Prezidentės patarėjas pasveikino V. Matuzo ir A. Romanovskio išteisinimą, o bylą pavadino „nesąmone“

Prezidentės patarėjas Renaldas Vaisbrodas pasveikino Vilniaus apygardos teismo sprendimą dėl sunkių korupcinių nusikaltimų išteisinti aukštas pareigas partijoje užėmusį konservatorių Vitą Matuzą ir įtakingą lobistą Andrių Romanovskį, praneša portalas alfa.lt.

Nors teismo nuosprendis dar neįsiteisėjo, patarėjas, socialiniuose tinkluose sveikindamas A. Romanovskį, pasidžiaugė tokiu teismo sprendimu, o pačią baudžiamąją bylą pavadino nesąmone ir pasmerkė teisėsaugos institucijas, kurios, jo manymu, įtariamąjį kankino.

„Man nuoširdžiai džiugu, kad pagaliau baigėsi ši nesąmonė, ir labai nesmagu matyti, kaip galima kankinti žmogų“, – kaip rašo alfa.lt, viešą paramą teisiamajam lobistui išreiškia prezidentės patarėjas.

Nors R. Vaisbrodas, nuo rudens tapsiantis vyriausiuoju patarėju užsienio politikos klausimais, šią baudžiamąją bylą suskubo įvardyti „nesąmone“, jos nagrinėjimas nėra baigtas – Vilniaus apygardos teismo nuosprendis vis dar gali būti skundžiamas Apeliaciniam teismui.

Tiesos.lt primena, liepos 24-ąją Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo išteisino buvusį tuometės valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos vicepirmininką ir buvusį Seimo narį V. Matuzą bei įtakingą lobistą A. Romanovskį.

V. Matuzas, tuometinis premjero Andriaus Kubiliaus pavaduotojas partijoje, buvo kaltinamas organizavus sukčiavimą ir įgijus didelės vertės svetimą turtą, taip pat įtariamas piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi ir kyšininkavimu, o įtakingas lobistas A. Romanovskis buvo įtariamas piktnaudžiavimu padėtimi siekiant asmeninės ir turtinės naudos.

Tai ne pirmasis bandymas daryti įtaką teisėsaugai – apie keletą jų skaitykite šiose publikacijose:

Žiniasklaidos atstovai ir politikai prašo V.Matuzo byloje sulaikytam lobistui A.Romanovskui skirti namų areštą

Artūras Račas. „Kolegos, tikriausiai visiškai pablūdote…“

Dainius Radzevičius. Nusikaltimu įtariamam lobistui – pagalba iš žurnalistų. Gal ir nereikėjo?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Beta

Tai patarėjas nesąmonė. Kita vertus, pagal Jurgį ir kepurė- kokia prezidentė, tokie ir patarėjai.

rua

Argi galejo Grybauskaites patarejas kalbeti kitaip , nes tik koncervu brutaliu protegavimu , ji pateko i prezedentura ,o rinkimams , kaip zinia, reikia daug pinigu , kas gali paneigti ,kad tai ne matuzu nuopelnas ? Kaip sakant , ranka- ranka plauna ..

Štai ir pasimatė

kas čia kovoja su korupcija

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top