Prezidentui įteikta 112 tūkstančių Lietuvos piliečių parašų, prašančių kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso atitikimo Konstitucijai įvertinimo. Parašus įteikė stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas, aktoriai Gediminas Storpirštis, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Inesa Paliulytė ir kiti. Eriko Svirsko filme jų pačių komentarai.

Jie arba jis Dulkys vykdys iš Briuselio gautą programą.Dar jį supa trumpasmegeniai parsidavėliai medikai.Užprogramuoti beviltiškai-greičiau ims naudoti prievartą nei išgirs sveikos visuomenės prašymus ir argumentus.Atomazga dar negreit,bet priešintis reikia.
Ir Nausėda parodė kurioje vietoje jis laiko Tautą.Visi,kas netingi ,šluostosi purvinus batus apie ją.Tik per rinkimus Tauta tampa jų dėmesio centre,bet ne ant
pagarbos altoriaus.
112 tukstančiu LR Piliečiu klyksmo jis NE užgirdo.Jautriems gali sprogti širdys.
jau ne mažuma, ir ne buduliai.
O sanctus simplicitus ,forever.
off white clothing
moncler outlet
golden goose
curry shoes
yeezy
kobe byrant shoes
supreme
supreme outlet
paul george
kyrie 7
jordan shoes
supreme clothing
jordan retro
alexander mcqueen
moncler outlet
bape clothing
supreme hoodie
lebron james shoes
bape
off white nike
supreme outlet
yeezy boost 380
supreme new york
kyrie 4
supreme t shirt
birkin bag
off-white
yeezy 500
cheap jordans
nike lebron shoes
xdw35