Prie Norvegijos ambasados Vilniuje įvyko piketas prieš „Barnevernet“ veiksmus (video, nuotraukos)

Arūnas Rasakevičius | alkas.lt

Sausio 21-ą dieną, ketvirtadienį, prie Norvegijos ambasados įvyko visuomenininkų ir Tautininkų sąjungos protesto renginys prieš Norvegijos vaikų teisių įstaigos „Barnevernet“ veiksmus.

Protestai prie Norvegijos ambasadų įvairiose šalyse vyksta nuo šių metų pradžios. Žmonės reikalauja stabdyti vadinamosios Norvegijos vaikų gerovės tarnybos „Barnevernet“ savivalę ir grąžinti užsienio piliečių šeimoms iš jų atimtus vaikus.

Išskirtinio dėmesio pastaruoju metu sulaukė ir naują protestų bangą paskatino iš Rumunijos kilusių protestantų pastoriaus Mariaus Bodnariu šeimos istorija. Penki vaikai iš tėvų buvo atimti argumentuojant jų „krikščioniška indoktrinacija“. Mokyklos direktorė tarnyboms nurodė, kad „Bodnariu šeimos vaikai yra „labai krikščioniški“ ir kad jų tikėjimas, jog Dievas baudžia už nuodėmes, „sukelia vaikų neįgalumą“. Ne vienoje šalyje pasipiktinimą sukėlusi istorija nebuvo aprašyta Lietuvos didžiojoje žiniasklaidoje.

Pasak protesto akcijos rengėjų suskaičiuoti „Barnevernet“ iš Lietuvos piliečių šeimų atimtus vaikus tampa vis sunkiau. Vien pastaraisiais mėnesiais Norvegijoje iš tėvų atimtas 2003 m. gimęs berniukas, 2006 m. ir 2008 m. gimę broliukai, 2009 m. ir 2011 m. gimusios mergaitės, net 3 mėnesių kūdikis. „Bernevernet” iš Lietuvos piliečių yra atėmusi beveik 30 vaikų, beveik neleidžiant su jais matytis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kodėl konservatoriai

išsigando rusų Garliavos byloje ir jų saugumo tarnyboms leido žudyti mūsų piliečius ir nekaltai juos teisti?

aha

girdėjot kaip supyko socialinių reikalų ministrės pavaduotojai: reikia Bernevernet, matot kaip lietuviai mėto į šulinius vaikus!
o policininkai filmavo protestuotojus. gal tąsys po teismus dėl „nesankcionuoto” mitingo?
vat jums ir sorosistinė demokratija. Juk Open society pagrindinė finansuotoja Bernevernet per savo fondą EEA GRANT. Policija iš jų irgi gauna savo dalį.

šaunuoliai

Šaunuoliai Panka, Balkus ir net politikas Kęstutis Daukšys, kad prisidėjo.
O kur kiti? Nežinojo?

> Kodėl konservatoriai       2016-01-22 21:00

Kas taip sakė, kad išsigando rusų ? O gal ne rusų, o JAV ? Kiek pamenu, tas mistinis aidas ne iš Rusijos, o iš JAV.

Pastaba

Močiutė rašoma su „u” trumpa raide. Plakatai neturi būti rašomi su klaidomis, tai mažina jų vertę.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top