. Antrasis pasaulinis kilo dėl Lenkijos ar supratai?

kokia ten dar troikė

Per XXa su jo revoliucijomis ir dviem pasauliniais karais žuvo gal 200 milijonų , kariškių ir civilių. O žmonių skaičius planetoje per tą patį kruviną amžių – ĮSIDĖMĖK – ne sumažėjo bet padidėjo nuo 2 milijardų iki 6. Kokia trojkė vadovauja tam pergalingam žmonių veisimuisi ir dauginimuisi? Tyla.

Jules

Jus cia apie tas aukas, kuriu skaiciaus gincyti negalima? Kurios nustatytos Niujorktaimse XIX amziaus pabaigoje. Zinoma, neatsakingai daugintis negalima ir tai yra didele problema, galimas net baltuju pralaimejimas, o lietuviu tiesiog isnykimas.

Multi - Kulti

Valio!

blue yellow zov marinie

…muli xulti……na giliaaaaku…….

blue yellow zov marinie

..lenkai ginasi,mes net nekovojom/mes,tai bletkeriai/.Bus gonjke….ar ES uzvaldys absol viska,ar atplus greiciau kacapu ordos….broileriui tinka abu variantai….siandie pranese,kad iki kacapuasu liko pora metu…..prasciaitie,drugi i niedrugi…mums kaniec.

Paul Casimir

Mes teturim petriukus nukomandiravę Centriukan. Net Br. Ropė ir tai kaip išimtis.

Stiklo Valytuvas

Dezinfekcija dėsto:
,,… turėk galvoje, kad, iškilus realiam užpuolimo pavojumi, Lietuva pirmiausiai susitvarkys su 5-aja kolona…”

Didžiai gerbiamas kovotojau, malonėkite apšviesti, ar šis pavojus realus?

stasys

pliurpalai feizbuko sutarties keitimo punktai gal ir gali gulėti Briuselio stalčiuose bet tvirtinami privalo būti valstybių parlamentuose pagal kiekvienos atskiros valstybės Konstitucija . man tas PIŠ mizimas į bliuduką po rinkimu atrodo keistas ir jau primena lėtini prostatitą . Ne viskas taip paprasta kaip čia rašoma pasmaukant .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Išvada: konfederacinė ES patampa federacine ES, nepastebimai – klaikiai sukčiaujant.
Tai – katastrofa apie kurią tyli svetimšalių sukčių naudai veikiantys politikai Lietuvoje.
Vienintelė paguoda Tautai: jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
__________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 lapkričio 20

Tomas Jakutis

Nei Briuselis, nei Briuselio svečiai Lietuvos Konstitucijos pakeisti negali.

Tam,

kad įstatymas veiktų, jį reikia ginti, kitaip jis nustoja funkcionuoti.

Paul Casimir

Pakanka Žalimo su keletų kitų patarnaujančių ir kanstitutitutituticija pakeista savaiminiu būdu. Kaip reikia.

dsagjh

O kur Lietuvos jėgos, kovojančios už nepriklausomybę?

Jules

Lietuvos apsišaukėliams svarbiausia babkės, nežinojai? Babkės, o ne kova. Be babkių, žinoma, irgi ne kažin kas – jų reik.

VIENAS JAU SUSIKŪRĖ “GEROVĖS VALSTYBĘ”!

TŪLAS ADVOKATAS ROLANDAS VALIŪNAS IŠ PAVOGTŲ IŠ SNORO BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGŲ PASISTATĖ UŽUPYJE SAVO ŠEIMAI NAMĄ, KOLEKCIJAS SUSIPIRKO IR MUZIEJŲ ATIDARĖ! ŠLYKŠTUS TIPAS, VAGIS IR AFERISTAS. TAIGI, VIENAS JAU SUSIKŪRĖ “GEROVĖS VALSTYBĘ”!…..

