Prieš referendumo iniciatyvą – premjero propagandinės salvės

Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius neigiamai įvertino piliečių pastangas surengti Lietuvoje referendumą dėl draudimo pardavinėti žemės ūkio paskirties žemę užsieniečiams.

„Tie žmonės, kurie tai organizuoja, apgaudinėja Lietuvos žmones. (…) Jie elgiasi labai neatsakingai, nesivadovaujant nei tarptautine, nei nacionaline teise“, – sakė A. Butkevičius.

Ketvirtadienį kalbėdamas Žinių radijo laidoje „Pozicija“ A.Butkevičius pareiškė, kad referendumo iniciatoriai klaidina žmones. Jo manymu, niekas nevers žmonių per prievartą parduoti savo žemės užsieniečiams. „Niekas per prievartą tos žemės nei parduoda, nei per prievartą superka“ – ramino premjeras.

Pasak jo, jei referendumas dėl žemės pardavimo įvyktų, Lietuvai tai gali grėsti milijardiniais nuostoliais. „Jeigu atsitiktų taip, kad įvyksta referendumas ir priimamas sprendimas, kad žemė užsieniečiams negali būti parduodama, Lietuva gali sulaukti finansinių sankcijų – pirmiausia gali būti sustabdyta Lietuvai parama iš ES biudžeto, ir kas gali paneigti, kad nebus pareikalauta grąžinti tuos milijardus, kurie ir anksčiau buvo skiriama žemdirbiams, tiems, kurie pasitraukė iš prekinio žemės ūkio“, – kalbėjo premjeras.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuomonė

Patys valdantieji bijo, kad bus nustumti nuo lovio o mus gąsdina 🙂

manau

Nejau mes tenusipelnėme tokio kvailo, niekingo žmogelio premjero kėdėje?
Nuolatos meluojantis, nesilaikantis priesaikos Lietuvos konstitucijai, nuolaidžiaujantis LR įstatymus ignoruojantiems lenkų šovinistams.
Šis žmogus neatlieka jam deleguotų funkcijų,išduoda valstybę, todėl turi nešdintis lauk.

Butke nusisek masonišką bobišką papuošalą

Premjerui:
teisė tai ne tu, ne tarptautinė ar nacionelinė teisė: teisė yra tai ko nori visi Lietuvos žmonės – Lietuvos savininkai

zita

Gerbiamas Premjere, mes Jusu partijas tam ir isrinkome , kad jus galetumet atstovauti kaip tautos atstovai ES institucijose , kad itvirtinti Tautos valia iskovota referendumu ir susitarti del sankciju nebuvimo Lietuvai , kaip per laida sake galite parduoti viena hektara , kaip kokia tai valstybe susitare , kaip girdejome

primenu

Kiekvienas, kas investuoja į Maltos ekonomiką 1,15 mln eurų, tampa Maltos ir ES piliečiu. t.y. galės prisiprkti kiek tik nori pigios lietuviškos žemės. Gal valdžioje esantys niekšai ir bukapročiai nesuvokia grėsmės?

tegul nesigąsdina

Tai yra nevykėlis, marionetė. Jis nieko nepadarė, kad apsaugoti Lietuvos žemę. Šneka, kad yra saugikliai. Jokių saugiklių nėra sėdi kiekvieną kadenciją , nieku nesirūpina, dabar išėjęs pasakas seka, kad niekas nesikėsina į mūsų žemę. Jis net nežino tikros padėties, kiek jau nelegaliai išpirkta. Ž. Makauskienė iš Seinų jau seniai rašė, kad pietvakarinėje Lietuvos dalyje, Kalvarijos savivaldybėje lenkai jau „nusipirkę” apgaulės būdu apie 400ha, o kiek nelegaliai įsigyta Lazdijų savivaldybėje vietinė valdžia slepia.Tai kam šie klausimai turi rūpėti, jei ne premjerui? Gąsdina Europos baudomis. O kiek milijonų „išplovė” Snoras, Ūkio bankas? Mūsų valstybė viską prarado per tokius „valdininkus”ir jau nebaisios jokios ES sankcijos.

