Prireikė metų, kad būtų įrodyta, jog tyrimas, grindęs PSO rekomendaciją nešioti kaukes, yra niekinis

Dalijamės dr. Rimo Jankūno rekomenduojamu dr. Gintaro Zaleskio tekstu, iš kurio aiškėja, jog tyrimas, grindęs PSO rekomendaciją nešioti kaukes, niekinis.

Dalinuosi gerb. dr. Gintaro Zaleskio tekstu, kurį jis parašė perskaitęs aukščiausio reitingo medicinos žurnalo „The Lancet“ straipsnį, paskelbtą 2021 m. rugpjūčio 21 d.

Paaiškėjo, jog metų senumo „The Lancet“ straipsnis (1), kuris tapo PSO kertiniu akmeniu rekomenduoti kaukių nešiojimą, yra niekinis, nes atlikus jo auditą, nepasitvirtino pagrindiniai moksliniai teiginiai.

Šešios žymiausių pasaulio mokslininkų grupės išsiuntė „The Lancet“ laiškus, nurodydami akivaizdžias metodologines, statistines ir net bioetikos klaidas, kurios buvo padarytos skelbiant šią studiją, tapusią PSO rekomenduojamu elgesio „auksiniu standartu“.

Atsakydami „auksinio standarto“ straipsnio autoriai paaiškino, kad pandemijos pradžioje „buvo sunku rasti Covid-19 atvejų, todėl pasikliauta kitais koronavirusais“ ir kad jie „neteikė jokių rekomendacijų, tik svarstė, sakydami „galbūt“, kad „netyčia pasirėmė publikacija, kurią vėliau jos autoriai pagražino“ ir t.t.

Svarbiausia tai, kad jie staiga pakeitė beveik visus ankstesniojo straipsnio rezultatų skaičius į naujus!? Per savo 37 metų mokslininko karjerą dar nesu to matęs.

Įdomu, kaip reaguos PSO ir Lietuvos SAM? „Nepastebės“?

* * *

Nuo savęs pridėsiu, kad 2021 m. buvau pakviestas į Vyriausybinės ekspertų tarybos posėdį, po kurio neliko kaukių lauke, bet aš sugadinau santykius su kai kuriais tos tarybos nariais ir daugiau ten nebuvau kviečiamas. O keista, nes labai padėjau Lietuvai pasirodyti pažangiai, plg., su, pvz., Ispanija, kurioje kaukių gatvėse cirkas tęsėsi net vasarą, beje, šios kvailystės nevykdęs vienas mano draugas gavo 100 EUR baudą Tenerifėje.

Šaltiniai:

1. PSO „kaukių auksinio standarto“ straipsnis.

2. Šešių nepriklausomų ekspertų grupių komentarai ir auditas: 660–663 p.; autorių pasiteisinimas ir „nauji“ pataisyti duomenys: 663 p. (ČIA).

3. Trumpai: ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
48 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Beveik visi žinojome,

kad tai tik verslas. Net Veryga pirmą ,,pandemijos” savaitę buvo sakęs, kad kaukės nuo nieko nesaugo. Paskui pakeitė ,,nuomonę”. Aišku, buvo užtildytas.

klausimelis

gal kas žinote kur dingo Veryga,kažkaip tai jo niekur nesigirdi

Covid-19 +

Eiliniai žmonės užsikrečia, serga, miršta. Faktas.
O kie užsikrečia, serga, miršta valstybių vadovų? DB Džonsonas pernai kažkaip „sugebėjo“ susirgti ir dar tuomet neaiškiomis gydymo priemonėmis greitai ir be liekamųjų pasėkmių pasveikti! O kur kiti atvejai? Negi vadovų tokia „sterili“ aplinka? Ar visgi jie turi vaistus? Gal turi „specialią“ vakciną?
O gal visi tie keisti protrūkiai, ir ne tik protrūkiai, yra „normuotai dozuojami“ dėl bendro fono? Ir į „tokias“ vietas lyderiai nelenda?
Juk Afrika, Indija, arabų pasaulis…
Panašu kad visos negandos tik baltųjų kraštuose…

vaistai yra

Yra vaistai nuo šios madingos ligos. Klausimas tik, kodėl valdžiukė apie tai nutyli…

