Prof. dr. Vytautas Radžvilas. Estai nesutinka laidoti savo valstybės – net pavydu

Estai šaunuoliai ir, kaip visada buvo nuo 1988 m., tautiniu ir valstybiniu sąmoningumu pranoksta mus visa galva. Jie ir vėl sukilo pirmieji – davė atkirtį euroglobalistams ir nesutiko palaidoti savo valstybės. Jų parlamentas išdrįso neįvykdyti Briuselio direktyvos ir atmetė masinę dvigubą pilietybę turėjusį įtvirtinti įstatymą. Neatsitiktinai šį įstatymą mėginta priimti tuo pat metu kaip ir Lietuvoje. Nacionalinės valstybės sunaikinimas yra būtina sąlyga sukurti ES federaciją. Tam reikia paversti nacionalinę pilietybę grynai simboline ir įvesti vienintelę realią – „federacinę“ pilietybę. Lietuvos pilietybė turi tapti tokia pat bereikšmė kaip buvusios LTSR pilietybė.

Parengiamasis tarpinis žingsnis šio tikslo link – įvedant masinę daugybinę pilietybę iš pradžių išplauti politinį ir teisinį nacionalinės pilietybės turinį. Ji turi tapti bereikšmė ir moraliniu bei psichologiniu požiūriu ir likti tokiu pat blankiu prisiminimu, kokiu tapo litas. Šito nuosekliai ir kryptingai siekia „globalios Lietuvos“ ideologija persiėmęs Lietuvos valdantysis sluoksnis, trokštantis kuo greičiau sunaikinti Sąjūdžio atkurtą valstybę. Jis karštligiškai skuba sugriauti jos egistavimo pagrindą – paversti tuščiu ir niekiniu Lietuvos Respublika pilietybės institutą, kuris yra svarbiausia ir stipriausia jungtis, politiškai ir teisiškai saistantį asmenį valstybe.

Tad neatsitiktinai žinia apie Estijos parlamento sprendimą taip griežtai cenzūruojama ir slepiama nuo visuomenės. Referendumą stumianti antilietuviška valdžia ir jai tarnaujanti didžioji žiniasklaida baiminasi, kad pranešus šią žinią, Lietuvos visuomenė suvoks, kuo estai skiriasi nuo mūsų. Jie ir jų valdžia siekia išlikti kaip tauta ir išsaugoti savo valstybę amžiams. Lietuvos valdantieji siekia įgyvendinti ir primesti tautai savąją „globalios Lietuvos“ ideologiją, kuri skelbia: juo greičiau lietuvių tauta ir valstybė išnyks – juo geriau. Mus skiria tokia tautinės savigarbos ir valstybinio mąstymo praraja, kad belieka baltai pavydėti estams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
protestantai vs katalikai

estai protestantai
kaip ir kitos pirmaujančios šalys
ten geriau supranta Bibliją – žmogus didesnė vertybė, nei jokia kita struktūra (valstybė, bažnyčia, partija, „teisingumas” ir t.t.)
——
nekaltinu katalikų – kiekvieno teisė augti ar pasiduoti rusiškam sado-mazochistiniam mentalitetui

Užtat kaip sukruto

visokių institutų direktoriai Lietuvos Ryte įtikinėti,kad Lietuvai pakeliui tik su Vokietija ir,gink Dieve,ne su Amerika.Jei skiltų ES…O tai taip pat gali reikšti mažos valstybės palaidojimą,nes jai tuoj bus primesta valia tų,kurie kartą ją jau išdavė ir pardavė.Amerika neišdavė,nors kaip netobula ji būtų.”Juos pažinsite iš vaisių” Kalno pamoksle.

