Prieš valdžios savivalę ir melą pasisakyta ir Klaipėdoje

Klaipėdoje birželio 17 d. 12 val. nepaisydami lietaus į Atgimimo aikštę rinkosi piliečiai, kuriems valdžios melas apie Garliavos įvykius jau 25 mėnesius yra ne tik širdies skausmas. Juk valdžia, kuri turi ginti piliečius nuo smurto, neteisybės, susidorojimo, pati smurtauja prieš piliečius – Lietuvoje ir toliau vykdomas psichologinis smurtas.

Į Atgimimo aikštę renkasi ir buvę Garliavoje, kai ten dar lakstė mergaitė, bendravo su ja, stebėjo kaip ji žaidžia su atvykusiais vaikais, ir rinkę parašus, kad privalu laikytis JTO Vaiko teisių konvencijos – atsižvelgti į vaiko sprendimą, su kuo jam gyventi. Šiandien teisminė valdžia išdrįsta teigti, kad toji laiminga mergaitė, kurią matėme Garliavoje, ten ir buvo skriaudžiama, intelektualiai prievartaujama. Kodėl teisminė valdžia piliečius laiko kvailiais? Juk ten, kur smurtaujama, išnaudojama, laimingas negali jaustis ir joks vaikas ten gyventi nenori.

Mes, piliečiai, esame tvirtai įsitikinę, kad vis naujų su pedofilija susijusių versijų tikslas – parodyti valdžios galią: girdi, mes turime valdžią, mes valdome pinigus, mes galime ir balta pavadinti juoda, ir ką jūs, piliečiai, mums padarysite? Ir išties – ką piliečiams daryti, kai prieš juos valdžia panaudoja psichologinį smurtą, gąsdina savo galiomis?

Tai, ką daro iki šiol – neužmiršti, nesitraukti. Ir toliau telktis, veikti išvien. Tik sutelktai veikdami surinkome ir daugiau negu 300 000 parašų, kad būtų paskelbtas referendumas, tik sutelktai veikdami atsilaikysime ir prieš melą bei demagogiją.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilniete

Tai zmones is didziosios raides.Pagarba JUMS.

ISTOLI

ACIIU SIEMS ZMONEMS…PAGARBA.

Anikė

„Ach,kaip baisu,kokie kvaili cholopai.
Jie mano,kad įveiks mūsų planus?
Užgniaužėm pedofilijos skandalą,
Įveiksim ir nenuoramas visus,kurie
Suruošė referendumą dėl žemės.
Kas žemė?Kas jos turtai?..
Kol referendumas dar neįvyko,
Pasiauskim”,mes to nusipelnėm,
Bus biznis,kol įvesime eurus”…
(Štai apie ką mąsto valdžiagyviai).
Stiprybės ir ištvermės drąsiems doriems Lietuvos žmonėms.

kas durnių volioja?

įdomu tai, kad čia kalbėjęs Romualdas Povilaitis iš Kauno Žemės ūkio un., taip ieškantis tiesos, pats yra iš Zuoko Liberalų ir Centro sąjungos partijos. įdomu tai, kad jo partietis MELIANAS ORGANIZAVO MERGAITĖS PAĖMIMĄ SU ANTITERORISTINE BRIGADA iškart po to, kai Prezidentė griežtai uždraudė nenaudot prievartos prieš mergaitę. Ir „opercija buvo atlikta Prezidentei išvykus į JT. įdomu tai, kad jo partietis Dainius Pūras su savo geriausiu draugu Slušniu (kaip pats Slušnys gyrėsi) sumąstė strategiją. Puro siūlymu juk ir Žiobienė buvo paskirta. įdomu tai, kad Melianas buvo Zuoko rinkiminės kampanijos vadovas, nors Zuokas vaidino atsiskyrimą nuo Libcentristų, įkūręs antrą partiją TAIP, o po rinkimų vėl susijungė. įdomu tai, kad Zuoko Rubikonui Prezidentė trukdo monopolizuot ir biokurą… įdomu tai, kad FNTT berniuką Giržadą,… Skaityti daugiau »

pilietis

lenkiu galva pries siuos zmones.

Stasys

Sveikinu tikruosius Lietuvos patriotus. Jeigu nepabūgo baisių priešų tankų, tai tas vasariškas lietutis yra smulkmena. Beje, išsivadavom nuo nuožmiųjų svetimųjų okupantų, bet savi „okupantai” taip pat ne mažiau baisūs…

tikra

—Durniu saika.

fsafsfs

afsafgsgucci outlet, michael kors outlet, louboutin, coach outlet store, burberry outlet online, nike free, longchamp outlet, michael kors outlet, oakley sunglasses, ray ban, michael kors, coach outlet, hermes, tiffany and co, coach factory outlet, ralph lauren, true religion jeans, burberry outlet online, coach factory, jordan shoes, polo ralph lauren outlet, michael kors, prada handbags, toms shoes, air max, michael kors, oakley sunglasses, louis vuitton outlet online, air max, nike shoes, polo ralph lauren, ray ban sunglasses, nike air max, louboutin, oakley pas cher, prada outlet, true religion outlet, air jordan, ray ban sunglasses, louboutin, true religion, nike free, nike air max, chanel handbags, tory burch outlet, kate spade outlet, oakley sunglasses, burberry, ray ban pas cher, longchamp, louis vuitton, michael… Skaityti daugiau »

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top