Taigi matosi, kaip

veikia slapta tarptautinė nusikaltėlių organizacija, remiama kariuomenių ir policijų. Jei jų neremtų kariuomenės ir policijos – nė dienos neišsilaikytų, o kristų. Bepigu ginkluotiems švaistytis moderniais ginklais ir A-bombačkomis prieš beginklius.

Klausimėliui

Tikrai pasigedau Verygos, nes Dulkelė yra daug baisesnis.

Ayn Rand

Apie dulkelę ir verygėlę – naivūs tie, kurie mano, kad štai Veryga jau būtų kitoks. Baikit. Savo laiku tiesiog nesuspėjo, algoritmo dar nebuvo tokio iš Ten. Nurodymai tokie patys būtų buvę ir jam. Ir PIŠ, ir Skverniukui tas pats galioja. Priešas yra bendras ir daug galingesnis nei vietiniai politikanai ar ex kasininkai taupkasės. Nėra realios politinės opozicijos Virusui. GP būtų vykdę ir žalstiečiai, tik tada jau būtų priešinęsi gal ŠimŠiminiai ir kiti chunveibinai – nors ir tai kažin.

ah1

naivume tu mano, kas, gyvenančiam gamtos dėsnių kultūra, elementaru ir aišku kaip dieną – mokslininkieriams reikia net metų laiko – na koks asilas gali nesuvokti kad ten kur nėra oro cirkuliacijos ten grybai visokiausi, ligos, dvėseliena ir dar reikalauti įrodymų?

hmm..

jei butu tik niekinis, tai ir chirurgai nedevetu per operacijas..
svarbiausia neperlenktlezdos..

Taip,

kolchoznikų naudai arba socdemų būtent ir dirba konservatoriai – jie jų agentai. Tam jie ir pasamdyti.

>> 11:23

Tai, jūsų manymu, per operaciją chirurgas turi teisę ir apčiaudėti, ir apspjauti operuojamą pacientą??? Na ir palyginote… Akivaizdu, kad mokykloje nesimokėte biologijos ir net neįsivaizduojate, kiek skiriasi įprastos bacilos ir viruso dydžiai.

>hmm..        2021-08-25 11:23

Lyginate nelygintinus, tik iš paviršiaus tapačius dalykus. Dabar tokio paviršinio mąstymo „auksinių” pavyzdžių pastebiu ypatingai gausiai. Beje, buitinėje terpėje regėdavau ir anksčiau… bet anuomet, jei gerai ir senai pažinodavai žmogų, žinodavai, kad jis padorus ir geras, bet silpnoko protavimo, tai ir nekreipdavai dėmesio. Bet dabar… nejaugi iš tiesų taip žiauriai kritęs visuomenės IQ? O gal nereikia stebėtis?…

Kaukės

Ne kad neužsikrėstum pats, o kad neužkrėstum kitų, kad neplatintum viruso!

šiaip tai

įtariu, kad Ayn Rand teisus. Deja.

ah.ą

šalin kaukes, laisvę deguonies cirkuliacijai, šalin durnakaukiją.
Tai va Trumpas nekaukinis buvo teisus dėl kaukių, o Bidenas kaukinis – ne.Bet pavogė Trumpo rinkimus, kaip sakė Trumpas, ir „vaikams” teko daryti taip kaip „jurgelis daro”- kaip daro Bidenas kaukinis.
Įspūdis kad ameriką okupavę priedurniai priedurninę tvarką pasaulyje įvedinėja.

