Prie katedros besimeldžiantys argentiniečiai buvo žiauriai žeminami feminisčių (vaizdo įrašas)

propatria.lt

Jau ketvirtus metu iš eilės feministės puola prie katedros Rožinio maldą kalbančius vyrus. Spalio 9 dieną tūkstančiai feminisčių Rosario mieste išėjo į gatves ir puolė bei tyčiojosi iš prie katedros besimeldžiančių vyrų, mėtė akmenis į policijos pareigūnus ir atliko įvairius nepadorius aktus.

Argentinos Nacionalinio moterų kongreso eisena, kurioje dalyvavo už abortus pasisakančios feministės, baigėsi ties Rožinio Švč. Mergelės Marijos katedra, kurią feministės puolė niekinti, mėtydamos šiuškles ir paišydamos ant sienų. Taip jos protestavo prieš Katalikų Bažnyčios opoziciją abortams ir prostitucijos legalizavimui.

Tai jau ketvirtieji metai, kuomet katalikų vyrai, stovintys petys į petį prie katedros įėjimo ir kalbantys Rožinio maldą, buvo užpulti ir žeminami apsinuoginusių feminisčių, transvestitų ir kitų eisenos dalyvių. Vaizdo įraše matyti, kaip homoseksualas tyčiojasi iš katalikų kalbamos maldos ir lūpdažiu išpaišo jiems žandus.

Praeitais metais apsinuoginusius feministės atlikinėjo nepadorius aktus, bjauriai keikėsi, mėtė šiukšles ir kitokius daiktus į besimeldžiančius vyrus, o į juos ginti stojusius policininkus – butelius ir akmenis.

Tačiau kaip ir anksčiau, taip ir šiais metais liberali Argentinos žiniasklaida sukūrė vaizdą, kad eisena buvo „taiki“ ir „neteisingai numalšinta“ policijos pareigūnų.

Šių metų feminisčių išpuolio vaizdo įrašas:

2015 metų išpuolio vaizdo įrašas:

2013 metų išpuolio vaizdo įrašas:

Parengta pagal Churchmilitant.com informaciją

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
G.landsbergis sakė,kad

į armiją Lietuvoje šauks ir merginas.Tokios kaip tik tiktų.

Atsiprašau,G.Landsbergis-

iš didžiosios raidės,-klaviatūra pavedė.

Žalnierukas

Jo, jo- tokių geležinių kumelių net kaustyt nereikia.

įdomu

Ar Sorošo fondas skiria lėšas tikinčiųjų teisėms apginti? Ar tik vadinamos mažumos finansuojamos?

manau

O čia tai tikri vyrai…

Dzeikas

Na faktas tas, kad feministes ir Co trukde krikscioniu malda.
Kitavertus ar dera krikscionims kisti tai kas Dievo ciesoriui? As taip pat esu pries abortus, smerkiu prostitucija ir naudojimasi prostituciu paslaugomis – taciau visa tai DVASIOS lygmenyje. Nedalyvauju pats, kitiems nepatariu – taciau mes neturime teises PRIEVARTA gelbeti kitu zmoniu SIELU.
O valstybes pajungimas ir yra dvasiniu dalyku prievarta kitamaniams.
Valstybei dera kistis tik tuo atveju,kai daroma zala kitiems nesant vengimo blogio sau kriterijaus.
Pvz: abortas yra krikscionisku poziuriu moralus kai vaisius uzsimezge zaginimo budu ir kai moteriai gresia zala arba mirtis gimdant.

Zmogus

Dzeikai,
kai matai gatvėje spardomą žmogų tikriausiai irgi dvasios lygmenyje nepritari smurautojų veiksmams ir juos patyliukais pasmerki, bet negali gi jiems primesti savo pacifistinės pasaulėžiūros, gerbdamas kitamanių vienok truputį militaristines nuostatas?

Balaganas

iš 17 a. repertuaro. Eilėje laukia rožinio kalbėtojų stebuklai: išgijimai, šaukštų lankstymai, ašaros iš paveikslų ar marmuro statulų.

Zmogus

iš 18 amžiaus pabaigos repertuaro. Eilėje laukia kunigų ir tikinčiųjų giljotinavimas, prisidengiant „pažanga” ir „žmonijos šviesa”