labai apmaudu

Pritariu Profesoriui, kad estai už mus buvo visą laiką sąmoningesni, o mes tik sekėme jiems iš paskui. Tačiau niekaip negaliu suprasti iš kur tiek mulkių atsirado dabartiniame seime? Ar tai žemaitiškas užsispyrimas, kuo taip mėgsta didžiuotis žemaičiai? Šį kartą šįs užsispyrimas kelia grėsmę valstybei, bet jie tartum ožiai – nieko negirdi, nesuvokia ir neturi jokios politinės nuovokos.
Tad kokiems tamsiems reikia būti seimo nariams, kad nepaisyti šalies Konstitucijos, griauti valstybę iš vidaus.

nesutinku

1.Estija nenukentėjo nuo emigracijos (nelyginant Lietuva,kurioj veik kiekvienoj šeimoj vaikai emigravę).Būtina primint,kad būtent gerb. Radžvilas yra vienas iš lietuviškų LIBERALŲ „gimdytojų” – jėgos,kuri buvo pagrindinė tautiečių varymo iš Lietuvos visus 27 metus ideologinių organizatorių. Ir jau čia smulkintis nebeišeina – nori/nenori tenka primint profesoriui ir jo liberaliems pasekėjams, tokį populiarų tarp tautiečių juodą humorą:,”lavonas prisiminė ,kad nori perst…”.Anot kito a.a . liberalo „be pykčio”.. 2.Kalba eina ne apie kažkokią neapibrėžtą „daugybinę, dvigubą ” pilietybę,o ,reikalui esant , antros pilietybės gavimą neprarandant lietuviškos pilietybės ir TEISĖS BALSTUOTI Lietuvos valžios rinkimuose ,ar Referendumuose – čia akivaizdžiausias liberastų siekis išmušti iš jau ir taip nuskriaustųjų (nesakau,kad jie virto užsienyje ubagais – taip tikrai nėra ) lazdą nuo tolesnio lietuviškų „viršūnėlių” nebaudžiamo siautėjimo „vsio… Skaityti daugiau »

Nesusipratėli „protestante”

Estų tautos stiprus savisaugos instinktas – visai ne iš redukuotos krikščionybės – protestantizmo.
Pvz., protestantiškoji Švedija dėl sąmoningai atvertų vartų migrantams patekusi į savo pačios spąstus ir jau nežino, kaip dabar, kaip valstybei, gelbėtis.
Jau nekalbu apie „protestantų” moteris-„kuniges” ar homoseksualų/ių įšventinimus.

Arvydas

Šis gerb. V.Radžvilo straipsnis, kaip nokautas globalistams.

Rojuje

buvo pažinimo medis. Prakandę jo obuolį pamato, kad pasaulį valdo du dievai (Gėrio ir Blogio)ir kad žmonės gali rinktis vieną iš jų. Kurį pasirinko Abraomo palikuonys? Paslaptis. Ją žino tik pasaulio bankas.

Pagarba

estams.

Vilgirdas Davidonis

O kadėl Jūs, gerbiamas profesoriau, kurio knygos net 12 puslapių įveikiau, slepiate žinią, KAD ESTAS NIEKAD NIEKUR NIEKADA SAVO PRIGIMTINĖS PILIETYBĖS NEPRARANDA?

Ponai, Jums net saldu,
Gal neturit vaikų?
Trypiat, klausyti smagu,
Ar mes be galvų?

Ko bijote balso lietuvio,
O atiduodat svetimiems –
Argi, kaip žiloj senovėj,
Pelenus barstysite “tikriems”?

Pjaunate Jūs žmogų,
Neklausdami vardų,
O manau, kad vėžio
Nebreikia daugiau mums!

Baikit, žmonės, ėstis,
Rudenį juk šlapia.
Jūs prie stalo sėskit,
Cibulio atsipiaukit!

Prie lašinuko gera
Mintelę cenzūruoti
Ir mažu čerkelu
Išmaniai kilnoti.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Citata: „Prof. dr. Vytautas Radžvilas. Estai nesutinka laidoti savo valstybės – net pavydu”
***
Ponas NEIŠMANĖLI, t.y. kitaip tariant prof. V.Radžvilai, ar ŽINAI:

„Estija neleidžia dvigubos pilietybės ir karinės tarnybos kitai valstybei. Tačiau K-8 str: „No one shall be deprived of Estonian citizenship acquired by birth”.