>> 11:49

Ne VIRUSO, bet BAKTERIJŲ! Negi taip sunku suvokti, kad virusai ir bakterijos – ne tas pats! Negi niekada negirdėjote, kaip gydytojai nuolat kaldavo į mūsų durnas galvas, kad, susirgę gripu, kuris yra virusinės kilmės, negertume antibiotikų, kurie skirti kovoti su žalingomis bakterijomis? Negi niekas nesakė, kad, susirgus gripu, antibiotikais ne tik sau nepadedame, bet ir pakenkiame? Rodos, jau paskutinis trejetukininkas turėjo tą girdėti. Jeigu sergame sloga, bronchitu ar pan, nešiokime kaukes, nes tada nuolat kosime ir čiaudime, platindami BAKTERIJAS. O virusai vis tiek kiaurai visur praeis. Oras juk praeina. Dar tarybiniais laikais vidurinėje mokykloje biologijos mokytoja aiškindavo, kad bakterijas galima matyti pro paprastą mikroskopą, o virusų net ne pro kiekvieną elektroninį mikroskopą pamatysi, nes jie tokie neįsivaizduojamai maži, kad net… Skaityti daugiau »

Kaukės

O apie elektrostatinius krūvius, ir kad būtina keisti kaukes kas 2 (kas 4) val. laikantis biologinių reikalavimų, kad kaukės kraštai turi priglusti prie veido, ir kad kaukės „pasitaisinėjimas į vietą“ su virusologiškai nešvariomis rankomis… ką nors girdėjai?

Vai-vai

Kas su kuo, ir prieš ką?

>  12:23

Gal pradžiai pasakyk, kiek tie kovidiniai virusai gyvybingi išsilaiko ant įvairių paviršių!!!!!!!!!

Kai tikslas šventas

„Per savo 37 metų mokslininko karjerą dar nesu to matęs”. Na, ir kas čia naujo – visi nematę, nes prieš gerą šimtmetį, kai paskutinė baisioji kirto vieną po kito, gi ne mes gyvenom. Bet nėra nieko nepataisomo – daugiau tokios šviečiamosios publicistikos, ir pamatysim.

>> O kokias

kaukes nešioji ant akių ir kaip jos ten priglunda, troli? Ir gal nurodyk, kad toks informuotas, kokį elektrostatinį krūvį turi virusas ir kokį kaukė? Ar jie vienas kitą traukia, ar stumia? O gal kaukė skirta ne apsaugoti nuo virusų, bet kuo daugiau jų pritraukti prie žmogaus? Et, tu juk vis tiek trolis…

>> 12:40

Net ir to nesugebi sužinoti pats??? Tai stok mokytis sanitaru ar sanitare – gal kaip paslaptį pasakys. 🙂

Nežinot, durneliai,

kad vyresniems gripas baigiasi plaučių uždegimu ir be antibiotikų daugumai būtų kapiec? O dabar tyčia be klano, be mafijos, leidimo išnaglėję vaistininkai nebeduoda antibiotikų, kad daugiau nustiptų. Per daug lietuvių Lietuvoje, tiesa, vaistininkai? Ir jūs dalyvaujate juodojoje politikoje, ane?

VaidasVDS

Apie šiandieną kūrybiškai pagal Ševčiuką (rusų k.)
https://www.youtube.com/watch?v=FWu2-ROPWBI&t=123s

VaidasVDS

Leon Weinstein apie tai, kas sukūrė Europos Sąjungą:
https://www.youtube.com/watch?v=nngAnMyNKNs&t=1s

Džiugu

Su sugrįžimu Vaidai VDS.

>> 13:33

Kai išrašys gydytojas, ir gausi, durneli troli.

