Premjero žentas parduoda „Ministerium“ akcijas. Kada savo verslą parduos Austėja Landsbergienė?

Trečiadienį BNS pranešė: premjero Algirdo Butkevičiaus žentas Evaldas Vaitasius apsisprendė parduoti visas savo valdomas bendrovės „Ministerium“, įtariamos dalyvavus karteliniame susitarime, akcijas.

Bendrovė pranešime teigiama, kad E. Vaitasius nusprendė parduoti savo turimas 50 proc. „Ministerium“ akcijų įmonės bendrasavininkiui Mantui Krasauskui. Akcijos bus parduotos už tą pačią kainą, kurią E.Vaitasius sumokėjo įsigydamas akcijas 2015 metų balandį. Sandorį planuojama užbaigti artimiausiu metu, bus sudaryta notarinė sutartis, o už akcijas bus atsiskaityta bankiniu pavedimu.

„Tikiuosi, jog mano pasitraukimas iš akcininkų sugrąžins mano šeimai ramybę, ir padės sustabdyti pačios bendrovės tolesnį žlugdymą, kuris būtų neišvengiamas dėl nuolatinio puolimo viešojoje erdvėje. Kiekvienas žingsnis, kiekviena nauja sutartis ar laimėtas konkursas viešojoje erdvėje būtų linksniuojamas ir kuriamos išgalvotos istorijos jau vien dėl to, jog tarp akcininkų ir mano pavardė“, – pranešime spaudai teigė E.Vaitasius.

Tiesos.lt primena, kad E. Vaitasius pusę bendrovės „Ministerium“ akcijų įsigijo šių metų balandį iš buvusios visuomeninės konsultantės Dalios Kutraitės-Giedraitienės sūnaus Simono Giedraičio. Nei premjeras, nei D.Kutraitė-Giedraitienė nebuvo deklaravę ryšių su šia įmone ar jos akcininkais.

Šių metų sausį Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą įtarusikartelinius susitarimus programavimo bei viešinimo paslaugų konkursuose, skelbtuose Kelių ir transporto tyrimo instituto bei Aplinkos ministerijos. Preliminariu tarybos vertinimu, instituto skelbtame programinės įrangos kūrimo konkurse draudžiamą susitarimą galėjusios sudaryti trys bendrovės – „Ministerium“, „Nebūk briedis“ bei viešoji įstaiga „TV Europa“.

D. Kutraitė-Giedraitienė, buvusi „Ministerium“ valdybos vadovė, po publikacijų žiniaslaidoje pasitraukė iš visuomeninės premjero patarėjos pareigų.

Tomis dienomis premjeras A. Butkevičius paskelbtą informaciją apie žento įmonės veiklą pareiškė vertinantis kaip „purvinos rinkiminės kampanijos“ dalį.

Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) paprašė Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) ištirti, ar premjeras nepasinaudojo pareigomis asmeninei naudai gauti, tačiau komisija nusprendė netirti, ar premjeras nesupainiojo viešų ir privačių interesų.

Tuo pačiu metu Seimo socialdemokratų partijos frakcija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą prašydama ištirti žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją dėl galimai padarytos žalos valstybės interesams. Socdemai įtaria, kad Remigijaus Šimašiaus vadovaujama koalicija, nuo šių metų rugsėjo 1-osios įvedusi kompsensacijas už privačius darželius, parėmė 0,5 mln. eurų konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio žmonos verslą. Taip pat prašoma ištirti, kokiomis sąlygomis buvo išnuomotos patalpos TS-LKD lyderio žmonos Austėjos Landsbergienės valdomai UAB „Karalienės Mortos mokyklai“ Gervėčių gatvėje.

Kada A. Landsbergienė atsisakys savo verslo, kol kas nepranešama.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Už juos viskas pagalvota.