Tai kai Lietuva pripažins savo LR Konstitucijos 12-o straipsnio 1-mą dalį, tai bus taip kaip Estijoje: No one shall be deprived of Estonian citizenship acquired by birth.
****
Reikalauju pono V.Radžvilo sustabdyti savo kgbistnę PROPAGANDĄ, pirmiausiai išmanyk ką kalbi.

Skaityk mano 2017-08-31 straipsnį „Pasaulio lietuviai už dvi pilietybes (III dalis)”

http://www.ekspertai.eu/-pasaulio-lietuviai-uz-dvi-pilietybesiii-dalis93340/

http://biciulyste.com/pilietybe/dr-jonas-ramanauskas-pasaulio-lietuviai-uz-dvi-pilietybes-iii-dalis/

Gaila, kad straipnyje neatspausdinti paveikliukai, kurie daug pasako. Kas nori, galiu atsiūsti straipsnį su paveiksliukais pdf formate.

Kaip vokiečiai

rusams nusiuntė Leniną,taip mums per Landsbergį Grybauskaitę.Ir dar kiti aiškina,kad nereikia rinktis pirmumo eile Amerikos.Rezultatus jau matom,-Vokietija ir kitos gavo milijoną tarnų.

To nesutinku

Tai niekas iš jų ir neatiminėja pasų,tegul turi vieną Lietuvos pilietybę per amžių amžius.Aš gyvenu Lietuvoi ir niekas iš manęs nieko neatima.AŠ GRIEŽTAI UŽ VIENĄ PILIETYBĘ,O tamsta dvi motinas gali turėti? kurią labiau mylėsi? Tai pagal tamstą išeina ,kad viengubi-tikri piliečiai bus lygūs su trigubais ar dvigubais.
Jau dabar daromas nusikaltimas,kad be jokio referendumo,pažeidžiant konstituciją žydams yra duodama Lietuvos pilietybė.Kažkodėl apie tai visi tyli.

Riigi Teataja

ESTIJOS KONSTITUCIJA (https://www.president.ee/en/republic-of-estonia/the-constitution/): II skyrius. Pagrindinės Teisės, Laisvės ir Pareigos Str. 8 [Pilietybė] (1) Kiekvienas vaikas, kurio nors vienas iš tėvų yra Estijos pilietis, teisę į Estijos pilietybę gauna nuo gimimo. (2) Kiekvienas nepilnametis, praradęs Estijos pilietybę, turi teisę ją atkurti. (3) Nė vienam, įgijusiam Estijos pilietybę nuo gimimo, ji negali būti atimta. (4) Niekam Estijos pilietybė negali būti atimta dėl įsitikinimų. (5) Estijos pilietybės įgijimo, praradimo ar atkūrimo sąlygas nustato Pilietybės įstatymas. ESTIJOS PILIETYBĖS ĮSTATYMAS (https://www.riigiteataja.ee/en/eli/503022016004/consolide) § 1. Estijos pilietis (1) Estijos pilietis yra asmuo, turintis šio įstatymo įsigaliojimo metu turimą Estijos pilietybę, arba asmuo, kuris pagal šį įstatymą įgyja ar atkuria savo pilietybę Estijoje. (2) Estijos pilietis vienu metu negali turėti kitos valstybės pilietybės nepažeidžiant šio įstatymo 3… Skaityti daugiau »

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Apie šitą asmenį, prof. Vytautą Radžvilą, būtent šiai tema yra 2017-08-18 straipsnis

„KGB-istinis karksėjimas”

http://www.ekspertai.eu/kgb-istinis-karksejimas93223/

http://biciulyste.com/pilietybe/dr-jonas-ramanauskas-kgb-istinis-karksejimas/

Skaitykite ir darykite išvadas.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top