JD Heyes (News Target)

Prireikė pusės metų, FTB išsiaiškint, kad Trampas Kapitolijaus šturmo nerengė: Kelis mėnesius amerikiečiai, kurių intelekto koeficientas viršijo dviženklį, žinojo, kad nei prezidentas Donaldas Trumpas, nei jo sąjungininkai, įskaitant Rogerį Stone’ą ir Alexą Jonesą, nekurstytė sausio 6 d. įsiveržimo į Kapitolijų. O šią savaitę tokią oficialią išvadą paskelbė ir Federalinis Tyrimų Biuras. „Reuters“ pranešė, kad FTB „rado mažai įrodymų“, kad incidentas „planavo panaikinti prezidento rinkimų rezultatus“. „Nuo devyniasdešimt iki devyniasdešimt penkių procentų atvejų yra vienkartiniai“,-naujienų žurnalui sakė buvęs aukštas teisėsaugos pareigūnas. „Ir yra gal penki procentai sukarintų grupių, kurios buvo labiau organizuotos. Tačiau nebuvo jokio plano su Rogeriu Stone’u ir Alexu Jonesu bei visais šiais žmonėmis šturmuoti Kapitolijų ir paimti įkaitus “. Federalinės valdžios institucijos suėmė virš 570 žmonių, tariamai dalyvavusių… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Sugrįžau tikriausiai neilgam. Grįžęs namo, pakliūsiu į draudimo zoną, kurią aptvėrė šio portalo administracija. Susirašinėjimas su jais teigiamų pokyčių neatnešė. Paskutiniu metu tiesiog neatrašo. Kažkodėl jie bijo tikresnės tiesos, nors turi tokį puikų intelektualą kaip Laisvūnas, kuris lyg ir turi uoslę „falšui”. Ir feisbukinių komentarų (kur dar galėjau rašyti) kažkodėl jie atsisakė…

Jeigu

Užduodi klausimą tai tave išvadina troliu vatniku. Ai ne, nieko tokio, juk savi lietuviai savą lietuvį ėda… Jeigu nežinai kiek koroniniai virusai išlieka gyvybingi, gal patylėtum. Negi taip būtina savam lietuviui į gerklę griebti. Ne ben pats esi koks trolis. Jeigu čia visi tokie žinantys, tai kodėl nepadidalinat? Ar ir čia lietuviškas pavydas. Jeigu nesugebu, tai nereiškia kad gali iš manęs tyčiotis, mėšliau, tu šūdo gabe, sušiktas menkysta, neda..s..tas suski, myžalo puta, vatniko kriošena… Covid-19 virusas išgyvena (bet tai dar nereiškia jo pavojingumo ribas ir kieki ligos išsivystymui) 1; 3; 7; 14; 18; 21; 24; 28 ar kiek dienų? Kiekvienas šūdo gabalas su profesoriškais titulais vis kitokius skaičius mykia ir BŪTINAI ką nors esminio nutyli!!! Tokiu atveju ir tuzinas ekspertų… Skaityti daugiau »

> 14:00

Sakai, neilgam? Tai ačiū Aukščiausiajam! Jau tokio ,,sosnovskio barščio” paieškoti reikia…

>>> 14:09

Viską, ką sakei, ant savęs pasakei, Tarybinių Stribokų (TS) troli. Nuoširdžiai sveikinu! Tik norėčiau pažiūrėti, kaip savo grasinimus įvykdysi. 🙂

to >> 13:33

Pačiam, asile, gi sako, kad neišrašinėja receptų, o pas gydytoją patenki, kai jau būni pasveikęs ar pas šv.Petrą prie vartų lauki leidimo.

to Jeigu

Jie klauso tik Pasaulio Vyriausybės nurodymų ir įsakymų. Ką Pasaulio kunigaikštis lieps, tą lietuvaičių prapiesoriai su ministeriais vykdys. Duos į kailį nedesovietizuota policija ir kariuomenė, jei to paprašys.

Kaukės privalomos

vergams ir zubryloms(mokslo pirmūnams), bet ne ponams – tai visuotinai žinoma. (Surprisingly, the eye-watering cost of admission and video of the unmasked elites came from a member of the establishment media: New York Times reporter Kenneth P. Vogel). Tam ir elitas, kad su prasčiokais nebendrautų ir iš tolo vengtų. Mūsų eksbolševikų CK sekretoriai, tapę oligarchais, elgiasi taip pat, kaip amerikiečiai, kurie tiesiogiai nuo Dievo. Nieko naujo.