O šiaip,gamta nemėgsta tuštumos,kas pagalvos Lietuvoje,kad joje gyventų daugiau lietuvių,nes jų vietą užims atėjūnai iš kitų šalių.Kurie tai tikrai neprotestuos,nei dėl Landsbergienės,nei dėl ministerium…Kodėl apie tai nekalba tautininkai ir kiti ,ką daryti,kad Lietuvoje būtų gera gyventi?

rodos

Butkevičiaus artimųjų moralė nėra lygu Landsbergių giminės moralei.

hmm...

kai kas nemato skirtumo tarp Ministerium ir vaikų darželių ?
Bent paaiškintumėt, kas tas Ninisterium žmonėms. Arba užeikit į jų puslapį ministerium lt ir paskaitykit apie jų gerus darbus ir pamatysit kam jie iš tikrųjų dirba.

AUSTĖJAI

lygių nėra .Matėm ją laidoje.Ne moteris, o garvežys – tokios lengvai nepasiduoda….

jo jo

Austėja nevaldo viešųjų ryšių, tai galima ant jos lieti purva kiek širfis geidžia. Bet į jos darželius kažkodėl piliečiai veržte veržiasi įbrukti savo vaikelius. Žino, kad ši išmintinga moteris jų tikrai nesugadins.

kas tai?

kas ta TV Europa?
Grupė priveligijuotų žmonių, susižerenčių ES kultūrai skirtus pinigus ir „Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas“. skirtas lėšas, o jų produkcija rodoma per INIT, PanTV, Šiaulių TV?
Laidos kūrybinėnuolatinė komanda: Ala Asovskaja, Giedrius Ilgūnas, Anatolijus Tetiušinas, Algirdas Žvinakevičius.
O kas lieka kitiems?

kas tai?

privačios tv maitinamos iš biudžeto, mokesčių mokėtojų lėšų. Mes tų laidų nematome. Ar toks programų finansavimas pasiteisina?

kada ?

Tada , kai G.Landsbergis taps premjeru.

ruta

Apie politini broileri anuka patekusi i EP , pabuvus TIK 4men partijoje mes jau girdejome , tai vadinasi ne tik nepotizmu bet ir amoralu , nepadoru !Tai tokiom ‘dorybem’ moka darzelyje jo pati ?Truputi nieksu buti neiseina , kaip ir truputi nesciam !Deduko marionete , nesugebejo pats garbingai dirbti partijoje , siekti karjeros , visiskas nulis , satelitas svetimu minciu ir sukiu – rusai puola ! O ka apie Lietuva , nera minciu , komanda dar neduota?
Butkevicius uzsitarnavo mano pagarba, kai jo patareja dave gera pendali i ‘Chevron ‘pasturgali , mokesciu pavidalu !
Paziuresime, palauksime info , bet ne is deli ir komsomolkes ..

kol

Šimašius remia A.Landzbergienės verslą milijonais ji jo tikrai nneparduos.

rutai

kokia protinga moteriškė!
tikrai. Ir kaip mes nepastebėjom, kad tai ne rusai, o Landsbergiai puola Gruziją, Ukrainą, Čičėniją, prisijungė Armėniją… numušinėja lėktuvus, nuodija poloniu, kad visi žinotų, jog bususių kgb nebūna…

Leokadija P.

Anūkienė? Labai gudri moteriškė. Pasinaudodama vyrelio pavarde visur brukasi. Vaizduoja uperpedagogę,laksto po radijus, nuolat lenda į televiziją. Žodžiu, piaro netrüksta. Savireklama,savigyra liekasi per kraštus, o to tarpu ponios pedagoginiai gebėjimai yra gana kuklūs, metodai kuriuosi ji taiko gana abejotini.
Netikiu nei ta ponia, nei jos pedagoginiais sugebėjimais. Burbulas visa tai.
Tik biznis ir tiek. Bet o kodėl nevaryti bizniuko jeigu ant lėkštutės padėtos visos sąlygos? Tai ir varo. Stumia buldozeriu, naglai. Falšyva, pinigams godi bobšė.

Al fukas

Vai vai vai, Rūtele žalioji, koks geras instrumentas, užsitarnavo tamstytės pagarbą.Toliau jau nebėr kur.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top