Nieko nuostabaus,-

jie sovietinio raugo ir paniškai bijo neramumų,mat reikia įvesti eurą…Jie pirmą kartą jaučia,kad pataikauti Europai neužteks,teks ginti šalį.O čia jų „blauzdos per silnos”.O reiktų tik su tauta tartis,derėtis ir ieškoti kompromiso.

Diktatūros

salvės.

Irena

Kazin ar jie cia Tauta gasdina, ar save?Tautos jau daugiau isgasdinti negalima, igavome „skiepus”.

romas

Koks niekingas ir primityvus melas.Vardan ko? Kad kėdžių iš po šiknų neišspardytų?

Audrone

Maniau,kad jis truputeli saziningesnis uz Kubiliu.Pasirodo klydau.

apš.ES

Kiekvienas, kas investuoja į Maltos ekonomiką 1,15 mln eurų, tampa Maltos ir ES piliečiu, t.y. galės prisipirkti kiek tik nori pigios lietuviškos žemės, jei Lietuvos valstybės priešų planai išparduoti Tėvynę bus įgyvendinti.

Ar stojimo į ES sutartyje buvo numatyta pardavinėti ES pilietybę? Aišku, kad ne, bet Malta apš. visus… ir ką? Nieko, toliau apš…nėja.

parduodamos visos musu vertybes

visi valdantieji gasdina, baugina tauta, kurios dauguma nenori, kad Lietuva butu isparduota. Matyt Briuselis gerai moka uz ta propaganda.

Povilas

Tikriausiai , ministras zino kiek kainavo z.u. technika ,padargai,traktoriai,kombainai ats.dalys.Po prijungimo prie es
beveik viskas pabrango DVIGUBAI ?. Tai kas cia laimejo,kas cia kuo gali
rekalauti.Negasdinkit Lietuvos zmoniu, pazaduk…

puolimas tik didės

Siaubingas valdžios puolimas per visus televizijos kanalus. Pasamdyti žurnalistai, teisininkai ir visi choru – referendumas negali įvykti. Spaudimas jau didelis. Kažin kaip atsilaikysim?

nuomonė

Ukrainoje mažai demokratijos .Lekiama į Ukrainą jos mokyti,kaip užjaučiami kovojantys ukrainiečiai.Tuo tarpu lietuviai savo šalyje,kovojantys už savo teises ,už referendumo teisę,juodinami,menkinami,pravardžiuojami.Supuolė kas gali prieš:žiniaisklaida,oratoriai visuose ekranuose.

Žinoma,kad

atsilaikysim.Jei Ukraina laikosi…

Ryt'as

Kai Kubilius buvo premjeru praeitoj kadencijoj , maniau ,kad blogiau būti jau negali.Pasirodo gali .Dabar ką , laukti dar tris metus , kad pamatytum dar idiotiškesnį už dabartinį marionetę ? Nu sėdėtų užsidaręs savo kabinete – galvotum – protingas žmogus , net pakalbėti neturi kada .

Anikė

„Ach kaip baisu,kokie kvaili cholopai,
Nes mano,kad įveiks mūsų planus?
Kas žemė?Kas jos turtai?Tai pinigai didžiuliai,
Tik reikia mums parduot suspėt,
Kol referendumas dar neįvyko.Tada pasiausime”
Tai tautos išdavikų ir jų ruporų mintys.Kodėl tiek daug žadėjęs,dabar Butkevičius atkišo mums špygą?

pensininke,

jis nieko nedare, kad butu geriau paprastam zmogui gyventi, reikejo ivesti progresinius mokescius, mazinti seimo narius per pus, mazinti valdininku skaiciu, mazinti atlyginimus ponams, apmokestinti ju turtus ir turetu is ko grazinti ir pakelti pensijas, baisu tokiojvalstybeje gyventi, kada zmogus sergantis psichine liga paliktas isgyventi is 540lt, susimoketi uz buta, vaistus nusipirkti taip ir gyvena badmyriaudamas,pirmiausia valstybe turetu pasirupintitaip likimo nuskriaustas zmonemis

ateikite

į rinkimus ir nerinkite elitiniu partiju(socdemu,konservatoriu,liberalu)gal tada prades gerbti paprasta zmogu,tai mano nuomone

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top