VaidasVDS

Sosnovskio baršti, nedėkok Aukščiausiajam dėl kenkimo būtent Jam. Ir tai visai ne sarkazmas. Nėra taip paprasta tikrą dvasinę tiesą atrasti, suprasti ir tuo labiau perteikti (pateikti) ją kitiems. Žmogus yra labai klastingas ir savanaudiškas padaras, ypač religijos sferose. Ir tikra nelaimė yra tai, kad bet kokį Apreiškimą sugeba iškraipyti taip, kad ir geriausi dvasiniai norai kartais tampa bergždi. Taip vyko su visais Apreiškimais, vyksta ir dabar, ir vyks ateityje. Geriausiai individų anti-dvasiškumą išduoda būtent pyktis, pagieža, neapykanta kitiems žmonėms ar tikėjimams. Ir jeigu po kokių nors kieno nors veiksmų ir po jų sekančių atoveiksmių išlieka tik barniai, nusivylimas ir tušti rezultatai, žinok nelabasis veikė abejose pusėse, ir visų pusių kvailiai tiesiog nesugebėjo spręsti problemų, ką ir įrodo dabartis… p.s. Ateitis… Skaityti daugiau »

Ekspertas

Kaukė yra puiki psichologinio arba tiesiog terorizmo priemonė. Baimės skatinimas, pasitikėjimo, empatijos mažinimas, valios priešintis palaužimo priemonė. Kaukė yra puikus vergo simbolis. Priminsiu ką profesorė Žvirblienė atsakė kodėl reikia nešioti kaukes lauke – pasak jos jei praeivis apčiaudėtu – kiltų grėsmė apsikrėsti virusu. Tai puikus mokslinio debilizmo pavyzdys, kai žmogus su zombio psichikos tipu yra rodomas kaip autoritetas kitiems zombiams. O gal suprantate vardan ko visai tai? Nedaug liko laiko – kas nesupras – tiesiog išnyks.

Vargšas Vaideli,

ateitis tikrai bus šviesi, tik ne tau. Ir nelipdyk savo pykčio ant kitų. Tai tu pyksti. Kitiems tu tik įkyrus, nes stebėtinai kvailas. Įsivaizduojantis save kažkuo, todėl itin apgailėtinas. Ir svarbiausia, terši šitą vieną padoriausių portalų. Lįsk į savo sektantų landynę ir ten grožėkis savimi. O čia lankosi ne vien troliai, bet ir padorūs žmonės. Čia ne tavo draugija.

s.m.

troliui pavadinimu Kaukės primenu jo šventą konstitucinę teisę piktintis dėl to, kad jam ir panašiems valdžia neįsako užsidėti kaukes net miegant. Gi tas baisusis virusas (baisiai su raudonais spygliais nupaišytas kompiuterine grafika, bet va dveji metai nepaisant žadėtų milijonų radybų niekur pasaulyje nesurandamas natūra) yra rupūžė ant tiek gajus ir skvarbus, kad net pas mokslu tikinčius žmones, katrų namuose nėra antivakseriškų tarybinių „fortkių”, lenda milijardais egzempliorių pro modernių plastmasinių langų rankenų mikroninius plyšius, ir iškart nuo palangės šoka miegančiam delfių mokslo išpažintojui į visas anklode ir kaukėm neuždengtas organizmo skyles. Tiktai kodėl čia mums rašot apie savo kaukefilinį susirūpinimą? Rašykit vyriausybei, kad jums to reikalaujantiems parūpintų nemokamai ir griežtai įsakytų dėvėti kaukes dieną naktį. Geriausia po penkias iškart. Dar geriau,… Skaityti daugiau »