Kur bausmę atliks Europos dešinieji

„Vienas didžiausių Belgijos kalėjimų atsidūrė nepaprasto sekso skandalo sūkuryje, kuriame dalyvavo keliolika valstybinės organizacijos darbuotojų, įskaitant kalėjimo darbuotoją ,kurios brolis kalėjo tame pačiame kalėjime už gėjaus nužudymą. Lantino kalėjime, esančio Lježo miesto pakraštyje, darbuotojai reguliariai susitikdavo po darbo užsiimti grupiniu seksu. Vienam darbuotojui priklausanti sūkurinė vonia buvo ypač palanki vieta užsiėmimams, kurių metu, kaip pranešama, atsitiktinai buvo nupieštos spalvotos apyrankės, siekiant nustatyti, kas su kuo dalyvaus.. .”

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.brusselstimes.com/793648/a-nymphomaniac-belgian-prison-rocked-by-staff-sex-scandal&ved=2ahUKEwiHgM6fvtOCAxV_hv0HHTZiD_EQ0PADKAB6BAgTEAE&usg=AOvVaw006BAF2INPXD3K-pmJ0cdU

Tikime Lietuva ir lietuviais

Kol kas dar yra Nemuno šalyje žmonių, kurie supranta, kodėl neįmanomo vienu metu ta pačia ranka glamonėti ir vaginos, ir papų…

Opozicijos TV

,,Žvelk giliau” – savaitės apžvalga su Kęstučiu Skrebiu
https://www.youtube.com/watch?v=UEaHWk67Zjk

Jules

Teisingai, žvelk giliau su perbėgeliais, su garsiais buvusiais landsbergistai ir labai aršiais konservatoriais, nepakenčiančiais kitų nuomonės, iniciatyvos, minties, projektų ir pan. Jūs teisus, mums tokie geriausi ir mes pėdiname jų pėdomis.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kęstutis Skrebys – Lietuvos priešas.
1996 birželio 20, Kęstutis Skrebys balsavo už konstitucijos 47 straipsnio pirmąjį keitimą svetimšalių naudai.
1996 birželio 20-osios, aferistų bendrininkui Kęstučiui Skrebiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu.
Kęstuti Skreby, ant kelių, bjaurybe.
***
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 lapkričio 22

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

1996 birželio 20, 2003 sausio 23, apsišaukėliai seimagyviai banditai antikonstituciniu būdu keitė 47 straipsnį svetimšalių naudai (ir tuometiniai prezidentai skelbė pakeitimus) nepaisydami konstitucijos (2 str, 4 str, 3 str, 9 str, 6 str, o taip pat) 153 straipsnio nuostatos, kuriame parašyta:
153 straipsnis
Kai ši Lietuvos Respublikos Konstitucija bus priimta referendumu, Lietuvos Respublikos Seimas iki 1993 metų spalio 25 dienos 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma gali pakeisti Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatas, kurios yra 47, 55, 56 straipsniuose, …”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai visas 1996 birželio 20-osios aferistų bei Lietuvos priešų sąrašas. Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Vilija Aleknaitė Abramikienė 2 Leonas Alesionka 3 Nijolė Ambrazaitytė 4 Laima Liucija Andrikienė 5 Vytenis Povilas Andriukaitis 6 Jonas Algirdas Antanaitis 7 Vytautas Arbačiauskas 8 Vytautas Astrauskas 9 Arvydas Bajoras 10 Juozas Gediminas Baranauskas 11 Julius Beinortas 12 Aleksandras Bendinskas 13 Juozas Bernatonis 14 Egidijus Bičkauskas 15 Romualdas Ignas Bloškys 16 Kazys Bobelis 17 Vytautas Bogušis 18 Vanda Briedienė 19 Vytautas Jurgis Bubnys 20 Antanas Būdvytis 21 Virgilijus Vladislovas Bulovas 22 Vladas Butėnas 23 Medardas Čobotas 24 Rimantas Jonas Dagys 25 Kęstutis Dirgėla 26 Juozas Dringelis 27 Vytautas Einoris 28… Skaityti daugiau »

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top