NorKūnas Dzeikui

Tiesa yra tai ir tik tai, dėl ko (grynai formaliai) negalimi jokie kompromisai. Klausimas tik tas, ar tai tikrai yra tiesa? Krikščionims, kuriems tiesa, jog žmogus yra Dievo kūrinys – Jo paveikslas – nuo pat prasidėjimo, nėra galima aborto vertinti kitaip, kaip tik žmogžudystės. Todėl pagarba kaimynų lenkų nuosekliai dešiniesiems, bet gėda tiems Lietuvos dešiniaisiais besivadinantiems konservatoriams („kameronams” – jauniesiems gabriukams ir senjorėms čigrijienėms), kurie už „partnerystę” ir už abortus. Mielas Dzeikai, visiškai akivaizdu, kad žmogus nėra jokio ciesoriaus kūrinys ar, ypač remiantis XXI a. mokslų duomenimis, tikimybių teorija ir matematiniu modeliavimu, atsitiktinumas gamtoje. Dar visiškai akivaizdu (patvirtina genetika), kad vaisius yra nauja gyvybės forma ir todėl nėra moters nuosavybė (kaip nagai ar plaukai, kurie nukirpti vis atauga ir kurie… Skaityti daugiau »

NorKūnas (patikslinimas)

Priešpaskutiniojo sakinio skliaustuose skelbiant iškrito žodis „antraip” – įrašau:
„Todėl ciesorių klausyti reikia tik tol,
kol šie neprieštarauja Dievo valiai (antraip tapdami antikristais).”

Dzeikas

Norkunai,
istraukomis ir Biblija pries Dieva gali pakreipti.

Upanisada

malonumai – atveria kelią į sunaikinimą ir susinaikinimą pagal upanisadas. Šiuo atveju atveriami vartai vaikų sunaikinimui abortavimo būdu, dėl malonumo – sekso.

Tie bernai

iš Argentinos matyt trokšta celibato, o tos mergos jų troškimo nesupranta. Jos žino, kad celibatas tik dėl akių, bet matyt joms rūpi garbingi santykiai, o ne slapstantis.

stasys

keturi besikartojantis metai žymi tam tikros sistemos ir prasmės buvimą ..Negali katalikiškas kraštas va taip per diena ar dvi aukštyn kojomis apsiversti, o priešprieša sekančia diena dingti .

2016 10 09 popiežius Pranciškus

paskyrė 17 naujų kardinolų: 3 – JAV: iš jų du progresyvius ir 1 liberalų Cupich https://en.wikipedia.org/wiki/Blase_J._Cupich.
Būdamas Spokane, Washington vyskupu, Cupich uždraudė savo kunigams ir klierikams dalyvauti 40 dienų maldos už gyvybę akcijoje prie abortariumų.
Cupich atvirai prieštaravo kanonų teisei
neduoti Šv. Komunijos esantiems sunkios nuodėmės stovyje.
https://www.lifesitenews.com/news/pope-appoints-very-liberal-progressive-cupich-a-cardinal

Dzeikas

Zmogui: Mes pritariame Krymo okupacijai ir Donbaso atplesimui nuo Ukrainos? Nepritariame, taciau negalime primesti savo pacifistiniu intenciju „truputi militaristiniu nuostatu” Rusijai. Ar Lietuva kas nors del to smerkia? Ne, nes pasakyta „mylek savo artima kaip pati(n) save”.Nepasakyta „mylek LABIAU nei pati save”. Lygiai tas pats su abortais: gali valstybe uztikrinti gimdanciuju socialini sauguma ? Ne, Lietuvos valstybe tokiu funkciju nesiima. Tada ir abortu drausti nevalia.Mes negalime reikalauti is zmogaus daugiau negu Dievas.O jeigu ta darome prilygstame didziausiems pasaulio tyronams.Hitleris ir Stalinas tik naujausi ir ryskiausi pavyzdziai. Iliustruoju jums istrauka is TSRS VR kariuomenes statuto(perpasakoju): „Jeigu kariskis atsidure nepaklustanciu kaliniu apsuptyje,ir praradus fizinio poveikio galimybe jiems, tokiu atveju savo pavaldiniams jis privalo isakyti: „atidengti ugni MANO KRYPTIMI”. A.Hitleris taip toli nejo:… Skaityti daugiau »

apokalipse

Kokios baisios tos valpurgijos raganos.Kvailos galveles.Ir kas jas auklejo,kas augino? Negi visos is vaiku namu?

Pikc

Reductio ad Hitlerum nekomentuosiu, dėl aborto išimčių (incestas, išprievartavimas, sunkus apsigimimas, pavojus motinos gyvybei) pritariu – betgi straipsnis iš esmės ne apie tai.

Dzeikas

„protestavo pries kataliku baznycios opozicija abortams”.
1) Is vienos puses nedera pasaulieciams kisti nosi i kataliku baznycios pozicija.
2) Is kitos puses kataliku baznycia temokina TIKINCIUOSIUS Dievo zodzio ir neliecia tu, kurie neklauso Jo.
Cia panasiai kaip kazkoks sventesnis uz Romos popieziu „dievo zodzio skleidejas” eme marsrutiniame autobuse pamoksla skaityti , gavo nuo keleiviu lupt ir ismestas gatven buvo.

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top