>> Ekspertui

Taip, suprantame. Supranta ir kai kas iš tų, kurie čia spjaudosi ugnimi ir siera. Ką padarysi, jie meldžiasi aukso veršiui. Yra tokių, kurie nesupranta. Bet ne visiems jiems Dievulis nedavė košės. Jie tiesiog tingi mąstyti, tingi mokytis. Todėl dabar nieko nesupranta ir, atsiprašant, sisioja iš baimės sau ant kulnų. Ir niekas jų neišgelbės, nei vienų, nei kitų. Išliks protingiausieji, doriausieji ir atkakliausieji. Jie ir pradės naują pasaulį. Mes ne pirma civilizacija, kuri pati save sunaikina. Bet šįkart žus ne visi. Žus tik tie, kuriems dabartinė tvarka labai prie širdies. Jie pasirinko. Patys. Mes turime susitaikyti su jų pasirinkimu. Ir nieko nebijoti. Šitas Armagedonas ne mums.

Raimundas

Reikės dar metų ar daugiau, kad šūdmala tai paskelbtų covid ortodoksams.

>  16:51

Tai kas čia beviltiškas nemokša?
Užuot toks protingas įdėjęs kelias nuorodas apie viruso gyvybingumą, rašo tuštybės manifestą apie nieką.
Šitų žydkomūnių jokiu būdu negalima prileisti prie valdžios.

vazenil

ąia dar tik žiedeliai. prieš keletą dienų perskaičiau iš iškiliausių mokslininkų sudarytų 6 grupių bendrą ataskaitą apie „vakcinas”. tyrėjai vykdė monitoringą ir analizes 12 mėnesių. buvo ištirtos visos šiuo laikotarpiu platintos „vakcinos’. rezultatai pribloškiantys. jie yra kraupiai šiurpinantys, o svarbiausia – paraidžiui pagršsti įrodymais pagal kiekvieną rodmenų kategoriją. esmė – klinikiniais tyrimais įrodyta, jog visos tos feikinės „vakcinos” iš tikrųjų labai efektyviai veikia, tik kad nei ištolo ne į tą pusę, kaip piešia ir saldžiai gieda propagandos ruporai. 1. feikinės „vakcinos” iš esmės visiškai nužudo žmogaus imuninę sistemą. . 2. kiekviena „pakartotina’ dozė, sukelia negatyvius ir negrįžtamus procesus imuninėje sistemoje – „paskiepytasis” tampa bejėge būtybe, kurią gali pražudyti net vėjaraupiai. . 3. „vakcinos” aktyvuoja ir katalizuoja „paskiepytųjų” DNR esančius genus,… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

„Fariziejai, siekiantys mus sunaikinti, tikrai galvoja, kad jie tarnauja Dievui. Tradicijos taip susiaurino jų akiratį, kad jie apako nuo prietarų ir tapo bejausmiais iš baimės.”
Ir apie ką čia kalbėjo Jėzus?
Istorijos ratas apsisuka. Atsiranda nauji fariziejai – prietaringi, apakę ir bejausmiai, bet tvirtai besilaikantys savų sukurtų tradicijų. Deja, deja…

Jim Geraghty (National review)

JAV pareigūnas: Jei Kinija neprileis mūsų prie duomenų, mes niekad nesužinosim kokia kovido 19 kilmė.
U.S. Official: If China Doesn’t Give Us Access to Data, We’ll Never Know COVID-19’s Origin
https://www.nationalreview.com/corner/u-s-official-if-china-doesnt-give-us-access-to-data-well-never-know-covid-19s-origin/?utm_source=recirc-desktop&utm_medium=blog-post&utm_campaign=river&utm_content=top-bar-latest&utm_term=third

Sergej Pereslegin (Psychotechnology)

МУТАЦИИ ВИРУСА И ЛОКДАУНЫ БУДУТ ПРОДОЛЖАТЬСЯ. Сергей Переслегин
https://www.youtube.com/watch?v=HcHdy1oeTHo

Sergej Pereslegin (Psychotechnology)

ПОБЕДА ТАЛИБАНА. Сергей Переслегин
https://www.youtube.com/watch?v=upAzp1CdbjY

48
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top